• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Teda ty bobany po těch příkrmech jsou věc :grinning: Trochu to smrdí :smajlíksezacpanýmnosem:
Z těch látkovek to musím seškrabovat do wecka, už si to netrofnu spláchnout v umývadle jako tu tekutou vaječinu.
Doubrou chť, pokud zrovna něco tlačíte do hlavy :grinning:
27. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
aspoň už bezpečně víme dopředu,jestli se někdo pos... :grinning: :grinning: :grinning: ta vaječina nebyla moc cítit :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak my příští pátek začínáme plavání v bazénu :slight_smile: máme schválně pátky,aby s námi mohl táta :wink:
když si to tak představím...jirka je jako chlupatá gorila,já jak hroch,k tomu naše dvě děti a zajímalo by mě,jestli se ještě někdo vejde k nám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
My začínáme v úterý :slight_smile:
Akorát těch 8,30 bude bléééé.

Jinak jsem zjistila, že Alex nepotřebuje hračky, stačí mu polštář. Leží po koju v naší posteli, snažím se to tu trochu polidštit a debordelizovat a on se schovává a vykukuje z pod polštáře a má z toho děsnou bžundu :grinning:
27. lis 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
míšo
my to naštěstí máme odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
moje řeč,žádný hračky nepotřebujou...nela má nejradši obal od mussli tyčinky a eliška vařečku :sweat_smile: :grinning:
27. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi, no jo, si předsta, jaký to bylo těžký dokopat M. aby se zajímal a trochu pomohl, když sedí skoro celý dny dom a pracuje vedle obyváku :angry: je fakt že si to Jirka asi víc užívá, že vás nevidí... :slight_smile: ale i tak dobře..

My máme plavání v neděli ve 13h,ale M. byl zatím jen jednou, většinou má stejně koncert nebo tak..

nejleší hračka je u nás taky mobil, "psaní" na počítači a ovladač od telky.. :grinning:

dneska nám držte pěsti, zase budeme zkoušet brokolici, teda Stelinka má nějaké dlouhé spaní, už to bude skoro hodina a půl, akorát jsem musela o půl 11 nahodit dudlíka.. :slight_smile:
27. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak Lukyho nejlepší hračka je vlastní ruka. :grinning:
27. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, tak ruce Alexe jako vlbec nezajímaj. Nohy to jo, ale ruce si tak maximálně narve do pusy, rozhodně si je nikdy neprohlížel.
Teď tu měl tchánovce a už chrní, hurá, je klid :grinning:
27. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no já nemluvím o prohlížení rukou že? Mluvím o tom narvání si je do pusy. :grinning: Jo a pak je hrozná sranda rvát mi vlasy a řehnit se mému au au. No Lukýno snad taky už usíná.
27. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo stela si ruce prohlížela asi jednou, a to jí bylo už asi půl roku, nohy ji sice trochu zajímají ale nezvedne je :slight_smile:
a už spí :slight_smile: a já jedu na nákupy :grinning: jupí, bez dítěte... :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, aha, tak to jo. :slight_smile: Alex má taky radost z mého auuu.

A jak jste dopadli na rehábce?

Kay, tak si to "užij".
27. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no dopadli jsme tak, že je Lukýno línej od přírody. Dostali jsme jiné cviky a když ani ty ho "neproberou" tak dostane Vojtovku.
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsem na něj zvědavá. Možná měli vojtovkou začít, při jeho velikosti s ním budeš bojovat hůř a hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Alex je menší a taky mi dává zabrat. Ikdyž teď už to máme bez breku, i ten cvik na břiše. To byl vlastně jedinej cvik, kdy plakal.
27. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on řve i při tom cviku co má teď, kdy mu pomáhám jako by se otočit, přitom stahuji zadek dolů a ramínko dozadu - musí při tom mít rovná záda. Vůbec se mu to nelíbí. Pak má, že při hraní podložit něčím hrudníček, aby měl jinde těžiště a pak houpání na míči - to je v pohodě u toho neřve.
27. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, ale ten cvik máme taky, to je vojtovka.

Jo a hrudníček jsem zkoušela podkládat dneska, aby zapojil ruce. Přivedla mě na to tahle fotka:
http://img267.imageshack.us/img267/8710/cvime.jpg
27. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím ten na boku, já tomu říkám "ždímání".
27. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak až takhle ho neda nepodpírám, ale podpora tam je, aby ty ruce více natáhl a nenechával lokty dole. . . Já měla pocit, že Alexe ždímeš, to já nee.
27. lis 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak asi mluvíme o tom stejném. Ale teda nevím proč ho cvičí Alex, když se krásně otáčí sám. Luky kdyby nedával furt hlavu do záklonu tak se v pohodě přes levý bok otočí už sám. Stačí mu ji přidržet a je na pupku.
27. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no kvůlivá záklonům. Ono se tím posilují břišní svaly. Teda tím cvikem na bůčku.
27. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Alex se na tom míčku udrží i bez rukou, bohužel, tak mu ho rvu až takhle pod pánev, když ho dám výš, tak je jak lachtan. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mi je jasný, že se tím posilují břišní svaly, asi proto u toho tak řve, protože musí něco dělat. :grinning:
27. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo musí dělat něco správně :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo jo to taky, a to co má cviky na míči - u těch tak šílně funí. . . Smotanej ručník pod hrudníčkem se mu ale docela líbí - má větší rozsah na hraní s hračkama. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Alex děsně funěl na plavču, když s ním cvičila nějakou páku. Moc ho chválila, že je to těžkej cvik a že mu jde krásně, ale funěl až dělal vlny :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a hraní na břiše - mladej dosud nepochopil, že se musí odstrkovat a pohybovat kupředu, aby dosáhl na ty hračky, zatím se kontraproduktivně sune zpátky a strašně se vzteká, že mu to k hračkám nepomáhá :grinning:
27. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do jakýho místa mu podkládáš ten ručník?
27. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no Luky se vzteká, že mu hračky utíkají, protože místo aby si je přitáhl tak si je odstrčí. :grinning:
Dávám ho jako by na prsa. . . Ono to poznáš, když dáš moc nízko, tak začne padat na pusu, i když v případě Alexe myslím, že ten začne lízt po čtyřech. :grinning:
27. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme koukala na zrnčí účet. 100 tisíc už odešlo Diny na pohřeb a další výdaje a přesto už je na účtu zase 350 tisíc. Jsem strašně překvapená.
Jinak aby toho nebylo málo, tak ta postižená dcerka je v nemocnici, je nemocná - horečky, kašel, zvracení atd.
27. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, jj koukala jsem, že je Klárka v nemocnici. :cry:
27. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no to se obávám, že až pochopí, že ruce maj taky svou funkci, že poleze brzo :grinning: Ale zatím nechápe ty pazoury, no :grinning: To zkusím, na tom balonku ho musím držet, je vratkej a ručník apod. mě nenapadlo.
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek