Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
6. pro 2009

jinak jíme taky jen skleničky,holkám prostě vyloženě chutnaj... tak jsem ráda...
vařila jsem párkrát zeleninu s masem a jedly to jak ho...,takže na to zatím prdím

jmisa
6. pro 2009

Jo a eště - jak dlouho se to tak vaří? Jako mrkve, brambor apod? Já jen na jak dlouho to mám zavřít do papina 😀

jmisa
6. pro 2009

Tak dneska jsem dala Alexkovi prvně ovocnou svačinku, se tak na to ovoce vždy třepe, že jsem vyměkla 😀 Dostal ten sunárek jablko banán a zblajznul ho celej, nechal mi jen dvě lžičky takový pidi lžičky. 😝

luzza
autor
6. pro 2009

jmis
asi jako brambory 😉

m.e.l
6. pro 2009

Míšo, holka a co si myslíš, že Luky nechává po ovocné svačince? Akorát prázdnou skleničku a nebo jako v dnešním případě prázdnou mističku, skleničku teď dávat nemůžu, protože má přidaný vitamín C a to by Luky po těch ATB blinkal.

jmisa
6. pro 2009

No a dokonce se zasytil, protože plakal, tak jsem mu chtěla dát prso a on nechtěl. Jenže moje prso chtělo a začalo si samo od sebe stříkat 😀 To se mi nestalo od šestinedělí 😀 Normáně jsem musela odstříkat.

Luzz, Ď 😉

m.e.l
6. pro 2009

Jo jinak holky, ráno to vypadalo, že Luky hned tak učící hrneček nepochopí, teď odpoledne už chápal velice dobře. 😅

jmisa
6. pro 2009

Mel, no jasně, že pochopí, Alex u něj taky vypadal nechápavě. Ikdyž to pokaždý zapomene 😀 Já mu střídám lahev a hrnek, aby mu nezlenivěl mozek 😀

m.e.l
6. pro 2009

Míšo, no Luky má z hrnku čaj, ale z flašky bude mít nadále mlíko. . . Takže taky střídání, aby mu nezakrněl mozek. 😀

grej
6. pro 2009

Ahoj,
tak moje dítě už spí tři a čtvr thodiny!!! To se ještě v životě nestalo!! Když nepočítám noc, teda... Je venku na terase a chrupe jak zabitá.

Jmis - stříkám jí sterimar a ani pak se to nedá odsát. V týdnu jdeme na třetí prevenar, tak jestli to nepřejde, tak radši doktorce zavolám, jestli máme vůbec jít a co s tím. Kašlala jen večer a dnes už nic...

Hrneček jsem taky včera zkoušela a moc se jí líbil🙂 Vypila úplně všechno... I když se zezačátku dávila, protože jí to teklo víc než je zvyklá.

Jmis - já to právě měla dost vodnatý, bála jsem se, aby se mi to zas nepřipálilo 😀 Dala jsem tam trošku olivovýho oleje. Možná příště zkusím máslo a zrnko soli...

jmisa
6. pro 2009

No sůl bych do jídla pro mimčo nedáavla, není důvod ji na to zvykat.

kay
6. pro 2009

jmis, ta výživářka, co k ní přecházíne taky říkala, že pár zrnek soli se může dát.. neříkám, že je důvod, když mimča baští..

Stelouch dneska snědla pár lžiček meruňkové kaše od HAMI, tak jsem byla ráda.. čaj teda zatím nechce, ale to asi i tím, že kojím a žízeň nemá..ale zkouším to.. taky jsme koupila ty křupky, tak na večer jí to zkusím dát..

grej, no to je teda výkon 🙂 hlavně ať si zase nepřehodí režim.. ale ona je asi unavená jak je nachlazená ne? snad ji to brzo přejde.. prevenar bych teda asi fakt odložila..

jmisa
6. pro 2009

No nevim, pro mě to je zbytečnost, já solím minimálně i teď, když jíme u tchýně nebo u našich, tak se mi zdá všechno přesolený 😀 A stejný s cukrem.

Jsem koupila červenou řepu, tak uvidíme, jak se bude tvářit na ni 😀

jmisa
6. pro 2009

Vždy říkám tchýni i matce - doktorku Kateřinu na vás 😀 😀

kay
6. pro 2009

jmis :-d jj, to mi říká martin taky ale ne kvůli soli ale kvůli tatarce..

Stelinka teď snědla křupku, sice se trochu dusila 😅 ale nevím jestli to nebylo spíš tím, že třeba není zvyklá na kousky v puse nebo tak, ale nakonec jsme to zvládly v pohodě.. a žvejkala ji sama, nebála se a asi jí to i chutnalo.. já si furt nejsem jistá jestli ona nechce rovnou žvýkat rohlík.. a ne ty břečičky.. 😅

jmisa
6. pro 2009

Kay 😀

Tak červená řepa v papiňáku. Zítra mu k tomu dovařím brambor nebo dostane samotnou, ještě uvidí, jak to bude chutnat až se to uvaří, si to nějak nedovedu představit 😀

Jo a Alexovi kousky nedělaj moc problém, co měl dneska v jídle, tak jsem brala jen vidličkou a ne mixérem a tak to bylo hrudkaté až běda a ani nemrknul, jsem se jen bála, aby mu v té rychlosti nezaskočil kousek.

kay
6. pro 2009

míšo, no ono to možná bylo trochu lepkavé a přilepilo s ejí to někde v krku.. ale zatím jí jen kaše a kousínek banánu, tak bych se nedivila, kdyby jí to problém dělalo.. alex je starej mazák 🙂 taky jsme zvědavá co bude říkat na řepu, nemá úplně výraznou chuť podle m, pokud se nedá do boršče 😀

jmisa
6. pro 2009

To ochutnám.
Ale myslím, že horší blivajz než cuketa to nebude 😀

kay
6. pro 2009

no to asi ne, já si jednou dělala polívku dle Kateřiny 😀 z červené řey a kefíru.. no dalo se to.. 😠 myslím, že nejhrší je brokolice 😀

jmisa
6. pro 2009

Pro mě cuketa, protože nemá chuť, jinak všechno zatím nějak chutnalo. Ikdyž třeba mrkev petržel brambor chutná jako základ na svíčkoou 😀

kay
6. pro 2009

no základ na svíčkovou je super ne? za měsíc přihodíš kus hovězího a je to 😀

já s etak těším na br salát 🙂

macous
6. pro 2009

Ahoj holky,
teda když to tady poslouchám o těch příkrmech, tak jsme asi poslední, kdo nezačal 🙂 Maty ale přibírá dobře a ani se nekojí nijak zvlášť často, cca 6 x denně, takže počkáme 😵

Bradavky mám teda jen tak mimichodem taky pěkně zrasený, pán mě tahá jako kůzlata kozu 😀 kolikrát jsou to takový zvuky, že se manža až divý, že mám prsa stále vcelku 😅 Pomáhá mi větrání, jenže to se mi spouští mlíko samo a to je teda opruz 😖 přitom mám už zase jen svoje dvojky..... plvodně jsem chtěla kojit do půl roku a šmidra, ale už to vidím podobně jako u Kay, určitě to bude závisláček na prsu 😅 😀

jmisa
6. pro 2009

Jo, tak červená řepa je docela dobrá, taková nasládlá, to bude Alexkovi chutit. 😀

kay
6. pro 2009

maci, no když mu to stačí, tak to zatím neřeš.. a Stelinka je asi jedn az mála dětí, které nejí..hlavně kluci myslím, že problémy nemívají.. 🙂 jo popsalas to přesně, tahá to jak kůzlata cecky od kozy.. větrání nepomáhá, mi se teda mlíko určitě nespustí :-d já nenosím ani vložky a jsem v klidu.. šmidra jo? 😀

jmis, no tak to jsme taky zvědavá 🙂 že bych zlkusila zase nějakou zeleninu? 🙂 no hele dneska jsme dala Stele kaši už ve čtyři hodiny a i jsme ji budila dřív, jme se spletla o hodinu, myslela jsme že je víc 😀 😅

já ale asi počkám na to úterý co mi řekne ta doktorka jak máme dál postupovat.. a taky se fakt těším na tu rehabku.. myslím, že budeme posilovat jak jsem tak nad Stelou dneska přemýšlela..

luzzi, super fotky 🙂 teda Nelinka je fakt zubec 🙂 a Eliška je prostě zlatíčko.. hele a vy už koupete takhle na bříšku bez podložky.. já bych se furt bála, že si stela bude chtít odpočinout a hodí hlavu dolůů no a utopí se mi.. 😅 ale máte kráááásný želvičky já je chci taky, kde jsi je sehnala? jirka už jel?

m.e.l
7. pro 2009

Bré ranko,
tak našemu chlapečkovi rostou asi ty jedničky o půl jedenácté řev jako když ho na nože berou, tak jsem mu šoupla jednoho čípka, no a ve čtvrt na dvanáct jsem se zlomenýma zádama opustila jeho pokojíček a šla do své postele. Vím pak o dudlíku někdy kolem půl třetí a pak už asi ne. . . Vůbec netuším. . .

luzza
autor
7. pro 2009

dobré ranko 🙂
melí,
už aby lukýnovi ty jedničky vylezly 😝 😉
kay,
jo jo,holky jsou ve vaničce nejradši na bříšku...mám tu velkou vaničku po domčovi,do malé už se nevešly ve třech měsících 😅 ,ale plánuju už vanu,nela už sedí dobře,takže vyzkoušíme sedátka do vany 🙂
želvičky maj v KIK! je k nim ještě ta nafouklá pichlavá rybička a všechno je to v síťce..stálo to myslím 89 kč...
juráš odjel dnes ráno 😒 moc dlouho se neohřál... 😒

luzza
autor
7. pro 2009

jinak s tou závislostí na prsu...eliška když vidí kojící polštář, začne strašne pískat,směje se a třepe rukama i nohama... a když vidí, že si ráno oblíkám podprsenku, je to podobný 😀

jmisa
7. pro 2009

Ahoj.
Tak dneska se Alex probral kolem 1, tak dostal napít čaje, dudlík a děsně se kroutil, tak měl asi prdy nebo co, tak jsem mu kápla ještě Lefax a on začal blbnout, tak dostal dudla a putoval do postýky, já jsem vytuhla a mlhavě si pamatuju, že ještě ve dvě kopal nohama do kolotoče a mlátil světlušku, pak usnul a vzbudil se na kojo v 5 a teď vstával až teď před minutou. Zatím jídlo nedostal, jedem ke mně do práce, tak aby neměl hned tam hlad, tak nás musím nejdřív vypravit, ale zatím neprotestuje, tak hurá 😀

m.e.l
7. pro 2009

Míšo, hm neprotestující Alex - tiše závidím, Luky otevře oči a řve jak tur i když jí třeba naposledy před hodinou. 😅

jmisa
7. pro 2009

No po ránu neřve, on pak řve celej den 😀

A teď se prozradil - umí se přetočit na břicho 😀 Jsem tu chodila po bytě a balím nás na cestu a on tak moc chtěl světlušku, kter¨á ežela metr od něj, že se přetočil na břicho, přitom jinak se tváří, že něco takového je sprosté slovo 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru