Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

jana.cb
21. dub 2009

No ale vypada to ze je to jen tva prace Meliku thy jo :o) ty ji sem dycky mazane hodis a pak sklidis zasluhy teda jo?I ty jedna 😀 😀
Mno ja uz bych i docela chtela ..sice me nic neboli a jsem naprosto ok ale to cekani ze to muze byt kdykoliv je blby no 😒

kay
21. dub 2009

jani, tak to budu taky držet palce.. CS 6 je ok ne? od CS se už rodí 🙂

jana.cb
21. dub 2009

hjo no prave ze uz se rodi Kayíku 😀 😠 ☹ od 8 uz jses na sale ..ja mela 6 jeste minuly tyden ale dle me je vic panz mi mudra rikala kdyz zacne mala vyvadet a boli to az mi malem vytrysknou slzicky tak se s tim zkracuje CS coz u me fakt sedi bohuzel a dneska 2,5 hodky v kuse bez zastaveni .-((( takze fakt cekam kazdym dnem ze rupne zatka pak do vecera voda a kontrakce a ze jedeme 😒

jana.cb
21. dub 2009

moc vam dekuju holky dam pak vedet mno ..jdu hnedka rano v 8 takze kdyz se nebudu pak nekde courat tak tu kolem 10 budu panz musim pak hnedka nahlasit mamce do prace co a jak zavolat manzovi a vymotat se tady od nas protoze jako v posledni dobe dopravni situace u nas v CB je horsi skoro nez v Praze ale fakt ze jo 😠 😠

luzza
autor
21. dub 2009

ahoj kočky
do teď jsme seděli venku na zahradě,bylo nádherně 😵 😵
a jak jsem se pak zvedla,byla jsem strašně zpocená,že jsem myslela,že mi praskla voda 😨 😅
zítra máme lítací den...dopoledne jedu s domčou na kontrolu do pedag. poradny,pak jedu na kontrolu na gyn (toho se bojím nejvíc 😖 ) a od 16,00 hod máme s manžou kurz v porodnici....tak doufám,že to všechno zvládnu a večer z toho neporodím 😝 😀

luzza
autor
21. dub 2009

jani,tak na tebe budu myslet 😉

luzza
autor
21. dub 2009

myslím,že dneska v noci budu z té kontroly tak nervózní,že zase neusnu... 😠

jana.cb
21. dub 2009

holky vy co mate dekoc uz ...vytece hodne ty vody????? 😒 da se to bezpecne poznat??A boli to nejak??? 😒

jana.cb
21. dub 2009

teda co mate uz děcko to melo byt - preklep 😠

luzza
autor
21. dub 2009

jani
mě když píchli ten vak,tak jsem byla u toho na míse a všechna voda vytekla do ní...a bylo jí opravdu hodně...
ale když praskne voda spontánně,může jí být u někoho hodně a u někoho jen trochu...ona je totiž ještě voda i za miminkem,takže jí ta hlavička utěsňuje a vytéká postupně po menších dávkách a někdo se zase vyleje jak z vodovodu 😅 😅 😅 takže je to fakt individuální...
a nebolí to VŮBEC!!! 😉

jana.cb
21. dub 2009

hjehzis takze Pamersky s sebou pro me 😀 Luzzíku no tak logicky jsem myslela ze to tak je jen jsem to potrebovala potvrdit no jsem pak klidnejsi trochen 😉 kuju moc 😵
No a kdyz to neboli tak je to pohodicka .o) me Mudra rikala jakmile mi praskne tak ze mam lehnout na bok a ze mame vyrazit do porodnice ci 155 nehejbat se nejak moc 😉

hanulka3112
21. dub 2009

Takže obídek byl super ještě něco zbylo, tak to pak ohřeju a zdlábnu 😀 pak jsem konečně mojeho donutila zajet do zahradnictví na muškáty, takže jsem likvidovala ty staré a sadila nové bo ty staré přes zimu zaschly vyrašilo jen tak 6 kousků, takže ty jsem dala do květináče a uvidím co z nich vzejde, ještě jsme vzali 2 závěsné květináče jak máme před vchodem klenby ani nevím jak se ty kytky jmenujou, ale už krásně kvetou 😵 ale řeknu vám, že jsem si teda mákla až mě bolí záda jako prase, ale jsem ráda, že už to mám z krku 😅 a už se budu jen kochat jak krásně porostou a pokvetou 😉 🙂 chtěla jsem ještě do obchodu a vyžehlit, ale obávám se, že už to dnes nezvládnu 😝

jmisa
21. dub 2009

Kay, ultrazvuk mi bude dělat můj gyndař. Oni tam dělají i v tom 12 a 20tt, ale když jsem chodila do Pronatalu, tak mě posílal k Břešťákovi, to jsme měli jako bonus z Pronatalu.

kay
21. dub 2009

jani, proč na bok? to mi nikdo neříkal.. 😅 no joa kdž ta voda jako rupne, tak to mám mít na cestu do porodky fakt plínku? 🙂 nebo jak to udělat abych tak nedojela mokrá..

hanul, zádivídm, já bych taky ještě chtěla zahrádkovat a sázet,ale už to faqkt nedávám ☹ je to určitě moc pěkný..

jani a luzzi, tak na zítřek tfuj tfuj a dejte co nejdřív vědět..

zofik
21. dub 2009

zdravím holčinky, dočetla jsem že probíráte plodovku, opravdu je to tak že se hned musí jet do špitálu? není tak hodina času?

hanulka3112
21. dub 2009

Kay, no já bych zahrádkovala o stošest, ale je to už zápřah, tak bych to nerada přepískla, ale ty muškáty byly za potřebí, pak už bych se k tomu nedostala a to jsem je ještě přesazovala ve stoje u zídky a záda fakt K.O 😖 a to jsem si loni plánovala jak udělám jezírko a u toho mini potůček a skalku 😀 ale jaksi mi to letos neklapne 😀

hanulka3112
21. dub 2009

Žofi já teda co si pamatuju z vyprávění mamky moji kámošky, když ji praskla voda, tak se šla osprchovat oholit úplně v klidu a její plašil 😀 ale já asi budu taky plašit co nejdříve do porodky, moje mamka zas říkala když rodila mě, že mě sdan porodí už v sanitce, že jsem šla jak po másle 😀

grej
21. dub 2009

Ahoj holky,
takže nám v porodnici říkai, že do porodnice se máme dostavit tak do dvou hodin od prasknutí vody. Takže žádnej spěch,. Jen kdyby byla s krví nebo jsme měli streptokoka, tak do hodiny.

S tím sexem - ten můj vůbec nechce. Ach jo a já bych si i dala říct. Třeba jen na ty tři prstíky, jak psala luzz 🙂 Nebo na špičičku špíčku, jak říká manža 🙂))

Dnes ho musím ukecat, aby mě ohoil. Já to fakt poslepu nezvládnu. A už mi ty chlupy pěkně přerostly. Ble. Tak aby se zítra pan doktor nelekl🙂

rÁNO JEDU na chvilku do práce, musím zadat paní nějakou práci. Blbec jsem na to dneska zapomněla a ona by zítra nevěděla co dělat. To co umí je totiž hotový a je tam práce jen ta kterou neumí...

Pak v 10,20 mám monitor (první) a pak kontrolu. Zatím pořád v GESTu. Jo a budou mi dělat stěry na streptokoka. Za 14 dní prý poslední kontrola v GESTSU a pak už BUlovka. Jsem zvědavá, kolik Kačka váží, protože jak se mi tam boulí, tak mám pocit, že je jí tam fakt těsno...

Jdu pověsit prádlo (na nízký sušák 😉) a pak si dát salátek a nohy nahoru. Už je mám zas jak konve.

Jo - dneds jsem nakupovala v lékárně a nechala jsem tam 1600. Děsl. A to jsem si koupila jen vložky a kalhotky do porodnice, rybilku, líh na pupík, fenyklový čaj, bepanthen, kapky do očí a to je snad všechno... Drahý jak prase. Budu se muset podívat do účtu, co kolik stálo. Jo a mám APO lactobacilus, tak to začnu bašitt.

Pááček. Zítra asi napíšu až po kontrole.

luzza
autor
21. dub 2009

holky
má se jet brzy do porodnice,ale hlavně kvůli infekci 😉
od tý doby,co vám praskne voda a narodí se miminko může uběhnout třeba 12 hodin 😅 😉
takže v klidu osprchovat,oholit,pobalit co potřebujete a pak v klidu vyrazit 😉
ale většině ženských praskne voda až v porodnici během kontrakcí,takže se nenervujte dopředu 😉

grej
21. dub 2009

Jo - dnes jsem oficiálně nastoupila mateřskou 🙂

zofik
21. dub 2009

tak s tou plodovkou, teď mi toto napsala přímo porodní asistentka, tak se s vámi podělím:

Při odtoku vody plodové hrozí, že s vodou sklouzne dolů i pupečník a přiskřípne se - laicky řečeno. Jmenuje se to výhřez pupečníku. Nejvíc jsou tím ohrožený miminka, která jsou obráceně, zadečkem dolů. Ono se to nestává často, ale to nebezpečí tu je, proto honem do porodnice a spíš ležet. U nás, když odteče voda, tak první co je , poslechnout ozvy. U těch zadečkem si musí maminka hned lehnout a teprve pak může chodit, když jsou ozvy v pořádku.
Takže nemusíš být ve stresu, ale rozhodně bych se doma nezdržovala a mazala do porodnice.
Po delší době hrozí infekce, ale to je třeba po několika hodinách. Musí se do 24 hodin porodit.

luzza
autor
21. dub 2009

holky
tak jsem vykoupaná a čerstvě oholená,takže zítra můžu na kontrolu 😀
za chvilku jdem chrnět...takže přeju všem dobrou noc a sladké sny 😉

kay
22. dub 2009

ahoj holky,
tak já po 4x wc zase nemůžu spát..☹ ale dneska máte asi pěkné sny, tak tu nikdo nebude 😀

kay
22. dub 2009

hanulko, no já si taky říkala, že to přece musím zvládnout, ještě jsme chtěli pořidlat rákosové rohože na plot, aby nám sem furt někdo nečuměl, ale nějak to už nedávám.. jen M. se mě furt ptá, jestli to jako doděláme.. a mi je blbé mu říct, že fakt jako to asi bude muset počkat pár měsíců.. a sama byhc to chtěla mít dodělané, tak snad to třeba po jednom ještě půjde..

žofiku, co mě tady zase strašíš s nějakým skřípáním pupečníku 😠 prostě od odtečení plodovky se má jet do dvou hodin do porodky a hotovo.. 🙂 a všechno bude ok..

greji, gratuluju k prvnímu monitoru, bude tam i manžel? já mám ko až v úterý, ale stěry na streptokoka mi dělala minulý týden.. a snad taky mi řekne o první monitor..

jmisa
22. dub 2009

Ahoj všem.
Jsem vzhůru, muž šel dneska brzo do práce, takže jsem i já dřív vzhůru. Jedu odevzdat lístek na peníze do práce, tak pojedu aspoň před špičkou.

m.e.l
22. dub 2009

Dobré ranko,
tak já nemohla spát mezi půlnocí a půl druhou. To zase bylo něco.
Jo holky konečně máme dodělaný byt!!!! Včera nám truhlář přišel udělat dvířka na šachtu. No a já bych se teoreticky mohla dneska dokutálet do rámařství a nechat zarámovat obrázky pro Lukyho. 😉

luzza
autor
22. dub 2009

ahoj holky 🙂 🙂
tady už je živo 😅

m.e.l
22. dub 2009

Luzz, nevím jestli živo. Já jsem položivá, na jednu stranu bych se nejradši zakutala do postýlky, na druhou něco dělala . . . Měla bych něco dělat, ale nechce se mííííííííííí................. 😀

luzza
autor
22. dub 2009

zdravím vás všechny 😵
jmis - lístek na peníze? 😕 teď? 😕

luzza
autor
22. dub 2009

melí
tak nic nedělej 😉 já vstala,páč jel manža k zubaři...a na mě přišel hlad 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru