Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jmisa
21. dub 2009

Artep, no přiznávám, že je to trochu gymnastika 😀 Ale díky joze jsem dost ohebná. Jen už to nezvládám bez těch molitánků mezi prsty 😀 😀 Musím to mít co nejrychlej 😀
Holení pro doktora v zajímavých místech provádím po paměti, jsem líná se ohýbat a holící strojek - elektrický je bezpečný.

artep26
21. dub 2009

Jmis já bych se udusila, malovat si nehty na nohou 😀 😀 😀
No a holení taky samo po paměti, ale není to holt ono 😀 😀 😀

kay
21. dub 2009

ahoj holky, tak jáměla dneska opět dost blbou noc, mám podezření, jestli to není tím maliníkem, když ho piju večer, Stela je pak jak tajfun.. a pobolívá mi břicho a tak.. ale možná je to těma nákupama, co jsme na nich byli.. no dneska budu jen prát a hlavně si nachystám tu tašku, kdyby něco.. 😀 😎

luzzi, no ponožky jsou vtipný.. u nás frčí klasiky černý, takový ty kotníkový teda nenosí nikdo (krom bratra, který s eholí v podpaží a to není žádný metrosexuál, což u chlapa vůbec nechápu).. ale proužky nejsou přece dětský 😀 proč máte 4lůžák pro afroevropanky? :-O

jmis, no já ty porodky v praze netznám, ale je jasné, žes vybírala podle svého citu a na tom asi částka za epi nezáleží.. já se v t naší porodce ještě nebyla dívat, ale je mi to jaksi jedno, myslím, že přinejhorším přijedu a uvidím.. máme tu jen 3 porodky, jedna je mega velká a moderní, tam nechci, druhá je primárně určená pro nedonošence a komplikované případy, a jak píšeš o vinohradech, tam se zastavil čas, krom perfektního JIPu a tu co mám vybranou je taková prostřední domáčtějsí.. a všichni ji chválí.. navíc jsem tam ležela na gyndě s OHSS, tak i proto ji mám vybranou..

jmisa
21. dub 2009

Artep, nesmíš se ohýbat přes břicho 😀 😀 Ale je to spíš o práci nohou 😀 😀

grej
21. dub 2009

Ahoj holky, tak jsem na vás v rychlosti jukla.
Malování nohou??? UDusila bych se stejně jako Artep. Mám problémy s ponožkama 😉
A holení nezvládám vůbec. Po paměti to neumím a dolu si prostě nevidím. A se zrcátkem mi to nejdel. Takže už zas týden ukecávám manžu, aby mi trochu pomohl.

Paní se činí, snad to tady bude zvládat brzy sama...

Jak vás čtu, asi bych taky měla začít pít ten maliník...

luzza
autor
21. dub 2009

kay
ten čtyřlůžák je pro cigošky 😉 snažej se je dávat k sobě 😉

luzza
autor
21. dub 2009

jinak já už se dole sama neoholím pěkně dlouho 😝 😀
naštěstí mám chlapa,co má rád dole hladko 😅 ,takže pro něj není problém mě jednou za týden "přejet" holítkem...a myslí na to sám 😅 já ne 😀 😀 😀
ale aspoň se nemusím bát,kdyby to na mě přišlo a musela bych vyrazit do porodky,že by viděli Yettiho 😀 😀
bohatě stačí ten můj bachor na vyděšení personálu 😀 😀 😀

m.e.l
21. dub 2009

Zdar kecalky,
my měli k obědu KFC - teda bych řekla, že spíše rybu, protože jsem k tomu vypila litr vody. . . . No a vyzvedla jsem si dneska čípky na kvasinkovou infekci 😝 , prostě těhu začalo strkáním kuliček, tak proč by neskončilo strkáním čípků že? Těším se jak to ze mě bude vytékat. 😠

peda
21. dub 2009

Ahoj holky 🙂

Jen letmo jsem vás přečetla 😀 holení je teda za trest.Já byla včera u dr a holím se jen na kontroly a to po paměti 😀 tak doufám,že si neušmitnu kus frndy 😀 😀 ale neholím se všude,to až tak za měsíc,ale taky netuším,jak to zvládnu.
Ale zavázání tkaniček,to je teda boj.Ještě,žč se daj nosit už pantofle.
Taky vám tak otejkaj nohy?popraskaly mi tam na nich žilky,mám si je bandážovat,ale ještě jsem se k tomu nějak nedostala 😠 😅
Luzzíku,ponožky zatím taky neřešíme,ale Mare je ještě hodně dětskej,mi řešíme výměnu autíček,samolepky Naruta....Ty už máš doma pomalu puberťáčka.Taky mě to čeká 😉

peda
21. dub 2009

Melíku,ahojda,za pár dní z tebe bude vytékat plodová doba a ta tvoje rybka Lukášek.Já bych si taky dala KFC.Já měla dneska přítele v Praze,měl tam nějaký jednání,dostal tam pokutu za parkování 😠 naštvanej jak blázen,stál 5 minut za nějakou žlutou čarou,byl si vyzvednout povolenku k vjezdu do areálu a než došel k autu,tak už tam stáli ti,co nám pomájají a chrání nás 😕 .Paní,co mu měla něco nachystat na 8 tak nestíhala,tak jel do Ikei na snídani,tak v 9 zavřeno,tak má zase Prahy na nějakej čas po krk 😀 😀 a já tam potřebuju postel do pokojíku 😀 😀 to jsem zvědavá,na co ho tam nalákám 😀 😀

kay
21. dub 2009

holky, no tak vzhledem k tomu že vrcholem naší intimity je te´d stříhání nehtů na nohách (mých 😀), tak holení řeším spíš pro sebe.. jednou za čas.. dávám to i po slepu, bo mám pocit že v zrcadle vidím, jak se mi změnila a je hnusná ☹ doufám, že se to po porodu zlepší, že je to jen překrvením a zadrženou vodou.. no nebudu se tu rozepisovat 😀

teď jsem nachystala trochu věcí do kabelí do porodky, jenže mi thoo má ještě dost dojít na objednávku, tak do týdne, takže stejně nic moc neudělám... jo myslíte, že když pro miminko mají být dupačky, že můžou být ty polodupačky? aby malou ta guma nějak neškrtila.. 😅

luzzi, aha, no já tohle neřeším, myslím, že u nás v nemocnici je to jedno.. a některý cigošky jsou ok, některý necigošky jsou baby hnusné, tak co už..

peda
21. dub 2009

Jé,vy už pijete holky maliník?vy jste šikulky,já ho ještě nemám ani koupenej,ale má se pít asi měsíc před,ne?

kay
21. dub 2009

pedi, no já se vlastně nedočetla kdy se má pít, všude píšou od 34-36tt, tak jsem začla od 35tt 😀

peda
21. dub 2009

U nás dávají epidurál taky zadara,ale nechtějí ho dávat,nejdřív je moc brzy a pak zase už moc pozdě 😠 😀

peda
21. dub 2009

Keyíku,tak to jo,tak asi ho taky už pokoupím.A už užíváte ten lactobacil?Jsi mě rozesmála,jak se ti ta tvoje nelíbí 😀 😀 ale mě taky ne.Je taková fialová,nateklá,ale neboj,bude zase v cajku 😉

peda
21. dub 2009

Key,ty myslíš jako nějaký bavlněná kalhoty a bodýčko??nebo co to je polodupačka 😕 ??

kay
21. dub 2009

pedi, no tak to jsi mě teda uklidnila.. že bude zas normální 😀

no já mám takovou soupravičku mikinku a polodupačky - jsou to jakoby dupačky ale jen do pasu.. jako tepláky ale s "plnýma tlapičkama".. někde je mám určo i v albu.. jakože mám strach aby ji ta guma v pase pak neškrtila.. a bodyčko beru s dlouhým rukávem..

luzza
autor
21. dub 2009

melíku
vidíš!? měla si jíst lactobacilla a nemuseli jste hrát doma kuličky 😀 😀
pedíku
otoky mám příšerný 😝 no jo,domčovi bude v létě už 11,takže už prožívá ty vztahy s holkama,takže je to sranda
jinak já už lactobacilla beru 14 dní 😉
kay
se ti změnila...je hnusná 😀 😀 😀 😀 😀 no já se tu řežu smíchy 😀 😀 😀 já už ani nevím,jak vypadá 😀

kay
21. dub 2009

jo a není ta souprava bavlněná ale taková ta semišová, to vadí ? :-O

luzza
autor
21. dub 2009

proč by to vadilo??
já ji mám taky 😉

kay
21. dub 2009

luzzi no hahahaha 😠 😀 co mám dělat.. se tu člověk jednou rozepíše osobně a hned se mu všichni řežou 😀 proto se holím po slepu a ne před zrcadlem..

peda
21. dub 2009

Já tašku zatím neřeším,já si četla na stránkách naší porodky,že máme optimálně přijít s igelitkou 😀 😀 to mě rozesmálo,mám napsanej seznam jak blázen,je toho jak na dovovenou a na kufr 😀

Ještě jsem si nekoupila ani kojo podprdu,myslela jsem,že mám ještě po klukovi,ale asi jsem jí vyrazila,jak bya nejkrásnější asi 😅 doufám,že se už dělaj nějaký hezký,příští týden si to dám za domácí úkol.

Dneska bych měla natírat postýlku,nakoupila jsem si na to barvy,váleček,štětce....ale venku je nějaký horko a mě se nchce nic dělat,tak to asi nechám na zítřek.

m.e.l
21. dub 2009

luzz, lactobacilla baštím a tu infekci už mám asi delší dobu, jen mě to nenapadlo. Nemám s tím zkušenosti, ale mělo mě to možná napadnout, když mě jaksi svědí - hlavně v noci.
Jo a k tomu holení, neholila jsem se před těhu neholím ani teď. A v porodnici ať mi toho bobra klidně oholí - já si přece nezacpu odpad. 😀

luzza
autor
21. dub 2009

kay
no já když se oholila sama,tak mi manžel řekl,že vypadám jak když jsem šlápla na minu 😝 😝 😝
já tu mojí buchtu snad ani vidět nechci 😝 😝 😝 mě stačí ten zbytek těla,takže si nedělám iluze,že by vypadala dobře 😀 😀 😀 😀 😀

kay
21. dub 2009

pedi no já mám nachystaný malý kufřík na kolečka jakože k porodu a pak chystám jednu cestovní sportovní tašku jakože mi ji M. donese pak další den.. ale prý noční košili i župan dávají erár, takjsem víc v klidu.. kojo podprdu moc nosit nebudu tak jsem koupila dvě jen do té porodky.. jinak podprdy nesnáším, tak nosím jen ty sportovní a ty jsou prý na kojení taky ok..

luzza
autor
21. dub 2009

melíku
ty infekce jsou bohužel v těhu strašně častý... po porodu se to zlepší 😉
a to svědění...myslela bych si,že to je z toho jak se furt potim... 😨 takže to je těžký to poznat...

peda
21. dub 2009

Key,k tý soupravičce,hlavně aby malá měla na tělíčku něco teplího a přiléhavýho.Jestli je ten semiš z vnitřní strany bavlněnej,tak bych to neřešila 😉 a přez tu plínku nějakou gumu vůbec nebude cítit.
A já se smála v dobrým,ne posmívala,jsem na tom úplně stejně 😅

kay
21. dub 2009

mel 😀 😀 😀 odpad, já se z Tebe po... 🙂 já se musím holit ze zdravotních důvodů už dlouho, tak mi to ani nepřijde a je to i asi lepší..

luzzi, to je právě ta "výhoda" toho, že manža mě naposledy viděl v srpnu 2008 😀 stačí když se převlíkám a kouká mi na prsa a komentuje to "černoška" 😀

m.e.l
21. dub 2009

luzz, jsem si myslela, že to svědění je, že se mi třeba změnilo v těhu PH, no evidentně nee. No holt se přeléčím, byť tyhle věci nesnáším, ale zase bych pak mohla si přenést infekci při porodu Lukymu třeba do očíček, což bych nerada.

luzza
autor
21. dub 2009

kay
ty mi zase dáváš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v srpnu 2008 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru