Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

m.e.l
14. říj 2009

Míšo, Luky třeba reakci na očkování měl minimální. . . Dávám hned po očkování čípek nurofenu na radu mé doktorky.
No a byla jsem na těch vaničkách - nikde jinde a ta mi doporučila tuhle rehabilitační. Asi pak budu muset přinést doporučení - uvidím.

jmisa
14. říj 2009

Aha, takže si s mudrou o tom nemluvila. A to je rehabilitační dr. a nebo fyzioterapeut?

Mel, no tak některý děti musí být bez reakcí 😀 Ale třeba vyrážka u 10% mi přijde docela hodně velké číslo.

jmisa
14. říj 2009

Jak říkám - zakažte mi internet 😀

Jo a v Tescu maj v akci hračky od Fisher Price nebo jak se to přesně píše, ale ty už máš ten hrnec, co?

m.e.l
14. říj 2009

Míšo hrnec nemám. . . Luky dostane Pejska a šneka.. . . 😉
No já na internet radši nekoukám, měla by to být fyzioterapeutka podle toho co říkala paní na vaničkách.

kay
14. říj 2009

ahojte,
míšo, jo Stelinka už je vpohodě, protivná jako vždy 😀

no holky adla zima a já se nevejdu do žádných dlouhých kalhot 😀 můžu nosit jen dvoje 3/4 😀 a zimní boty taky nemám..

grej
14. říj 2009

Ahoj,
Kay, já oblíknu dvoje džíny, ale zase nemám nic nahoru. Všechno je mi malý přes prsa. V těhu jsem nosila takovou hnusnou bundu, tak jí budu muset vytáhnout zase. Nebo zimní sportovní, ale to je mi trapný ještě vytahovat 😀

Jmis - díky za tip na slevu, asi se zítra do Tesca podívám.

Dnes taky jedem na rehabilitace, musím jí říct, že ten cvik mi rpostě nejde a že ho snad radši cvičit nebudu, když nejsem schopná ho zacvičit pořádně.

Jinak já jsem si řekla svojí praktický, aby mě někam poslala a ona mi dala doporučení na rehabilitaci s tím, že kdyby to nepomohlo, tak teprve pak mě pošle na neurologii. Na rehabilitaci jsem si zavolala kam jsem chtěla a zjistila jsem si, jestli tam mají dětský a jestli mě vezmou.

jmisa
14. říj 2009

Grej, dík, to jsem ráda, že to jde rovnou.

kay
14. říj 2009

grej, no já asi pojedu nakupovat v těhu džínách 😀 na zimní bundu jsme teď koupila přess mmb za 200,-, nejsme v ní sice žádná modelka, mám v ní ramena jak stěhovák, ale přes prsa dopnu a možná i s šátkem.. 🙂

do tesca pojedeme asi v pátek, tak se taky mrkneme..

jmisa
14. říj 2009

Jsem přidala nějaký fotky.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_4._mesic/

Jinak s oblečením nemám problém, nosím to, co před těhu, aspoň ušetřím.

m.e.l
14. říj 2009

Taky nosím to co před těhu.
Tak po neurologické stránce je mladý pán v pořádku, po fyziologické. . . . 😝 Takže zítra mám volat na Pankrác a dozvím se za kým a kdy přijít na cvíčo.

laura29
14. říj 2009

Ja jsem s ockovanim taky desna, odmitla jsem ockovani v porodnici proti TBC, ale moje detska neni zas tak fanaticka, sama rikala, ze se to ockovani proti TBC tak brzo ted hodne prehodnocuje. Na zapade se to uz vubec nedela....

kay
14. říj 2009

jmis super, fotky, Stela teda takhle ty nohy vůbec nahoru nedává 😕 hrozně to letí, já mám pocit že Alex je furt malý prďolka a Stela že má tak 3 měsíce a ona už jich bude mít 6 😀 a alex je normálně hrozně šikovnej.. 🙂

meltak gratuluju 😵 stačí trocha cvičení a bude ready.. a to plavčo taky určitě pomůže..

já teda kalhoty neobleču, mám asi tak 5 kg víc než po porodu ☹ a třeba bundu a tak neobleču kvůli prsám.. 😠

objednala jsem Stele k vánocům novou hrací deku - http://www.malvik.cz/Na-doma/hraci-deky-181/Hra... (ale ne teda za tuhle cenu) a pak ještě ten nafukovací válec na podporu lezení.. ale budu ho asi zatím používat na podporu těch zádových svalů.. nebo ho fakt dostane až na vánoce 🙂

m.e.l
14. říj 2009

Míšo, tak teda Alex je kabrňák. Lukýno taky tak nohy nezvedne, je to lenoch líná. . . 😝

jmisa
14. říj 2009

Mel, jsem vykojená. A kde si byla dneska? Na Pankráci je rehabilitace ne? Horáčkova 2. Já myslela, že na rehábku si šla už dneska.

m.e.l
14. říj 2009

Míšo ne, dneska jsem šla jen za paní doktorkou, já taky myslela že je to rehabilitace a ona jen doktorka, která se podívá a posoudí zda je vše o.k. Na Mazurské měli až za 3 týdny volno, tak budeme jezdit do tý Horáčkový. . .
Holky já šla na záchod a nechala malýho v rozepnutý ohrádce - přijdu a mladý pán hlavou dolů z ní a přemýšlí co vyvést za volovinu. 😀

imiska24
14. říj 2009

ahoj všem,
byli jste na 3D nebo 4D?A jaký to bylo?Doufám že to mrňouskům v břiše nevadí.Prý je to celkem dlouhý...

jmisa
14. říj 2009

Imis, byla jsem 2x a nikdy nic nebylo vidět, protože se Alex otočil zády 😀

hanulka3112
14. říj 2009

Jéé ahojky holčiny, konečně jsem si uděla chvilku, abych na Vás mrkla, v pondělí jsme byli na očkování, malí to zvládli krásně bez teplotek a dnes jsme měli vítání občánků a co tady nového?

imiska24
14. říj 2009

jmiso,asi se mu to nelíbilo 😀
Doufám že Andrejka něco ukáže když kvůli tomu strávíme cca 2hodinky.
A auto malá zřejmě nesnáší protože když řídím,tak se tam různě atěhuje a převrací.Občas to teda bolí,ale aspoň vím,že ji tam mám.
Jinak Alex je fakt nádhernej

jmisa
14. říj 2009

Imis, dík.
Alex se u řízení taky boulil sem a tam 😀

kay
14. říj 2009

imis, 4DUZV byl krásný zážitek... Stela neříkala nic, že by se jí to nelíbilo 🙂

hanulka3112
14. říj 2009

Kay malá máuž takové krásné háro 😵 za chvíli ji budeš plést copánky 😵 😀

imiska24
14. říj 2009

jmiso,a jak dlouho jsi řídila?Já ještě tak do prvního týdne v listopadu.To bude nějaký 30tt,a pak už nechci auto ani vidět.

Kay,tak to se to Stelince asi líbilo 😅 A měla jsi s sebou manžu?
A co Stelinka,má ještě teplotu?

imiska24
14. říj 2009

Kay,ještě jsem chtěla,Ty jsi kupovala autosedačku atd, v tom 25tt?
Jmisa mi nasadila brouka do hlavy,nechci nic uspěchat po všech zkušenostech. 😉

macous
14. říj 2009

Ahoj holky,
tak to mi tady zrovna mluvíte z duše, zítra máme první hexu, a právě to mám parádně načtěný jako Míša 😅 Bojím se už předem, přemýšlím, že mu dám doma hnedka taky jeden čípek preventivně....Melíku ty jsi dala hnedka co jste přišli domů?

No taky si jdu pro radu, chci malému koupit španělskou deku, ale přemýšlím o velikosti, jestli 80x110 nebo 110x140, co myslíte? Chtěla bych, aby jí měl i na příští zimu do kočíku - sporťáku 🙂

m.e.l
14. říj 2009

Mací, jo hned po návratu domů vrazím vždycky do mladýho jeden čípek a je to o.k. Protivnej je normálně, takže to nepřičítám očkování. Někdy mívá že cca dvě hoďky večer po usnutí začne řev raněného tvora, ale to taky mívá i bez toho zda byl na očkování - prostě nějaká noční můra. 😅

m.e.l
15. říj 2009

Bré ranko, miluju budíčky před pátou hodinou. 😀

jmisa
15. říj 2009

Ahoj.
Mel, já dneska tak měla budík ve 4, malej tedy vstávat až v půl 5, dneska si posunul tu třetí hodinu, ale od 4 se tam vrtěl a manžel vstával do práce. Ale po koju hned usnul a probudil se zase v půl 7 a už zase chrní.
Dneska jdem do poradny. Jsem ho orientačně vážia a řekla bych, že za ty tři týdny nabral zase půl kila, no uvidíme jaká je skutečnost.

Imis, já řídila až do porodu, i cestu do porodky jsem chtěla řídit, když jsem viděla, že je muž před infarktem 😀

Macous, koupila bych tu větší, otázka, jestli se Ti vejde do korby, spíš ne a druhá, jetsli Ti v tom za rok chodící dítě bude chtít být.

jmisa
15. říj 2009

Mel, co Ti vlastně řekla ta dr. Co se jí nelíbilo, krom těch pěstiček.

m.e.l
15. říj 2009

Míšo, no má špatné těžiště, vychílení páteře v oblasti pánve. . .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru