Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

ywushka
28. říj 2009

miradka: ja jsem kupovala metraz v OBI takove svetle kremove🙂 uplne obyc latka a sestrenka mi je presiva!!! Jinak dekuji za radu co se tyka te podprdy🙂

ywushka
28. říj 2009

miradka: jinak bych ti doporucila zavesky asi hnede!!! Myslim si ze by ty zelene moc ztracely!!!

miradka
autor
28. říj 2009

Ywush, asi máš pravdu, hnedá bude asi lepšia 🙂 Tak by ma zaujímalo čo všetko je v tom zozname. Tých zoznamov som už videla strašne moc a tak neviem podľa ktorého sa mám riadiť. Niekde je toho fakt minimum a inde je toľko, že to by chcelo fakt kufor 😖

ywushka
28. říj 2009

miradka: 2 osusky+1 rucnik na oblicej, 5 jednor. kalhotek, 2 kojo podprdy, 1 baleni tamp. do podprdy, 2-3 baleni popor. vlozek, 3 pary ponozek+papuce, gumove prezuvky,kalciova mast, mast na hemeroidy, toal. papir+ubrousky, tvoje drogerka (samp.mydlo a pod),doklady!!!
Pro mimouse: rukavicky proti poskrabani, cepicka, balik jednorazovek, 5 bavlnenych plenek, osusku, deku, kosmetika pro miminko. To je tak +/- vse z toho meho seznamz🙂 😀

miradka
autor
28. říj 2009

Díky Ywush, tak toto vypadá na taký normálny zoznam 🙂

ywushka
29. říj 2009

miradka: taky si myslim🙂

Ja uz jsem zase vyspana,manzel odjizdel brzo do prace,to jsem spala jak medved a pak kdyz jsem se vzbudila jsem si rikala,ze uz je urcite dost hodin a ono bylo teprve sest🙂,no co nadelam,uz jsem vysprchovana🙂!!! Dneska jsem se chtela zajet podivat do Hodonina do mesta,kamaradka mi rikala,ze tam nekde maji ty kojo podprdy,tak bych si ji alespon vyzkousela,jaka velikost mi bude sedet,ja mam totiz vyhlednutou peknou tady na netu,zase nechci si koupit nejakou uplne obyc za 80Kc😀 A jinak v kaufu maji akci na vanilkovy cukr,prasek do peciva a studentskou pecet🙂,tak si to asi pujdu nakoupit🙂

Preju prijemny den

miradka
autor
29. říj 2009

Dobré ránko prajem, dnes mám pohodový deň, nemusím variť, takže ani sa o nič starať 🙂
Ywush, tiež som sa dívala na tie akcie v Kaufu, dala by som si mandle, ale pešibusom sa mi tam nechce. Zajdem akurát tak do knihovny a spátky. 🙂 Inak neviem sa dočkať až budem mať ten kojící polštář, budem ho mať od jednej známej, ale až za 2 týždne 😒 Noci sú stále horšie a horšie, nejde spať ani na jednom boku a na chrbte sa spať nemože, takže je to niekedy vrtenie a nie spanie. Dúfam, že ten polštář mi pomože, ale výplň je kuličková, tak snáď to nebude tlačiť 😕

lucka.adis
29. říj 2009

Ahoj kočky,

tak se přidávám také k bezesným nocím čím dál častěji... ke všemu jak jsme měli včera návštěvu, tak u nás zůstala až do půlnoci. Měla jsem toho plné brejle a ještě jsme museli uklidit s Adsem jeho pokoj, protože tam měl nehorázný bordel 😖 takže spát jsem šla až kolem 1hodiny ráno a to jsem se pořád převalovala z boku na bok, protože malé se to nelíbilo (asi jsem ji utlačovala nebo co) a nebo jsem chodila na wc, takže fakt super 😝

Mir, ten kojo polštář s těmi kuličkami budu mít taky, tak jsem na něho hodně zvědavá.

Ywush, na ten seznam také mrknu 😉

irminka
29. říj 2009

ahojte babulky,
tak jsem se ted vrátila od svého gynkologa......nahlásila jsem mu váhu a styděla se, mám už 10% kg navrch 😠 , ale on mě vcelku potěšil a řekl, že je to ukázkové, tak jsem se celkem uklidnila 😉 . Ptala jsem se ho na porod a řekl mně, že je zatím vše ok a uvidí se, jak se ještě hoši přetočí. Pokud bude jeden koncem pánevním nebo nějak napříč, dělají automaticky císaře, aby nebyly žádné komplikace. Také jsem mu řekla, že už mě to nebaví, že jsem jak valach, tak se smál a říkal, že musím vydržet alespon do 35 tt, jinak se v Hradišti většinou dvojčátkové těhotenství, po IVF a starším matkám, ukončuje v 36 tt... to mě také uklidnilo, že nebudu jak slon přenášet.......A navrhl mě, že když budu opravdu chtít, tak se domluvíme na císaři......Tpž tak

Posnídala jsem dva rohlíky se šunkou , čaj a oplatek a je mně těžko, jsem ohuma 😝

gabina79
29. říj 2009

Ahojte holky 🙂
Tak já jsem dnes měla plodný den 😀. Ráno jsem vyrazila do města - jen pro svíčky na hřbitov - tak jsem šla kolem dvou obchůdků pro mimča - no a jak to dopadlo 😀 ...v ejdnom likvidace zásob - moc tam toho teda už neměli, ale koupila jsem mikču, overálek a bodyčko (za 223Kč) a do toho druhého jsem se vlastně šla zeptat jen na plenky a nechala jem tam skoro 900 Kč - za 10 plenek, mikinku, svetřík, punčocháčky, teplou čepičku a rukavičky - no děs
A včera jsme získali na aukru polohovací lehátko pro Oníka, tak jsem to dnes zaplatila a příští týden by mělo dojít 🙂
a ještě jsem si konečně obvolala ty doktory, takže příští úterý jdu na hematologii a to další úterý na cukrovku
uff
a za chvíli letím na nemocnici, navštívit tetičku po operaci 🙂
a fotečky hned hážu do albíčka 😉

ywushka
29. říj 2009

gabi: ted jen nakupujes...🙂!!! To jsou krasne ulovecky🙂

Ja jsem byla v kaufu,nakoupila jsem kypricich prasku i pro tchyni a manzelvu sestrenku🙂 ha ha ha🙂

gabina79
29. říj 2009

Irmi, tak to je super, že je vše OK 🙂 , akorát se divím, že v UH těhu ukončují v tom 36tt...většinou se všude snaží udržet ho co nejdýl, aby byla miminka co nejvyvinutější 😕
Holky, jak jsem byla v tom obchodě, tak si tam prohlížela paní odsávačky a prodavačka říkala, že si je maminy berou i do porodnice 😕 ..to jako fakt? 😕
S tím spaním - já mám zatím problém pouze usnout, ale pak, jak usnu, tak spím až do devíti 😀 ...ale to asi taky ještě přijde, až bude bříško větší, že?

lucka.adis
29. říj 2009

Gabčo, moc pěkné úlovky 😉
Jinak já si odsávačku budu kupovat ještě před porodem, chci ji mít doma kdyby něco a je to fajn, když máš třeba hodně mlíka a prsa tě bolí, tak si takhle prostě ulevíš. A v porodnici to většinou půjčují, ale tam budeš mít myslím jiné starosti, než zhánět odsávajdu.

gabina79
29. říj 2009

Ywuš, díky...no jo, nakupuji, ale ještě skoro nic nemáme a už teď ty peníze lítají, ani nevím kam 😅 😀
Když si vyprala ty plenky, máš pocit, že zhoustly? Myslím, že už nejsou tak průhledné a nevypadají jak fáček?....když jsem řekla prodavačce, že se mi ty plenky zdají řídké, tak říkala, že jak se vyvaří, vyperou a vyžehlí, tak to trochu zhoustne...tak nevím 😕

lucka.adis
29. říj 2009

Jo, holky co ten sraz v tom Listopadu? 😕

miradka
autor
29. říj 2009

Irmi, tak to som na tom asi "lepšie" zajtra sa budem vážiť a na 100% že budem mať už 11 kg na vrch 😅 Fajn, že ti dr navrhol cisara, že sa s ním dá dohovoriť. Ja stále dúfam, že tiež budem rodiť cisarom, ale oni sa možu na poslednú chvíľu otočiť dole hlavičkou a to by som určo rodila prirodzene. Práve preto uvažujem, že by som sa mala čím skor prihlásiť na predporodný kurz. Začína už v pondelok...každý pondelok je prednáška.

Gabi, pekne si nakúpila 🙂 Ja dnes od rána pokukujem po zavinovačke do autosedačky emitex. Našla som za dobrú cenu 439 Kč, ale potom som našla eshop v Třinci a to by som nemusela platiť poštovné...Tiež chcem kúpiť tie tetra pleny osušky a tak...Prečo ideš na hematologii? Tam ma ešte dr neposielal 😕 Teda možno ma pošle zajtra...uvidím...

gabina79
29. říj 2009

Luci, díky 🙂 ...na tu odsávačku se pak budu muset zeptat v porodnici, jestli půjčují....akorát mi to přišlo takové divné kupovat to, když vlastně ještě nevím, jestli vůbec budu mít mlíko a budu kojit 😅

miradka
autor
29. říj 2009

Gabi, fakt moc pekné vecičky 😵

miradka
autor
29. říj 2009

Gabi, aj ja tak uvažujem..neviem prečo, ale obávam sa, že budem mať problémy s mliekom, asi že mám také pidiprsia 😅 ☹

gabina79
29. říj 2009

Mir, díky 🙂 ....já jdu na tu hematologii kvůli nějaké té trombofilii, co mi zjistili při genetických testech...tam určo nepůjdeš 😉 ....já budu taky kupovat od emitexu zavinovačku do autosedačky i zimní fusak do kočárku..akorát nevím, jestli to mám koupit přes net nebo tady. Tady to sice vyjde dráž než přes net, ale zase to sem můžu dojít reklamovat, kdyby něco...

gabina79
29. říj 2009

Mir, já nad tím taky přemýšlím i skrz mé rozměry 😀 ..i když na velikosti v tomto asi nezáleží 😉 ...prostě asi nikdy nemáš jistotu, jestli budeš kojit nebo ne

lucka.adis
29. říj 2009

Gabčo, mlíko budeš mít určitě, ať už máš pidi prsa nebo ne-to stejné i Miradka. Samozřejmě, že nikdo z nás netuší kolik toho mléka bude mít a na jak dlouho, ale věřte tomu, že se vám ty prsa ještě zvětší a nalijí těsně před porodem. Já kojila Áďu jenom dva měsíce a to s toho důvodu, že jsem sice mléko měla, ale jemu to nestačilo, takže jsem musela dokrmovat. Nejvíc mě potom mrzelo, že nemám odsávačku, protože vymačkávat mi to mlíko prostě nešlo a zbytečně jsem tak o něj po několika týdnech přišla.

miradka
autor
29. říj 2009

Gabi, bola by som rada, keby to nezáležalo na velkosti 😅 Koľko stojí u vás tá zavinovačka? Ja myslím, že by nemal byť problém s reklamáciou, až na to, že by si platila poštovné pri reklamačke..

ywushka
29. říj 2009

No co se tyka te odsavacky ja jsem si ji nekupovala,protoze nikdo od nas nekojil,takze ani nevim jestli budu mit mleko,prinejhorsim nazenu manzela aby mi ji koupil a kdyz ne manzel,tak alespon mamina😀

Ja jsem si dneska nakoupila konecne ty poprodnice vlozky,meli je v lekarne a pak i tu kalciovou mast a mast na hemeroidy!!!
Tyyy jo si predstavte,stala jsem v kaufu pred lekarnou,pak jsem sla s vozikem do vnitr,abych si to mohla nakoupit a jedna pani se tam najednou vyvratila-mlada pani- spadla primo na nos-pak z ni vylezlo az ji posadili na zidli,ze je tehotna,mela rozbity nos a byla uplne zelena!!! Pak jsem ji nabizela telefon kdyby nemela u sebe,ze si klidne muze nekomu zavolat aby pro ni prisel a ona chtelka jet jeste sama v tomto stavu autem se kterym prijela

lucka.adis
29. říj 2009

...takže já si ji určitě koupím 😉

miradka
autor
29. říj 2009

Luci a akú si budeš kupovať? Elektrickú?

gabina79
29. říj 2009

Holky a tu zavinovačku do autosedačky kupujete tu zimní nebo přechod nebo až letní? Já zvažuji, že koupím ten přechod, protože stejně v té autosedačce bude většinou jen v autě, kde se bude topit, na přejítí do auta ho zakryju dekou a kdyby bylo přece jen potřeba něco víc teplého, tak použiju fusak, co bude do kočáru..a v létě si myslím, že postačí jen dečka 😉

miradka
autor
29. říj 2009

Jejda Ywush, chúďa pani ☹ už mala väčšie bruško?

gabina79
29. říj 2009

Mir, nevím přesnou cenu, prodavačka říkala něco přes pět set ta zavinovačka a přes dvanáct set ten fusak...takže asi zase o tolik dražší to není..to bych zase nahnala na poštovném...takže to asi fakt koupím tady....aspoň si budu moct pořádně prohlídnout barvičky 😀

miradka
autor
29. říj 2009

Gabi, ja som o tom ani neuvažovala, myslela som, že najlepšie bude kúpiť zimnú...ale teraz neviem 😨 Totiž tam píšu, že je 90 cm veľká a že je vhodná pre mimčo do 86 cm alebo také čosi...takže by to malo byť dobré do 9-12 mesiacov, takže by sme to využili ešte ďalšiu zimu..