Těhotné po IVF

luzza
19. bře 2009

Tak vás tady všechny vítám 🙂 🙂 🙂
Můžeme rozjet dalších 10 000 a tentokrát legálně na těhulkách 😉

grej
25. dub 2009

tAK Kačka to má dnes napůl. Hodně pioslední dobou kope nohama, vždycky cejtím patu 😉 Ale pak se tam zavrtí nevím jestli hlavou nebudu rukama, ale zaboří se mi do močáku a to je pak hukot 😉

m.e.l
25. dub 2009

Já už kolikrát ani nevím co cítím. Občas asi vrtění prdýlkou. 😉

jankatr
25. dub 2009

Holky dík moc za pochvaly foteček - já se na ty broučky taky nemůžu vynadívat 🙂 Akorát jsem zjistila že mnohem víc fotím Matýska - protože kubík má pořád stejnej zamyšlenej výraz a moc ho nemění, zato Máťa věčně dělá nějaký ksichtíky 😀 😀 😀

Mel - ono to tak vypadá, ale je to spíš tím že on má takovej kukuč skoro pořád, pokud se vyloženě neřehtá, má takový zvláštní, jakoby smutný oči - já vždycky říkám že se pořád tváří jako ztracený štěně, a to on k tomu pak ještě někdy udělá takovou zvláště našpulenou pusinu - a to pak vypadá tak zoufale že by mu člověk dal do ruky pětikorunu 😅 😅 😅 😅

m.e.l
25. dub 2009

Janky, no Daník bude nějaký myslitel a pak asi tuší, že život není sranda. Mimochodem, nějak mi uniklo, že jste měli dárce. 😲

jankatr
25. dub 2009

Koukám že tu probíráte narozky - u nás je to prozměnu leden - tam jsou skoro všichni - a já s manžou jsme v únoru - Mimochodem Artí - v tomhle tě trumfnu - my jsme s manželem oba 14.2. 😅 😅 😅 akorát s rozdílem 3 let.

K tomu snaženíčku - musím říct že je to fakt pravda - když jsem byla těhotná s Daníkem tak mi to doporučil i doktor 😉 🙂 😅

Teda Grej - ty jsi docela kliďas co??? 😅 😅 😅 no co - v nejhorším případě pak budeš manžela po telefonu navigovat co všechno ti má donést a kde to najde 😀 😅

jankatr
25. dub 2009

Mel - to neřeš, asi jsem to tu moc nerozebírala... a když tak už je to hoooodně dlouho zpátky. Bohužel je to tak. Nicméně je zajímavý pak slyšet jak každej říká že je Daník celej táta 😵 😵 😵

m.e.l
25. dub 2009

No tak my máme s manžou rozdíl 3 roky bez 13ti dní. . . Takže Janky vyhrála. 😀 😉
Já mám sice tašku zabalenou, ale furt do ní chci ještě přihodit igelitku na věci co budu mít na sobě, pak pantofle, které nosím doma a flašku vody - to tam stále není. Jsem zvědavá zda si na to pak vzpomenu. 😀 Jo a peněženka - v ní mám kartu pojištěnce a občanku. 😅

grej
25. dub 2009

Janka - kliďas? No já si zatím nějak pořád neuvědomuju, že se to fakt blíží... Pořád mi přijde, že je dost času 😅
Blbý je, že kdyby na to přišlo,t ak já ani nevím, co valstně všechno s sebou mám mít a kde to mám, akže by to navigování asi byloo fakt těžký.
Takže zítra balím, páč mám fakt bobky 😉 Ale asi si budu muset zabalit provizorně a koupit si nějakou tašku, protože tu mám asi samý velký.

m.e.l
25. dub 2009

Janky neřeším to, a je to fuk. Hlavně, že jsou prďolkové zdraví. 😉

kay
25. dub 2009

ahoj holky,

teda grej jsme si myslela že největší opozdilec s balením tašky jsme já 😀 a já už mám aspoň půlku sbalenou.. 🙂

mel nebo já tu zůstanu určo trčet nejdýl.. všechny už budete mít odrozené.. 🙂

luzzi, já teda zatím sázím na maliník 🙂 je fakt že podle od té doby co ho piju, tak mě pobolívá podbřišek a myslím, že se to tam fakt jako chystá,.. vzhledem k bolestem břicha si veverkování asi nechám až jako poslední variantu.. ☹ ani nevím, jestli bych to ještě dovedla 😅

koukám, že máte všichni ty narozky nějak namáčklé najedno období, my máme zase všechno na podzim 🙂 já 29.9.,mamka 30.9., M. 6.10. (to máme i výroč svatby) a taťka 16.10. 🙂 to už bude malá větší, tak si to užijeme 🙂

jinak oslava narozek dobrý, hodně lidí, co jsme dlouho neviděla, ale jsem utahaná jako kotě. 🙂 ještě že vedeme 4:0 a to už můžu klidně usnout 😀

kay
25. dub 2009

grej, to chápu, taky nějak furt nepobírám, že můžu klidně už rodit 🙂 doufám, že annie je v pořádku..

jo a s tou postýlkou, nio já jsem teda ráda, že jsem ji objednala už cca před 3 měsícema, bo hrozně smrděla a ještě ani úplně nevyčichla.. ☹

grej
25. dub 2009

Ty jo Kay, to mi ani neříkej, s tou postýlkou ☹ že smrdí ☹ My pořád totiž nevěděli, jesti budem mít postýlku po synovci nebo budem koupovat novou...
Navíc ještě potřebuju, aby manža vymaloval a k tomu se dostane až o víkendu, takže stejně by postýlka nemohla dřív stsát.

Ach jo, už mě zas chytá depka, že nemáme nic hotovo.. Ani nemám vyžehlený plíny... Oblečky jsem už stihla, ale plíny ne. Koupila jsem zatím taky papírovky jen pro mini mimi, asi bych měla koupit i ty trošku větší, co? I když ono to nevypadá, že by Kačka byla nějaký obr...

Na ten maliník musím taky najet. Ach jo, jsem to ale lempl ☹ Aspon, že jsem začla brát ten APOlactobacilus.

Ještě Annie napíšu, ale mluvila jsem s ní jak jsem vám psala a vypadala v pohodě. Stahy žádný, jen prý z ní pořád tekla ta voda. Leží tam prý s dvěma obrovskýma vložkama mezi nohama a nepobíraly to. Takže jsem z toho pochopila, že jí to teče celou dobu od tý doby, kdy jí to prasklo. Prý to bylo divný, najednou pocit,že z ní něscos eče a prý měla durch 3/4 kalhoty.

Holky, já se snad toho porodu začínám bát 😅

Jdu do hajan, konečně jsem bráchovi pomohla s doděláním souhrnu bakule, tak si můžu jít natáhnout záda. Páček

luzza
autor
25. dub 2009

ahoj holky
tak já zase nemůžu spát ☹ ☹ převaluju se tam jak zvíře 😝 😝
holky jsou dneska dost klidný a hýbou se jen tak pomalu a s velkýma přestávkama...tak jsem asi nervózní i z toho
taky myslím na to,jak zítra povlíknu taky naše pelechy,aby bylo všechno nachystaný...
snědla jsem jogurta a čučím na telku...nejradši bych si dala nějakej prášek na spaní 😅 😅 😅

luzza
autor
25. dub 2009

jinak manža je 25.1 , já 22.2 a Dominik 7.8, takže holky si to vybraly dobře 😉 🙂 nikdo z rodiny v květnu nic neslaví 🙂

luzza
autor
25. dub 2009

holky
já otřela postýlky octem a za den za dva vyčichly... tak to zkuste 😉

m.e.l
26. dub 2009

Dobré ranko,
s tím octem jsem to holkám akorát chtěla napsat. No napsala to Luzz.
Teda dnešní noc docela dobrá, jen ten můj potomek už by sakra mohl vylézt. Břicho mě docela bolí už permanentně či s malýma přestávkama.

jmisa
26. dub 2009

Ahoj.
Grej, já Tě asi budu s nepřipraveností následovat 😀 U nás je brzdou rozvoje ale muž 😀 Na všechno dost času, on si prostě myslí, že když termín v červenci, tak se rodí v červenci 😀

grej
26. dub 2009

aHOJ HOLKY,
Tak já spala jak miminko.l Asi to bude tím, jak jsem urvaná za celý pracovní týden...

Jo, ten můj si taky myslí, že budu rodit 30.5. dle termínu. Ale snad ho trošku nakopne ta zpráva o Annie.

Psaly jsme si. Kontrakce zatím nikde, tak se jen válí a čeká co bude. Počítám, že odpoledne jí to začnou vyvolávat, protože voda jí prdla nějak kolem čtvrté hodiny odpoledne.
A taky psala Ať žije český zdravotnictví" - večeři ji nedali, snídani taky ne.OBěd by dali, ale zase nejde proud, tk se nevaří, tkže dostanou housku. 😀 Už jí prý manžel veze zásoby.

No já už bych tam pošla hlady. Takže si dnes do tý tašky zabalím i sušenky...

Dky za tip s octem!!!

artep26
26. dub 2009

Ahojda holky,
koukám tady se rodí 🙂 Annie tak snad už to má za sebou a jestli ne, tak dneska to bude tutovka.
Grej tak jí od nás moc pozdravuj. 😉
Grej nepanikař, všechno stihneš, neboj 😉 hezky pomaloučku polehoučku a ono to půjde, neboj 🙂
Mel ty sis ostříhala nehty sama, jo?? Ty jo, tak to mně už je manža asi někdy od 5. měsíce stříhá manža 😀 bych to fakt nedala a taky se bojím abych prďata zbytečně netrápila. Jak mám jednoho pod žebry, tak to jen a udušení. Takže smekám, páč já bych to fakt fakt nezvládla, mám co dělat obout se, ještě horší je oblékání ponožek 😝 😀
Luzz to víš že jsem zvědavka zvědavá, ale teď už je to jedno, snad jen kvůli tomu kočáru, ale už jsem vše červené, růžové, modré i zelené vyprala i vyžehlila, tak nač se rozčilovat, že to bylo zbytečné 😉
V úterý snad bude konečně v provozu auto, hned jedeme na technickou a pak snad už konečně hurá pro kočárek 🙂 se těším, až bude doma, pak ho šoupneme ke švagrové 😉
Janko my jsme s manžou o rok a ty 4 dny 😀
Jmis já radši manžu straším, že můžu za pár týdnů rodit, tak jsem ho trošku urychlila v té zabržděnosti 😉
Luzz prosím tě který že ten tt je přelomový?? 28tt?? Já kdy se mám začít radovat a přemlouvat prďata aby ještě vydržela 😀

jmisa
26. dub 2009

Artep, straším ho taky, ale on je odolnej 😀 😀 😀

artep26
26. dub 2009

Grej ahojda, tak to je dobře, že jsi se dobře vyspala, já taky spala jako mimi, nebýt toho čůrání v noci.
tak Annie zatím nic?? No třeba se to nakonec rozjede samo 😉

artep26
26. dub 2009

Jmis musíš přidat na obrátkách 😀 😀 😀

grej
26. dub 2009

No jo, oni si to neuvědoměj dokud to nepřijdel. A pak nám ještě budou spílat, že jsme je neupozornily, že to může přijít dřív 😀

Jdu si najít ten seznam do porodnice a vyhledat nějakou tašku. A´T jsem trochu klidnější. a PAK DÁM vyprat mantinel a poslední dvoje dupačky, co jsem dostala od švagrovýl. Akorát jsou zelený a nevím, jestli nebudou pouštět. Nerada bych si obarvila mantinel na zeleno. Ale budu to prát na 40, to by snad nemělo, ne? Chci to hodit do jedný pračky, páč už nic jinýho prát nebudu, tak ke svým věcěm to házet nechci...

jmisa
26. dub 2009

Artep, já se nebudu moc unavovat 😀

V týdnu zajedem s jeho bráchou do IKEA pro postýlku, v pátek s manžou do Dětského domu pro matraci.

Zvažuju, zda vzíť síťku na postýlku, kterou tam maj. My nemáme sítě v oknech a ani je neplánujem, protože pak nejdou pořádně otevřít a to bych nesnesla.
http://www.detskydum.cz/detail/s-proti-hmyzu-na...

No a pak prostě začnu objednávat a vždy jen nahlásím, kde si to máme vyzvednout. Problém je, že manža je volný jen o víkendu a když se zadaří, tak v pátek odpoledne, jinak je celé dny v práci 😒 No a já sice odřídím, ale některý věci jsou velký a neforemný (těžký ani ne) a mně se s nima nechce tahat.

jmisa
26. dub 2009

Grej, nalej k tomu ocet.

artep26
26. dub 2009

No já myslím že až to přijde holky, tak nebudou vykulený jen chlapi, ale i my 😀 😀 😀
Kamarád mě láká, ať s ním jedu do Phy se podívat na kočárky na Čerňák ... nebyla jste tam některá?? Nevíte jestli mají webovky, nebo jestli tam mají kočárky pro dvojčátka,?
Jmis síťky kupovat nebudu, jen samo na kočárek, zas takových much a jiného hmyzu tu nemáme, takže asi nee 😉
Grej tak zkus ty dupajdy na chvíli namočit do teplé vody do kyble a uvidíš, co se stane 😉

artep26
26. dub 2009

Jo a jak jste tu psaly, kde a čím vás děti okopávají ... vás teda obdivuji, já jsem ráda když vím, jak jsou tam asi poskládané, ale abych věděla zda to byl kopanec nebo boxík 😲 😲 😲 to už je nad moje rozlišovací schopnosti 😀

jmisa
26. dub 2009

No já to beru podle toho, jak je dle ultrazvuku natočenej a podle mýho se nepřetočil, když se přetočil do současné polohy, tak jsem to cítila, protože to byl fakt veletoč.
Navíc mám pocit, že nožičku prostě cítím, když se protáhne a narve mi ji pod srdce.

grej
26. dub 2009

Artep - tak my s jedním vetřelcem to máme jednodušíí. Je jasný z UTZ jak leží, takže vím, jestli kope nebo boxuje :D

Zkusím ten ocet. Jsou semišový, myslím, že to pouštět nebude,... Sakra, vůbec se mi do balení tý tašky nechce. Navíc když jsem četla ten seznam, tak mám pocit,že to tam v životě nsemsůžu nacpat :D

Já asi taky budu kupovat jen síťku na kočár. Přeci jen bude Kačka často spát venku... Na postýlku uvidím jestli to bude potřeba nebo ne.

artep26
26. dub 2009

U jednoho miminka to chápu, spíš jsem to brala podle sebe, že fakt kolikrát netuším (a teď to taky netuším), jak jsou natočení 🙂 před 14 dny byla prťata hlavinka dolů, předtím jedno příčně, druhé hlavinkou dolů a teď taky tak. Ještě se hodně melou, takže odhadnout polohu je fakt síla.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru