Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

luzza
autor
25. dub 2009

přesně tak 😉 😀

m.e.l
25. dub 2009

A z porodu strach nemám, spíše jsem zvědavá. No a než pak stihnu mít strach tak snad porodím. 😉

artep26
25. dub 2009

Ahojda,
tak se hlásím při odpoledni 😉
V obchoďáku jsem klasicky nechala litr a v květinářství asi 300, ale to už jsem tam letos byla podruhé, poprvé to myslím bylo kolem 500 😒
Někdy od půl 1 jsem sázela do truhlíků, nádob, košíků ... 😀 no prostě zahradnice hadr, teĎ jsem to zalila a odfukuji.
Za chvíli jdeme za kámoškou, dneska si přivezli štěňátko, tak se na něj jdeme podívat. Jen nevím jestli tam brát tu naší pobrkanou psici, ale alespoň mu nebude smutno a manža s ní pak půjde na prochajdu, aby se vycachtala.
Mel porodu se neboj, poprvé je to nejlepší, člověk neví do čeho jde, tak strach nemá. Teda já ho neměla. Tím nechci říct, že to je nějaká hrůza, no že to není úplně bezbolestné to ti snad říkat nemusím, ale počkej až ti dají Lukyho do ruky ... tak bude hned vše zapomenuto a alespoň já mám porod a první spatření Aničky za nekrásnější den v mém životě ... a ten se bude opakovat, až se pochovám ty dva capartíky, co nosim pod srdíčkem 🙂
Janko fotky náááááááááádherný, až bude manža doma, tak mu je musím ukázat, ukazovala jsem mu i fotky z porodky a moc se mu kluci líbili, hned by je určitě bral za své 😀 😀 😀 a moc ti to tam mamino sluší, to se musí nechat 😉

artep26
25. dub 2009

Kay no už se ti to taky krátí, tak se nediv, že se malinká hlásí o slovo 😀
Užij si narozeniny, my jdeme zítra kamarádce, ale má 28, nic velkého, jen opejkačka.
Zato 23.5. má oslavu 30 ségruša, 8.5 má tchán 55, naše Beuška psice 8.5. rok (tak to jí budu muset přilepšit buřtíkem nebo tak něco 😀 ) a 30.5. oslava mamčiných 50 a manželovic 30. Takže nás čeká perný květen, snad si to taky trošku užiju 😉
Hanul ty jsi taky zahradnice, viď? Já si říkala jak letos na vše prdím, ale prostě mi to nedá. Koupila jsem Aničce stáleplodící jahody a dám jí je do truhlíčků, kde na ně dostane.Na zahradě jsem jahodykvůli pesanovi zrušila, tak snad z těhle něco bude. Já si na okna taky koupila muškáty, jsou to nejvděčnější kytky, vyzkoušela jsem i Millionbells,petunie, surfinie, fuchsie .. ale žádná slává, zlatá klasika ... 😉

m.e.l
25. dub 2009

Arti, já se porodu nebojím. Prostě nějaký to bude a nějak do dopadne, hlavně ať mám v náruči zdravého prďolku, jinak mi je vše fuk, i ta bolest. 😉

m.e.l
25. dub 2009

Arti, vy to máte taky nějaké náročné. My veškeré oslavy odkládáme, že se oslaví zároveň se "křtinama", takže 22.4. měl táta 56, 24.4. měl svátek, 29.4. mám já 29, 30.4. má brácha 32, 12.5. má manža 32 a 21.5. má tchán 57. Mezitím má teda ještě narozky teta a obě sestřenky. 😀

artep26
25. dub 2009

Mel žádný strachy, všechno půjde hladce, neboj 😉
No a s těma narozkama, to jsem ještě nezahrnula moje narozky, Aničky narozky a svátek, taťky narozky, neteře+synovce+švagry narozky. ... prostě to všechno máme od května do srpna, ale ty kulatiny nás čekají teď a pak big big big party až se narodí prťata 😀 😀 😀

m.e.l
25. dub 2009

My máme skoro vše - duben, květen. Jen moje mamka s tchýní jsou "vyvrhelové" rodiny. 😀

artep26
25. dub 2009

No my jsme všichni letní, od manžela je to takové rozházené ... jen on se nás drží jak veš košile 😀
Hlavně mě 😀 😀 😀 on je 2.6. a já 6.6. 😀 😀 😀 takže je to super, vždycky slavíme najednou, to se pak i něco ušetří 🙂

m.e.l
25. dub 2009

Arti, my jsme s manžou o 13 dní. 😉 No a když bude Luky šikula tak by se mezi nás dva mohl trefit. 😉

artep26
25. dub 2009

Tak to budete mít taky hezký, viď??
Jdu lovit do lednice, mám hladík a děti se mnou bojují, chtějí abych se zvedla od PC a nemačkala je 😀
Kopou o sto péro, tak se nedá nic dělat, nebo se za chvíli prokopou ven 😲
zatím čusík 😉

m.e.l
25. dub 2009

Čusík, Luky si hraje na mrtvého brouka. Půjdu asi do vany, abych si umyla hlavu, v telce teď nic není a večer je pak hokej. 😉

luzza
autor
25. dub 2009

ahoj kočky
venku je tak nádherně 😵 😵 já koukám,jak jirka pracuje na zahradě a já sedím na terase 😀
artíku
nechápu,jak můžeš vydržet nechtít vědět pohlaví miminek 😅 😅 😀 😀 😀 😀 já bych umřela zvědavostí 😀

luzza
autor
25. dub 2009

taky už jsem komplet připravila postýlky a zakryla jsem je starším prostěradlem...
takže jsme komplet na holky připravený 🙂

luzza
autor
25. dub 2009

taky u nás dnes proběhlo něco jako sexík 😅 😅 Na předporodním kurzu jsme to dostali všichni za úkol 😅
že ejakulát obsahuje oxytocin a krásně nám prý změknou porodní cesty... 😅 takových účinků prý maliníkem nedosáhne ani omylem 😨 😅
tak to teda plníme... 😉
prý aspoň každý druhý,třetí den 😅 😨
tak to teda nevím,jak to bude dál 😀 😀

m.e.l
25. dub 2009

Hm, tak o tomhle vyprovokování porodu si nechávám zdát - dokud nedoberu ty pitomé čípky. 😠

luzza
autor
25. dub 2009

melíku
a na jak dlouho je máš??

m.e.l
25. dub 2009

Do čtvrtečního večera.
Jé holky, já si ostříhala nehty na nohou - výkon hodný mistra a teď bych si měla asi jít odpočinout. 😀

luzza
autor
25. dub 2009

tak do čtvrtka 😠 no tak začnete potom 😉
nehty na nohou jsem ani nezkoušela 😀 naštěstí mám doma pedikéra 😀

m.e.l
25. dub 2009

Luz, já si na to objednala na středu mamku, ale teď jsem to zkusila - no zvládla jsem to, ale bylo to obtížné. 😝

grej
25. dub 2009

Ahoj holky,
luzz - to vám fakt poradili na kurzu??? NO tak to musím doma říct, páč s tím mým furt nic není 🙄 🙄 Třeba aspoň v rámci toho, že budu mít lehčí porod, ho ukecám 😉

Já dnes měla jít ráno s našima vybírat taky kytičky. Ale jen pro ně, do jezírka. Já už nic sázet nebudu. Mám pár letniček, který až trošku povyrostou, tak je jen rozpíchám do víc truhlíků (dle návodu), pak mám milionbells, nějaký petunky a v hlíně pak jiřinky. A na víc prdím, stejně nebudu mít čas se o to starat.

Ráno mi ale bylo nějak divně, jako by na mě lezla chřipka. Bolelo mě v krku, zvětšila se mi uzlina na krku a měla jsem i pocit teploty. Ale po změření jen 37, takže naštěstí pohoda. Tak se láduju homeopatikama na chřipku a doufám, že to zabere. Nakonec jsem s našima jela jen na oběd do číny a byla to zas mňAMKA. Nechala jsem si zbytek zabalit, takže za chvíli si uvařím rýži a dám si to k večeři 😉 A pak jsme jeli k nim, dali si kafíčko a dortík a já se natáhla na sluníčko a pomáhala bráchovi s bakalářkou.

Pak jsem se vrátila domů a dělala pořádek v cédéčkách a v pracovně, aby to tam trošku už nějak vypadalo a mohla jsem připravit přebalovák a tak. Ve středu jsem objednala postýlku, ale zatím se neozvali, tak uvidíme. Už bych jí ráda přivezla, ať to konečně připravíme naostro.

Od rána mi děsně natejkaj nohy, teĎ po tý "práci" v pracovně ještě víc. Tak jsem si je musela už hodit nahoru. Ještě že si můžu hodit noťase na klín a být natažená.

Janka - super foto!! Kluci jsou krásní!!

m.e.l
25. dub 2009

grej holka, kde jsi co chytla za bacila. No asi to nebude naštěstí nic tak vážného. Na kdy jsi objednaná na Bulovku? Já tam mířím teď až 4.5.

grej
25. dub 2009

Mel, já jdu ve středu ještě ke svému doktorovi a ten mi dá výsledky streptokoka. A pak se teprve budu objednávat na Bulovku.

Jinak mám horkou zprávu. Annie29 prdla voda a je v porodnici (na BUlovce)!!!!!!!!! Jesetli se porod sám nerozjede, páč stahy nemá, tak zítra budou vyvolávat. Je v 36tt. V pondělí byla na kontrole, měli 2,5 kg a žádný známky, že by se mělo schylovat k porodu. A dnes jen tak sama od sebe prdla voda.

takže holky - zítra si zabalím tašku, páč nechci riskovat že to přijde a já nebudu připravená.
Ale chtělo by to ještě chvilku vydržet, protože nám ještě nepřišla postýlka 😅

m.e.l
25. dub 2009

grej, teda Annie to vzala nějak fofrem. No ty mě strašíš - já byla na kontrole včera a taky žádné známky na porod. Já to furt říkám, že si ty děti samy řeknou kdy chtějí vylézt. 😉

luzza
autor
25. dub 2009

grej
no to nám tam fakt řekli při tý přednášce v nemocnici 😅 takže když to manža slyšel,hned dneska s tou přípravou na porod začal 😀
tak doufám,že si nechytla žádnej bacil a budeš zdravá 🙂
ty ještě nemáš připravenou tašku??? 😅 😅 😀 😀 😀 tak šůůůp 😀
a jak jsi psala o těch kloboučkách,tak jsi udělala dobře... kamarádka,co má dvojičky je musela taky používat a představ si,že po dvou měsících a něco je mohla odložit a kojí už bez nich 😨 😅 to by mě nenapadlo,že se ty bradavky můžou takhle zformovat... 😅

m.e.l
25. dub 2009

Jako holky, doufám, že v těch porodech mě všechny nepředběhnete a já tady nebudu nadále trčet 2v1!!! 😠 😕

luzza
autor
25. dub 2009

melíku
nebój 😀 😀 😀
aspoň to tu hlídáš 😀

m.e.l
25. dub 2009

Luzz, na tohle hlídání z vysoka kašlu. Už chci, aby ten proďola zahájil vyloďování!!! 😉 😵

grej
25. dub 2009

No taky doufám, že to žádnej bacil nebude. Roznáší to asi kolega v práci, furt je mu blbě a nechce zůstat doma 🙄 Ale snad už se tam nebudu tolik vyskytovat, tak mě nějaká chřipka mine...

No taky jsem dostala docela strach. Navíc když Annie říkala, že jí vůbec nic nebylo, jen jí včera víc otekly nohy a trošíčku jí bolelo v podbřišku. To mám dnes celý den. Tak už vidím katastrofický scénáře, že zítra jedu 😀

No jo, tašku nemám. teprve jsem v týdnu přivezla z lékárny vložky a tak, takže si budu muset najít ten seznam a začít balit...

m.e.l
25. dub 2009

grej, o podbřišku můžu dneska vyprávět story a o nohách? Už mi natéká suprově i pravá. . . A Luky právě hraje hokej - ale má divný styl - hraje hlavou. 😅 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru