• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

11. září 2013 
Irmi, ty myslíš na všechno :grinning:
12. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Gabi, já už totiž mám z toho hrůzu, jestli nebudu moct kojit..u dvojčátek je umělá výživa tak na novomanželskou půjčku :zipper_mouth: ......už jsem to tu i psala, kamoška má dvojky kluky a ted mají cca 8 měsíců a jeden měsíc propapkali za 7,tisíc .....ale to bylo snad nejvíc , co mohli :wink:
12. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, Irmi, byl by to děs, kdybychom nemohly kojit...zvlášť vy dvojmamky...tak snad se nám to všem povede :wink:
12. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem tu.. ve školce to bylo prííma, dělali jsme z listů růžičky na špejli, můžu vám říct, že se zapojili všichni rodiče a než jsme na ten fígl došli, tak nám to trvalo cca 20minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Ale super.

Maminy mi říkali, že si už mysleli, že mě odvezli do porodnice, že mě ve školce dlouho neviděli a okukovali pupek..tak jsem jim se smíchem vysvětlovala, že mám termín až v Únoru, takže trochu nechápali, ale aspoň tam byla nějaká sranda :slight_smile:

Mir, super, že je všechno v pořádku a koukám, že ti děti váží už přes 1000g :sweat_smile: :astonished: to jsem teda zvědavá na malou, kolik mi řekne ve Středu.

Irmi, to je teda síla... 7000,-kč :fearful: :fearful:
...ale tak snad budete kojit co nejdéle!!!!!
12. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gabi, kamoška čo mám mimčo mi hovorila, nech dopredu nič moc nekupujem z tej drogerky, že najlepšie je mydlo seba med, že je drahšie, ale nevymýva sa tak rýchlo a nevysušuje pokožku, že ona vobec nemusela používať olejčky a krémy. :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irmi, nie je problém, máme to fakt kúsok, tiež som počula, že tieto vecičky sa dajú kúpiť o dosť lacnejšie a nie je problém poslať to poštou :wink:
12. lis 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme tak sehraný team :wink: , to je prostě paráda.....uvidíme, jaká bude realita
12. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
také jsem slyšela , že mydýlko seba-med je nejlepší, jak po porodu na naši pipi, tak pro miminko :sunglasses:
12. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, tak to som aj ja zvedavá čo tebe povedia. Stále mám tak trochu strach, že je to tou cukrovkou...za posledné dva týždne pribrali asi 300 g a ja keď chcem byť úplne presná tak 1,3kg.
Irmi, tak to som nevedela, že to može ísť do takýchto súm :fearful: :fearful: :fearful: máš zistené za koľko to predávajú v polsku? Ja som sa na to ešte nedívala, dúfam, že budem mať mlieko, ale nemožem si byť istá, či bude stačiť pre obe mimča...teda to materské mlieko má obrovskú hodnotu :confused: :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Irmi :slight_smile: , inak keby ste holky niečo chceli z polska, tak ja vám to možem poslať poštou.. :wink:
12. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradko: nevím, kolik to stojí v PL, ale tady je Nutrilon strašně drahý....když tak to potom zjistíš,ju? :wink:
12. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
si moc hodná Miradko :slight_smile:

Já se jdu natáhnout k TV , je tam kriminálka, sice jsem to už viděla, ale Ríšánek to miluje, tak na to kuknem...Jo a jejich škola byla dnes v telce, mají tam mexickou chřipku, tak snad to nechytneme :angry:
12. lis 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irmi, našla som cenu na nete http://www.docsimon.pl/towar/nutrilon-1-800g kurz v polsku je teraz 0,16 tzn. 56/0,16 čo je 350 Kč :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irmi, ja rada pomožem :wink:
12. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
miradko: a já jsem ted našla nutrilon v CZ za 336,- Kč http://www.lekarna.cz/nutrilon-1-800g/#utm_source=sklik&utm_medium=cpc&utm_campaign=DYN , tak to vyjde lépe u nás, ale to druhé se jmenuje Bebilon, tak to snad vyjde laciněji v PL
12. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, no uvidíme kolik máme my, ale myslím si, že přes 1000g určitě ještě ne... naposledy jsme měli 760g :confused:
12. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tá pani tam vlastne píše o Bebilone, čo je skoro to samé, teda obal ma úplne zmiatol, tu je stránka ako sa pohybujú ceny roznych umelých mliek http://www.nokaut.pl/szukaj/bebilon-3.html
12. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ten Bebilon vyjde o 100 Kč lacnejšie.

Luci a kedy to bolo naposledy?
12. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
prostě to vyjde lépe, když tak se potom domluvíme...prchám si hajnout
12. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
možno pojdeme s maminou cez víkend do polska, tak sa mrknem koľko stoljí Bebilon v obchode.
12. lis 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mir, bylo to 4.11 to jsem byla na kontrolním UTZ.. a to měla těch 760g (samozřejmě je to jenom odhad).
12. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď jdu 18.11 do těhu poradny ke své dr. a ta mi určitě bude dělat UTZ, aby malou zkontrolovala :wink: nebo v tom teda doufám..
12. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: na bradavky je ta masticka:slight_smile:

Dobrou noc vsem
12. lis 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě tak šíleně bolí záda a prsa... nevíte co pomáhá :frowning2:

Já si na bradavky koupím bepanthen a nebo se na to poptám v lékárně.
12. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci:a bude hůř :slight_smile: . mně také všechno bolí.A le, jak jste se bavili o vytékající tekutině z prsou-kolostrum, nebo jak se to jmenuje, tak já ještě nic, jsem asi nějaká zpomalená :frowning2:
12. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, to je fakt šílený, chodím jak hňup... i bez podprsenky (jenom doma) a stejně to nepomáhá :pensive:
Chjo...
Jinak to kolostrum mi nevytíká samo od sebe, jenom když jakoby zmáčknu trochu bradavky, ale i tak to není nic velkého. Většinou to samo vytéká od toho 30tt a dál... neboj, to přijde a poznáš to, hlavně na ulepeném pyžamku nebo v čem chrupčíš :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já musím chodit pořád v podprdě, na noc si dávat spací podprsenku...prsa mám od přírody docela velká, takže je nechci mít až po kotníky, tak ted raději spím v podprsence :wink:
12. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si teda neumím představit, že bych spala v podprsence... prsa mám od přírody také velké-po mamce, máme to v rodině :pensive:

Tak jo, brou noc všem!!!!
12. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek