• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
No my máme asi taky úplně do lehu, jsem na to včera u tchánovic nekoukla. . . Chci aby byl Luky před větrem chráněný, takže ho do otevřenýho nechci dávat.
16. lis 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no my ho máme i uzavřený. Takže pohoda.
16. lis 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my až tak ne. . . Jako samo můžeš tam narvat boudu a nánožník, ale na to je myslím brzy. . .
16. lis 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máš za sporťák?

Ono ten náš se vlastně používá jen s vložnou taškou (tedy někdo, já si koupla korbu, se mi to víc líbilo), takže tam je to vlastně jedno.
16. lis 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten Deltimáckej co byl ke korbě, vůbec nevím jak to pořádně vypadá s plným použitím, je uloženej u tchánovů.
16. lis 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo aha, ten bude ale pěkně vysoko, to je obdobný jako má inglesina.
16. lis 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jj bude, no ono pak mám ještě po nás formuli, ale ta na ležato není, takže tam musí chvilku ještě počkat než si fakt sedne.
16. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už má i Máťa druhej zoubek a leze :dizzy_face: - narozdíl od Kubíka to vzal rovnou na čtyři :sweat_smile: - asi tím jak vidí Kubu jak leze tak se rozhodl že to plazení vynechá a srovná skore :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to vyřídila na ČSSZ, dokonoce jsem to stihla na jednu jízdenka, tedy koupenou přes sms, ty jsou o 15 minut delší :grinning: Alex v nosítku chrupal, jen když jsem sedla v metru tak porotestoval.
16. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, ty jsi ale šikulka. :wink:
Janky, no Máťa ví, že zdržovat se plazením je nesmysl. :grinning:
16. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janko, přece si nebude šoupat bříško :grinning:

Mel, vidíš nějaký pokrok po tom cvičení? Už se Luky otáčí úplně nebo na bok?
16. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na skoro bok se otáčel předtím, teď mám pocit, že zaujal postoj - docela bych se otočil, ale ten bok taky není špatný, tak proč se namáhat? :grinning:
16. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex pro změnu praktikuje - když budu muset cvičit Vojtu, tak stejně cvičit nebudu a navíc budu za trest ležet jen na zádech :grinning:
Když vytáhnu prso, tak je ale na boku bleskově :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak Kačenka si asi chce vyzkoušet život všech dětí tady na babinci. Nejdřív kopírovala Stellu a její otáčení a řvaní na břiše a teĎ zas pro změnu zkouší jaký to je být Lukáškem.

Už tři dny stojí její spaní za prd, ale dnes to je teda vyvedený
VZhůru byla v jedenáct, v jednu, ve tři, v pět a už nezabírá ani spaní v naší posteli. Děs. No nic, jdu jí zkusit vymáčknout prso, u toho by mohla ještě na chvíli zabrat.
17. lis 2009 v 05:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
tak Luky náhodou spinkal docela hezky. . . . :dizzy_face:
17. lis 2009 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Alex se rozhodl svoji maminku zničit. Kojo v 1,4, půl7, teď si huláká v postýlce, no aspoň vzbudil manžu :grinning: :grinning:

Včera jsem sestavila sporťák a přišel mi dokonce víc zateplenej než korba :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, Alex má prostě hlad!!! To už by jsi mohla snad konečně pochopit. . . :wink:
17. lis 2009 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no.
Dneska mu asi zkusím uděla rýžovou kaši z mého mlíka, mám tu nemléčnou. Akorát nevím, jak mám svoje mlíko zahřát na 50-60 stupňů, jestli to jako tak ohřeju ve vodní lázni.
17. lis 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
grej koukám, že Kačka je teda potvůrka, ikdyž ůžu ti s klidem říct, že Stleinka většinou od té půl šesté taky pobrekává, ale já nahazuju a do půl sedmé cca to vydržíme obě dvě :grinning:

jmis, co byhc dala za to aby Stela sala tak krásně jako alex :grinning: nevím čím Tě ničí te´d ale věř že bude o hodně hůř..

jinak u n docela dobrý, akorát bych dala nevím co abych se v noci prostě vyspala.. to jediné mi chybí ke štěstí.. nevím jestli jsem něco nezvorala já, když jsme jí dala v noci vždycky napít, ale ze začátku to šlo ošidit dudlíkem a teď to prostě už nejde.. včera jsme zkoušela zase na večer dát nutrilon a odkonce jsme měla připravenou i hodně zředěnou kaši ve flaštičce, dala jsme jí to před kojením, ten nutroš chvilku sála, ale asi to teklo moc rychle, a jak ucítila tu chuť tak to vyplivovala.. ale měla jsme pocit že mlíka mám docela v pohodě.. přesto budíček v půl desáté.. a od té doby asi 4 nebo 5x.. myslím na kojení. a když nekojím tak s emi v noci poslední dobou zdají sny o tom, že Stelu někde nechám.. že jsme třeba v práci a pak jedu domů a v autobuse si vzpomenu že zůstala v práci.. nebo dneska se mi zdálo, že jsme byla u kamaráda a že stela je doma v autosedačce na posteli.. takže si vlastně ani tak neodpočinu.
17. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, spojené nádoby - já se nevyspím v kuse :grinning: ale horší je, že se nevyspí v kuse Alex a když se nevyspí, tak je protivnej celej den a blbě spí ve dne, takže je to furt dokolečka dokola. Když spí v noci do těch 4 aspoň, tak pak je i jeho den lepší a nemá problém se spánkem přes den. On to prostě přes den nedospí.

Teď pase na tátovi, akorát se nemůžu koukat, protože malej dělá lachtana a já se bojím, že ¨sletí na zem, protože ho muž nestihne chytit. :pensive:
17. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj stihne ho chytit. :wink:
Luky právě nahazuje taktiku - je hezký že jsi mě dala do té postýlky, ale já v ní radši budu pást koníčky, protože za prvé si musím tu ložnici prohlídnout a za druhé jsem rád, že tě vidím. :grinning:
17. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY, Luky si špatně přečetl návod o zubech a místo horních jedniček mu roste horní dvojka!!!!!!! :grinning:
17. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no je to prostě samorost :grinning: :grinning:

My byli nakupovat, nakonec jsem manžu vykopala, koupili jsme Alexkovi židličku, fusak a čepičku :sweat_smile:
17. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zase trochu fotek (Alex a moje sestra, Alex koupací, Alex nová židle), klasicky na konci alba.
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_5.mesic/
17. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko.
Jdu kouknout na Alexe.
18. lis 2009 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
TAk u nás už pomalu klasika, půlnoc, 4, 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska máme plavčo, jedny z posledních vaniček.

Ještě nemám pro Alexe plavky do bazénu :confused:
18. lis 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak u nás taky klasika okořeněná nejhorší nocí co snad byla, takže od půl desáté vstávačka po jedné až dvou hodinách.. a od cca druhé hodinydo 4h neustálé nahazovvání než mi došlo že by mohla být pokaděná.. což se nestalo už asi 4 měsíce.. :unamused: takže já dneska odpadnu..

míšo užijte si vaničky.. :slight_smile:
18. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alex naštěstí kadí s takovým zvukovým doprovodem, že to slyším :grinning:
18. lis 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, teda co Ti to ta Stelinka vyvádí, takové hodné dítko.
No Luky u toho patřičně tlačí, takže když náhodou je něco v plíně při přebalování, tak za a) jsem buď nedávala pozor a za b) hrál si na tajného agenta a za c) chtěl mě překvapit. :dizzy_face:
18. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to je dobrý, že Luky tlačí, Ale nee, takže slyším až samotný akt, kdyby tlačil, tak bych to aspoň doma stihla :grinning: No třeba bude tlačit, až bude mít zahuštěnější pozůstatky.
18. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek