Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

artep26
31. bře 2009

Luzz tak to mě tvrdne už asi od 19 tt ☹
Já to takhle měla i s Aničkou, tvrdlo mi sice "až" od 7. měsíce, ale přijde mi to brzy. Beru Magnezium, ale nějak mi to přestalo zabírat. Kolik max. je denní dávka, nevíš??
Já už mám autosedajdy taky ready 😀 včera jsem to vyprala a dneska to krásně uschlo 😉
Já okna budu mýt třeba 2 za den, nikam nechvátám, mezitím si lehnu, pak zase třeba budu žehlit ... prostě na to mám do Velikonoc ještě ca 2 týdny 🙂

hanulka3112
31. bře 2009

Není možné u nás vysvítlo sluníčko 😀
Luzzi mě taky tvrdne to břicho a to beru 3krát denně po 2 magnezka a určitě to je tak 10krát za den, jsem zvědavá na K.O. ve čtvrtek, snad bude čípek O.K

artep26
31. bře 2009

A hlavně je chci umýt teď, dokud se na ně ještě vyšplhám 😀 😀 😀

artep26
31. bře 2009

Hanul ahojda, a jaké dávkování má 1 tbl?? Já mám předpsané 2x1 tbl., 1 tbl. má 0,5 g Magnesia ... ☹ a nic moc, asi mi to bude muset navýšit, přeci jen mám ještě hafo času 😖

artep26
31. bře 2009

Hanul a s tím sluníčkem .. já ti psala že ti posílám jaro, tak co se divíš 😀

luzza
autor
31. bře 2009

artíku
tak to jsi šikula,že sis ty okna takhle rozdělila 😉 aspoň se neuštveš...
s tím magnézkem nevím,ale myslím že víc jak třikrát denně 2 tablety nemá smysl,pak už je účinější injekční forma
já jím teda jedno ráno (500) a večer jedno rozpustný (250)

luzza
autor
31. bře 2009

ale doktorka ještě neví,že tvrdnu 😀 ,chodím na kontroly po 3 týdnech...tak třeba mi něco přidá...

artep26
31. bře 2009

Já zatím beru jen 2x1 tak snad mi to zvýší, no uvidíme.
Já zatím chodím po 4 týdnech a je to docela nekonečné ... 🙄
Snad už taky budu chodit tak po 3, budu o moc klidnější .-...

artep26
31. bře 2009

A bříško máš už pěkný, já se taky musím zase cvaknout a hodit do albíka 😉

luzza
autor
31. bře 2009

artíku
mě se zdá i po třech týdnech dlouho... radši bych chodila po 14 dnech... 😅 byla bych klidnější...

artep26
31. bře 2009

Luzz já myslím že tě to brzy čeká a pak po týdnu 😀 😀 😀

artep26
31. bře 2009

Tak jdu pověsit to prádlo a pak jdeme s pesanem ven na prochajdu a pro třešeň do vázy, Anička má donést do školy, tak si taky natrhám, máme tu obrovskou alej za vesnicí 😉

hanulka3112
31. bře 2009

tak jsem byla pro balíky, přišla mi ohřívačka do auta+klasická ohřívačka, teploměr a teploměr do vody jako bonus mi poslali bryndáček, to už je 4bonus co jsem dostala od e-shopů, každá maličkost potěší 😀 jinak beru Magne B6 nevím kolik toho magnezka to obsahuje budu se muset mrknout, no a jsem zvědavá ve Čt na KO co mi řekne v poradně, už se mi o tom zmiňoval posledně, že kdyby se třeba začal zkracovat čípek, tak, že by mi to magnezko píchli do žíly, že to má o hodně větší účinek 😕
Luzzi nevíš jak často se to magnezko píchá 😕
Jinak mě už to břicho tvrdne dlouho teda předtím jen semtam a poslední dobou tak asi 10krát za den někdy i víc někdy míň, jo a já od začátku chodím do poradny co 14dní a jsem fakt ráda, pan doktor je fakt pečlivý a to magnezko 3krát 2 tablety už beru taky dlouho, ale mám pocit, že už začíná ztrácet na účinku 😕 Jo a byli jsme se mrknout na náš kočár, když jsme byli už ve městě a je fakt černo zelený 🙂 a ne šedozelený, jak nám ho objednali v OV a máme ho aspoň u nás ve městě a u nich na skladě až do porodu 😉
Jdu zblajznout polívku a taky si pujdu natrhat nějaké ty větvičky, když se udělalo tak krásně, jsem si zasadila do kořenáče bylinky asi 4dny zpátky a všechny už mi raší 😵 a taky do květináče Kopr poprvé v životě a už má tak 4cm 😲 musím to mít v květináči na balkóně kvůli psovi, hlavně, že máme 2000m2 😀 😀 😀 ale máme ještě spodní pozemek, ale tak 3m plotu jsou zhuntované, tak se musí opravit a pošmáruje dolů, chtěla bych si nasadit hrášek 😉 🙂

kay
31. bře 2009

luzzi, no tak už máeš na to tvrdnutí bříška nárok, se dvojkama.. mědneska tak jako dvině zapíchalo ale nahoře v břiše, tak jsme si raději to magnesko vzala.. ale jinak ho moc neberu.. Teda se máš, že už to máš nachystané, já teda včera doprala snad už všechny věci, mám povlíknutou postýlku, ale ta se ještě určitě zapráší, takže nevím jeslti to pak budu zase prát znova nebo co s tím udělám.. a vůbec nevím, co malé z porodnicemám nachystat.. ☹ ach jo.. a pro sebe teda nemám vůbec nic krom dvou balení jednorázových kalhotek 😒 ach jo.. musím se stavit někam do lékárny..

macous
31. bře 2009

to je docela sranda holky, vy už pomalu a jistě balíte do porodnice a já teprve začínám chystat základní výbavičky, je to vlastně pár týdnů a máme úplně jiné strarosti 😵 Chtěla bych to stihnout taky všechno nachystat tak max. do toho 34 tt, kdyby pak byla vedra, tak kdoví, jestli budu schopná fungovat 😅
Hlavně že jsme konečně vybrali ten kočárek, ostatní už půjde jak po drátkách 😀

Já zatím piju jen tu Magnezku - minerálku, asi mi zatím břicho netvrdne, ale občas když jsem na delší procházce nebo při vytírání, mám najednou takový nepříjemný pocit, jako když mám v břiše kamení, tak to nevím jestli to může být už jakože ono ..................

jankatr
31. bře 2009

Artíku to si piš že je to pak vidět i přes tričko - já si onehdá položila v posteli na pupek hrnek s kakaem - a ještě že jsem měla upito - jinak mi ho broučci vylili 😅 😅 😅

Luzzi - snad to bude s tím čípkem v pohodě - budu držet pěstičky na kontrolu 😉

jankatr
31. bře 2009

Dneska jsme byli na kontrole - podle dnešního měření mají kluci cca 3,3kg a 3kg, ale sám pan doktor říkal že je to dost nespolehlivý, hlavně takhle ke konci. I když rozdíl mezi nima je pořád skoro stejnej - tak nevím.

luzza
autor
31. bře 2009

jani 😅 😅
to jsou teda kusani 😅 😅 😅 😅 jako bráška 😀 😀 😀

luzza
autor
31. bře 2009

dočtu vás později...

macous
31. bře 2009

Ty jo Jani, ty budeš jako moje kamarádka, ta má přirozeně dvojčátka dvojvaječné (holka, kluk), když se narodili, tak měli 50 cm a 3,30 kg a 3,10 kg jo a rodila je taky přirozeně a porod měla dobrý a rychlý 😉

Kay - si hoď na tu postýlku natahovací prostěradlo a nezapráší se 😅

Já sem vždycky vlezu, když tady nikdo není 😅

macous
31. bře 2009

Holky já pořád lemtám mléko - máte to taky?, normálně ho dávám jen do kafe, teď kafe nepiju - vůbec mi nechutná a pořád mám chuť na ledové mléko 🙂

luzza
autor
1. dub 2009

dobré ránko ivfky 🙂
dnes se mi spalo krásně 🙂 asi po té včerejší noci jsem byla zničená 😀

luzza
autor
1. dub 2009

artí
mě zase tancuje občas svetr,nebo se mi zaklepe prso 😀 holky jsou prostě pohybově nadaný 😀
kay
jak píše macík,postýlku si zakryj 😉 já připravila holkám na cestu bodyčko s dlouhým rukávem a na to sametový overal..a ještě budou přikrytý dekou,takže si myslím,že to stačí 😉 může klidně i pršet,sedačky maj stříšku a nánožník 😉 ty sedačky mám taky přikrytý starším prostěradlem... to všechno stihneš,klid 😉
hanulko
s tím píchaným magnézkem nevím...ale zkusím se pozeptat 😉
mací
já mám ráda mlíko teplý 🙂 nebo kakao 🙂

jmisa
1. dub 2009

Ahoj všem.
Přidala jsem dnešní pupík do alba 🙂

Janko, ty máš tedy řádné kusance, ikdyby se doktor popletl o půl kila, což je myslím takový obvyklý plus minus u odhadů váhy, tak jsou to pořád super velká mimča na dvojčata.

Macous, mlíko chlastám taky, plnotučný 😀 Já ho tedy pila furt, ale teď ještě víc.

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
fotečku jsem zkoukla a říkám si,jestli se u tebe nejedná o falešnou březost 😕 😀 😀
ba néé 😀 hezký pupíček (i když malinký 😀 )

luzza
autor
1. dub 2009

jedu odvézt Nikyho do školy 😉 doufám,že na mě nečeká námraza na oknech 😝 😝

jmisa
1. dub 2009

To povídej manžovi 😀
Včera, když jsem se navlíkla do pyžama - z toho trika mi leze pupek, tak na mě kouká a říká - mamino, ty nám nějak rosteš na objemu 😀 😀

Ale je fakt, že mně roste jen to pupisko, už to hodně cítím, když se mám ohnout nebo když bych se v sedě chtěla předklonit, tak to už nějakou dobu musím po chlapsku - jako oni sedí většinou s roztaženýma nohama 😀

m.e.l
1. dub 2009

Dobré ranko,
tak já spala taky dobře. Až bude světlo tak vám vyfotím kytí od manži k výročí.
Jmis - tohle je pupík? To jsem měla někdy ve čtvrté třídě. 😀 Ne, hezkej decentní pupík, on pak najednou udělá šup ani se nestačíš divit.
Holky já včera v dětském pokoji koukla do zrcadla - normálně jsem se lekla co to mám za pupek, jako vždycky jsem ho měla, ale to co mám teď!!!! Jako manža si ze mě dělá čím dál větší srandu. 😝

luzza
autor
1. dub 2009

jmis
to mě když manža masíruje nohy,říká mi : To jsou pěkný TUBUSY...
a k břichu se vyjadřuje asi tak : Teda holky! Vy děláte z maminky pravěký zvíře 😅

luzza
autor
1. dub 2009

ahoj melíku
no konečně maminka ke mě 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru