Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

kay
22. dub 2009

ahoj holky, tak podruhé dobré ráno 🙂

m. odjel pryč, má dneska koncert..

luzzi, Ty jsi to tak pěkně napsala s těma dvojčátkama.. já na man. vyškemrala aspoň týden klidu po porodu, že tu nebude žádný brigádník.. ui nás je to horší, M. pracuje doma a má tu brigádníka/y, a bude mít před festivalem, takže to bude asi dost napnuté.. Tajně doufám, že ho narození Stelinky trochu pošoupne, ale podnikatel si nemůže moc dovolit brát dovolenou.. ☹ tak doufám, že dopadnete dneska dobře a nebudeš vyřízená večer..

meli, já si taky myslím, že se o malé dovedeme postarat, jen je to prostě něco, co, si nedovedeme zatím představit no.. ale až to nastane, nic jiného nám stejně nezbude.. 🙂 a Ty to zvládneš určitě skvěle.

hanulko, mel, no s těma půjčkama a rodinou je to naprd, ikdyž já nemám co kecat, mámk v rodině velikou oporu i finanční.. na tohle mám fakt štěstí... teda myslím tím rodiče a babičku. zbytek rodiny je trochu jinde, ale po nich stejně nikdy nic nechci.. a tchánovci jsou na tom finančně dost hůř takže u nich bych nepořídila a navíc Ti půjčovali M. na rozjezdy podnikání, a on jim to myslím ještě dluží, takže to neřeším.. ale musím se pochlubit, dostali jsme teď od našich 10tis. na miminko, tak nám to hodně pomohlo a byla jsem fakt ráda ale i překvapená..

kay
22. dub 2009

čím to, že vždycvky když přijdu tu nikdo není 🙄 😠 jdu snídat..

m.e.l
22. dub 2009

kay, nevím jak to děláš, že tu nikdo není. 😉 Snídat? Já přemýšlím o obědě. 😲

kay
22. dub 2009

mel taky ne, možná je to lehká schyzofrenie 😀 no já ráńo nejedla jsem si říkala, že v 6 je brzo a pak šla zalehnout, tak už se žaludek hlásí no 🙂

m.e.l
22. dub 2009

Ty jo, v šest už bych hlady neusnula. Mám potřebu vstát a najíst se. 😉

kay
22. dub 2009

tak jsme zpět 🙂 no já to většinou zaspím.. nebo se napiju.. 🙂 jsem zvědavá co ta Jana, neříkala, že se objeví kolem 10h? 😅

m.e.l
22. dub 2009

kay, vůbec nevím co Jana. A časy si já zásadně nepamatuju. Jsem na ní zvědavá, další mimčo by se mi líbilo. 😉

kay
22. dub 2009

mel, no mě by se tak líbilo to moje 😀 abych to měla už za sebou.. ale Ty už to máš za pár, tak to máš lepší 🙂

hanulka3112
22. dub 2009

Tak jsem byla ve schránce a zase jsem se jen vztekla, poslala mi socka dopis prý, že zítra se mám dostavit před posudkovou komisi asi mají pocit, že to rizikové těhotenství hraju 😠 😠 😠 tak jsem tomu debilovi volala a byl tam jiný, že mám zavolat po obědě, už neví co by tam ať si došlápnou na nefakčenka co čerpají socku celý život a slušným lidem ať dají pokoj!!! 😠

kay
22. dub 2009

hanulko, no to je teda drsný.. o tom jsem teda ještě neslyšela 😀

kay
22. dub 2009

tak sejich zeptej jestli má komise uzv, aby to mohli posoudit 😀

hanulka3112
22. dub 2009

Jo a Tchýně je kapitola sama pro sebe, jsem se včera zasmála u Nahá jsi krásná, jak vždy radí různým typům ženským jak se mají oblékat a včera radil ženám po 40, že by se měly vyhýbat hlubokým výstřihům, mini sukním a už vůbec nevystrkovat bříško, tak tchýni už je 50 a tohle vše nosí na denním pořádku 😖 😀 jste měli vidět v zimě její červené kozačky 😀

hanulka3112
22. dub 2009

Jo no a nebo jestli mi řčeknou ať si vyndám ten kopačák z pod trička 😀 jsem zvědavá co mi řekne ten magor až se mu po obědě dovolám, jestli tam budu muset tak na ně budu pěkně hnusná, to zas bude mít můlj radost, bo teď totálně nestíhá a ještě když mu zabavím auto, tak tomu debilovi tam asi půjde rozbít hubu 😠 😀

m.e.l
22. dub 2009

Hanul, k posudkové komisi jdeš proto jak ti tuhle přišlo, že ti budou končit dávky. U tebe to bude spíše formalita, respektive blbost tvé účetní, která poslala hlášení, že ti končí podpůrčí doba. Kdyby si to spočítala tak zjistí (pokud o tvém těhu ví) že v té době už budeš na MD, takže tě nemocenské dávky nezajímají.

jmisa
22. dub 2009

Než jsem odpověděla, tak to Mel napsala.
Hanul, to neřeš, je to normální postup.

hanulka3112
22. dub 2009

Tak díky holky jste mě uklidnily, jsem se lekla, že tam budu jak u výslechu 😖

m.e.l
22. dub 2009

Hanul neboj nebudeš, prostě tím, že vyjde najevo, že za cca 2 týdny nastupuješ mateřsku dovolenou, tak to bude fakt formalita. 😉

hanulka3112
22. dub 2009

ˇUčetní právě, že ví že půjdu na mateřskou, ach jo zbytečně se tady nervuju 😅

hanulka3112
22. dub 2009

Nejlepší by bylo kdybych tam nemusela vůbec, bo můj toho má fakt hodně a auto je pořád z baráku na nákupy chodím až večer do kaufu jinak by jsme jedli asi omítky 😀

m.e.l
22. dub 2009

Hanul uvidíš, ale je to u Tebe si myslím fakt zbytečný. 😉

zofik
22. dub 2009

všem pěkný den...

kay tak soráč jestli tě to vystrašilo...chtěla jsem se podělit o názor PA co rodí v Pardubicích...

zofik
22. dub 2009

Hanul to je teda síla 😕

kay
22. dub 2009

zofiku, no snažím se to brát s nadhledem a humorem 🙂 neboj..

jana.cb
22. dub 2009

Ahojky holky tak mam spatne zpravy od Mudry 😒

m.e.l
22. dub 2009

Jani šmankote co se stalo?

jana.cb
22. dub 2009

jako vsechno stale stejne a Ok az na jednu podstatnou vec a to je to ze mam moc plodovy vody takze jsem byla predana do kompletni pece rizokove poradny tady v nemocnici kde budu ob den a budou si me hlidat a mozna me v patek i hospitalizuji - v nejhorsim pripade vyvolaji porod a kdyby nejakej problem nastal tak cisar takze docela na prd .-((( obrecela jsem to panz k Mudre uz nepujdu ale budu jen u speciality v nemocnici mno a bojim se co vse se muze stat panz mam i predcasne starnuti placenty to je s tim spojeny ..ale mala je plne ok ma bez 2 gramu 3 kilca a je uplne pripravena jit ven a s mym CS 6 jako by to mohl byt krasny prirozeny porod no ale tot otazka co bude ci nebude takze vic se dozvim v patek .-(( ale asi si sama zazadam o vyvolani porodu nic by se pry vubec nestalo a tohle je pry velice rizokovy tak proto me hnedka predala do nemocnice mno .-((((

m.e.l
22. dub 2009

Jani, já vím, že asi císaře jsi moc nechtěla. Ale pokud to má být lepší pro Kristýnku, tak radši tato volba. No a já v péči nemocnice jsem už teď, u nás se tam chodí od 36tt. No já v pondělí odešla z poradny trochu dřív, nějak jsem přeslechla, že bych měla zůstat v čekárně. Tak si v pátek zopakuji první poradnu. 😀

jana.cb
22. dub 2009

😀 trdlo jses 😀
No jako bud se pocka az to prijde samo pokud nebude ta voda pribejvat nebo se vyvola a taky tio bude prirozenej porod a nebo cisar ale to je jen v nouzi mno 😉 uvidim v patek ale zkusim vyskemrat vyvolavany porod 😉

jana.cb
22. dub 2009

jako jasny Meliku pro malou cokoliv a kdyz bude muset bejt cisar tak holt bude s tim nic nenadelam ale zatim to na nej nevypada bud vyvolavany nebo az to prijde samo mno ....ale to se muze kdykoliv zmenit ....jen je to na prd no .-((( cekani ....ted ty rizika a tak no .-(

m.e.l
22. dub 2009

No Jani určo to dopadne dobře a ty budeš mít prďolínu za chvíli v náruči. 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru