• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
měsíc? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: deprese deprese deprese.... dYť luzzik psala že to šlo snad po týdnu.. ježiš.. moje nervy.. ale je fakt že jsme začly pozdě.. ach jo. :fearful: :fearful: :pensive:
děkuju, jdu to raději zaspat.. a to ani nevím jestli cvičím dobře.. Ty voe.. brou všem..
11. led 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ranko,
Kay jak už psala tuším Luzz nebo Míša, čím je dítě starší tím déle trvá než se výsledek projeví. To tělo má více námahy se porvat s váhou a délkou.
Noc šílená, část noci strávil Luky u mě v náruči a zbytek jsme dospali v obýváku na zemi, oba zabalený v dekách. Luky má totiž mužskou nemoc na sedm písmen - asi to chytil ode mě. :frowning2: No a jelikož v postýlce řval jak tur, u nás v manželské posteli taky, tak aby se P. vyspal, tak jsme se odstěhovali do obýváku.
12. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.

Kay, jenže my jsme začali chodit, aby děti pořádně pásly, což je daleko snadnější "cvik" než plazení, sezení apod. Navíc Alex má rezervu v pasení dodnes. Když se napřímí na rukách, tak záklon není, ale v pozici bojovníka ve vysoké trávě má záklon stále a nejspíš si jej jako oblíbený ponechá.

Mel, tak to Tě lituju.

Alex má poslední tři dny v oblibě hulákat od tří do čtyř, prostě v postýlce pase koně, točí se, zašprajcovává se a nepomůže ani když si ho vezmu do postele, aby držel "zobák".
12. led 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tuhle oblibu mívá Luky taky jednou za čas, že v noci hodinu huláká a dělá různé kraviny. Na záda se mi naštěstí netočí, to bych se ulítala, ho otáčet zpátky aby spal. :grinning:
12. led 2010 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Alex se otočí na obě strany, jenže se většinou někde zašprajcne v rohu a nemůže z toho a tak přidá na intenzitě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo no Luky co se týká na záda, tak hází jenom jednu stranu. Nejlepší že večer ho dám v postýlce co nejníže a ráno ho objevím pomalu hrajícího si s chůvičkou a bouchající se hlavou o kolotoč.
12. led 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se rozhoduju, jestli máme pokračovat v plavču.
Přijde mi, že jsme vyhodili tři a půl litru, protože jsme nikam nepokročili, přitom jsme kurz složenej z vaničkářů a furt děláme to stejné a na vaničkách jsme s Alexkem používali už kruh, destičky apod. Tak nějak jsme měli jiná očekávání.
Alex se tam vyloženě nudí, jen si žužlá hračku nebo nějakou končetinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda to je mlha...
Manžel byl ráno v Mostu a říkal, že mlha a sníh jsou jen v Praze :grinning:

Míšo, proto jsem taky přecházela do pokročilejšího kurzu. Kačka se taky nudila... Takže jsme byly dvakrát v začátečnících a pak jsme přelezly do pokročilejších. Ještě jeden kurz jsem předplatila, tam už se taky používá kruh a destičky pokaždý, ale pak už asi začnu chodit někam kde je velký bazén...
12. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, hmm, já právě nechápu, proč trvali na tom, že bude kurz složen z vaničkářů, když nakonec učí základy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my až se Luky vyhrabe z toho všecho srabu - Stafík a rýma, tak budeme chodit sami do normálního bazénu.
12. led 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No do normálního bazénu se bojim, protože ta norma pro ošetření dětského bazenu je přísnější než pro ošetření klasika bazénu. Ale možná někde tam u vás maj i brouzdaliště spešl ošetřené pro tyhle prcky.
12. led 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, no my jezdíme do Slanýho, teda jezdili jsme. A než se tam dohrabeme s Lukym, tak mu stejnak bude skoro rok. A spíše bych právě s ním byla v tom brouzdališti. :wink:
12. led 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak to snad bude stela do dvou let lozit :sweat_smile:

dneska noc docela ok, ale pak už byla od půl deváté protivná (vstávačka v 7h) a tak jsme vytuhly ještě do 10h..
ale mě bolí teda hlava..
12. led 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no snad do dvou let začne Luky chodit. :grinning:
12. led 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem přidala nějaký fotky, tady začínaj
http://fromeli.rajce.idnes.cz/Alex_-_7._mesic/#DSCN6239.JPG
12. led 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme byli na preockovani adoktorka rovnou merila a vazila mates , takze ma v 5 a pul mesicich 70 cm (dlouhej nejakej, ne?) a cca 7 700 gramu.
12. led 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lauro, Alex měl 72cm a dlouhej teda je :grinning:
12. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
70cm? :-O 72 cm? tak to vypadá že stela bude spíš po mě - v 8M 68cm :grinning:
12. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no chlap má bejt pěkně vysokej, žádný tintíktko, holka může být klidně menší.
12. led 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, koukala jsem jak Alex krásně rozebírá puzzle. :grinning:
No Luky měl v šesti měsících 66,5 cm. Jsem zvědavá kolik bude mít teď ve čtvrtek, ale tipuju tak 70cm. Jinak jsem hrozná matka, Luky pořvával v postýlce, nějak nemohl zabrat či co, tak jsem si ho vzala do takovýho polosedu na míč, koukám na Krok za krokem a juknu na Lukyho v náruči a on stěží drží otevřená víčka. Tak jsem ho ještě chvíli houpala a pak odložila do postýlky. Chrní od tří. Choudě moje rýmovatý. :dizzy_face:
12. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Závidím, Alex si dal odpo svoj půlhodinku a konec. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, mě Luky normálně taky v poslední době spává tak po půl hodinách, jenže jak má tu rýmičku, tak je šíleně unavenej. Nevím co utírat dřív, zda soply a nebo sliny. . . Beru to většinou od zhora dolů. :grinning:
12. led 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Stela je dneska nějaká brekavá a ospalá.. spí už potřetí, před tím 2x 1 hodinu a teď spí od cca 15:15.. ale už ji musím vzbudit, aby v noci spala..

míso alex je super šikovnej..
12. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a povlečení máte krásný.. kdepak jsi ho koupila?

mel, no jak hrozná máma? dYt krásně spí :grinning:
12. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, to kupovala moje máma, je to
www.matejovsky-povleceni.cz
12. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kay, no ale houpat dítě a nevšimnout si že spí, no nevím zda je to nejlepší známka dobré mámy, no ale zase pravda, houpala jsem. :grinning: Nenechala jsem ho jen tak plakat v postýlce.
Luky se vzbudil krátce po páté, lepší lidi svačí krátce před večeří. :grinning: A zase už nesnáší vysavač. :pensive:
12. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
míšo jo od matějovskýho :grinning: no že jsi neřekla dřív, včera mi od nich přišlo povlečení nad kterým jsem už douho slintala :grinning:

mel, no jo, dyť to nevam, že sis nevšimla hned.. :grinning: hlavně že byl spokojenej, důležitý je že si všimneš žeje nespokjenej :grinning:

tak u nás dneska proběhl poslední pokus co se týče jídla a Stely.. Kaše na oběd opět s trochou skleničky s hovězím a zeleninou - sice se nepoblila jako včera ale vůbec jíto nešmakovalo.. no a na večeři jsme zkusila udělat krupišnou kaši, ještě jsem do toho přidala normoš kaši instant co jí a chutná jí, pak jsem tam dala jednu sušenku a ještě to osladila mléčným cukrem (mezi náma pěknej hnus a ne cukr :grinning:) a navrch jsme tam přidala hruškovou přesnídávku.. nejdřív hnus velebnosti, ale po přidání další várky hruškové přesnídávky ještě něco snědla.. :grinning: no uvidíme jestli to bude mít nějaký efekt na spaní, myslím že ne, a tímto zase na nějakou dobu končím s vařením a budu dělat jen instantní hami blafy. :rolling_eyes:
12. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
mel - dali jste Lukaskovi doufam aspon trochu toho poradnyhop jidla!!!
12. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem dnes po porade s doktorkou dala poiprvy kasi - ryzovou (koupila jsem od Nutrilonu), pac Mates mel proste vecer hlad. Ale mam dojem, ze toho moc nesnedl teda. Ikdyz naporpvy to takova tragedie snad nebyla.
12. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek