• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
Placentu v brance,sem zase napsala pěknou koninu :sweat_smile:
19. bře 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pedíku
holky co znám ty plínky taky chválí... my teda máme zásobu na první 3 měsíce :sweat_smile: pleny různých značek... vždycky když byla nějaká akce,tak jsme koupili :grinning: takže jsme předzásobený :grinning:
19. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej,tak já ti odpustím,že se mnou nedržíš basu a hemíka nemáš :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pedíku neboj,určitě ti potom zmizí!!!
někdo hold musí vyžrat všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
19. bře 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej o stydké kosti psala Luzz, mě bolí třísla a jak. . . Občas nevím jak si složit nohy. :angry:
Já byla před těhu relativně hubená,měla jsem 58 kg a mám 174 cm a teĎ??????uklidním tě,mám nahoře 12 kg a stehna se mi taky třou,jsem z toho úplně hyn.Bříško mi roste teď každý den téměř před očima,jsem na tom stejně,neboj :grinning: :grinning: :wink:
autor
grej
jo jo,manža si ze mě utahuje furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale já mu to skvěle vracím,neboj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jinak v noci vstáváš jako já :angry: je to děs,co??
a neboj,nejtlustší jsem já!!! všichni si myslí,že už budu rodit...
19. bře 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím čůrat každý 2 hodiny,je to děs,taky mi vždycky ztvrdne břuch,ale kost mě zatím asi nebolí,ani nevím,jestli bych to poznala :grinning: :grinning:
Ale já v noci piju,tak se nesmím divit,že pořád vysedávám na míse
19. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stehna si třu už takových 15 let, na to jsem zvyklá. Na co si nemůžu teď zvyknout, že mi začínají otékat prsty na rukou a při skrčení ty prsty bolí. :unamused:
19. bře 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzíku,já vypadám taky jak těsně před slehnutím a to čekám jedno,ty máš na pěknýho pupíka nárok :wink:
19. bře 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta bolest stydký kosti je hnusná....ta se nedá splíst :wink: :grinning:
(mimojiné - já už mám nahoře 16 kilo :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :pensive: :pensive: :pensive: )
19. bře 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melíku,to tu psala někdy myslím Jamiska,že je na to dobrá ta bříza a celer,ne?To se zavodňuješ holky
autor
takže vedu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luzzi,máš tam dvě,tak je tvoje váha úpně v pohodě
19. bře 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pedíku mel
já mám oteklý ruce i nohy a to celodenně...
v úterý mi na kontrole doporučili šťávu z celeru...
když já celer NESNÁŠÍM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,ať jsme tlustý za tři prsty,hlavně že jsme těhule,váhu hážem za hlavu :grinning: :grinning: :dizzy_face:
autor
lepší přírodní odvodňovadlo prý není... :unamused:
Luzz, asi vedeš, já mám 1,5 kila nahoře, začaly mi asi před týdnem otékat prsty na rukou a třísla mě bolí už cca 5 týdnů. . . . :angry: Jinak bych to nazvala pohodovým těhu. :wink:
19. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti právě radila Jamisa,že si máš dělat nějakou šťávu,ne?Tak koukám,že se šťáva nekonala :grinning: :grinning:
19. bře 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dominik mi tuhle řekl,když jsem nastoupila do auta - " Maminko, to auto se úplně naklonilo, nevybouráme se, když pojedem takhle nakřivo??"
19. bře 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem z5.

Takže klasika - máme páteř, máme mozek :grinning:, máme pindíka, máme ruce, kterejma mácháme naprosto neskutečně, umíme si je nacpat obě do tlamky, ale jako nějaká spolupráce, že bychom se natočili, to jako ne.
Takže mám 3 fotky, záznam žádný. Fotky nakopíruju, až se mi dobijou baterky do foťáku. Naštěstí jsem aspoň nic neplatila, takže taky dobré :slight_smile:
Jo a vážíme 600g.
jmis no super, hlavně že máte mozek a pindíka. . . . :grinning:
Holky,buďte rádi,že nerodíte v létě,to by jste natýkaly ještě víc :wink:
No doktor taky říkal, že je dobré vědět, že máme mozek :grinning:
19. bře 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedi, to jsem ráda, že nenosím břuch přes léto a hezky v květnu Lukyho porodím. :grinning:
autor
jmis
tak gratulace ke zdravímu mišákovi :grinning: :grinning: :grinning:
hold není zrovna filmovej typ,noo :sweat_smile:
600 g je už prima :wink:
Ani nevím - 600g je moc, málo, průměr? Podle sona za 12 tt jsme 24+0, podle makovice dneska naměřil 24+2.
19. bře 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
při Domčovi jsem měla termín 24.červenvce a rodila jsem 7.srpna!!!!!!!!!!
byla jsem oteklá jak Franknštajn :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
byly vedra jak sviň :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jmis, asi průměr. Luky měl ve 21+něco 507g.
Jmis,taky gratuluju,žádnej Bret Pit to asi nebude,ale to hlavní má,mozek a pinďu :dizzy_face: :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek