Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
30. pro 2009

Grej, tak takový noci bych řekla, že je nevydařená 😀

grej
30. pro 2009

Miso, no vzhledem k těm minulým byla úžasná 😀

Navíc máme nový peřiny a polštáře, takže jsem si je konečně užila 🙂 Koupila jsem dobře, jsem ráda 😵 Jsou lehký jak vánek a přitom příjemný teplý.

grej
30. pro 2009

Jinak holky posílám Vám všem PF do nového roku:

http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Van...

Hlavně hodně zdraví, to je nejvíc potřeba 🙂

jmisa
30. pro 2009

My jogurt ještě ni, zatím má mlíka v různých podobách dost, tak počkám asi do toho 8 měsíce. Uvidím, zatím lehce najíždíme na maso.

grej
30. pro 2009

Dík. Přemýšlela jsem, že bych zkusila jogurt s přesnídávkou, aby pořád neměla tos amý. Když jsme začínaly s příkrmama, tak doktorka o jogurtu mluvila, ale jen o obyčejným bílým... Tak to zkusim. Ale nevim nevim.

kay
30. pro 2009

grej, já už dávala jogurt s banánem a jednou jí to šmakovalo 😀 pak už moc ne.. kamošky mi ještě radily dát jogurt samotný místo přesnídávky, tak až začneme zase zkoušet svačiny, tak to zkusím..
aha, to jsme nevěděla, že Kačka taky není úplný jedlík.. no hlavně že jí aspoň něco..

jmisa
30. pro 2009

No já jsem zvědavá, jak Alex a jogurt, protože bude "chudák" na hollandii 😀

m.e.l
30. pro 2009

No jogurty už Luky baští, teda ovocný, po bílé Activii, když ji jedl 14 dní tak měl pak bolebříško. Teď je pro změnu na Holandii. . .

imiska24
30. pro 2009

Ahoj holky,můžu k Vám pro radu......?
Včera jsem byla na KO,dělal mi stěry kvůli infekci,prý aby se malinká při porodu nenakazila.A pak mě klasicky prohlížel čípek,ale byl to teda masakr.Syčela jsem tam jak had jak to bolelo,a dneska ráno jsem začala trochu špinit.Asi to bude jen z too čípku,že jo?Jinak mi nic není.A jet kvůli tomu prudit do nemocnice asi taky nemá smysl.
A co dětičky jak si užily Vánoce? 🙂

jmisa
30. pro 2009

Imis, špinění po kontrole je normální, dokud nebudeš krvácet, tak se nevzrušuj. 😉

imiska24
30. pro 2009

Jé,tak to jsem ráda.Snad to do zítra přejde,chci jít konečně ven 😠 Teď jsem pro změnu trávila 4týdny doma,protože se mu nelíbil čípek. 😠 Jaký byly Vánoce?

annie29
30. pro 2009

Grej, jogurty klidne zkus. Nam diky tomu poradne zachutnaly presnidavky, s jogurtem sni klidne dvojnasobny mnozstvi.
Jinak mame za sebou taky par slabsich noci, ale zuby nikde.
Ja ani netusila, ze u nas budou mit prikrmy takovy uspech.. Po tech problemech s krmenim na zacatku.. Ted teda mlicko, pak svaca (presnidavka samotna nebo s jogurtem, cerstvy jablicko, banan, hruska,..), pak obed (bud velka lahvicka 200g cela nebo uvarena zelenina s masem - dnes poprve se zloutkem), svaca mlicko a pak kase (jakakoliv a plna misticka). Uz i piti je v pohode - tak 3-4 dcl denne - voda s troskou ovocny stavy, ale jen tak na obarveni.
Jinak uz solidne couva a peruje na kolinkach. Dopredu zatim ne, ale dokola jak hodiny porad. A vetsinu casu je na zemi na brise.

annie29
30. pro 2009

Jo a nase miry v 8 mesicich: 7,8 kg a 70 cm. Na to jak se krmi nevazi zas tolik, ale ma nejakej superrychlej metabolismus, kadi 3x denne a vsechno navic hned vyprdne a nic neulozi 😀

jmisa
30. pro 2009

Annie, to má malá jako Alex v 6 měsících, akorát Alex je delší. 😀

kay
30. pro 2009

annie, teda gratuluju k pérování 🙂 jsme zvědavá na míry Stelinky v 8m, jdeme na ko 7.1. 🙂 nicolka má pěkné míry, na holku myslím akorát ne?

tak holky jedna kočka na vedlejší diskuzi je normálně těhule a já jsem zjistila že jí moc závidím 😀 samozřejmě v dobrém.. plánujete tady někdo vlastně další kolo? jen jsme přemýšlela jestli nepřesuneme naši diskuzi konečně třeba do volné diskuze nebo do jiného tématu 😀

jo a Stelouchovi asi už opravdu rostou zuby.. není tam teda nic vidět, žádný bíloý nebo tak, ale dneska odpo hrozně plakala, normálně se furt usmívá, a tak trochu zuřivě, když jsem jí šáhloa na dásničky tak se rpzeřvala a ta včerejší noc by na to poukazovala.. jo a taky mi takhle brečí u jídla, asi jí tou lžičkou nějak bouchám o ty dásničky, ikdyž ona neotvírá pusu, takže to spíš srká z té lžičky.. dala jsme jí panadol a šla spát.. doufám, že to bude mít brzo za sebou kočenka moje.. je tady vlastně asi poslední bez zubů že?

jmisa
30. pro 2009

My taky nemáme zub.

kay
30. pro 2009

ajo, já myslela, žýe jak jsi psala že se klubou, že jsou už venku 🙂

jmisa
30. pro 2009

Kay, no jen se klubou. 😖

kay
30. pro 2009

no tak doufám, že nám s evyklubou brzo. A vám už snad taky, když se klubou tak dlouho.. 😠

annie29
30. pro 2009

my nemáme zub a jsme nejstarší 🙂 Ale já měla 1.zub po roce 😀 Aspon nemusime zatim cistit..

m.e.l
30. pro 2009

Annie, hm. . . .Luky jich má šest. 😀 Na čištění jsou zatím dva, ale přetahuji je občas jen žužlinkou do uší, abych Lukyho nedrbla a jde spíš o to, aby si zvykl, že se mu někdo vloupává do pusy a né vždy to znamená jídlo. 😀

kay
30. pro 2009

annie, Ty jo po roce? tak to už je teda doba 😀 tak to jsem klidná.. všude čtu, že dítě je naschystsn na příkrmy, když má zuby, natahuje se po jídle a slintá u toho 😀 tak nevím, jestli Stela někdy bude 😀 zatím se natahuje jen po vánočním cukroví a křupkách 🙂

luzza
autor
30. pro 2009

my teda zoubky čistíme večer při koupání... nelča je má už dost velký všechny 😀 čistím gumovým kartáčkem babylove z dm (v té sadě jsou 3 různé kartáčky-jeden na masáž když se zoubky klubou,druhý s gumovými štětinkama když jsou zoubky povyrostlé a třetí už normální pidikartáček)... ale přemýšlím,že už začneme čistit tím třetím,štětinkatým a s trochou pasty... uvidíme 😉

jmisa
30. pro 2009

Luzz, tak zrovna dneska jsem to v DM hledala a nenašla, oni vůbec byli nějací vybraní.

m.e.l
31. pro 2009

Bré ranko,
Luzz, mě doktorka řekla, že je stačí přetřít. . . Pastu bych nedávaa, jak ji vysvětlíš vypláchnutí pusy????

jmisa
31. pro 2009

Ahoj všem.

Mel, jsou spešl pasty, co se můžou spolknout.

Nevstávalas nějak brzo? 😀

m.e.l
31. pro 2009

Míšo, neprovokuj jo!!!!!!!! Dítě strašilo od čtvrt na pět. 😠

jmisa
31. pro 2009

No co, úplněk, to vlkodlaci dělaj. Naše noc taky nebyla bez vady. Proběhla dvě koja, první jsem mu teda utla po 5 minutách, nějak se ho nemůžu zbavit (toho kojení 😀), tak to zkouším zkracovat. No a u druhýho jsem usnula, takže se obsluhoval sám.
V postýlce furt cestoval, převaloval se ze zad na břicho, na bok, pásl koně, šplhal po špruslích, takže se co chvilku někde zašprc a hulákal.

luzza
autor
31. pro 2009

melí
ten kousínek pasty vyplachovat nemusíš 🙂 oni nemaj zapěněnou hubu jako my 😀 😀 ale jinak si myslím,že to bez té pasty zatím fakt stačí 🙂

luzza
autor
31. pro 2009

jo a včera jsem začala trochu špinit,tak jsem myslela,že přišla první ms a ono nic 😕
jak jste na tom vy kojičky?? 😅 😅 😅 jmis,kay atd... 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru