Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
25. zář 2009

JJ tepláčky s laclem. Jak je na nich ten kačer.

jmisa
25. zář 2009

Ty jsou docela dobrý, akorát mi dneska upadl knoflík a já tedy nerada něco zašívám 😝

m.e.l
25. zář 2009

Míšo, taky šití zrovna nemiluju, ale ten jeden knoflík přežiješ. 😉

m.e.l
25. zář 2009

Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici v sádrovým krunýři

Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále
připomínala, abych jí opravil...
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný.
Na programu bylo: auto, fotbal, internet, rybaření, kamarádi,
hospoda...
něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a
Střihala ji malými krejčovskými nůžtičkami.
Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu.
Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se
slovy:
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr".
A víc už si nepamatuju.....,

jmisa
26. zář 2009

Ahoj všem.

Jsme se shodli s mužem, že Alex už mluví 😀 říká ahoj 😀

kay
26. zář 2009

jmis, jo, to my už taky o Stelince víme, taaky říká ahoj a jednou řekla koroptev 😀

kay
27. zář 2009

hm až na druhé stránce... ☹ všechny užíváte volna a rodiny 🙂

hodila jsme pár fotek do alba..

m.e.l
28. zář 2009

Hojda,
Luky říká ahoj, hele a ligulére. . .

m.e.l
28. zář 2009
jmisa
28. zář 2009

Ahoj.
Kay, hezký fotky.
Mel, taky nádhera.
Obě dítka mají háro, to náš plešounek 😀

Mel, ta Manduca nede víc přitáhnout k tělu? Myslím tu hlavičku. Nebo to tak máte naschvál?

zofik
28. zář 2009

ahoj kočky..jdu vás pozdra vit.....

m.e.l
28. zář 2009

Míšo, přitáhnout více k tělu samozřejmě jde, ale pak má vyloženě čumák zabořený v hrudi a nemůže koukat, zejména když je v ní u mě. 😉

zofik
28. zář 2009

nakukuju zda tu nebyla Grej, bych potřebovala vědět co má za projímadlo...

zofik
28. zář 2009

Melí jak se daří?co ty příkrmy?

m.e.l
28. zář 2009

Žofí, no s příkrmama docela dobrý, jen musím odhadnout čas než bude mít totální hlad, pak je to všude. Ještě nechápe, že je to taky jídlo. Asi nejvíce mu šmakuje brokolice. Teď jsem použila párkrát "skleničky", zítra mám v plánu si už navařit.

zofik
28. zář 2009

aha,já se docela těším...já musím začít brokolicí, ne mrkví...kvůli kakání...aby to neměl ještě horší...

zofik
28. zář 2009

si vyzkoušela všechnu zeleninu?

m.e.l
28. zář 2009

Žofí, zatím jen mrkev, brokolici a květák. Pak tuším mrkev s bramborem, a mrkev s rýží. . .

zofik
28. zář 2009

a nejlepší teda brokolička?....aha, aha....

grej
28. zář 2009

Ahoj holky,
Zofi, na chvilku jsem tu🙂

U nás celkově lepší, míň brečí a víc spí. Ale je to den ode dne. Teď dva dny super, předtím běs. Tak se děsím, co zas přijde 😉

Kakání furt na prd. Asi. Projímadlo, co mi doporučila doktorka - lactuloza - jsem dávala 14 dní a úspěch žádnej. Kadila stejně jako když ho nebrala (1x za 6-7 dní).

Začala jsem dávat švestkovou šťávu. Chutná jí to a přijde mi to lepší než projímadlo. Jestli to má efekt nevim. Kakala ve čtvrtek (to bylo v limitu po tom týdnu) a pak v sobotu sama od sebe.
Píšou na tom, že se maj dávat dvě kávový lžičky, ale dávám jí to tím sosátkem co je u Nurofenu a dávám 2,5 ml...

Holky, jak jste tu řešily spací pytle... Já mám pytel z Tesca. Je super, ale máme v ložnici fakt chladno a Kačka má pak ráno studený ruce. Tak řeším, jestli nekoupit pytel s dlouhým rukávem. Ovšem sehnat ho není žádná sranda. Našla jsem jeden pěknej, ale chtějí za něj 1500,- kč. Nejsem blázen.

Pak maj v Neckermanovi, ale tam zas nerozumím velikosti. A pak jsem našla jeden co je dlouhej 100 cm, což mi zas přijde obrovský. Kde jste hledaly vy, co máte ty s dlouhým rukávem??

A dnes jsem objednala plastovou krmící židličku. Pořád Kačku přenášim v obyčejným lehátku a už moje záda nestíhaj...
http://www.aaakocarky.cz/Thumbs.aspx?w=0&h=0&im...

kay
28. zář 2009

ahoj grej,
věřím, že už to bude jen lepší a lepší s tím spaním.. u nás je to taky tak neboj, jak kterej den.. hele a není na židličku brzo? jakona posazování? na spaní má stela zatím ten spacáček, ale už z něj asi trochu vyrostla a taky je jí v něm zima, ikdyž j ještě zakrývám teplou dekou.. takže jak se naštvu a bude fakt už podzim, normálně jí začnu dávat peřinu a deku.. a když to bude málo, u nás je v ložnici taky už docela zima, tak jí prostě pod overal obleču bodyčko a ponožky..

grej
28. zář 2009

Ahoj Kay,
nene, na sezení ne. Dá se to sklopit tak, že to vypadá jako vajíčko - autosedačka. Nebo jako to lehátko. Navíc je vysoko, tak na mě i líp uvidí... Nebudu se muset pořád ohýbat a snad mě trošku povolí záda.

Tak Kačce je spacák zatím dobře, ale prostě ruce jak jsou venku, tak jsou studený, no... Ono jestli se Stelča moc v posteli nekroutí, tak se ta deka dá... Já uvidím, jestli někde neobjevím ten pytel s dlouhým rukávem. Vyhovoval by mi asi nejvíc...

Tak jdu chrápat, za chvíli stejně budu asi vstávat na kojení, tak ať mám trošku naspáno. I když pokud by se zadařilo jako včera, tak bychom vstávaly až v pět 😉 Papa

m.e.l
29. zář 2009

Bré ranko, není nad budíček v půl páté.
Grej, Luky spí jen v pyžámku a pod letní peřinou. Možná má trochu studené prstíčky, které mu vyčuhují z rukávků, ale to neřeším. Já mám kolikrát studenou i pr*, protože se furt odkopávám, to on zatím neumí. 😀

jmisa
29. zář 2009

Ahoj.
Grej, s dlouhým rukávem mají v C&A na Chodově, stojí 699, chtěla jsem ho pro Alexe, ale mají jen holčičí, což Tobě určo neva 🙂

Jsem se půl hodiny teď převalovala v posteli a nemohla jsem zabrat, jsem zjistila, že to bude asi hladem, tak snídám a pak ještě zalezu, protuže Alex bude aspoň do 7 chrnět. Teď dva dny spal do 5 a pak do 8, ale teď se asi vrátil na pracovní týden - do 4 a do 7 😀

jmisa
29. zář 2009

jinak Alex je zatím jen pod povlečenou larisou, slutedný ruce neřeším, kontroluju jen nos, zátylek a občas nohy, což jsem zvyklá ze šátku.

m.e.l
29. zář 2009

Míšo, teda to že si můžeš zalézt zpátky do postele Ti závidím, Lukýno mi tohle nedovolí. 😝

jmisa
29. zář 2009

No Alex je zvyklej po tom koju ještě spát, po tom kolem 7-8 už většinou nespí, ale je zvyklej být na samotce v postýlce a má poradu s osazenstvem postýlky, ikdyž někdy je porada tak vyčerpávající, že na chvilku vytuhne. 😀

m.e.l
29. zář 2009

No ten můj a vytuhnout - tak o tom si můžu nechat zdát, to ho musím otočit a nasadit dudlíka aby usnul. 🙂

jmisa
29. zář 2009

No jo no, Alex chrní na zádech 😀 To už čekáš na to, až se naučí přetáčet, co? 😀

m.e.l
29. zář 2009

Míšo, čekám na to až se naučí přetáčet a vrážet si sám dudlíka do pusy. . . . 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru