Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
21. říj 2009

No ona říkala, že je to jedno, že jsou možný oba způsoby. Já mám nějaký malý dlaně, naschvál to zejtra zkusím 😀

jmisa
22. říj 2009

Ahoj.
Dneska jsem tu první. Alex se rozhodl vstát s tatínkem. Ale už je v pelechu a skoro spí. Jenže já dostala hlad. No co nadělám, už snídám, aspoň mi muž udělal snídani, než jsem nakrmila 😀

m.e.l
22. říj 2009

Bré ranko,
hele né že budeš Alexe mučit kvůli nějakým zkouškám. 😉
Luky se dneska zase rozhodl 2x jíst, jednou v jednu a podruhé v půl páté. No ještě chrní, tak já v klidu snídám.

jmisa
22. říj 2009

No už jsem to zkusila 😀 V tom bodsu jsem měla akorát zápěstí. Jak říkám - mám asi malé dlaně 😀

m.e.l
22. říj 2009

No ty tváře nedržíš dlaní, ale palcem a ukazováčkem. 😉

jmisa
22. říj 2009

No šak jo, dlaněma bych musela mačkat asi loktem ten bod 😀

m.e.l
22. říj 2009

Tak to má asi Alex nějak dlouhý tělo od prsou k hlavě. 🙂

jmisa
22. říj 2009

No já krátký dlaně. Včera jsem to fakt viděla, když ho bafla ta lektorka a když já, přitom mi to nikdy nepřišlo 😀

m.e.l
22. říj 2009

Tak mladej pán má po nočním jídle, prý to na nás akorát zkouší, takže nic nedostane. Jinak váží 8400g.

kay
22. říj 2009

ahojte...

mel zrovna jsme to včera řešila s kamarádkou, té její malá vyžadovala v noci kojení po 2h.. a po půl roce prý děti mají vydržet normálně spát celou noc.. tak to jsme zvědavá, jak to udělám já se stelinkou.. Jaký máš plán Ty? 🙂

jmisa
22. říj 2009

Tak Alex přibral zase 150g za týden, tak v 17 týdnech má 6600g, tlustoprd 😀
A dostal první hexu, tak snad to bude OK, zatím se tváří normálně a slintá pod hrazdou.
Jsem zase žila v bludu. Jse myslela, že dávaj pigáro do stehýnka a on ho dostal do zadku.

m.e.l
22. říj 2009

kay, plán? No paní doktorka říkala, pochovat, pochodit a prostě nedat. To ráno asi nebudu cejtit ruce a záda, ono chovat 8,5kg živé váhy. 😝

m.e.l
22. říj 2009

Míšo, já žila v bludu - myslela jsem že do zadku a dostává pigára do stehna, asi Alex nemá na stehně dostatek "materiálu". 😀

jmisa
22. říj 2009

Tak si to asi každá dr. píchá kam chce 😀

grej
22. říj 2009

Ahoj,
první Hexu jsme dostali do zadku a další dvě do stehna 😀

Kačka se budí taky dvakrát za noc, většinou kolem druhé a pak až k ránu. Zatím mi to neva, tak jí to nebudu odnaučovat. Napije se a hned usne, takže pohoda.

Kačka má 8700 g, takže koukám, že už předehnala i Lukyho 😀

Dneska máme špatnej den, od sedmi je vzhůru a spala cca patnáct minut. Je protivná jak šváb, pořád se šmrdlá, ale usnout ne a ne. Ach jo. A to jsem se těšila, že budem po dlouhé době celý den doma, jak si i něco udělám, až usne. No nic.

kay
22. říj 2009

mel no to nevím, když tam má dost materiálu Stelinka, tak Alex určitě 🙂 u ns t opíchají taky do nohy..

grej, Stelinka se taky většinou napije ahned usne, ale mi to trvá tak tři čtvrtě hodiny než usnu, a moc vyspalá nejsem, ještě pár nahodění dudlíku a ráno jsme mrtvá 😅 zatím to taky řešit nebudu, ale tak jsme přemýšlela do budoucna.. my nijak neuspáváme nebo tak, dudlík plive když má hlad tak jsem zvědavá..

m.e.l
22. říj 2009

Kay, no Luky mi po jídle v noci taky hned usne, ale prostě jíst by se svojí váhou prostě neměl, aby nebyl tlustý prasátko. Už teď má o kilo víc než by měl mít v půl roce.

jmisa
22. říj 2009

Tak Alexek usnul, byl celý odpoledne protivnej, ale snad to bude taky veškerá reakce na očko. 😝

m.e.l
22. říj 2009

Míšo, tak to myslím bude dobrý, občas se teda u Lukyho stává, že pak najednou v noci řev jak tur, ale stačí dudlajs, pohladit a je klid.

jmisa
23. říj 2009

Ahoj.
Tak noc úžasná, spal do 4,45, tak jsem nakojila, přebalila a už chrní zase a já mám zase hlad 😀

m.e.l
23. říj 2009

Hojda,
Míšo no tak mladej nic moc noc, ale až v těch 4,45 dostal taky najíst. Teď né a né zabrat. Jinak jednu hodinu v noci strávil se mnou v posteli, pak jsem ho vylífrovala do postýlky, protože spát s ním je očistec.

jmisa
23. říj 2009

Já s Alexem nedokážu spát, neusnu, bojím se, abych ho nepřilehla ATD.

m.e.l
23. říj 2009

Míšo, kdo tady taky mluví o spaní mé osoby? 😀 😝 Spí mladej, já se tam různě kroutím a podřimuju, ale spánek to rozhodně není, proto to lífrování zpět do postýlky. Nic jdu ho vysvobodit z postýlky a přebalit dřív, než se mi do těch hamburgrů pos*.

jmisa
23. říj 2009

Tak Alex má 37,1 tak jsem ho šoupla spát do postýky. Máme jít k té rehabilitační dr., tak potřebuju, aby byl bez teploty, tak snad to sleze. Nerada bych to přeobjednávala, určitě by to bylo za dlouho.

m.e.l
23. říj 2009

Míšo, no po očkování zrovna není vhodné jít na rehabilitaci, na to se mě teď i rehabilitační ptala zda nebudeme po očkování. Ale jestli má 37,1 po odečtu tak myslím že to není zase tak nic hrozného.

jmisa
23. říj 2009

Mel, my nejdem na cvíčo jako takové, ale jen k dr.
Já se jí na to ptala a ona řekla, že to nevadí, že vyšetření nebude pro malého náročné. 😖

37,1 měl pod ručičkou, já ho v zadečku moc neměřím. Ale teď měl v zadečku 36,8 po odečtu, tak to kleslo, už není ani horkej.

m.e.l
23. říj 2009

Míšo, no tak to je v pohodě, když jdete jen na vyšetření. 😉 A to je minimální reakce na očko. Jsou děti které mají podstatně více teplotu či jiné problémy.

jmisa
23. říj 2009

Mel, já vím, kdybych neměla naplánovanou tu dr. tak bych to ani neřešila.
Zrovna se to blbě sešlo, ale ty termíny u ní jsou děsné, tak jsem byla ráda, že jí někdo odpadl.

Teď se tu váli na dece a neskutečně prdí😀

m.e.l
23. říj 2009

Míšo, no to se fakt blbě sešlo. Nám to vyšlo s odřenýma ušima, že ve středu rehabka a ve čtvrtek očkování.

jmisa
23. říj 2009

No já si dávám pozor, aby očko bylo ve čtvrtek, protože ve středu máme plavčo, ale další věci do toho, to už je velká logistika 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru