• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Já rodila 1.9 tak jsem se taky řádně nabažila létem :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
ten program sčítá tři hodnoty...velikost stehenní kosti,velikost kebulky a velikost bříška...
u každého to napíše cm a odpovídající stáří,takže tam vlastně vyjde jednou 24+2,druhá hodnota 25+0 a třetí zase úplně jiná a pak to ten program přepočte na cm2 a vypočte váhu...

teď nám doktor říkal,že nejspolehlivější hodnota je ta délka stehenní kosti :slight_smile:
19. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
jinak holky měli ve 25+2 780 gramů a to řekl,že jsou velký...takže můžeš být klidná :slight_smile: mišák má akorát :wink:
19. bře 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, stydká kost bolí a vystřeluje to až do třísel :grinning: Ale jen v noci, přes den to tak necítím.

Já mám nahoře skoro 14 kg :zipper_mouth: PRsty mi taky natýkaj. Ble ble.

Jmis - gratulace!! TeĎ už ta váha poleze nahoru jak po dráze (myslím toho miminka :wink:

Hele kombinace mozek a pindík - nevylučuje se to náhodou?? :grinning: :grinning:

Jmis - tak to je dobrý, my jsme jednou byli podle makovice o dva týdny starší!! Jinak všechno bylo v normálu...
19. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že nejsme žádní obři :slight_smile:

Studovala jsem ty fotky, ale jako fakt nevím po kom to dítě je :grinning:
Manžův nos nemá určitě, musím se někde podívat na svůj z miminkovských dob, ikdyž to asi stačí, když najdu fotku neteře, ta mi byla dost podobná jako mimino.
Ale jinak bych řekla, že je spíš podobnej na šváru - manžovo bráchu - takže do rodiny mojí tchýně. Mohl by aspoň po nich mít kvalitu vlasů :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmisko,není náhodou po sousedovi??? :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No spíš jestli není celý embryolog :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
nám řekli příbuzní i známí,že Eliška je po Jirkovi a Nelča po mě :grinning: :grinning: ještě že jsou dvě :grinning: :grinning: :grinning:
myslím,že ve finále budou vypadat úplně jinak :grinning:
19. bře 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba Dominik je podobný na mého otce,což jsem viděla už v porodnici...zvláštní...já se totiž tátovi moc nepodobám... :sweat_smile:
ale genetika je nevyzpytatelná :grinning:
19. bře 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje dítě je celý já a 4 D nemáme,tak to bude překvapení :grinning:

Holky,mi měli embrioložku,tak tý asi podobná malá nebude :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli taky embryoložku :grinning:

Já jsem taky zvědavá, po kom Kačka bude. Co jsem tak zjistila, tak holky (já) jdou do rodiny mámy a kluci (brácha) jdou do rodiny táty. A manža je po strejdovi z Moravy :grinning: :grinning: Z máminy strany teda...
19. bře 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem celej táta, tedy spíš jeho máma a ještě víc jeho sestřenice - dcera sestry jeho mámy :grinning:
19. bře 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
tady by se genetik pobavil :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:jsemsi zrovna říkala,že se jdu mrknout kolikmáme příspěvků :slight_smile: a vy jste šikulky už přesídlené :slight_smile:

já se dneska nemolaprobrat, za to jsem zase za delší dobu docelavyspaná.. tak toho musím využít a jdu něco dělat, tak pak na vás mrknu :slight_smile:
19. bře 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono se obecně říká, že holčičky jsou po tátovi a chlapečci po mamince. U nás to teda platilo když jsme byli malí. Takže Pedo - jste s Markem v normálu :grinning:
19. bře 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grej
doufám,že naše holčičky nebudou tak velký,chlupatý a fousatý jako tatínek :confused: :grinning:
19. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luzz - to teda :grinning:
Manža má hlavně strach,a by holčička neměla po něm jeho nos :wink: Má takovou pěknou skobu :wink: Jo a zuby. To je druhá věc. Ale to už jsme tu taky řešily...
19. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
grej
můj chlap má menší nos než já :zipper_mouth: :grinning:
19. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem taky konečně dorazila :grinning:
Já teda budu rodit v létě, jak jste psaly, jaké je to příjemné :wink: naštěstí máme zahradu s bazénem a altánem, tak se kdyžtak natáhnu na ortopedické lehátko a budu tiše čekat :slight_smile:
Jinak mě stále bolí kyčle, v noci jsem vzhůru nepočitatelně, pořád se obracím z boku na bok a vydržím max. půl hodinky na jednom. Do toho chodím min. 2x čůrat, tak pak chrápu do deseti hodin, kdybych měla chodit do práce, tak jsem vyřízená, takhle zatím v klidu :grinning:
Pupek mi teď docela roste, vidím to i sama a to už je co říct :dizzy_face:

Jinak jak jsem dočítala, tak jsem koukala, že Janka nám nějak nepíše, tak třeba už tlačí kluky :dizzy_face:
19. bře 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdepak
janka je pravá nosnice :grinning:
ta tam bude ty chlapáky mít až do konce :grinning:
19. bře 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, mladý pán už je v albu.
19. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak jsem zase tu ... nešel nám net, tak se Mel omlouvám, že jsem ti pak už nenapsala :pensive:
Já mám zatím nahoře 5 kg, ale já to stačila nabrat při IVF, takže se na sebe taky nemůžu ani podívat :confused: :confused: Takže neboj Grej, nejsi v tom sama :grinning:
Jinak my naše dětičky uvidíme pořádně porpvé teď v pondělí na tom gen. UTZ, tak se moc těším, jak vypadají. Snad budou i nějaké hezké fotečky, tak pak popř. šoupnu do albíčka :wink:
A jinak k těm genům ... Anička je mix mě a svého otce ... pusinku,nos a vlasy má po mně, oči po něm. :slight_smile:
Mac kyčle mě taky občas berou, ale jen málo, při Aničce to ale byl fakt děs, takže tě lituju, že takhle trpíš. A na záchod chodím taky tak 2-3x / noc, což mě taky pěkně prudí.
Ahoj Pedíku, hemíky taky nemám, takže taky neporadím :confused:
Musil tobě držím moc moc palec na zítra, ju?? :slight_smile:
Luzz a s tím manžou a stěhovákama lednice ... jsi mě zase dostala (/nebo spíš manža) jsem se tu hřebila jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis chválím prďolku a to jak psala Grej s mozkem a pindíkem :grinning: (jestli se to náhodou nevylučuje :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) mě taky pobavilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já jsem napnutá jak blázen co se nám narodí ... tady asi všechny víte, co budete mít, co?? :wink: :wink: :wink:
Mac a jak ty?? Pohlaví víte, nebo bude taky překvapeníčko??
19. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis, pěkné fotečky :dizzy_face: malý už je teda macek 600g :slight_smile:
Já byla dnes v poradně, vše v pořádku, test na cukr dopadl dobře, čípek mám 3.6 minule byl 3.9 doktor říkal, že je to dobré, prý pokud to nejde pod 3 tak je to v pohodě, že při nejhorším, by mi píchl magnezko do žíly, aby se děloha víc roztahovala.Ale zatím klepu na dřevo, jo a ptala jsem se ho na porod, prý jsou malí pěkně otočení a jestli se nijak neotočí, prý budu rodit normálně :astonished: a to mi to popisoval z úsměvem, jako by to šlo jedna dvě :sweat_smile: říkám, že si to nedovedu představit rodit dvě děti normálně, prý místo na jedno vytlačení, tak přý dvakrát zatlačím a budou venku :sweat_smile: no do porodu není nic jisté, ale já myslela, že kdybych šla na císaře, tak mi daj epidural, to že jo, ale nemohl by u toho být můj :astonished: to jsem teda nevěděla, takže jsem z toho taková rozpoložená :unamused:
19. bře 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko - teď už prý mohou být manžové i u císaře... Pokud teda nejsi v celkový ansetezii. Teda aspoň tak mi to říkala švagrová, ž ejim to normálně nabízeli...
19. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale dnes mi Dr. ze setřičkou tvrdili, že ne, tak asi jinde v nemocnicích jo, ale u nás ne :frowning2:
19. bře 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanul,grej
u nás je to možné po domluvě... :slight_smile: takže pohoda :slight_smile:
19. bře 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
hezké fotečky :slight_smile:
19. bře 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodila jsem do alba nějaké fotky výbavičky, aby vás nechytala panika, že nemáte nic nachystané jako mě :grinning:
19. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi, tak to máte super, možná kdybych rodila ve Zlíně, tak jo, no uvidím jak to dopadne.
19. bře 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek