• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
no manža je o dva roky mladší tak o tom taky asi uplně hned nepřemýšlel navíc k tomu nikdy nebyli vedeni hlavně ze strany otce to je hroznej blbec a pořád jim vsugerovával jaký jsou ženský zrůdy atd no hovado ale manžílek se nedal a ve Vídni mě požádal o ruku bylo to fakt krásny :slight_smile:

no koupelna je ok ale byt pořád není vybaven a koupelna taky nic moc ted jsme vše vrazili do mimča a pak se dáme do pořádného zařizovánín už se na to moc těším. každou věc vždy pořádně promyslíme a pak teprve nakupujeme nesnáším zbytečný nábytek apod harampádí co má furt snahu nám cpát tchyne :angry:
2. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
anit, mám ráda hlavně užitečnej nábytek. Co mi je platný moderní styl - tu a tam skříňka, když bych pak neměla kam dát oblečení a jiné věci? Jo kdybych měla nějakou velkou šatnu tak neřeknu, ale takhle musím o místě přemýšlet. :wink:
2. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně pak to uklízení prachu atd uf. taky jen to co potřebuju a hotovo. my budeme do chodby dávat vestavěnou skřín a do ložnice taky a tam budeme mí t veškeré oblečení a i třeba povlečení . jinak obývák chci prakticky bez nábytku jen na dvd cd a tv pak nějaký doplnkový ale spíš dekorativní. jídelnu máme zvlášt tak tu si užiju tu chci vytapetovat a velkej stůl a jen komodu na různý sváteční nádobí atd. no bude to ještě asi tak dva roky trvat než to bude komplet ale kam spěchat že?
2. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anit, zase je to hezké to zařízování. Já si ho moc neužila, protože naši odvezli ložnici při stěhování na chalupu a já tudíž musela si nějakou pořídit, abych měla kde spát. No a trochu se vyřádím v dětském pokoji, kde můžu ještě dát nějakou tu dekoraci - obrázky, hračky atd. Jinak máme vše komplet hotový. A skříň do chodby nám přijdou namontovat za týden, konečně se zbavím toho bordelu v chodbě a drobností v dětském pokoji, které tam rozhodně nepatří.
Jo a první těhu poradnu na Bulovce mám 20.4. v 8,00.
2. dub 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se prochrupla :slight_smile:
Už jsem uklidila i úložné prostory v posteli, zase obr taška pro charitu.

Anitto, taky nerada moc nábytku, v obýváku ho máme minimum.

Macous, Obama přijede až v sobotu ne? Tak zítra snad ještě magistrála zavřená nebude. Jinak pokud jedeš od jihu, tak by ses na nábřeží nejlíp dostala už od Budějárny a pak prostě po nábřeží po proudu řeky až k Podolí.
2. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na mé staré diskuzi, mě jedna holčina "vytočila", takže jsem ji musela ukázat co je to robustní postava, tudíž http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2599040&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F a to jsem si fakt myslela, že sem nikdy můj špek nedám. :grinning: :confused:
2. dub 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, no ale břicho už máš těhotný :wink:
2. dub 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no jsem se tuhle spatřila v zrcadle a lekla se co to tam je. :grinning:
2. dub 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tam je nádherně!!!!! Přijela jsem do kanclu a hned se mi líp pracuje :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: Já už se tak těším na teplo a sluníčko!!!
2. dub 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, kdyby mě nebolela noha, tak se budu ze sluníčka radovat, ale takhle? Vylezu ven, udělám pár kroků a je mi ze všeho do breku.
Grej, když už máš tak okouklou tu Bulovku, těhotenská poradna je v přízemí to vím, ale myslí se přízemí zepředu a nebo tam zezadu jak je i ambulance? Já už vidím jak tam 20.týho budu bloudit. :unamused:
2. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to mě mrzí, že tě to tak bolí :frowning2: Mě chytaly záda neuvěřitelně v úterý. Naštěstí vím, že to vždycky přejde, ale přes den taky trpím. To bych brečela, jak to bolí :frowning2: Zkus tu doktorku, uvidíš... Pamatuju, že Majmu taky chytly záda a doktor jí řekl, že může na bolest Paralen Extra...

Hele ti nevim... Vím, že my teĎ máme ty kurzy z té druhé strany a pak na výtahu svítí 1P. A tam jsou i porodní sály a tak. Pokud ti řekli přízemí, tak to asi fakt bude přízemí z přední strany. Navíc ona prý poradna probíhá ve dvou patrech. A pak se v tom vyznej :grinning: Asi to budeš mít zepředu...
2. dub 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý, takže abych tam radši byla dřív a oběhla to, protože poradna č.1 v osm hodin, přízemí. . . . :confused:
2. dub 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Každopádně v přízemí sedí pani a ta ti určo poradí...

Stejně je to docela daleko, co? Termín teprve za 3 týdny... To budeš 38tt. To už taky nemusíš být vcelku, když na to přijde. A nebylo by to podle mě zas tak neobvyklý.
2. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
grej, to budu 36+2 podle poslední MS, podle ET 36+3 a podle prvotrimestrálního UZ 36+5.
2. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to blbě počítám. KOukla jsem do kalendáře, že to je za tři týdny a ty jsi teď 35tt... Tak to bude začátek 37tt, to jde. I když stejně... Když mě honí k praktický, kdyby byl náhodou císař dřív, abych měla vyšetření, tak i poradna v porodnici by aspoň ta první mohla být dřív, že jo...
2. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě řekli, že se mám objednat ve 34 týdnu. Tak jsem se objednala, sestra se mě zeptala na termín porodu - no ten mám podle MS 16.5. (doktorka to podle UZ nepřepsala) a já hodlám rodit mezi 22.4.-20.5., chci býka!!!! Ať hezky pasuje do naší býčí rodinky. :wink:
2. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si zanákupovala :grinning: :grinning: jsem si koupila dvoje boty :grinning: :grinning: :grinning: padlo na to 1700,- ani jsem nemrkla, pak prckovi dudáka, hračku na autosedajdu a tripak bodýček a super ponožtičky :slight_smile: a taky ten Persil sensitiv + aviváž pro mimi, tu ale budu dávat jen na takový ty věci, jako je povlečení, fusak, rychlozavinovačky apod. :dizzy_face: Pro manžu novou sportovní peněženku, aby nebyl ošizenej :slight_smile:

Jo a od středy mají v DM akci na Pampers, tak se tam ještě vypravím.
2. dub 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, plínky jsme ještě nekoupili. Furt to máme v plánu. :grinning:
Já si dneska akorát koupila ortézu na kolínko - z manžových penízků. :grinning:
2. dub 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidiš Melíku, ještě že mě máš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
A co dneska dělá to koleno?

Jo a holky, kde jste koupily to "molitanové" lehátko na koupání? Já to zatím nikde neviděla....
2. dub 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací koleno dobrý, když ho nepoužívám. . . . :sweat_smile: A o kousek výš v příspěvku mám odkaz na můj těhu pupek. :wink:
2. dub 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak dnes jsem byla v poradně, vše je v pořádku čípek měřil dvakrát a pokaždé 3.5cm tak mě uklidnil bříško semtam tvrdne, ale poslední dva je to nějaké lepší, předevčírem to bylo děs to mi ztvrdlo snad x krát a dnes asi jen 6krát :wink:
Konečně se udělalo i u nás nádherne, tak jsem toho využila a naskočila na zahradu, zasadila jsem si ci jsem měla doma cibulky narcisů a hyacintů, aby mi příští rok krásně kvetly a ty co jsem sadila loni se už chystají ke květu
2. dub 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, budeš závodit s Janky, která z vás vydržela 3v1 dýl??? :grinning: :wink:
2. dub 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko, tak prima, takže vyhlídky dobrý a zase můžeš být v klidu, teďka už chodíš na kontroly po 3 týdnech viď? Taky musím naházet do záhonu cibule, co mám doma odkvetlé, jinak mi v záhoncích krásně kvetou mininarcisky, pořád na ně chodím čučet :grinning:

Melíku, na pupendo jsem čučela, přijde mi absolutně těhotenský :wink:
2. dub 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mací, no občas se až leknu co to před sebou nosím. :grinning:
2. dub 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej si zítra blejsknu taky, abysme měli do sady :grinning:

Jdu dát manžovi véču, tak zatím pa pa :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si jdu umýt hlavu, ať nejsem zítra jak čarodejnice. :wink: Zatím pápá.
2. dub 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne Janky to má už za pár, já musím vydržet ještě dlouho :wink: :slight_smile: jinak kontroly mám od začátku po 14dnech, takže super, vidím malé co 14 dní :slight_smile:
2. dub 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annit, tak vidím, že tchýně máme hodně podobné :grinning: ta moje, jak se stěhovali z 4+1 do 2+1 tak nám cpala 25let starou obývací stěnu, jako, že si ji máme dát do garáže na věci :confounded: a nebo její staré zaprášené umělé kvítka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když já je tak nesnáším, mám doma plno živých a ještě k tomu takové kýče, kdyby aspoň vypadaly přesvědčivě a zase nám by tu všechno pobrala, to bylo na mě taky moc jak jsme se nastěhovali, v obyváku jsme měli prvně konf. stolek co si ještě dotáhl můj a pak jsme koupili nový a ten starý se dal do pokojíčků, kde bylo takové skladiště a můj říkal, že jak pak hned vymalujeme pracovnu dá si na něj fax...pak dorazila tchýně a sondovala v baráku a na něho a co ten stolek tady, ten už určitě používat nebudeš, by se mi hodil do obyváku a samozřejmě ji neuměl říct ne a už ho měla naložený v autě :angry: a nejlepší gól byl, v kuchyni máme takový stolek, který je spojen na konci linky a máme u něho 3 židle, takový polojídelní a ony ty židle byly potáhlé zeleně a jak jsem přelepila kuch. dvířka na červeno, tak jsme je samozřejmě chtěli přečalounit na červeno, než se tak stalo naběhla Tchýně a zas na mojeho a ty židle se Vám sem nebudou hodit, že a prý na co je tu máte, mě by se hodily :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to se mi líbilo, že ji uzemnil :wink: jinak asi 1.5 roku furt básnila o obraze co máme v obyváku nad telkou a furt, že se nám tu nehodí, že jí by se hodil víc :astonished: a pak teda ztichla, když si koupila u větnamců nějaký kýč, kterým zaplácla místo nad jejich gaučem-jako chápete to, my kteří jsme se teprve zařizovali a měli defakto vše nové, nejsme přeci charita, aby jsme zařizovali tchánovce.Tak doufám, že se aspoň zasmějete :wink: :grinning:
2. dub 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, dobrý! :grinning: To mi připomíná jak před rekonstrukcí moje tchýně, že si mám koupit takové ty samolepící tapety a přetapetovat tím dveře. Tak jsem ji řekla, že chci nové dveře, protože do jádra se stejně musí koupit nové, tak i do pokojů chci mít ve stejném barevném provedení. Když už něco dělám, tak to dělám pořádně a nebudu to zaplácávat starýma dveřma. :rolling_eyes:
2. dub 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaaaaahojdáááááááá ,
dneska zase nestíhám, teď jsem teprve kloudně dorazila domů.
Ráno jsem byla na té prohlídce u praktické ... ani mě neposlechla, vůbec nic ... jen dala razítko, napsala že jsem po mandlích, napsala že jsem zdravá a už jsem mastila. Pak jsem mazala do květinky pro jarní výzdobu, za synovcem se prknout na plavčo, oběhla jsem pár sekáčů a k ségře na obídek. Pak volala mamka, že jí pustí z FN dnes, tak jsem na 14 hod. letěla tam a zárověň jsme sfoukly na nákup.
Naaranžovala jsem si na terásku kytičky a přišli známí, že budou kupovat pesana, tak oměřovali boudu a opékali jsme poprvé buřtíky .. no já ne, nebyla nějak chuť ...
Takže jsem KO, jdu Aničce zkontrolovat co vyplodila za dom. úkol, jdu se skácet do vany a pak hned do postele ...
Takže přeji hezký večer a doufám že jste všechny OK ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Pa pa pa :wink:
2. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek