• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
No ona říkala, že je to jedno, že jsou možný oba způsoby. Já mám nějaký malý dlaně, naschvál to zejtra zkusím :grinning:
21. říj 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Dneska jsem tu první. Alex se rozhodl vstát s tatínkem. Ale už je v pelechu a skoro spí. Jenže já dostala hlad. No co nadělám, už snídám, aspoň mi muž udělal snídani, než jsem nakrmila :grinning:
22. říj 2009 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
hele né že budeš Alexe mučit kvůli nějakým zkouškám. :wink:
Luky se dneska zase rozhodl 2x jíst, jednou v jednu a podruhé v půl páté. No ještě chrní, tak já v klidu snídám.
22. říj 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No už jsem to zkusila :grinning: V tom bodsu jsem měla akorát zápěstí. Jak říkám - mám asi malé dlaně :grinning:
22. říj 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty tváře nedržíš dlaní, ale palcem a ukazováčkem. :wink:
22. říj 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šak jo, dlaněma bych musela mačkat asi loktem ten bod :grinning:
22. říj 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to má asi Alex nějak dlouhý tělo od prsou k hlavě. :slight_smile:
22. říj 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já krátký dlaně. Včera jsem to fakt viděla, když ho bafla ta lektorka a když já, přitom mi to nikdy nepřišlo :grinning:
22. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mladej pán má po nočním jídle, prý to na nás akorát zkouší, takže nic nedostane. Jinak váží 8400g.
22. říj 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...

mel zrovna jsme to včera řešila s kamarádkou, té její malá vyžadovala v noci kojení po 2h.. a po půl roce prý děti mají vydržet normálně spát celou noc.. tak to jsme zvědavá, jak to udělám já se stelinkou.. Jaký máš plán Ty? :slight_smile:
22. říj 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Alex přibral zase 150g za týden, tak v 17 týdnech má 6600g, tlustoprd :grinning:
A dostal první hexu, tak snad to bude OK, zatím se tváří normálně a slintá pod hrazdou.
Jsem zase žila v bludu. Jse myslela, že dávaj pigáro do stehýnka a on ho dostal do zadku.
22. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, plán? No paní doktorka říkala, pochovat, pochodit a prostě nedat. To ráno asi nebudu cejtit ruce a záda, ono chovat 8,5kg živé váhy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já žila v bludu - myslela jsem že do zadku a dostává pigára do stehna, asi Alex nemá na stehně dostatek "materiálu". :grinning:
22. říj 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to asi každá dr. píchá kam chce :grinning:
22. říj 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
první Hexu jsme dostali do zadku a další dvě do stehna :grinning:

Kačka se budí taky dvakrát za noc, většinou kolem druhé a pak až k ránu. Zatím mi to neva, tak jí to nebudu odnaučovat. Napije se a hned usne, takže pohoda.

Kačka má 8700 g, takže koukám, že už předehnala i Lukyho :grinning:

Dneska máme špatnej den, od sedmi je vzhůru a spala cca patnáct minut. Je protivná jak šváb, pořád se šmrdlá, ale usnout ne a ne. Ach jo. A to jsem se těšila, že budem po dlouhé době celý den doma, jak si i něco udělám, až usne. No nic.
22. říj 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel no to nevím, když tam má dost materiálu Stelinka, tak Alex určitě :slight_smile: u ns t opíchají taky do nohy..

grej, Stelinka se taky většinou napije ahned usne, ale mi to trvá tak tři čtvrtě hodiny než usnu, a moc vyspalá nejsem, ještě pár nahodění dudlíku a ráno jsme mrtvá :sweat_smile: zatím to taky řešit nebudu, ale tak jsme přemýšlela do budoucna.. my nijak neuspáváme nebo tak, dudlík plive když má hlad tak jsem zvědavá..
22. říj 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no Luky mi po jídle v noci taky hned usne, ale prostě jíst by se svojí váhou prostě neměl, aby nebyl tlustý prasátko. Už teď má o kilo víc než by měl mít v půl roce.
22. říj 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Alexek usnul, byl celý odpoledne protivnej, ale snad to bude taky veškerá reakce na očko. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak to myslím bude dobrý, občas se teda u Lukyho stává, že pak najednou v noci řev jak tur, ale stačí dudlajs, pohladit a je klid.
22. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak noc úžasná, spal do 4,45, tak jsem nakojila, přebalila a už chrní zase a já mám zase hlad :grinning:
23. říj 2009 v 05:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojda,
Míšo no tak mladej nic moc noc, ale až v těch 4,45 dostal taky najíst. Teď né a né zabrat. Jinak jednu hodinu v noci strávil se mnou v posteli, pak jsem ho vylífrovala do postýlky, protože spát s ním je očistec.
23. říj 2009 v 05:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já s Alexem nedokážu spát, neusnu, bojím se, abych ho nepřilehla ATD.
23. říj 2009 v 05:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, kdo tady taky mluví o spaní mé osoby? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Spí mladej, já se tam různě kroutím a podřimuju, ale spánek to rozhodně není, proto to lífrování zpět do postýlky. Nic jdu ho vysvobodit z postýlky a přebalit dřív, než se mi do těch hamburgrů pos*.
23. říj 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Alex má 37,1 tak jsem ho šoupla spát do postýky. Máme jít k té rehabilitační dr., tak potřebuju, aby byl bez teploty, tak snad to sleze. Nerada bych to přeobjednávala, určitě by to bylo za dlouho.
23. říj 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no po očkování zrovna není vhodné jít na rehabilitaci, na to se mě teď i rehabilitační ptala zda nebudeme po očkování. Ale jestli má 37,1 po odečtu tak myslím že to není zase tak nic hrozného.
23. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, my nejdem na cvíčo jako takové, ale jen k dr.
Já se jí na to ptala a ona řekla, že to nevadí, že vyšetření nebude pro malého náročné. :confounded:

37,1 měl pod ručičkou, já ho v zadečku moc neměřím. Ale teď měl v zadečku 36,8 po odečtu, tak to kleslo, už není ani horkej.
23. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no tak to je v pohodě, když jdete jen na vyšetření. :wink: A to je minimální reakce na očko. Jsou děti které mají podstatně více teplotu či jiné problémy.
23. říj 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, já vím, kdybych neměla naplánovanou tu dr. tak bych to ani neřešila.
Zrovna se to blbě sešlo, ale ty termíny u ní jsou děsné, tak jsem byla ráda, že jí někdo odpadl.

Teď se tu váli na dece a neskutečně prdí:grinning:
23. říj 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no to se fakt blbě sešlo. Nám to vyšlo s odřenýma ušima, že ve středu rehabka a ve čtvrtek očkování.
23. říj 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si dávám pozor, aby očko bylo ve čtvrtek, protože ve středu máme plavčo, ale další věci do toho, to už je velká logistika :grinning: :grinning:
23. říj 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek