Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

gabina79
12. lis 2009

Irmi, ty myslíš na všechno 😀

irminka
12. lis 2009

no Gabi, já už totiž mám z toho hrůzu, jestli nebudu moct kojit..u dvojčátek je umělá výživa tak na novomanželskou půjčku 🤐 ......už jsem to tu i psala, kamoška má dvojky kluky a ted mají cca 8 měsíců a jeden měsíc propapkali za 7,tisíc .....ale to bylo snad nejvíc , co mohli 😉

gabina79
12. lis 2009

Já vím, Irmi, byl by to děs, kdybychom nemohly kojit...zvlášť vy dvojmamky...tak snad se nám to všem povede 😉

lucka.adis
12. lis 2009

Ahoj holky,

tak jsem tu.. ve školce to bylo prííma, dělali jsme z listů růžičky na špejli, můžu vám říct, že se zapojili všichni rodiče a než jsme na ten fígl došli, tak nám to trvalo cca 20minut 😝 😀
Ale super.

Maminy mi říkali, že si už mysleli, že mě odvezli do porodnice, že mě ve školce dlouho neviděli a okukovali pupek..tak jsem jim se smíchem vysvětlovala, že mám termín až v Únoru, takže trochu nechápali, ale aspoň tam byla nějaká sranda 🙂

Mir, super, že je všechno v pořádku a koukám, že ti děti váží už přes 1000g 😅 😲 to jsem teda zvědavá na malou, kolik mi řekne ve Středu.

Irmi, to je teda síla... 7000,-kč 😨 😨
...ale tak snad budete kojit co nejdéle!!!!!

miradka
autor
12. lis 2009

Gabi, kamoška čo mám mimčo mi hovorila, nech dopredu nič moc nekupujem z tej drogerky, že najlepšie je mydlo seba med, že je drahšie, ale nevymýva sa tak rýchlo a nevysušuje pokožku, že ona vobec nemusela používať olejčky a krémy. 🙂

miradka
autor
12. lis 2009

Irmi, nie je problém, máme to fakt kúsok, tiež som počula, že tieto vecičky sa dajú kúpiť o dosť lacnejšie a nie je problém poslať to poštou 😉

irminka
12. lis 2009

My jsme tak sehraný team 😉 , to je prostě paráda.....uvidíme, jaká bude realita

irminka
12. lis 2009

také jsem slyšela , že mydýlko seba-med je nejlepší, jak po porodu na naši pipi, tak pro miminko 😎

miradka
autor
12. lis 2009

Luci, tak to som aj ja zvedavá čo tebe povedia. Stále mám tak trochu strach, že je to tou cukrovkou...za posledné dva týždne pribrali asi 300 g a ja keď chcem byť úplne presná tak 1,3kg.
Irmi, tak to som nevedela, že to može ísť do takýchto súm 😨 😨 😨 máš zistené za koľko to predávajú v polsku? Ja som sa na to ešte nedívala, dúfam, že budem mať mlieko, ale nemožem si byť istá, či bude stačiť pre obe mimča...teda to materské mlieko má obrovskú hodnotu 😕 🙂

miradka
autor
12. lis 2009

jj Irmi 🙂 , inak keby ste holky niečo chceli z polska, tak ja vám to možem poslať poštou.. 😉

irminka
12. lis 2009

miradko: nevím, kolik to stojí v PL, ale tady je Nutrilon strašně drahý....když tak to potom zjistíš,ju? 😉

irminka
12. lis 2009

si moc hodná Miradko 🙂

Já se jdu natáhnout k TV , je tam kriminálka, sice jsem to už viděla, ale Ríšánek to miluje, tak na to kuknem...Jo a jejich škola byla dnes v telce, mají tam mexickou chřipku, tak snad to nechytneme 😠

miradka
autor
12. lis 2009

Irmi, našla som cenu na nete http://www.docsimon.pl/towar/nutrilon-1-800g kurz v polsku je teraz 0,16 tzn. 56/0,16 čo je 350 Kč 🙂

miradka
autor
12. lis 2009

Irmi, ja rada pomožem 😉

irminka
12. lis 2009

miradko: a já jsem ted našla nutrilon v CZ za 336,- Kč http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-800g/#utm_sour... , tak to vyjde lépe u nás, ale to druhé se jmenuje Bebilon, tak to snad vyjde laciněji v PL

lucka.adis
12. lis 2009

Mir, no uvidíme kolik máme my, ale myslím si, že přes 1000g určitě ještě ne... naposledy jsme měli 760g 😕

miradka
autor
12. lis 2009

tá pani tam vlastne píše o Bebilone, čo je skoro to samé, teda obal ma úplne zmiatol, tu je stránka ako sa pohybujú ceny roznych umelých mliek http://www.nokaut.pl/szukaj/bebilon-3.html

miradka
autor
12. lis 2009

Ten Bebilon vyjde o 100 Kč lacnejšie.

Luci a kedy to bolo naposledy?

irminka
12. lis 2009

prostě to vyjde lépe, když tak se potom domluvíme...prchám si hajnout

miradka
autor
12. lis 2009

možno pojdeme s maminou cez víkend do polska, tak sa mrknem koľko stoljí Bebilon v obchode.

miradka
autor
12. lis 2009

ok 🙂

lucka.adis
12. lis 2009

Mir, bylo to 4.11 to jsem byla na kontrolním UTZ.. a to měla těch 760g (samozřejmě je to jenom odhad).

lucka.adis
12. lis 2009

Teď jdu 18.11 do těhu poradny ke své dr. a ta mi určitě bude dělat UTZ, aby malou zkontrolovala 😉 nebo v tom teda doufám..

ywushka
12. lis 2009

gabi: na bradavky je ta masticka🙂

Dobrou noc vsem

lucka.adis
12. lis 2009

Holky, mě tak šíleně bolí záda a prsa... nevíte co pomáhá ☹

Já si na bradavky koupím bepanthen a nebo se na to poptám v lékárně.

irminka
12. lis 2009

luci:a bude hůř 🙂 . mně také všechno bolí.A le, jak jste se bavili o vytékající tekutině z prsou-kolostrum, nebo jak se to jmenuje, tak já ještě nic, jsem asi nějaká zpomalená ☹

lucka.adis
12. lis 2009

Irmi, to je fakt šílený, chodím jak hňup... i bez podprsenky (jenom doma) a stejně to nepomáhá 😔
Chjo...
Jinak to kolostrum mi nevytíká samo od sebe, jenom když jakoby zmáčknu trochu bradavky, ale i tak to není nic velkého. Většinou to samo vytéká od toho 30tt a dál... neboj, to přijde a poznáš to, hlavně na ulepeném pyžamku nebo v čem chrupčíš 😅

irminka
12. lis 2009

já musím chodit pořád v podprdě, na noc si dávat spací podprsenku...prsa mám od přírody docela velká, takže je nechci mít až po kotníky, tak ted raději spím v podprsence 😉

lucka.adis
12. lis 2009

Tak to já si teda neumím představit, že bych spala v podprsence... prsa mám od přírody také velké-po mamce, máme to v rodině 😔

Tak jo, brou noc všem!!!!