• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Mel, aha, no tak ty máš tohle "předoperační" od internisty. To je jedno, jestli praktik nebo internista.
26. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale stejně mi přijde divný, že pokud se to bere jako "předoperační" kvůli císaří, tak proč mě tam gynekolog honil už kolem toho 20tt a pořád mi to připomínal.. to je snad lepší tam jít až nějak takhle později, ne?

Jo a včera jsme koukali na postýlky. Manža se nejdřív cukal, že to je drahota, ale pak se zamiloval do týhle: :grinning:
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/drevene-postylky/Jana-buk-prirodni-stahovaci

nebo se nám líbila tahle:
http://www.malvik.cz/Postylky-pokoje/drevene-postylky/Ewelina-stahovaci
Je taková obyč...

U tý první se jen bojím, aby nás pak Kačka nebudila, až si bude točit těma kolečkama co jsou v jedný bočnici. tipuju totiž, že jsou otáčecí a že jsou na zabavení mimi...
26. bře 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej, lepší je jít dřív, protože tělo je čím dál více zatížené a může ti tak vyběhnout dost blbé EKG.
26. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, navíc když bys nedej bože porodila dřív, třeba ve 25tt, tak je lepší to všechno mít za sebou.
26. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě jsem si říkala, že čím později na vyšetření, tím aktuálnější bude a tím bude jasné, jak na tom jsem...
No skočím tam během příštího týdne.
26. bře 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, to je tedy drahá postýlka.
26. bře 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej, stejnak nakonec můžeš mít nedej bůh nějaký problém, který vůbec nebude souviset s výsledkama od praktika, takže je možná i fuk, kdy tam člověk půjde.
26. bře 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis - je dost drahá. Proto mě překvapilo, že si jí vůbec manža vybral... ALe je fakt, že vypadá tak bytelně...
Uvidíme, pro co se nakonec rozhodnem.
26. bře 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mně stačí obyč Ikea za 699, lomcovala jsem s ní a nerozpadla se :grinning:
26. bře 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě stačí obyč sklep stáří 32 let. . . Jé to se i docela rýmuje. :grinning:
26. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, jo, to já myslela, že mi místo cestovní bude u našich stačit jedna památná postýlka z před 38 let a prd, táta jí kus nenašel. On prostě po neteři postýlku rozbral a každej kousek někam uložil. Takže los prdos.
26. bře 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel - ty starý jsou nejlepší... Moje mamka nechápala, jak současný postýlky můžou mít stahovací bočnici jen cca 10-15 cm, když ta naše se stahovala snad půl metru :sweat_smile:
26. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, no právě dnešní stahovací bočnice je na nic, akorát prodraží postýlku pomalu o litr.
26. bře 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej, já ani nevím jak se ta naše stahuje pokud se stahuje. Zítra uvidím až to táta složí. Snad nechybí šroubky a podobně. Nikdo s ní nemanipuloval, kromě doby, kdy jsme se stěhovali sem do Prahy.
26. bře 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že tu probíráte myčky - taky se přidávám - je to k nezaplacení - teď co máme jen Daníka tak jí naplním tak jednou za dva až tři dny (přikoupila jsem jedny talíře a je to v pohodě :slight_smile: ) No a až nás bude pět tak to naplníme raz dva :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak taky používám tabletky z DM - jsou docela dobrý a fakt za málo peněz. :wink:
26. bře 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak postýlky my máme s těma vytahovacíma šprušlema až budou větší, tak jim je vyndám ať můžou rejdit :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete prát i rychlozyvinovačky? :confused:
26. bře 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen normální zavinovačky a ty vyperu.
Pokud jdou prát i ty rychlo, tak bych je vyprala.
26. bře 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis nevím, mám dvě od Teksas, která je dostala od nějaké kamarádky a vypadají, že jsou vypraané a i předtím několikrát prané.
26. bře 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak já dneska ckoro celý den lítala a pak žehlila jsem mrtvá.. ani vás nebudu dočítat omlouvám se.. ale nejpozději v pondělí bych měla mít ntb, tak budu snad psát častěji i když budu ležet na gauči :slight_smile:

myčku máme cca 3 roky a je super, hrozná pomoc a více času... dokonce i chlap ji zvládá naskládat a to se jí před tím bránil :grinning:

a jmsi dneska jsem žehlila i vyprané rychlozavinky a je to v poho :slight_smile:
26. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Melíku - a co vlastně Teksas? Jak se má? :slight_smile:
26. bře 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
dnes jsem měla od rána lítací den :grinning:
kámošky,návštěvy...za holkama do práce...k našim... a večer jsem dorazila :sweat_smile:
pak rychle úkoly,zapnout pračku a až teď jsem si dřepla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
něco nového dnes tady??? :sweat_smile:
26. bře 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janky, Teksas se chystá pomalu rodit jako ty, je v 38tt. A tuhle ji sestřička v předporodní poradně řekla, jestli by se svýma kontrakcema už nechtěla porodit. Ale na porod jinak vůbec to nevypadá, asi jako u Tebe. :wink:
26. bře 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrý - :slight_smile: teď jsem si ji našla na koníkovi a koukala jsem že v profilu už má dokonce 39tt - tak to je fajn - miminko bude pěkně dopečený :wink: Tak ji od nás kdyžtak pozdravuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko ivfky :slight_smile:
ve 2 h v noci nám přišla sms,že se našim známým narodil syn Pavlík :slight_smile: takže jsme pak už blbě spali :grinning:
27. bře 2009 v 05:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky,
Janky dokonce 39tt? No vidíš, ono to strašně letí, ona z naší staré diskuze porodí a já si půjdu pomalu balit taky. Za týden abych volala objednat se do porodnice na předporodní péči a za další 2 týdny zabalím tašku. Furt jsem ještě nedošla ověřit kopii oddacího listu, tak si dávám závazek, že v pondělí tam konečně dojdu. :grinning:
Luzz, ty ráno strašíš i když se v noci nerodí. :grinning:
27. bře 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mel
máš recht :grinning:
proč ověřit kopii OL??? :fearful: :fearful:
27. bře 2009 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože nechci tahat originál, aby mi ho neztratili, a mám mít sebou oddací list.
27. bře 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oni ti ho neztratěj :slight_smile: jen do něj nahlídnou a zase si ho sbalíš :wink:
to ti za tu námahu s ověřováním kopie nestojí :wink:
27. bře 2009 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, jistota je jistota. A úřad mám vedle baráku, jen tam prostě dojít - otázka 10 minut??? :grinning: Ale lenost je silnější jak já. :sweat_smile:
27. bře 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek