• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
jsem vás dočítala, že Melí bude kupovat šnečka Lukymu, taky se na něj chystám :dizzy_face:
15. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí, šneček už je koupenej - dostane ho od našich . . A po příkrmu akorát Luky kadí dle barvy příkrmu - mrkek oranžová, brokolice tmavší zelená, cuketa světlejší zelená. :grinning: A má to trošku tužší, ale až když jsem plně nahradila příkrm místo mléka.
15. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kadí jak často?
15. říj 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí, většinou jednou denně, včera to zvládl 4x, pravda den předtím to byl jen maličkej bobíček.
15. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jsem začala zkoušet přidávat trochu olivového oleje, aby to bylo mastnější a líp se mu kadilo.
15. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem zvědavá, jestli Alex jednou začne míň kadit.
15. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo určo bude, nejpozději až budou příkrmy místo mléka. I když někdy Lukýno i tak dokáže slušně produkovat. :grinning:
15. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, začne :grinning:

mel vy už máte nahrazené jedno mlko příkrmem? a které polední?
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kay, polední. . . . Lukýno je žravec. :grinning:
15. říj 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, jakej si kupovala ten válec?

Mel, kolik toho tak sní takový dítě? A to má brambor se zeleninou?
15. říj 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo sní něco mezi 120-200. Já dávám striktně max 150g. A jí brambor se zeleninou, zkoušela jsem i kuřecí a dneska měl už i rýži s brokolicí. . . Postupně prostě různě zkouším a kombinuju, ono tý zeleniny moc není, co dítě smí . . .
15. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak jsme zpět, hexu dostal, plakal jen chvilku šikula, hned pak vytuhnul a chrní mi už hodinu v autosedačce, mám mu dát na to obklad z tvarohu a kdyby byla teplota, tak půlku čípku Paralen 100 a mám si domů prý koupit Nurofen sirup nebo i čípky, že prý je to nejlepší.... no a teď čekám na tu reakci :sweat_smile: snad nebude, když ne, tak dám za 14 dní Prevenar a když bude, tak na to prdím :slight_smile:

Maty váží 5,60 a měří 62, takže plně kojíme i nadále :dizzy_face:

Jinak, čubinka dobrý, na rengenu se potvrdilo, že je ucpaná, dala jsem jí včera okousat hovězí kloub z polévky, hm a chyba lávky, na ty kousky chrupavek se jí nabalilo veškeré žrádlo co měla v žaludku a konec, kdyby jsme nejeli, tak by jí to roztrhalo střeva :frowning2: takže to taky dobře dopadlo, dostala 3 inj. a léky domů a zítra další ko rengen ......
15. říj 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda, rýže s brokolicí, to je kombinace :grinning: :grinning:
SI pamatuju, že ségra z toho mixovala nějakou "polívku" a dávala to i z lahve, jen to mělo větší otvor. Vždy to vypadalo, že už to někdo jednou jedl :grinning:
15. říj 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no já mu to dělám jako hustou kaši. Někdy to vypadá dobře a někdy. . . Nebudu popisovat.
Mací, držím palce ať je reakce co nejmenší. A Nurofen je fakt dobrej, aspoň z vlastní zkušenosti na Lukym. :wink: Obklad mám dávat jen kdyby to zarudlo.
15. říj 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel. co to bylo za odbornost ta dr., co si tam včera byla? neurolog?
15. říj 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Meli taky jsem četla přidávat olivový olej...já mám takovou hrůzu z toho jeho nekadění, že příkrmy zatím stopuju...a kolik si dala?
15. říj 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tušim že rehabilitace obor, ale nejsem si jistá. Byla to určo MUDr., zatím co rehabilitační je tuším Bc. či Mgr.
Žofí, cca 5 kapek asi tak. . .
15. říj 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ten olej se tam nepřidává kvlli lepšímu kadění, ale protože se v tucích lehčeji vstřebávají vitamíny.. :wink:
15. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay já myslím že je to kvůli kadění teda...Meli a jak odměřuješ kapky, kapátkem?
15. říj 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko holky,
kay pokud na olivový olej nejsi zvyklá, tak dokáže i dokonale prohnat. . . :wink:
Žofí - od oka podle Avenťácké lžičky. . . Prostě na ní trochu dám a naleju do jídla.
Dneska Luky zlatíčko - první dudlík ve čtvrt na tři, musela jsem teda dát trochu mlíka - né a né najít dudlík, takže se mladý pán totálka vzbudil (dudlík jsem pak našla po odtažení postýlky - vypadl pak na zem). No a ve tři už zase chrněl a spí ještě teď. :dizzy_face: Takhle jsem se nevyspala ani nepamatuju. Jako by mě včera slyšel, když jsem říkala P., že Luky už dlouho nevydržel spát bez nahazování dudlíku aspoň do dvou. :sweat_smile:
16. říj 2009 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak u nás klasika - ve tři a půl 7, teď už zase spí.

Ten olej - je jak pro kadění, tak pro vitamíny :grinning: teda vitamíny rozpustné v tucích (A,D,E,K), pokud mě můj vykojený mozek neklame. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,

no tak hlavně že jsou miinka zdravá a vykaděná :grinning:

musím říct že Stela to poslední dobou dost fláká a nevím, jestli se u toho prsa nevzteká spíš kvůli břichu, ale v noci pila docela pěkně.. Ve dvě a v půl šesté, klasika, pak se vzbudila, ale já ne a hodňoučká si povídala a pak byla úplně potichu až do půl osmé :slight_smile:

mel, teda to je super, Lukynek hodnej, že Tě nechal takhle vyspat, třeba se blýská na lepší časy...
16. říj 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, no to už jsem si párkrát myslela o lepších časech a ono prdlajs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
16. říj 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Melíku, lepší časy přijdou :dizzy_face: a pak s druhým mimi zase horší :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

U nás reakce dobrá, jen zvýšená teplota, po odečtu max. 37,5, takže dobrý, nic jsem pak už nedávala, jen tu půlku čípku, když jsme přišli a ten tvaroh na píchanec :slight_smile: teď už by se to snad zhoršit nemělo
akorát mu už cca 3tí den slzí očičko, tak asi vykapu Opthalem....

Holky, dneska jsou Matýskovi 3 měsíce :grinning:
16. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací, vše nej Matýskovi ke čtvrtroku. :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky Mel za infošky ohledně oleje, musím si taky nějaký pořídit :dizzy_face:
16. říj 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí není zač, koupila jsem nějaké malé dražší balení, budu ho používat jen pro Lukyho, tak na něm nehodlám zase tak šetřit.
16. říj 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, už jste někdo koukal na formuláře pro rodičák?
Je tam jeden fialovej, co musí vyplnit ČSSZ, už jste to tam posílala některá?
A přišlo Vám nějaký lejstro do kdy je PPM?
16. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ten fialovej papír jsem donesla na ČSSZ sama, tam mi to vyplnili na počkání a na základě toho jsem šla u nás na pracovní úřad a dodělala ostatní papíry.
16. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si byla v té Trojské?
16. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek