Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

zabicka007
10. bře 2010

Irmi, fotečky nádherný, na té poslední ,,ochrápané,, máš myslím úplně stejné tričko jako já - kupovala jsem je v Tescu 🙂

zabicka007
10. bře 2010

http://lipovec.hyperlink.cz/index.php...předpok..., že bychom tam jeli mimo sezonu, tzn. v červnu, na víkend, tzn. 2 noci = 3220,- Kč za objekt
http://www.svorea.cz/chata-u-tri-smrcku/cenik.php - červen, 1840,- Kč, tzn. při 8 lidech na víkend (pátek, sobota, neděle) by to bylo 690,- Kč na tři dny na osobu
http://www.stodolapodlesem.cz/index.php?option=... Kč osoba/noc
To jsem vybrala spíš namátkou tři, které mě něčím zaujaly, o nás myslím ani tak nejde, mi se zabavíme s dětmi a plkáním, spíš ti chlapi aby se tam nenudili, čili snažila jsem se vybrat takové, kde je možnost nějakého sportovního využití a tak...

lucka.adis
10. bře 2010

Žabi, tak ta chata u tři smrčků je perfektní, tu by jsme my-já s manželem brali a byli pro, teď záleží co na to ostatní, aby jsme se teda nějak domluvili a mohlo se to zamluvit 😉

Irmi, kluci jsou nááádherní 😵 😵

irminka
11. bře 2010

dobré ránko,

tak nám je to s manžou jedno, kam se pojede, hlavně, aby jsme se všichni poznali.....a když je dobrá parta, tak by jsme mohli být i ve stanu a bylo by to uplně jedno 😉

Tak jsme také za Smrčky 🙂

My budeme asi dost nachlazení, Bořek ztratil uplně hlas, jenom chudátko s(ý)ípá, a oba chlapečci funí jak lokotka, asi najedeme na odsávačku na vysavač, už ji mám doma, ale mám z toho bobky, abych jim nevysála aj mozek 😅

pilotkaanetka
11. bře 2010

dobré ráno
Irminka neboj taky máme tu odsávačku a je to v pohodě jen musíš na vysavači nastavit menší výkon 🙂
jo jo smrčky jsou dobrý vypadá to tam kulturně 😉

zabicka007
11. bře 2010

Tak mě se Smrčky taky moc líbí, akorát je otázka, zda bude stačit 8 lůžek, jestli budou chlapi ochotní spát na jedné úzké posteli, takže je raději na to připravte 🙂 Pak je samozřejmě druhá možnost, a to pronajmout obě části chaty, tzn. měly bychom k dispozici 8 lůžek, ale cena by byla tím pádem dvojnásobná (přesto si nemyslím, že je to nějaká závratná částka, i když v tom není započítána el. energie).

hanulamarkova
11. bře 2010

ahoj holky... dneska je tu sněhúúú ale to nevadí, jen jsem napnutá na 16. uvdidíme jak se prďolka drží 😀
irmi mooc krásní klucí

lucka.adis
11. bře 2010

Žabi, uvidíme kdo se k tomu ještě vyjádří a kolik nás teda vlastně bude.. zatím jsme se ozvali jenom my (ty, Irminka a já 😕 aspoň o nás zatím vím a jestli jsem na někoho zapomněla tak se omlouvám 😅 ).
Podle toho bych se asi rozhodovala co dál a hlavně teda který měsíc a datum.
Jinak jsi šikulka, že jsi něco takového našla.. a není to ani moc daleko 🙂

Haňulko, moc držím palce!!!!

Ta naše malá bestie 😀 😀 od rána huláká a já se z ná normálně už zcvoknu, už nevím co dělat, aby neřvala.
Si to půjdu večer asi hodit a nebo si dám nějakého panáka, aby byl aspoň večer klid 😀 ale jinak je to úplné zlatíčko 😵

ywushka
11. bře 2010

lucka: to asi leti neco vzduchem,maly nechce poradne vubec zaspat,ukolebam ho na rukach a jen ho polozim a uz je vzbuzeny!!! A porad taky place...!! My by jsme taky chteli jet kdyz to bude mozne!!!

Jooo vite jak za mnou sem nekdy chodilado diskuze ta moje kamaradka makyna? Tak vcera ji prijali do porodnice,udelali ji zatezovy test tou infuzi,bez efektu,rano pred osmou ji dali cipek,bez efektu,v jedenact dalsi...praskli ji vodu,dokonce si vyptala dva klistyry,ted ma zase infuzi,dokonce ma uz i epidural a od rana je teprve na tri,porad si piseme,je me ji uplne lito,dneska prenasi paty den...!! Chudak!! Ta si zkusi jeste....

hanulamarkova
11. bře 2010

ywuško, ale neboj bude to dobrý to si ji tam už nechají a maličké bude na světě...když už praskly vodu no to bude za chvíli...tak nech se drží možná to nakonec bude císař, když už ji tak dlouho trápí 😅 no hlavně aby byli zdraví 😀

zabicka007
11. bře 2010

Ywuško tak ji moc pozdravuj, to jí teda vůbec nezávidím, chuděře...a kde leží?
Hani já jdu na Obilňák taky 16. na kontrolu na ozvy, nejdeš taky náhodou na Obilňák, nějak si nemůžu uvědomit kam chodíš? A už jsi 12. tt koukám, tak já myslím, že super ne? 🙂

zabicka007
11. bře 2010

Jo a ještě jsem to v tom předešlém emailu ohledně té chaty napsala blbě, pokud bychom si pronajaly obě části chaty tak bychom měly k dispozici 16 lůžek, ne 8...takže zatím Irminka, Ywuška, Lucka a já...to je osm dospělých + dětičky...já už se těšíííím 😵

ywushka
11. bře 2010

taaaaak uz se jim to narodilo! Jmenuje se dominik a miry ma 3530g a 50cm🙂 narodil se 15:40,takze rodila skoro devet hodin

pilotkaanetka
11. bře 2010

tak manžovi se na chatu moc nechce
😉 ☹

pilotkaanetka
11. bře 2010

gratulace mamince Dominika 🙂

zabicka007
12. bře 2010

Pilot, však není povinností brát manžu ne? 🙂 Já taky ještě nevím, jestli ten můj poklad bude chtít jet... 😅

pilotkaanetka
12. bře 2010

dobré ráno zabi to je fakt 😀 ale on stejně nakonec pojede 😀
zítra se chystáme na veletrh do brna ale manžel je nastydlej tak nevím jestli vubec někam pojedem 😒

irminka
12. bře 2010

my chceme jet dnes na veletrh, ale z jiné diskuze psal, že tam byli včera a že tam toho zase tak není, skoro samé kočárky.., tak nevím,já jsem zvědavec, takže si alespon uděláme výlet,no ne?
Chceme kupovat vozíček za kolo Croozer, takže to chceme pořádně okooknout 😉

hanulamarkova
12. bře 2010

je tak to gratuluji k dominkovi...už to má za sebou 😀 žabi já nechodím na Obi ale k svému dr. na Jugoslávskou tak se neuvidíme ale budu na tebe myslet jak ti bude ťukat srdíčko...😀

lucka.adis
12. bře 2010

Ahoj holky

Tak Ywush, moc gratuluju mamince k narození malého Dominika. Chuděra si to pěkně vytrpěla..

Holky, jinak já bych manžela určitě brala, tak doufám, že tam budou nějací ti vaši chlapy, aby se tam necítil blbě 😅

ywushka
12. bře 2010

lucka ten muj rikal ze by jel!!!

Jo marketa si ten porod vytrpela!!!

pilotka: my se chystame zitra!! IRMI POJEDTE TAKY ZITRA!!🙂

pilotkaanetka
12. bře 2010

ywush tak se třeba potkáme 🙂 jedete ráno nebo až odpolko?

irminka
12. bře 2010

my máme zítra vítání občánků, takže pokud nepojedme dnes odpoledne, tak jedině zítra po obědě, no ještě uvidíme 😉

ywushka
12. bře 2010

pilotka: ja jeste nevim,ale asi nekdy kolem obeda!!! Jeste se musim zastavit za tou moji kamaradkou v Bohunicich!!

irm: My jeste nemame vitani obcanku!! Tak pojedete zitra,uz jsem rozhodla za vas😀

cincolina
12. bře 2010

Holky ahoj,
zdravím zase po čase, v práci už mi zbývá poslední týden (jupí 🙂 ).
K veletrhu - taky jsem tady na nějaké diskuzi četla, že jsou tam hlavně kočárky, tak se asi neodhodlám.
No a v pondělí jdu na UTZ, tak konečně budu vědět jak je mimčo umístěné (ale myslím, že pořád hlavou dolů) a nějaký odhad váhy. Poslední dny mi začíná tvrdnout bříško při jakémkoliv pohybu, dokonce i včera v bazénu, tak nevím...
Emers, slíbila jsem reference na kurz, tak zatím rozporuplné pocity, je dobrý, že se můžeš na to co tě zajímá zeptat přímo (vede to porodní asistentka, která přesně ví, jak to v které porodnici vypadá a chodí, ale zatím jsem se nic extra nového nedozvěděla. Příští týden bude praktický nácvik porodu, tak to bude přínosné určitě. No ale je to zadarmo, tak co že 😎 .

irminka
12. bře 2010

ywus: manža ještě nepřijel ze školení, takže to asi fakt vypadá na zítra po obídku, hm,třeba se tam uvidíme 😉

cin: když budeš nacvičovat ten porod, tak moc netlač, at to nepřijde dříve 😎

lucka.adis
12. bře 2010

Dala jsem do Alba nové fotečky 🙂

ywushka
12. bře 2010

irm: tak to by jsme si ev. mohli i napsat🙂

lucka: mala je milena! Ten nas maly lumpúik uz pres den nechce moc spinkat!! Vzdycky usne tak na pul hodinky a za chvilku je dospane!! Jen v kocarku spinka! Byli jsme nakupovat v kaufu,tak to prospal!! Ted zase je v lehatku a vyklada medvedovi😀

cin: opatrne!! Ja jsem se zacala ve 32tt otevirat!!!

pilotkaanetka
12. bře 2010

u nás to vypadá s veletrhem bledě asi bude rýma ☹ uvidíme třeba je to planý poplach 😉

cincolina
12. bře 2010

Irmi 😎