• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
No ale teď se to zase zpozdí tím, že jsou svátky a to v Německu nemakaj :grinning:
U špunta nám právě řekli - možná 10 týdnů, ale raděj počítat s 12.
16. dub 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat u tebe...

Jdu otřít přebalovák, abych tam mohla dávat ty vytžehlený věci (až nějkaý budou :grinning:). Potah na lehátko jsem narvala do pračky, tak uvidíme, jesli to přežije...
16. dub 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se pro kočár chystám v nejbližší době do toho Kolína, ale nejdřív si tam cinknu, zda je tam mají, asi ho už rovnou koupíme, nemá cenu skládat zálohu a pak pro něj letět, když tam pojedu nejdřív za 14 dní, ta už budu ca 27tt ... pokochám se a frknu ho asi ke švagrové :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artep, takže sis vybrala Implast? Ten tam myslím maj, ikdyž nevím, jak je to s barvama.
16. dub 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis ještě tento http://www.kocarky.cz/kocarek-bumbleride-india-twin.html, rozhodnu se na místě :wink:
Tento India Twin má teď nově možnost otočit si korbičky k sobě, což je super. Uvidím který bude lepší ... vyjdou cenově skoro nastejno a navíc přijatelně, nemůžeme si dovolit investovat třeba 25 000 Kč do kočárku, má se toho ještě dost kupovat a samotná dvojčátka v provozu dají finančně dost zabrat a ještě máme Aničku, která taky něco stojí :slight_smile:
16. dub 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artep, to chápu.
16. dub 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, tak jsem doma z poradny, dneska to šlo rychle jen 4 ženský předemnou, jen mě předběhla jedna netěhotná asi nevěděla, že těhule chodí napřed :angry: člověk nikdy neví jestli je těhu nebo není, když v začátcích není žádné bříško, tak jsem si myslela, že asi je těhu a pak vyšla sestřička a říkala, že těhotné první.Jo dokonce se mi prodloužil čípek na 40mm minule byl 35mm Dr. říkal, že to je nádherné na dvojčátka :slight_smile: tak mě fakt uklidnil, jsem mu říkala, že tvrdnutí je méně časté, se mu to nějak nezdálo a pak jak viděl ten čípek, tak mi dal za pravdu :slight_smile: jo včera mi došly pouzdra na dudlíky, jsou moc fajn, jsem ani nevěděla, že jsou na 2 dudlíky, pak hodím foto :wink:
16. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem konečně odchytla sousedku s dětma a vyptala se na dětské doktorky. Poreferovala mi kam kdo chodí z baráku, takže nemusím lapat další :grinning: tak už jen se k někomu probojovat.
16. dub 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já pořád nevím, k jaké díoktorce jít. Každý říká něco jinýho. Někdo, že to chce doktorku blízko, někdo, že je jedno, jestli bude autem 5 minut nebo 20 minut. Asi holt skončíme u tý co je 5 minut JEstli nás teda vůbec vezme...
16. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, no já šla spíš po tom, jaká je. Kdyby mi řekli, že lepší jezdit na Šustovku, tak jezdím tam.
16. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám doktorku asi taky jistou, mám to k ní asi 5 min autem, takže hlavně proto a lékárnu tu taky máme, takže nikoho jiného zatím řešit nebudu. Akorát mě děsně štve, že tam nemá zdrav. sestru a strašně dlouho se tam čeká ... to bude pocuc s dvojkama, no stejně asi budeme ze začátku jezdit s manžou :wink:
Hanul ahojda, KO dopadla na výbornou, tak to je super ... :slight_smile:
Ještě Grej odpolko podá dobré zprávičky a bude to :wink:
16. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc v HK v čekárné u pediatra i se zdrav. sestrou by to nebylo s tím čekáním o nic lepší ... :confounded:
16. dub 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím....

Grej já mám nahoře 18 kg...zadržuju vodu...čípek 30 mm, takže nic moc :astonished:
16. dub 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofik, 30 je ještě dobrý ne?
16. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jmis já ti nevím....kolik máte ostatní prosím? no když čtu že hanulka má s dvojčátkama 40 mm....ale budu se snažit se více šetřit....
16. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi já mám 40 mm ale koukni na tt kde jsi ty a kde já a to ještě nemám po KO, uvidíme co mi Václav řekne na kontrole. Minule se mu nezdál čípek, tak začal o kroužku :astonished: :astonished: :astonished: ale pak z něj vylezlo, že je 40 a že to zatím není můj případ ... no prostě Václav :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi polehávej, jestli máš vše nachystané, tak na vše prď ... nemáš to jednoduché holka, ale doteď jsi byla v práci, tak si užij alespoň ten konec a hodně moc odpočívej :slight_smile:
16. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ohřát obídek, hlásí se žaludek :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Artep někdy je fakt na odstřel, mně furt mele že jsem veliká a že se porodu nemám bát, že dám i 5 ti kiláčka...to mi přeje pěkný věci, darebák :unamused:
16. dub 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ŽOfi teď jsem se od srdce zasmála :grinning: :grinning: :grinning:
Já bych chtěla vidět třeba i dvometrovou ženskou, jak s přehledem rodí pětikiláčka :grinning: :grinning: :grinning:
No prostě chlap :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A navíc jako porodník přeci musí vědět, že to není o výšce ale o pánvi :grinning:
16. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofik - tak to jsme na tom podobně... No ale zase to URČITĚ rychle zhubneme :wink:

Já měla čípek tuším 32... Navíc to CS bylo 3...

Tak potah na lehátko to asi přežil. Už se suší :wink:

Mám další problém. Na přebalovák by se mi vešla ta nevjětšeí přebalovací podložkal. Ale říkám si, jestli není zbytečný zaplácnout takovou velku plochu podložkou. Jestli nebude lepší koupit tu užší a zbytek místa využít na krémíky a tak... Ach jo, proč já jen jsem tak nerzhodná :grinning:
16. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, myslím, že čím míň serepetiček kolem, tím rychlejší úklid. Podložku otřeš a fertig a serepetičky musíš vzít doruky, utřít je a pak ještě pod nima. tedy aspoń u nás se práší.
16. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, u nás se taky děsně práší, ale ty krémy a čistítka potřebuju mít po ruce, ne? Ale jo, ono to půjde. Dáms i je na poličku nad tím a bude to.
16. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem šoupla fotku těch obalů na dudlíky do alba, vlezou se do něj 2 dudlíky to jsem ani nevěděla aspoň budu brávat každému náhradní.Teď jsem udělala na netu super kauf, ten kolotoč od Fischer price co mám v albu měli v jednom obchodě ve výprodeji za 700,- :astonished: tak jsem neváhala a objednala ještě další věcičky co tam měli ve slevě, já totiž furt přemýšlela jestli ho objednám a když je za tak super cenu, tak jsem ho vzala, doufám jen že jim nedojdou zázoby :sweat_smile: ještě uvidím kam ho dám, aby ho využili oba mimísci.
16. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a k tomu mému čípku, to jsem teda čuměla a Dr. mě teda příjemně překvapil, jsem se spíš strachovala, aby se nezkrátil, bo jsem posledních 14dní furt něco šolichala furt nějaké grilovačky a na Velikonoce jsme měli teda velkou grilovačku, takže samé chystání, jinaik se snažím šetřit :wink:
16. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, teda ty děláš kaufy. :wink:
Holky, které z těhle záclon mám dát Lukymu do pokojíčku jako první:
mašinka http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?cPath=42_92&products_id=1415 (mám ji v bílém)
sněhuláčci http://www.textilsoldan.cz/product_info.php?cPath=42_92&products_id=1396
"medvídci" http://www.zaclony.cz/vybrana-zaclona/mesic-zaclona/
16. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Melí mě se líbí nejvíc ti medvídci :wink: :slight_smile:
16. dub 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej já bych to taky viděla na tu podložku, serepetičky bych někam uklidila, já plánuji kapsář ze strany komody :wink:
Hanul a kdepak mají výprodej?? Práskneš?? :grinning: :grinning: :grinning:
Mel já bych to viděla teď na medvídky, pak na mašinky a sněhuláky bych nechala na zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul obaly na dudlase vypadají hezky, já znala jen ty plastové, tohle vidím poprvé
16. dub 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
já teda nevím,já měla čípek 29 a ve špitále řekli,že je to úplně OK... CS mám 0.
16. dub 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek