Těhotné po IVF

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉
luzzaautor
10. dub 2009
grej je prostě pěkná baba 😉 x-) ty fotky jsou fantastický 😉

ahoj jankooooooooooo :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N no hurááááááááááááááááá 😃 😃 😃 😃 😃 😃
tak nám hned písni,jak bylo v porodnici...a jak to,že byl nakonec císař?? a co daník??? :-N :-N
hezky se doma rychle zabydlete 🙂 🙂 🙂
hanulka3112
10. dub 2009
Kay, no já dnes taky testovala nějaké třičtvrťáky a teda žádná sláva :-N ještě, že jsem si koupila tak před měsícem jedny u ťamanů a na doma má takové ty elastické, no a sukně teda testnu zítra jestli nějakou dám, ještě že mám aspoň 2takové teplákové na doma, ty dám určitě 😃
m.e.l
10. dub 2009
To mě tak napadá, že bych se měla jít podívat na jedny tříčtvrťáky, loni mi byli, tak jestli to platí i letos, jinak bych byla asi docela v prčicích. ]-( Sukni mám určo miminálně jednu, ale ty kraťasy - nevím. =-)
hanulka3112
10. dub 2009
Melíku, tak to honem omrkni, teď mi došlo, že mám i plno kraťas tak ty musím taky testnout =-) jako na ven kolem baráku mám hodně možností, protože můj není žádný chvístek, takže do jeho věcí se vlezu krásně 😃
m.e.l
10. dub 2009
Hanul, hm tak to já do manžových kalhot dám tak jednu nohu a to bych ještě musela obě nohavice rozpárat a udělat z nich jednu!!! 😃 😃 😃 No jdu na to radši kouknout.
luzzaautor
10. dub 2009
holky
já nosím manžovi věci už docela dlouho 😃 😃
m.e.l
10. dub 2009
Luzz, tvůj manža asi nemá 64kg i s klíčema viď? :-N
Takže holky skóre - troje kraťasy - ani omylem, dvoje tříčtvrťáky - jedny by šly, ale není to nic pohodlného ani pro mě ani pro prďolu. Ještě mě osvítil duch svatý a měly by být někde kraťasy, které mi byly fakt obr velké. Nechce se mi na měsíc kupovat nové oblečení. :-|
m.e.l
10. dub 2009
Takže upravuji skóre - ani ty obr velké kraťasy mi co? Nejsou!!!!!!!!!!!! ]-(
luzzaautor
10. dub 2009
melíku
můj manža má 64kg pouze ty klíče 😃 😃 a pak ještě on 😃 😃
a s těma kraťasama si mě pobavila 😃 😃 😃
m.e.l
10. dub 2009
Luzz, ale mě to nepobavilo. Představa, že si na měsíc musím koupit nové. . . ]-(
jankatr
10. dub 2009
Ahojky - tak už jsme konečně doma - mezitím už jsme stihli i velkou procházku (a asi jsem to kapku přepískla... :-p :-p :-p - ale když ono je tam tak krásně 🙂 🙂 🙂 )
Z nemocnice nás pustili i když Matýsek už čtvrtý den stojí na váze - domluvili jsme se že když jsme místní, tak je zbytečný aby nás tam drželi, jen se v neděli stavíme na převážení a pak se uvidí. Tak snad ho do neděle pěkně vykrmíme.
Holčinky jsem totálně K.O. takže delší psaní a dočítání až někdy příště 😉
Všechny vás zdravím a moc děkuju za všechny gratulace 🙂
m.e.l
10. dub 2009
Janky, tak odpočívej a užívej si zlatíček. A dávej na sebe pozor. 😉
luzzaautor
10. dub 2009
jani
a co porod?? proč byl nakonec císař??????
luzzaautor
10. dub 2009
a vyfoť nám kluky,jak už jsou doma 🙂 🙂 🙂
luzzaautor
11. dub 2009
dobré ránko
měla jsem příjemný večer i noc bez tvrdnutí břicha 🙂 🙂 a přesto nemůžu od dvou hodin zabrat 😞
dneska dopoledne zajedeme nakoupit zásobu jídla 😉 a taky něco na sebe... na oběd jsme pozvaní k našim,takže to bude bez práce 🙂 bude vánoční jídlo 😃 kapr a bramborový salát x-)
a po obědě určitě padnu a usnu spánkem spravedlivým 😃 😃
takže vám všem přeju příjemnou sobotu 🙂 🙂 🙂
m.e.l
11. dub 2009
Dobré ranko,
my snad vyrazíme někam na procházku, oběd budou platit tchánovic, takže o jídlo mám taky vystaráno. :-N
jmisa
11. dub 2009
Ahoj.

Tak manžovo věci nenosím, to by mi bylo velké, ikdybych čekala osmerčata 😃 Navíc já prostě pouze teď potřebuju jiný střih, ten těhotenský, jinak se mi velikost nijak nezměnila.

Hodlám manžu nahnat do OBI, tak se snad kvůli tomu nezabijem, ještě chrápe, tak o tom neví 😃
artep26
11. dub 2009
Ahojda,
tak se zase hlásím 😉 včera ten den utekl jako voda, bylo krásně a dneska to vypadá obdobně 🙂
Janko kluci jsou krásní, ježiš já už se tak těším až ty naše prďolky taky uvidím x-) x-) x-) x-)
Odpolko asi půjdeme na chvíli ven s pesankou, se zase bude chtít koupat, ale už je teplíčko, tak jí koupačku dopřejeme. Chci trošku uklízet, zítra budu barvit vajíčka, ale moc se mi do toho nechce, Anička odjela k bejvalému a nebude doma ani v pondělí, tak jsem taková z toho špatná |-|
Přeji hezký den ... 🙂 🙂 🙂
macous
11. dub 2009
Ahoj holky,
jéééé Janka už je s klukama doma, tak parádička, Matýsek se určitě vykrmí raz dva 😉
Grej - fotky fakt krásný x-)

Já se taky do ničeho nevlezu, koupila jsem si od kamarádky těhu sukni, ale je dlouhá, takže spíš tak do města a na doma nic nemám - jen tepláky 😃 taky jsem si bláhově myslela, že se do volných sukní a kratasů vlezu v pohodě, jenže ono fakt ten pupek začíná už úplně dole :-N jinak momentálně už vážím více než ten můj chlap - mám necelých 72 kg 🙂 Jo a manža má silnou alergii na břízu, objevila se mu cca 3 roky zpátky, před tím nikdy nic, no to jste holky neviděly, jak vypadá, celej oteklej, sotva dýše :-S takže do něj bude teďka asi celkem prdlaj, nechce ani na kolo a to už je co říct....

Všem přeji krásnou sobotu x-) x-) x-)
artep26
11. dub 2009
Mac ahojda,
tak to se manža moc nemá, my naštěstí nejsme alergik nikdo, ale obě ségry i mamka jo, takže je mi jasné, jak se chudák asi cítí :-| ale bude líp, teď toho hodně kvete, břízy atd. a to je asi záhul ... viď??
Já se příští týden chci v HK podívat po nějakých 3/4 kalhotech, páč nic taky nemám a začíná být hicák, sice moc nikam nejezdím, bydlíme na vesnici, takže chodím ve volných plátěných kalhotech, z kterých se dají udělat 3/4 ... ale do poradny by to něco letnějšího asi chtělo ...co?? :-o 🙂 🙂 🙂
Taky hezkou sobotu, konečně jdu něco uklízet, ač se mi faaaaaaaaaaaakt nechce 8-( 8-( 8-(
🙂 🙂 🙂
kay
11. dub 2009
ahojte. .-)
tak já se vrátila z nákupu, mám jedny 3/4 gatě za 700,- kč :-S na msíc a půl.. max dva..

manželovi věci taky moc nenosím, má všechno metalový 🙂)

maci, no teda ty alergie jsou svinstvo, my v rodin taky nic, stačí když teď nemůžu dýchat kvůli nateklým sliznicím .-(

tak si tu sobotu všechny pěkně užijte a nezapomeňte hodně pít .-D já v tm obchoďáku málem zkolabovala 😞
luzzaautor
11. dub 2009
ahoj kočky 🙂
my dnes nakupovali a nakupovali :-p
ale mám 3/4 gatě a k tomu tričko 🙂 , taky nějaký letní hadry Domínkovi a na manžu nic 😃
pak nějaký blbosti na velikonoce :-N a školní potřeby
nesehnali jsme síťku proti hmyzu na dvojkočár,tak jsme ji objednali z dvojčátek.cz za 159 plus 90! kč poštovný :-p
luzzaautor
11. dub 2009
artíku
Niky je taky u bývalého,ale vrátí ho už zítra,aby mohl jít tady s kamarády koledovat 😉
no dlouho si ho nebral,ale teď má novou přítelkyni (je jí 18 :-x ),tak se jí chce asi předvést,jak hlídá 😃
Domíno vedle ní vypadá jak její brácha 😃
kay
11. dub 2009
luzzi, taky dobrý nákupy, hlavně ta síťka.. já to ještě dorazila netovým nákupem za cca 6tis a už jsem klidnější, že snad budu mít i všechno nachystané 😃
m.e.l
11. dub 2009
Ty jo, ještě že k našemu kočíku šla hned koupit i síťka, ještě musím vymyslet něco na postýlku, aby Lukyho nežrali komáři. Asi rozstřihnu starou záclonu a bude to. 😃
Já doufám, že mám všechno. Jen boty do sprchy mi chybí, ale to napravím v úterý spolu s tím apo-lactobacilliusem či jak se ten zázrak jmenuje. 😃
kay
11. dub 2009
mel no sem si ho chtěla dneska koupit, ale neměli 😞 a boty do jaké sprchy? :-N
m.e.l
11. dub 2009
Kay, do porodky. Jaksi nemám žádné pantofle, které by přežily vodu. . . ]-(
kay
11. dub 2009
aha, no já mám takové ty bílé s čudlíkama, tak snad to přežijou 🙂 a ty dudlíky mě vůbec nenapadlo vyvařovat.. mě asi toho nedochází víc.. :-N
m.e.l
11. dub 2009
kay, no já nevím jestli se mají vyvařit, ale preventivně chci vzít jeden do porodky a jen tak bez nějakého vyvaření mi to připadá divný. Nevím. . . . Tašku mám zabalenou, jen ty boty tam chybí, doklady a nějaké pitivo. Zbytek plen a porodnických vložek mi přiveze druhý den manža. Tahat vše, tak bych musela mít loďák, takhle je to jen sportovní taška. 🙂
kay
11. dub 2009
no jámám nachystaný takový malý kufírek, mám tam dvoje vložky, jedny plenky advoje balení kalhotek a už se tam nic nevejde :-N tak jsem přemýšlela do čehoto nacpat..