• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
annit
přesně tak :wink:
19. bře 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanul ty vlastně taky čekáš dvě mimča vid? to bude dětiček :slight_smile: no jinak se to fakt krátí.
výbavičku máš taky krásnou tak to pak vše nafot až to nachystáš :wink:
já jsem se začala cítit opravdu unavená asi před dvěma týdny . předtím to bylo ok. ale fakt je nejlepší poslouchat tělo to si samo řekne. a taky trochu poslouchat lékaře
:slight_smile:
19. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzzi - zrovna dočítám a teď jsem narazila na tu Domčovo hlášku o tom autě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no řehtám se ještě teď - děti někdy umí opravdu potěšit :grinning:
19. bře 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem o tom taky slyšela a prý je to dost přesné tak když budemimi plakat hodně tak to pořídíme aby jsme věděly proč :slight_smile:
19. bře 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanulko - to je škoda že u vás k tomu císaři s epidurálem nepouštěj - já se na to doktora taky ptala a říkal že to není problém.
19. bře 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
anitt a nevíš jakse to jmenuje?ono asi si každý řekne, žepřece mámapozná codítěti je, ale já teda asi ne..
19. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani, a co Ty jak jsi na tom? ještě nebudeš rodit.. :sweat_smile: tam kdechci rodit, tak myslím k císaři pouští, aletřebakamoška co jí CŘ hrozí, tak říkala že u ní ne, že o tom furt mluví jako operace a tak a že tatínky nepouští.
19. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám někde doma ještě letáček tak se juknu a pošlu to ted to nevím z hlavy. myslím že to poznáš neboj. :wink:
jinak pokud budu rodit při vědomí jen s epi tak manža bude taky u mě :wink:
19. bře 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Anitt - tebe už jsem taky dlouho neviděla - už se vám to taky krátí, ještě že tak, aspoň už máte to nejhorší za sebou. Je sice pravda že čím dýl tam malej vydrží tím líp, ale myslím že i kdyby se teď něco přihodilo tak už jste za vodou. No tak hlavně ať se ještě chvilku drží chlapík :wink:

Kay - zatím se nic neděje - v poslední poradně byl nález opět beze změn - takže pan doktor nadšenej jako vždycky :dizzy_face: A další mě čeká teď v úterý tak uvidím. Každopádně myslím že můžu říct že průběh mého těhotenství je fakt na jedničku - taky nás pan doktor vždycky rád vidí :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
Prý už se teď domluvíme i na porodu - já ani nevím co bych radši, řekla jsem že to nechám na něm - co bude podle něj lepší - je to super doktor a já mu důvěřuju. Jen bych se nerada dočkala toho že přvní brouček vyleze normálně a druhej tam pak udělá nějakej blbej kotrmelec a pomažem na císaře.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To by se mi teda fakt nelíbilo...
19. bře 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jankatr já vím ale držím se zuby nehty. ty už to máš taky za pár vid? a už jste taky pěkně daleko to je super. j jinaktěhu taky super na to že po ivf tak musím zatukat paráda až ted se musím šetřit kvůli tomu čípku. ale snad to dotahnem, u dvojčátek je to jasně trochu složitější rozhodování to je jasný tak uvidíš co na to lékař musí sám vědět nejlp co je pro vás nejlepší
19. bře 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím dobrou noc holčiny :wink: opatrujte sebe i mimča :slight_smile:
19. bře 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, tak jsem dočetla, to jste mi teda daly zabrat :grinning:
Výbavičky se už pěkně plní, ta postýlka s šuplíkem je fakt prima, žádný úložný prostor není k zahození :dizzy_face:
Anittko - to ani nemůže prcek unosit, no co, tak si schováš pro další mimi :grinning:
Když si uvědomím ty naskakující týdny, tak si tak říkám, že to snad ani není možné, já začala včera 6 měsíc :astonished:

Artí - zatím pohlaví nevíme, jen tušíme, bylo to nejisté :wink:
19. bře 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko ivfky :slight_smile:
tak já frčím po doktorech :wink:
vůbec jsem nemohla spát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
odpoledne písnu,jak jsme s holkama dopadly :wink:
pa
20. bře 2009 v 05:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem.
Luzz, přežij doktorský den.
Venku svítí sluníčko, ale je tam zima, tedy říkal muž :grinning:
20. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko kecalky,
teda tady se to s tou výbavičkou rozjelo, šmankote já ji chci už mít taky doma. No snad kluci dneska složí nábytek (donutím je i vyndat ze sklepa postýlku) a příští neděli dojedeme pro výbavičku. Už se těším, jak budu třídit, dávat do skříní. . . :dizzy_face:
20. bře 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska začíná po obědě jaro, tak doufám, že nebude mít velké zpoždění :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no takhle z okna to vypadá docela hezky jarně. . . :grinning:
20. bře 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, za sklem jo :D
20. bře 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis, no jasně za sklem. Ven se dneska nedostanu, musím trochu pofackovat byt - né moc, když se tady bude vrtat a stavět nábytek a po poledni očekávám tátu.
20. bře 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já po obídku vyrazím s psékoj na pořádnou procházku, musím čerpat energii :slight_smile:
20. bře 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já budu čerpat energii při koukání jak se dělá bordel. :grinning:
20. bře 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, tak z toho bych nic nenačerpala :grinning:
20. bře 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čéče já docela jo, pak budu uklízet a uklízet a pak padnu mrtvolně k zemi. :sweat_smile:
20. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak já při pohledu na bordel padám mrtvolně k zemi :grinning: Jsem nějak napřed :grinning:
20. bře 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis, to mě ještě tak nebere, ale pak když to uklidím tak jsem totálně mrtvá. No tátovi při vrtání budu držet vysavač, aby tady nebylo extrémně naprášeno. A opravdu to teď úklidem nepřeženu, abych neuklízela dvakrát stejné věci.
20. bře 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Chci se vám pochlubit.
Moc zdravím Jmisu, , M.e.l. Luzzu, Jankatr - stimulovala jsem s vámi a tenkrát nic . A teď po Ket se to podařilo. Hurááááá
20. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sazi, super. . . Gratulujůůůůůůůůůůůůůůůů.............................. :dizzy_face:
20. bře 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
M.e.l . moc děkuju. Bylo to moje 2 ivf a 2 Ket. zatím tam doktorka viděla jen 2 tečky a ještě nemohla ani říct zda jsou dobře umístěné tak uvidíme. Holky také jste se báli aby to nebylo mimoděložní atd. ? Jsem asi plašan ale nějak se bojim., když čtu kolem sebe kolik toho je.
20. bře 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saze, gratuluju.
Já se ani moc enbála, celou dobu mi přišlo, že všechno bude OK. Tak se neboj a užívej si štěstí. :wink:
20. bře 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek