• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
míšo jj, já vím, jsme úplně radostí bez sebe, že tu kaši aspoň chce.. asi bude holt vybíravá po tátovi a nezelninová po dědovi a mámě.. to se pak blbě žije :grinning: ona by si dala rohlík, křupky atak.. :slight_smile:

mel ajo, to je jiná :grinning:
4. pro 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luky mu chudákovi rve uši. :grinning: Světluška bude bez tykadýlek a pes bez uší. :sweat_smile:
4. pro 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, nezačala jsi s těma příkrmama nějak brzy, když je Alex kojený? Já myslela, že dáváš jen večer kaši, a ty tady o bramborách :grinning:

Kay, Stelouch pamalu a jistě začíná papat, jen počkej, za týden ti zblajzne i zeleninku :wink:

Melíku, taky jsem docela zírala, jakou má Maty sílu, mám pocit, že ty hračky snad rozkouše a sní, obzvláště ty tykadla a podobně :dizzy_face: a co se mu do tý pusy narve, jsem mu pak prohlížela koutky u pusy, jestli si je nenatrhl :grinning:

Mates dneska prospal téměř celý den, asi po tom Prevenaru nebo co, počítala jsem to a celkem byl vzhůru jen 5,5 hod. :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Macous, dr. mi to doporučila. Moc se jí nezdálo, že má furt hlad, chtěl kojit častěji a častěji, tak prý když krásně tloustne, že můžu začít o měsíc dřív. :wink:
4. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak Alex nespí víc ani po očkování, je to prostě ve dne nespavec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, on už sedí? Nebo to jste ho jen "nainstalovali"?
4. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo on ještě nesedí, k tomu má fakt daleko. Bych spíše řekla, že slušně visí jak netopír. :grinning:
4. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo hrubka jak prase - samo netopýr. . .
4. pro 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky :grinning: :grinning: :grinning:
se tady fakt směju :grinning: chudák Lukýnek, kdyby věděl, že se mu takhle smějeme :grinning:
ten náš dráček už hodinku chrupe, to jsem zvědavá, v kolik bude zítra vstávat, když dnešek prochrněl :sweat_smile:
4. pro 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, sháním ségře kombinézku - chlupatou, pěkně na zip s rozepínáním až dolů, no a nemůžu nic sehnat, rodit bude v lednu, tak jsem chtěla k vánocům.........nemáte typ???
Já mám super od Pidilidi, ale oni mají chlupatou jen tuhle co mám já :unamused:
4. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací, no Luky mi přestává přes den téměř spát, už hází většinou tak 2x po jedné hodině. Jednu dopo a jednu odpo. . . A když tu odpo hodí moc brzo, tak přežít s ním do půl sedmé je nemožné. Dneska si proto hodil spánek od pěti do šesti, teď tam morduje dudlík a myslím si, že usne.
4. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak maci, myslím, že Stela zeleninku teda asi nedá, fakt ji zatím zachutnala jen ta kaše.. :grinning: Maty pěkně spinkal, no neboj, S. taky docela po očkování spala a druhý ráno vstávala normálně.. a neměl horečku?
jinak chlupatici jsem viděla v tescu.. tak zkus

mel no židlička super, znám z dětství :grinning: jo trošku tam Lukynek visí, ale usmívá se a o je důležité.. :slight_smile: akorát teda nemělo to být překvapení? :grinning:
4. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kay, tohle nemělo být pro něj překvapení. . . Brácha to dneska vyzvedl v prodejně a hned dovezl.
4. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že na nějaký překvapení naše prcky ještě letos neužije, to spíš na cupování balícího papíru :grinning:
4. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no cupování balícího papíru ho budu ještě teprve muset naučit. On je myslitel, vše se musí řádně promyslet než se to udělá. :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:

To já myslím, že Alexovi to půjde, ten teď hlavně žere všechny knihy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Knihy Luky ještě nemá, tak je žrát nemůže. A i kdyby tak by to nejdříve řádně zvážil, zda mu to stojí za námahu. Více mu za námahu stojí trefit se flaškou do pusy. :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melíku, to ještě dobrý - to spaní, já se obávám, že bude hůř :sweat_smile: chtěla bych, aby mu pak alespoň ten poobědoví spánek dlouho vydržel, nejlépe alespoň do 3 let, jinak za hodinku člověk prd stihne :pensive:

S tou kombinézkou - objednala bych třeba tuhle, ale bojím se, aby došla včas... je to docela neznámý obchůdek

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18333138&tab=0
4. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme ty dvě pískací knihy od canpolu, já ji kupovala v DM a tchýně nevím kde.

Macous, chlupatou jsem viděla taky v Tescu, ale mám pocit, že byla hnědá.
4. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak fjsem dneska zkusila kačce uvařit domácí stravu. Když tu všechny tak říkáte, jak je domácí lepší :wink:

No, za prvé byla fakt vydrřená, protože jsem to nejdřív dvakrát spálila (zapomněla jsem na to jednou u kojení a jednou u vlastního jídla). Na potřetí to ale klaplo. Dala jsem Kačce večer ochutnat a takhle se teda netvářila ani na cuketu s bramborem a to teda byl blivajs :grinning: Dávila se hned, tak jsem dala jen tři malý lžičky a doufám, že zítra se na to bude tvářit líp. Pak tu mám ještě na uvaření brokolici a cuketu a pokud to neklapene, tak holt zůstanem prozatím i skleniček. Toho mi sní aspoň půlku...
4. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Lukášek si dneska hraje na Kačenku, prý před devátou rozhodně usínat nebude. :angry: Kdyby aspoň spal do sedmi - dýl nesmí, protože musí dostat ATB, jenže on určo bude strašit už od půl šesté.
4. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kočky
omlouvám absenci, máme tátu doma :wink: :grinning:
byl hotovej z toho,že má nela 6 zubů a sama sedí...dokonce si zvládne podat hračku,když je blízko ní...
za ten týden se mu děti úplně změnily :grinning: :grinning:
nacpaly se kaší HAMI a chrněj jak zabitý...
manža je na WC takže rychle píšu :grinning: :grinning: :grinning: zatím pa pa,jdu dělat hodnou manželku,kterou vůbec nezajímá PC,jen on :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co Mel, už spíte? My rozhodně ne... Leží v postýlce, vejská si, povídá a tak. Docela by mě zajímalo, kdy zabere.
Včera dělala kazišu.a... Nakojila jsem jí v půl dvanácté a usnula. Jenže když jsme byli vnejlepším, tak se vzbudila a pak byla zvhůru ještě hodinu. Vzali jsme si jí do postele. Dělali jsme s manžou že spíme a ona střídavě šťourala do mě, pak do manži, pak sip ovídala... Vydrželo jí to fakt hodinu, než zabrala. Ale pak jsme spaly do půl deváté a to nás ještě vzbudil telefon...
4. pro 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej - :grinning: :grinning: :grinning: holt je holka nadaná :grinning:

Luzzi - jen se věnuj :wink:

Tak jsem zase udělala objednávku na 1500, tak teď jen doufám, že do vánoc dorazí :sweat_smile:
4. pro 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
grej kupodivu na to že měl oči dokořán, tak jsme ho před tou devátou dali zpátky do postýlky a okamžitě vytuhl. No a spal do půl sedmé, za chvíli dostane ATB, půjde se přebalit a zacvičíme si.
5. pro 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Alexek dneska po delší době spal do svých 4 ráno v kuse bez probuzení. Pak dostal prso, najedl se a ihned vytuhnul, teď se tu placatí, až dosnídám, přijde na řadu on. Podle výrazu tváře budu ale muset nejdřív přebalit :grinning: Asi se mu sželelo staré nemocné matky :grinning:
5. pro 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ranko
tak nám tátu ráno odvolali k havárce :confounded: doufám,že se nám vrátí co nejdřív...
jinak holkám dneska nějak šiblo a spaly do půl osmý :sweat_smile:
Nela jedla v pět a pak hned vytuhla a Elis ve 24,ve 2,ve 4 a v 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to hádě :angry:
5. pro 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
melíku
ATB?? něco mi včera uniklo??
5. pro 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz, to je teda pešek, snad se Ti muž brzo vrátí.
Můj muž lítá do práce kvůli problémům každou chvilku, ve dne v noci, víkend nevíkend.
5. pro 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek