• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhotné po IVF

12. ledna 2010 
A i kdyby jel s Tebou, tak pokud ho nemáš zapsanýho u sebe, tak ho mít musí.
27. dub 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jmis
tak jo,díky za info :wink: :slight_smile:
domča chce pustit k netu,než brácha přijede... :wink: a mám ti napsat,že tě pozdravuje :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, že si toho vážím :slight_smile:
27. dub 2009 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj Luzzi - tak jak říká Jmisa - pokud není dítě s rodiči a zapsané v dokladech tak musí mít vlastní pas. Kdyby už mu bylo 15 a měl občanku tak by stačila i ta. :wink:

Luzz tak to máte dobrý - tady ti nedají ani toaleťák :sweat_smile:
Ale zas máme aspoň ty erár věci - ono ty ručníky sice nejsou klasický ručníky, vypadá to spíš jak utěrka, ale na to otření po sprše to stačí, zas je fajn že člověk nemusí řešit že z něj pořád něco teče.
A když dojdou "ručníky" tak ti dají třeba takovou tu látkovou podložku na postel - takže je to vlastně výhra jít si nafasovat pozdě protože ta je aspoň veliká :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luzz to víš že na tebe budu myslet, se mi dělá trochu šoufl z toho jak se nám to blíží :confused: ale my to zvládnem :wink:
27. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dobré ranko všem :dizzy_face:
27. dub 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofiku - ty uz to máš taky za pár co? :slight_smile: :wink:
27. dub 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem doma, manžu pojištěného, ani tam nikdo nebyl, takže to byl fofr. Nejvíc času mi zabralo hledání místa na zaparkování.
27. dub 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky
tak už konečně odjeli na ten výlet:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Domča tu úplně bláznil,byl nervní,kdy strejde s tetou přijedou...
jani tobě nemusím vyprávět,jak takový dítě vyšiluje,když na něco čeká :sweat_smile:
27. dub 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
27. dub 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a já se jdu zkulturnit... musím na kontrolu ke své dr.
27. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo Jani, za pár, za pár....jako všechny zářijovky :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahokj holky,
tak Annie furt nic. Ráno psala, že jí teda dali klystýr a vyvolávačku a když nezabere, tak kapačku. A prý je tam děsně plno a na porodním sále pořád někdo řve :rolling_eyes:

Jojo, na Bulovce dávaj erár plíny pro mimi i vložky pro mamku, ale prý si máme vzít i svoje, že třeba zrovna bude nával a dojde to.

Takže toa si udělám tak, že si vezmu vlhčený kapesníky a vložky do podrpdy s sebou, jedno balení kalhotek a vložek a zbytek nechám na manžovi, aby mi to přivezl druhý den.

Ručníky erár asi dostávat nebudem, o tom nikdo nemluvil. Jen o erár noční košily.
27. dub 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu, konečně jsem dojela nechat Lukymu zarámovat obrázky do pokojíčku. :dizzy_face:
27. dub 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bréé ranko Holčiny :wink:
Luzzi ty už budeš nastupovat 4.5 :confused: no to jsem zvědavá kdy to čeká mě :confused: na MD nastupuji 14.5. a o porodu Dr. ještě nemluvil, ve Čt jdu na KO bude i přeměřovat mimísky a brát krev, tak jsem zvědavá co se dovím.
Teď jsem si vytiskla seznam co do porodky a půjdu balit :wink: :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé - to taky musím udělat. Nechat si udělat paspartu na jednu z těch fotek od paní fotografkyl. Nechala jsem si fotku pupíku udlat velkou, tak jí chci dát pak nad podstýlku....
27. dub 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..

luzzi, no 4.5. na Tebe budeme určo myslet, pokud to nepřijde dřív.. Já si na tebe zrovna včera vzpomněla, bo 4.5. mám sraz s kamoškama ve vinotéce.. :sweat_smile:

jinak já se jedu za chvíli zkulturnit ke kadeřnici, už to fakt chce..

holky já zaínám mít teda pěkný strach.. ještě jsme se ani nebyli v té porodce podívat :frowning2: a myslím, že tam dávají erár košile a župany jinak nic.. a s tou velikostí kabel.. nevím, jaké jsou tam skříně,ale co jsme tam ležela, tak jsme je měli i normálně na zemi pod postelí třeba.. :frowning2: to vadilo jen uklizečkám :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak, taška sbalena :wink: :slight_smile: a zbytek věcí přichystaný, to mi pak můj přiveze druhý den, ale určitě si ještě na něco zpomenu a přibalím.Včera jsem od mamky vyfásla takové ty podložky pod prostěradlo, mamča dělá ve zdrav. zařízení tak aspoň nemusím kupovat ten chránič matrace :wink: :slight_smile:
Holky jak to řešíte s těma monitorama dechu máte je nebo budete je pořizovat? Já bych teda i docela chtěla i když je to ranec peněz pro dva mimísky, ale zase bych ráda měla tu jistotu, ale ještě nevím jaký, teda jestli ho pořídím. :sweat_smile:
27. dub 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, já pořídím a vezmu si Babysense II. Má dvě desky tak i při cestovatelství pokryje postýlku. Já prostě chci mít "jistotu".
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jmis kolik vychází? Já chci právě taky jistotu, ale nevím jakou vzít no je to docela ranec, ale co bych pro mimi neudělala.
27. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, nanny se dá obvykle koupit za 2100 (má jednu desku, druhá se dá dokoupit za 650) a babysense se dá koupit za cca 2400.

Já si to hodlám nechat cca rok a pak prodat. Někdo si koupí i právě použitej třeba za litr, ale já si radši koupím nový a pak za litr prodám :grinning:
27. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si ho budu brát odsud:
http://www.biomamma.cz/cz-detail-108371.html

ale teď jsem to zadala do vyhledavače a vylezlo tam i pod 2350.
27. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko, tak já koupila ten nanny.. je to určitě pro dvojčátka dražší, ale co není :sweat_smile: já chci mít ale v noci klid.. a určitě ho pak použiju i pro druhé mimi, pokud se zadaří.. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak omrknu e-shopy a nějaké vyberu, za jak dlouho vám je poslali, teda jestli je máte z e-shopů?Jestli je lepší je objednat teď nebo to stačí později :confused:
27. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanul, na babysence mám když tak slevovou kartu kdyby jsi chtěla, my monitor kupovat nebudeme.
27. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mel, to by bylo fajn určitě dám vědět co jsem vybrala :wink:
27. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
I když ani nevím zda se vyplatí. Je to, že pak přijde na 1950, a nevím zda Ti za tu cenu prodají i druhej. :unamused:
27. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko já to objednala na eshopu a dorazilo to do druhého dne - www.detskydum.cz, ale fakt záleží na eshopu.. pořád čekám na dvě zásilky a docela velké už cca 14 dní, včera mi z jedné psali že mě dneska budou infomovat, ale zatím nic :frowning2:
27. dub 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAK Annie 29 PORODILA V 13:33 HOlčičku Nicolku. 2540g a 47 cm. Zatím to vypadá, že je vše OK.
27. dub 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Grej, tak že gratulujů. No napínala nás holčina. :wink:
27. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek