Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

cincolina
28. dub 2011

@gabina79 Ahoj Gabi, to je mi lito, ale mozna ze je fakt jeste moc brzy, i na to aby tam bylo neco videt, nezapomen kdy se chodi na UTZ na OBI, az kdyz je HCG pres 2000... Takze - nadeje tu je...
DIky za tip na narozky, ja poridim asi nejake knizky, mame jenom leporela se zviratkama a chtela bych i nejake s vecima... kelimky i tycku na krouzky uz ma a auto myslim taky nejake dostane, jak doma zadne nemame, tak ji hrozne fascinujou v kavarnach a na navstevach 🙂
Jinak s reci nic moc, krome hamhamham obcas rika tata, ale tata to neznamena 🙂 a dneska zacala rikat kokoko ale spis, ze se naucila rikat K. kazdopadne uz se zacina projevovat osobnost, jak ji neco nejde nebo neco zakazu, odnesu ji atd. tak se zacne pekne vztekat... to ty jsi psala o Onikovi taky, ze jo? snad se to nebude zhorsovat.

gabina79
2. kvě 2011

Ahoj Cin, no mně je jasné, že při hodnotě 140 nemůže být na utz nic vidět....akorát jde o to, že ta hodnota je fakt nízká...no co už, uvidíme ve středu. Zítra si udělám ještě testík, abych viděla, jestli aspoň čárka sílí a pak to nechám koňovi 😉 ...co mě štve je, že pokud prďola nevydrží a budu muset na revizi, tak to znamená čtvrt až půl roku žádné snažení 🙄
Ještě mě napadl jiný dárek, taky se chystám Oníkovi koupit - nějaké CD s dětskýma písničkama. Na TV se nedívá - i bych mu třeba pustila krtečka nebo něco, ale ještě ho to nezajímá. Hodně zdaru při kupování leporel s věcma - to jsem chtěla taky, ale nakonec jsem objevila jen se zvířátkama...když už bylo nějaké s věcma, tak naprosto děsné.
Tak to je Ondra teda pěkná osobnost - už vystřihl i scénu na pískovišti. Jiný chlapeček si půjčil naši lopatičku (vidíš to - další dárek - sada na pískoviště) a my si za to půjčili jeho, jenže když jsme měli odcházet, tak byl obrovský problém tam tu lopatku nechat - válel se v písku a řval - no obličej od slz, okamžitě od písku, písek i v puse a řev jak tarzan - okolní maminy jen koukaly. Na smyka jsem ho táhla do kočárku. Děs. Já taky doufám, že se to nebude zhoršovat. 😅

gabina79
3. kvě 2011

Jenv rychlosti - dnešní test silně pozitivní, druhá čárka naskočila bběhem pár vteřin, takže hcg asi roste, teď ještě aby rostlo dost a pořád 😉 ...zítra se ozvu, co utz - bojím, bojím 😅

cincolina
3. kvě 2011

@gabina79 Gábi, je to napínavý, držím palce. Ale tak snad vypadá to dobře.... už se taky těším až budu testovat (teda samo až to bude aktuál)

gabina79
4. kvě 2011

@cincolina Ahoj Cin, tak dnes to bylo napínavé....Dr mě nechal dlouho čekat, protože tam měli nějaký akutní příjem, takže nervy na pochodu...hcg krásně vyrostoo na 1640, na utz viditelný gestační váček se žloutkovým váčkem, další utz příští čtvrtek. Dr říkal, že to vypadá dobře, ale to už jsem několikrát zažila a pak nic 🙄 , takže se ještě bojím těšit se, udivíme co příští týden, už by mohla/měla být patrná srdečná akce. Akorát pořád špiním, někdy míň, někdy víc, takže to mi na klidu taky nepřidá. Vyfasovala jsem ascorutin a duphaston, tak uvidíme. Mám se šetřit, jinak mě prý zavře do nemocnice 😀 - copak se to s Ondrou dá?
A zítra jedeme s Ondrou do Brna na kontrolu na plastiku, tak jsem zvědavá, jak dopadneme..na operaci to asi bude, jen uvidíme na kdy ji navrhnou....
No až budeš testovat, tak ti budu držet pěstičky 🙂

andulis
12. kvě 2011

Ahoj Gábi, ahoj holky,
taky chodím na Obilňák, můžu se přidat?

cincolina
12. kvě 2011

@gabina79 Gabi, tak jak? A Ondra v Brne? Bude muset pod nuz? A kdy? a pamatuju se dobre, ze to byl nejaky "delikatni" problem?

@andulis ahoj, jasne ze muzes,akorat tohle je celkem "mrtva" diskuze 😔 , nekde tu je i jedna kam chodi holky, co zrovna podstupuji nejake procedury na OBI. A ty uz cekas mimco nebo se teprve na OBI snazite?

andulis
13. kvě 2011

Ahojky Cincolino,
já chodím na OBI už skoro 10 let, máme jednoho chlapečka a ted jsem zjistila, že jsem po IUI těhotná. Ale dost nemile mě překvapila dr., hcg dobrý, ale že mám nižší progesteron, tak kromě duphastonu ještě píchám agolutin. Ale ani na UTZ mě neposlala ... ☹ jsem z toho docela špatná. Ale snad to bude dobrý

gabina79
14. kvě 2011

Ahojte holky, neozvala jsem se, protože už jsem si poležela v nemocnici ☹ ...v neděli jsem začala dost krvácet, tak jsme jeli na pohotovost, naštěstí prdíček bojuje, takže bylo i srdíčko. Od neděle do pátku na kapačkách, zlepšilo se to, jenže manža to nezládal doma s Ondrou, tak jsem musela včera přemluvit Dr, aby mě pustili, i když ještě nechtěli...Abych manžovi nekřivdila, on by to zvládl, jenže naneštěstí má teď Ondra oboustranný zánět středního ucha - pořád řval, nechtěl jest, pít, spát, takže horor...no musela jsem jít dom. Asi byl špatný i z toho, že jsem nebyla doma, protože teď už se uklidnil. Uvidíme, co s teplotama, jestli se nám je nepodaří ztlumit, tak musíme zítra do nemocnice na pichání uší....ale jak říkám, vypadá to s ním líp, tak snad to bude dobré...jenže já jsem zase samozřejmě začala víc špinit, tak se snažím co nejvíc polehávat, no uvidíme. Snad to zvládnu i bez dalšího pobytu ve špitále. Asi budu muset povolat na pomoc máti, ale moc se mi do toho nechce 😒
Jo a Brno - no jsem z toho taková špatná, operace bude - v celkové narkóze, trvající cca hodinu a půl - myslela jsem, že to bude menší zákrok. Pobude si chudáček v nemocnici asi tak týden. Zařadí ho do operačního plánu a dají nám vědět termín (cca kolem jeho dvou let), ale už teď vím, že tam s ním nebudu moct být...a teď po tom týdnu v nemocnici si nejsem jistá, jak to s ním v nemocnici zvládne manža 🙄 . A k tomu, co má - má zkrácenou močovou trubici, nevadí mu to při čuraní, ale Dr říkal, že by mu to dost vadilo až bude velký při sexu (je dost divné uvažovat nad tím, že moje malé miminko bude někdy sexovat 😀 ) a samozřejmě potom by taková operace byla o dost nepříjemnější. No takže teď podstoupí rekonstrukci močové trubice. No snad to dobře dopadne.
No nic, musím končit, držte pěsti, ať to prdíček zvládne a ať nemusíme pichat ty uši.
Andulis držím pěsti, ať to dobře dopadne....ono pokud je to teprve na začátku, tak nemá cenu utz dělat,stejně by tam ještě nebylo nic vidět, příště už mimi určitě uvidíš 😉

cincolina
15. kvě 2011

Gabi, s tebou je to fakt napínavý... hlavně že mimčo bojuje. Museli nakonec Ondru píchnout? a jak k tomu zánětu chůdě přišel? Hele až půjde na operaci ve dvou letech, tak už to zase bude něco úplně jinýho, bude mnohem šikovnější a samostatnější určitě. Jo, tak operace dvouletého kluka kvůli sexu je dost vtipná. ale je fakt, že teď to asi bude jednodušší než pak....

@andulis tak to taky držím palce a Gábi má pravdu, na srdíčko je asi ještě brzy, hcg musí být aspoň 2500 tuším

gabina79
16. kvě 2011

Cin, je to se mnou fakt napínavé, ale klidně bych se bez toho humbuku kolem obešla...říkala jsem si, že když byli pořád nějaké problémy v těhotenství s Ondrou, tak snad to druhé těhu bude bezproblémové...ale ne....no co už, hlavně ať vydrží...do poradny jdu až na začátku června (samo, že pokud by se to špinění zhoršovalo nebo bych začala krvácet, tak zase musím valit do nemocnice), tak jsem zvědavá....Ondra to nakonec zvládl, teploty mu klesly, tak jsme na to pichání nejeli. Uvidíme, co v pátek kontrola na orl. No kde to chytl - myslím, že tatínek je moc akční (ale říkat mu to nebudu), protože byl Ondra v úterý na očkování Priorixem a místo toho, aby mu dopřál oddech, tak s ním furt někde lítal, takže jak byl po tom očkování trochu oslabený, tak to bylo jedna dvě. Blbé je, že jezdíme plavat (máme zaplacený kurz), Ondra to miluje a min 4 týdny se tam teď nepodíváme 😢

cincolina
19. kvě 2011

@gabina79 Tak doufám, že je všechno dobré. Mám fakt srandovní zprávu - E. měla včera rok a tak spíš z legrace jsem si udělala test a jsou tam 😀 . K dr. jdu v pondělí, to by teoreticky měl být 6tý týden, tak uvidíme co bude, jestli tam něco bude ;).
Plavat chodíme taky, akorát E. je občas trochu hysterická - zejména, když si ji bere do ruky instruktorka. Ale když s ní plavem jenom my, tak ji to baví. Chodíte ještě třeba i na cvičení? My jo a to je prima, teďka máme úplně super paní, E. se třeba doma bojí toho velkého míče a na cvičení byla úplně vpohodě.

gabina79
21. kvě 2011

Cin, no to je úžasné!!!! Tak to gratuluji...zatím jen tiše a držím palečky, ať je to dobré...pak dej vědět, jak si dopadla 😉 ....jo to Ondrovi se taky nelíbilo, když si ho vzala do ruk instruktorka, to taky děsně řval, ale teď už je to dobré....na cvičení nechodíme, tady není kam. Je tady klub maminek, tam jsem se chystala, než jsem zjistila, že jsem těhotná, no jenže s tím, že ho nesmím zvedat nemá cenu, abych s ním někam chodila...snad to bude po tom prvním trimestru ok a budeme se moct trošku zapojit.
Já pořád špiním, občas mě bolí břicho a je mi neskutečně špatně - ráno v pohodě, dopo to začne, po obědě už je hůř a večer málem brečím, jak se mi zvedá žaludek...jen doufám, že to je dobré znamení a že to brzy přejde. Jsem naplá jak dopadnu v poradně a nemůžu se dočkat, jenže je to až za 14 dní. Zatím bojím bojím. První těhu mi bylo taky tak hrozně špatně a pak jsme zjistili, že mimi to vzdalo ☹ No modlím se, aby to nebyl tento případ.
Dneska jede manža Baťův kanál na kole - jelo jich asi 30, tak tiše závidím a jsem zvědavá, jestli letos na kolo ještě sednu. 😕
Zatím se měj a dej vědět 🙂

cincolina
23. kvě 2011

@gabina79 Ahoj Gabi, tak zatím srdíčko není, vypadá to na pátý týden. Na kontrolu mám přijít až za pět týdnů, tak nevím, jak to zvládnu 😕 , budou to nervy. Ale tak snad to mimčo zvládne. Pro nás je neskutečně dobrá zpráva to, že se nám podařilo otěhotnět přirozeně, i kdyby to snad nedopadlo, máme naději 🙂
Hrůza, že ani to, že je ti špatně nemůže být jistota, když jsem čekala E. tak jsem si vždycky říkala, je to dobrý, je mi špatně. Myslím na tebe.
No a naše plány na léto se asi taky budou muset trochu pozměnit, máme toho naplánovanou spoustu a hlavně na kole, ale když jsem čekala E. tak jsem měla hematom a bylo po ježdění. Ale mimčo je důležitější 😵 . Držte se a mějte se

emers
27. kvě 2011

@gabina79
@cincolina
holkýýýý 🙂 tak potichoučku gratuluju a ať vše vychází a prcci se drží!!!!!!!!
dejte pak zprávu jak se vám daří a tfuj tfuj pro štěstí! 😵

gabina79
1. čer 2011

Ahojky 🙂 ....koukám až po delší době, bo jsem si zase pobyla v nemocnici ☹ ....zase jsem začala krvácet, tak jsme jeli....na utz dobré, žádný hematom nic, Dr mi v podstatě řekl, že některá těhu se snaží od začátku končit potratem, takže to je asi můj problém - začne se odlučovat děložní sliznice, proto to krvácení a buď je štěstí, že se odloučí tam, kde není mimi nebo smůla....ach jo, je to děs...musím být vklidu (haha) a uvidí se. Tak teď ráno, jak jede manža do práce, hodí mi malého do sedačky a valím k našim a jak dojede manža z práce, tak zase valím dom. Pro Ondru je to lepší, že tam může běhat po dvoře a hrát si celý den venku. Doufám ale, že po tom prvním trimestru budu soběstačná, protože toto mi leze na nervy. 😢 Jinak podle utz jsem v 10tt, podel ms by to mělo být min o týden víc.V pondělí jdu do poradny, tak snad bude vše ok.
Cin, to je super, že je tam mimís a škoda, že ještě nebylo srdíčko...taky jsem měla vždycky nervy, když jsem na něj musela čekat. Akorát nechápu, proč tě objednal až za 5 týdnů...navíc s tím, co už máš za sebou. No neva, přeji pevné nervy a srdíčko určo bude, budu držet pěstičky 🙂
Emers, díky 😉

cincolina
1. čer 2011

@emers děkuju! co Vaše malá? jak jí jde lezení a chození? E. teď neustále u něčeho stojí a zkouší se pouštět, ale stabilita je to zatím malá...

@gabina79 ty to fakt nemůžeš mít jednoduchý! tak snad je mimino bojovník a ustojí to. Celkem chápu, že to takhle a u vašich musí být náročný, ale asi jediná možnost... vaši jsou v důchodu nebo pracujou?
Jinak já jsem se taky divila, ale dr. říkal - přijdete za pět týdnů, to už vypíšeme průkazku... prostě to bral automaticky, že to dopadne dobře. což se mi líbí a navíc - stejnak miminovi nijak nepomůžu, holt to musí zvládnout samo. Zatím mi bývá jenom trocha zle, ale dá se to, tak doufám, že vše je OK. Myslím na tebe a dej zase vědět!

emers
2. čer 2011

@cincolina ahojky, no leze rychlostí blesku, nestíhám jí 😀 zdrhá po bytě furt a chození zatím jen kolem něčeho a když se něčeho drží... bez drža 😀 zatím nee 😉 však má času dost, já ji podporuju hlavně v tom lezení, to je důležité a až začne běhat, tak to bude mazec že... no držím ti moc pěstičky ať to v pohodě vše zvládáte! 🙂

@gabina79 ať už je to ok a můžeš si to v klídku užívat 😉

cincolina
17. čer 2011

@gabina79 Gábi, tak jak se daří? Už jsi byla na NT? Já se konečně dnes dočkala kontroly a zatím vše dobré 🙂

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gabina79
21. čer 2011

Cin, tak to je super, že je mimčo ok, tak držím pěstičky, aby bylo i dál ;o)
Jj, už jsem byli na Veveří na NT screeningu - mám z toho takové smíšené pocity. Utz dobré, ale krev mi vyšla na hraně. Sice to celkově vyhodnotili jako negativní,ale v poznámce (a paní mi to říkala, i když mi telefonovala) je, že doporučují další testy. Hodnoty pAPP mi vyšly 0,49 a hranice je 0,5, takže mírně pod - s Ondrou jsem měla hodnotu 2,05. U Ondry mi taky vyšlo celkově 1:50000 a teď jen 1:4000 (a nějaké drobné). Bojím, bojím, že triple testy vyjdou špatně a povalím na amniocentézu. Ach jo. Teď jsem se taky trošku víc namáhala a rozčilovala s Ondrou a včera jsem zase trochu zakrvácela a teď zas špiním, no je to bída. Ale snad to bude dobré. 4. jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi Dr řekne.
Tak se zatím drž a ať mimís pěkně roste 🙂

cincolina
21. čer 2011

@gabina79 Gábi, tohle bude napínavé těhotenství od začátku do konce! Věřím tomu, že jestli UTZ vypadá dobře, tak krev může být matoucí... však uvidíš co triply. Z amniocentézy mám já osobně celkem hrůzu, už samotná představa že mi píchají jehlu do břicha kde je mimino mi nedělá dobře, tak snad to nebude třeba.
Mi je teďka furt zle, ale naštěstí nezvracím, to bych asi už nezvládala. Na NT jdu 8.července, nemůžu se dočkat.
Tak hlavně klid, ale to se lehko řekne, že jo, mi dneska říkala moje máma, že se mám šetřit, ale copak to jde s takovým mrňousem? 😎

gabina79
11. črc 2011

Ahoj Cin, tak jak ti dopadl NT screnening? Já nějak nemám čas, pořád pendluju k našim a dom a už mě to nebaví. Na poslední kontrole min týden to vypadalo dobře, jen se Dr zdálo, že mám na pohmat malou dělohu, ale podle utz je mimiňous akorát. Mával ručičkama a vůbec se předváděl. Dr se málem prořekl, co to bude, tak mi trochu nasadil brouka do hlavy 🙂 Jinak se mám šetřt, co nemusím nemám zvedat atd....mám se chovat jako rozumná těhotná - on je dobrý, není vyloženě zákazový, pokud to není extra nutné. Dneska jsem byla na krvy na triply, tak jsem napnutá, výsledky budou příští týden. Jinak taky máš takový pocit, že ti roste břicho víc než poprvé? Já už mám teď bříško jako s Ondrou tak na konci pátého 🙂
Už je ti líp? Mě naštěstí ty nevolnosti jakž takž pustily, s Ondrou to bylo delší. Jj, hezky se to řekne šetřit se, to znám, jediné štěstí, že mi pomáhají naši - jj, oba jsou v důchodu.
Tak se ozvi, jak to s tebou vypadá a já zase nakouknu 😉

cincolina
11. črc 2011

Ahoj Gábi, taky zdravím, kompletní výsledky na NT ještě nemám, byla jsem v pátek na UTZ, ten úplně v pořádku, ale výsledky krve počítá můj dr., který má tento týden dovolenou, ale prý to zajde do práce spočítat, tak mám volat v pátek. Tak snad to bude úplně dobré. Jinak všechno dobrý, špatně mi bývá už jen večer, tak už se těším, až to přejde komplet. Zatím jsem ani nepřibrala, tak mám radost 🙂. Břicho už teda taky mám, ale u nás v rodině se dědečně přibírá do břicha, takže moje sestra například má stejné bříško jako já. Zajímalo by mně, jestli když by mně někdo potkal, jestli by to poznal, ale teď jsem s malou na chalupě u našich (je tu s námi můj táta) a ještě jsme to vlastně kromě rodiny a jedné kamarádky nikomu neřekli. Za 14 dní jedu na tábor, tak to prozradím tam.
A vy chcete vědět co to bude nebo ne? U Oníka jste to věděli, že jo? My jsme měli překvápko, já bych to tentokrát asi vědět chtěla, ale muž ne, tak zatím ho přesvědčuju ;)
Mějte se krásně a ŠETŘI SE 😀 😀 😀 😀 😎

gabina79
21. črc 2011

Ahojky Cin, tak co ty výsledky? Dobré? Já si včera volala na ty triply a prý dobré - tak uf 😵 No jo, u Oníka jsme to věděli - řekli nám to na utz v tom 20.tt., to jsme chtěli vědět. Teď bychom se raději chtěli nechat překvapit. U Ondry jsem si taky od začátku byla jistá, že to je kluk (i když manža chtěl holčičku), teď jsem na vážkách, nejsem si jistá, i když se trošku víc přikláním k té holčičce - mám jiné chutě a tak. No ale uvidíme. Pro holku ale nemáme jméno, pro kluka je jasné. Jinak bříško už je větší, už je to na mně víc poznat, čekám, kdy začnu cítit pohyby - říká se, že u druhého těhu je to dřív a Ondru jsem začala cítit na začátku 20.tt, tak jsem napnutá. Na další kontrolu jdu 1.srpna, pak se objednávám na utz na veveří (dr. zrovna říkal, že mě tam pošle kvůli srdeční vadě v rodině), no a 4. srpna jdu na hematologii, takže počítám, že zase začnu píchat clexane - ach jo.
No nic, Ondra se tady na mě pořád věší - dneska je zase extrémní, v noci byl zase hore a řval a nemohl usnout...a pořád vstává po páté - děs.
Tak se zatím opatruj a dej o sobě vědět 😉 🙂

cincolina
21. črc 2011

Ahoj Gábi, tak výsledky dobré, čísla nevím, ale prý dobré. Takže triply beru jako formalitu 😉 . To je dobře, že výsledky jsou vpořádku, mám radost. U nás pohlaví asi taky bude překvapení, já mám tentokrát tušení na kluka, uvidíme. Jméno na kluka mám z minula, holku musíme ještě domyslet.
Esterka pořád ještě nechodí, ale začíná pěkně "mluvit", pěkně pojmenovává předměty doma a některá zvířata - no teda, nezainteresovaná osoba by tomu možná úplně nerozuměla, ale je to tam 🙂. Nejlíp říka TADY a DUDU (dudlík, co jiného 🙂) a taky máma, táta, babi a dědy 🙂.
Ondra to má zubama? Ester teď před 14 dny rostly všechny čtyři čtverky, to bylo dost výživné. Teď jsou noci celkem dobré, někdy vydrží i celou noc (s dudlíkem teda, ale ten budem rušit kdoví kdy 🙂)
V sobotu jedem na týden na tábor pro matky s dětma a pak na další týden jedem (i s mužem) na tábor pod týpí s ostatníma rodinama - bývalýma skautama. Tak se těším a zároveň hrozím toho, jak to zvládnem. Ale E. si to myslím užije, děti má moc ráda. A třeba se inspiruje ostatníma chodcema.
Mějte se krásně a těším se na hlášení pohybů! Já jsem je u E. cítila až tak v 22týdnu, takže moc brzo to nečekám

gabina79
23. črc 2011

Ahoj Cin, tak skvělé, že ti to taky vyšlo dobře. 🙂
Tak mi to máme opačně - Ondra začal chodit tak těsně před 13.měsícem a teď už lítá, jak ďas...ale zase se mu nechce mluvit. Když se mu moooooc chce, tak řekne tata, mama, taky říká dej...ale jinak spíš používá první slabiku - jako ba na balón, bazén, babička, au na autobus a auto (občas z něj vyklouzne auí), bam na hodiny (jako bim bam), me na meloun a meruňku, teď když se začne mračit na obloze, tak chodí a pořád šokovaně ukazuje a hlásí bo, jako že bude bouřka 😀 . Autíčko dělá bm bm, vláček dělá šiši a to je tak všechno, jinak má svou vlastní řeč a hrozně se rozčiluje, když mu nerozumíme 😎.....Jinak ale rozumí skoro všemu o čem mluvíme, když nějakou věc pojmenujeme a když po něm něco chceme - odnést, přinést atd., ale samo že musí mít náladu. No ale jinak to pro tebe teda asi není jednoduché - být těhotná, když ještě Esterka nechodí, to ji musíš i nosit. Já se tomu už můžu vyhnout.
No, Ondrovi teď skoro zároveň vyrostly 4 zuby, takže jich teď máme 8 (zatím teda málo), ale když mu mažu dásně, tak je cítit, že to tam má celé nateklé a že se mu na levé straně tlačí nahoře i dole stoličky, tak možná ty noci budou i tím, ale proč vstává tak brzy to netuším a nevím, jak to pak budu dělat, až budu v noci kojit a pak budu muset vstávat ráno s Ondrou 😅 ....dneska nás ale šokoval a spal až do půl sedmé, to už se nám moooc dlouho nestalo. 🙂
Užijte si tábory 🙂 Já si myslím, že to Ester v chození pomůže, když uvidí, jak ostatní děti běhají, tak bude chtít jít za nima. Mám spoustu známých, kterým tak děti konečně začaly chodit (platí to i když má dítě staršího sourozence - že začne chodit dřív než začal ten starší - prostě ho to nutí). Ondra má taky rád děti, příští týden bude u našich neteř, tak to bude blahem bez sebe, Natku on může.
Tak si teda užívejte prázdnin a pak čekám hlášení, jak jste na tom - mimčo i Esterka 🙂

gabina79
5. srp 2011

Ahojky, koukám, že všichni užívají prázdnin - i když to počasí je děs....jen hlásím, že od minulého týdne cítím pohyby. Je to teda zatím jen takové nepravidelné, spíš večer, když si lehnu k televizi - pár kopanečků a stačí. Takže zhruba o dva týdny dřív než s Ondrou. A v úterý jedeme na utz na Veveří, tak jsem zvědavá, jak je junior velký a jak se mu daří. Jinak na hematologii ok, naštěstí mám zatím výsledky dobré, takže ještě nemusím píchat - ufff, kontrola za měsíc. Tak zatím čauyk a ozvi se, jak rostete ;o)

cincolina
10. srp 2011

Ahoj Gabi, my jsme se vrátili ze dvou táborů, bylo to bezvadný, moc jsme si užili táboření.
V pondělí jsem byla na krvi na triply, dr. mi dělal i kontrolní ultrazvuk (jeslti mimino roste, asi proto, že jsem zatím nic nepřibrala) - to jsem měla radost, že ho zase vidím. Na velký UTZ jdem na začátku září. Včera jsem měla pocit, že mně už něco koplo, ale bylo to jenom jednou, tak možná vlčí mlha.
Jinak E. zatím stále nechodí, teda udělala pár takových pokusů jako vztyk a jeden krok, ale už to zase nezkouší, asi ji to moc nebere... no chodit se snad naučí každý ;).
Gratuluju k pohybům a jsem zvědavá na juniora.

cincolina
10. srp 2011

Budeš něco nového nakupovat? Já si asi po tom UTZ udělám radost nějakýma novýma plínkama ;), beztak budu muset pořídit nějaké navíc, obávám se, že E. do ledna neodplínkuju 😝