• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
autor
grej je prostě pěkná baba :wink: :dizzy_face: ty fotky jsou fantastický :wink:

ahoj jankooooooooooo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no hurááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak nám hned písni,jak bylo v porodnici...a jak to,že byl nakonec císař?? a co daník??? :sweat_smile: :sweat_smile:
hezky se doma rychle zabydlete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Kay, no já dnes taky testovala nějaké třičtvrťáky a teda žádná sláva :sweat_smile: ještě, že jsem si koupila tak před měsícem jedny u ťamanů a na doma má takové ty elastické, no a sukně teda testnu zítra jestli nějakou dám, ještě že mám aspoň 2takové teplákové na doma, ty dám určitě :grinning:
10. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí
To mě tak napadá, že bych se měla jít podívat na jedny tříčtvrťáky, loni mi byli, tak jestli to platí i letos, jinak bych byla asi docela v prčicích. :angry: Sukni mám určo miminálně jednu, ale ty kraťasy - nevím. :confused:
10. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Melíku, tak to honem omrkni, teď mi došlo, že mám i plno kraťas tak ty musím taky testnout :confused: jako na ven kolem baráku mám hodně možností, protože můj není žádný chvístek, takže do jeho věcí se vlezu krásně :grinning:
10. dub 2009 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Hanul, hm tak to já do manžových kalhot dám tak jednu nohu a to bych ještě musela obě nohavice rozpárat a udělat z nich jednu!!! :grinning: :grinning: :grinning: No jdu na to radši kouknout.
10. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky
já nosím manžovi věci už docela dlouho :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz, tvůj manža asi nemá 64kg i s klíčema viď? :sweat_smile:
Takže holky skóre - troje kraťasy - ani omylem, dvoje tříčtvrťáky - jedny by šly, ale není to nic pohodlného ani pro mě ani pro prďolu. Ještě mě osvítil duch svatý a měly by být někde kraťasy, které mi byly fakt obr velké. Nechce se mi na měsíc kupovat nové oblečení. :unamused:
10. dub 2009 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže upravuji skóre - ani ty obr velké kraťasy mi co? Nejsou!!!!!!!!!!!! :angry:
10. dub 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
melíku
můj manža má 64kg pouze ty klíče :grinning: :grinning: a pak ještě on :grinning: :grinning:
a s těma kraťasama si mě pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
10. dub 2009 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Luzz, ale mě to nepobavilo. Představa, že si na měsíc musím koupit nové. . . :angry:
10. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky - tak už jsme konečně doma - mezitím už jsme stihli i velkou procházku (a asi jsem to kapku přepískla... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale když ono je tam tak krásně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: )
Z nemocnice nás pustili i když Matýsek už čtvrtý den stojí na váze - domluvili jsme se že když jsme místní, tak je zbytečný aby nás tam drželi, jen se v neděli stavíme na převážení a pak se uvidí. Tak snad ho do neděle pěkně vykrmíme.
Holčinky jsem totálně K.O. takže delší psaní a dočítání až někdy příště :wink:
Všechny vás zdravím a moc děkuju za všechny gratulace :slight_smile:
10. dub 2009 v 18:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Janky, tak odpočívej a užívej si zlatíček. A dávej na sebe pozor. :wink:
10. dub 2009 v 18:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jani
a co porod?? proč byl nakonec císař??????
10. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a vyfoť nám kluky,jak už jsou doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko
měla jsem příjemný večer i noc bez tvrdnutí břicha :slight_smile: :slight_smile: a přesto nemůžu od dvou hodin zabrat :frowning2:
dneska dopoledne zajedeme nakoupit zásobu jídla :wink: a taky něco na sebe... na oběd jsme pozvaní k našim,takže to bude bez práce :slight_smile: bude vánoční jídlo :grinning: kapr a bramborový salát :dizzy_face:
a po obědě určitě padnu a usnu spánkem spravedlivým :grinning: :grinning:
takže vám všem přeju příjemnou sobotu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 ve 04:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ranko,
my snad vyrazíme někam na procházku, oběd budou platit tchánovic, takže o jídlo mám taky vystaráno. :sweat_smile:
11. dub 2009 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj.

Tak manžovo věci nenosím, to by mi bylo velké, ikdybych čekala osmerčata :grinning: Navíc já prostě pouze teď potřebuju jiný střih, ten těhotenský, jinak se mi velikost nijak nezměnila.

Hodlám manžu nahnat do OBI, tak se snad kvůli tomu nezabijem, ještě chrápe, tak o tom neví :grinning:
11. dub 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
tak se zase hlásím :wink: včera ten den utekl jako voda, bylo krásně a dneska to vypadá obdobně :slight_smile:
Janko kluci jsou krásní, ježiš já už se tak těším až ty naše prďolky taky uvidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Odpolko asi půjdeme na chvíli ven s pesankou, se zase bude chtít koupat, ale už je teplíčko, tak jí koupačku dopřejeme. Chci trošku uklízet, zítra budu barvit vajíčka, ale moc se mi do toho nechce, Anička odjela k bejvalému a nebude doma ani v pondělí, tak jsem taková z toho špatná :pensive:
Přeji hezký den ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
jéééé Janka už je s klukama doma, tak parádička, Matýsek se určitě vykrmí raz dva :wink:
Grej - fotky fakt krásný :dizzy_face:

Já se taky do ničeho nevlezu, koupila jsem si od kamarádky těhu sukni, ale je dlouhá, takže spíš tak do města a na doma nic nemám - jen tepláky :grinning: taky jsem si bláhově myslela, že se do volných sukní a kratasů vlezu v pohodě, jenže ono fakt ten pupek začíná už úplně dole :sweat_smile: jinak momentálně už vážím více než ten můj chlap - mám necelých 72 kg :slight_smile: Jo a manža má silnou alergii na břízu, objevila se mu cca 3 roky zpátky, před tím nikdy nic, no to jste holky neviděly, jak vypadá, celej oteklej, sotva dýše :confounded: takže do něj bude teďka asi celkem prdlaj, nechce ani na kolo a to už je co říct....

Všem přeji krásnou sobotu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dub 2009 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Mac ahojda,
tak to se manža moc nemá, my naštěstí nejsme alergik nikdo, ale obě ségry i mamka jo, takže je mi jasné, jak se chudák asi cítí :unamused: ale bude líp, teď toho hodně kvete, břízy atd. a to je asi záhul ... viď??
Já se příští týden chci v HK podívat po nějakých 3/4 kalhotech, páč nic taky nemám a začíná být hicák, sice moc nikam nejezdím, bydlíme na vesnici, takže chodím ve volných plátěných kalhotech, z kterých se dají udělat 3/4 ... ale do poradny by to něco letnějšího asi chtělo ...co?? :astonished: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky hezkou sobotu, konečně jdu něco uklízet, ač se mi faaaaaaaaaaaakt nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte. .-)
tak já se vrátila z nákupu, mám jedny 3/4 gatě za 700,- kč :confounded: na msíc a půl.. max dva..

manželovi věci taky moc nenosím, má všechno metalový :slight_smile:)

maci, no teda ty alergie jsou svinstvo, my v rodin taky nic, stačí když teď nemůžu dýchat kvůli nateklým sliznicím .-(

tak si tu sobotu všechny pěkně užijte a nezapomeňte hodně pít .-D já v tm obchoďáku málem zkolabovala :frowning2:
11. dub 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj kočky :slight_smile:
my dnes nakupovali a nakupovali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale mám 3/4 gatě a k tomu tričko :slight_smile: , taky nějaký letní hadry Domínkovi a na manžu nic :grinning:
pak nějaký blbosti na velikonoce :sweat_smile: a školní potřeby
nesehnali jsme síťku proti hmyzu na dvojkočár,tak jsme ji objednali z dvojčátek.cz za 159 plus 90! kč poštovný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
artíku
Niky je taky u bývalého,ale vrátí ho už zítra,aby mohl jít tady s kamarády koledovat :wink:
no dlouho si ho nebral,ale teď má novou přítelkyni (je jí 18 :zipper_mouth: ),tak se jí chce asi předvést,jak hlídá :grinning:
Domíno vedle ní vypadá jak její brácha :grinning:
11. dub 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
luzzi, taky dobrý nákupy, hlavně ta síťka.. já to ještě dorazila netovým nákupem za cca 6tis a už jsem klidnější, že snad budu mít i všechno nachystané :grinning:
11. dub 2009 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, ještě že k našemu kočíku šla hned koupit i síťka, ještě musím vymyslet něco na postýlku, aby Lukyho nežrali komáři. Asi rozstřihnu starou záclonu a bude to. :grinning:
Já doufám, že mám všechno. Jen boty do sprchy mi chybí, ale to napravím v úterý spolu s tím apo-lactobacilliusem či jak se ten zázrak jmenuje. :grinning:
11. dub 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mel no sem si ho chtěla dneska koupit, ale neměli :frowning2: a boty do jaké sprchy? :sweat_smile:
11. dub 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Kay, do porodky. Jaksi nemám žádné pantofle, které by přežily vodu. . . :angry:
11. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, no já mám takové ty bílé s čudlíkama, tak snad to přežijou :slight_smile: a ty dudlíky mě vůbec nenapadlo vyvařovat.. mě asi toho nedochází víc.. :sweat_smile:
11. dub 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
kay, no já nevím jestli se mají vyvařit, ale preventivně chci vzít jeden do porodky a jen tak bez nějakého vyvaření mi to připadá divný. Nevím. . . . Tašku mám zabalenou, jen ty boty tam chybí, doklady a nějaké pitivo. Zbytek plen a porodnických vložek mi přiveze druhý den manža. Tahat vše, tak bych musela mít loďák, takhle je to jen sportovní taška. :slight_smile:
11. dub 2009 v 17:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no jámám nachystaný takový malý kufírek, mám tam dvoje vložky, jedny plenky advoje balení kalhotek a už se tam nic nevejde :sweat_smile: tak jsem přemýšlela do čehoto nacpat..
11. dub 2009 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek