Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
13. lis 2009

Brý ráno ve spolek...

emers
13. lis 2009

ahoj holky,
díky za vaše příspěvky pro mě 🙂

jé, monulko ahojky, takže už vše vím, jsem se tě teď ptala na snažilkách...

ať je dnes ten pátek 13. šťastný 🙂

ywushka
13. lis 2009

Dobre ranko vsem🙂!!! Ja uz zase lezim u telky a straaasne se nudim!!! Manzela mam dneska doma,ale porad se nekama mota,takze ho ani neni videt!!! Preju vam prijemny den

zabicka007
13. lis 2009

Dobré ráno všem, to já se nenudím, ve dvě mám zkoušku tak to tady ještě narychlo drtím a vůůůůůbec mě to nebaví 😝

irminka
13. lis 2009

ahojte,
Zabi: tak držím palůšky at ti zkouška vyjde, drž se.... 😉

cincolina
13. lis 2009

Ahojte ženy, tak já jsem dneska byla poprvé plavat, paráda, akorát jsem teďka mrtvola...
Žabi, co manžel? A taky držím pěsti.
Yw, nebudeš vyrábět třeba vánoční dekorace?

zabicka007
13. lis 2009

Tak teď jsem mluvila s drahouškem, před chvílí ho převezli z JIPky, on je takovej že to moc nepřizná, ale bylo poznat, že ho to bolí asi hodně, má vyvedený dva dreny z páteře no děs...úplně jsem se rozbrečela když jsem ho slyšela ani nechtěl, abych za ním zajela, asi nechce, abych ho tak viděla. Snad mu to ale pomohlo a bude dobrej, chjo ☹

irminka
13. lis 2009

to víš, že to bude dobré, musí být....
ty se hlavně připrav na zkoušku a potom po zkoušce za 1 se za ním stav a dej mu pusinu 😉

gabina79
13. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Ywuš, díky za tu kalciovou mast - já slyšela taky o bepathenu nebo je prý úplně ideální potřít bradavky mateřským mlékem (jestli bude 😀 ).... 😉
Žabi, tak držím pěstičky na zkoušku 😉 ...já jdu na dvě do poradny, tak jsem zvědavá....nebude tam můj Dr, tak si myslím, že se utz nedočkám ☹ ...já bych taky chtěla vědět, jak je Oník veliký 😢
Mir, tak díky za tip, koupím mýdlo Sebamed...původně jsem myslela, že bych nakoupila Bubchen, ale tak uvidím...zkusím 😉
Tak to já jsem s nějakým "kolostrem" taky pozadu, tak jsem zvědavá...musím se dneska vyptat na ty předporodní kurzy, prý by tady mělo být i něco o kojení..
Jinak Oník včera docela zlobil, párkrát mě kopl odpoledne, jinak jsem ho celý den necítila, no a pak mě chvíli kopkal ve čtyři ráno, to jsem se vzbudila, protože manža běhal na wc, tak jsem pak nemohla usnout 😒

miradka
autor
13. lis 2009

Holky, neviem čo mám robiť...už pár dní ma niekde dole pichá, akoby ihly alebo také čosi. Najprv som si hovorila, že to nič nie je, ale keď sa to každý deň opakuje, tak začínam byť nervózna. Nemáte to aj vy? ☹

Gabi, aj ja si ho poriadim 🙂

Žabi, to je chudáčik, ale vyzerá byť statočný, moju maminu tiež operovali na chrbtici, mala vyskočenú platničku a tiež si vytrpela.. 😖

lucka.adis
13. lis 2009

Ahoj holky, my teď došli z venku... bylo to super, potkali jsme sousedy a tak jsme kecali venku, zasmály se atd.

Mir, to ti teda neporadím... já nic takového nemám 😕
Kdyby to nepřestávalo, tak si pro klid duše zajeď k dr. mě akorát trochu trápí je výtok, s tím budu muset něco dělat a říct to ve Středu dr. aby mi zase nasadila ty globule na zavádění.

Gabčo, jak jsi dopadla? Co malej, všechno v pořádku?

zabicka007
13. lis 2009

Mir, mě píchá každou chvíli, ale ne až tak jako jehly, i když někdy to zabolí pěkně...určo to řekni doktorovi jak tam půjdeš, ale počítám, že ti řekne, že to tak v těhotenství bývá
Zkouška byla písemná, výsledky budou nejdřív za týden, no a miláček se mi zatím neozval, asi spí, je unavenej tak jsem mu poslala jen sms, která ho doufám povzbudí 🙂

lucka.adis
13. lis 2009

Žabi, chudák tvůj manžel, ale to ho brzo přejde a bude mu líp 😉
... a jak budeš vědět výsledky z písemné tak se honem pochlub, určitě to dobře dopadne, páč jsi šikulka.

My teď večeřeli, jsem udělala špaghety a boloňskou omáčku, to byla mňamka 😵
Zítra jedeme do Brna do Ikei, chci se tam mrknout Áďovi po poličkách do pokoje a koupit do ložnice dvě komody na moje a manžovi věci. Malá bude mít věci ve velké skříni společně s Áďou-každý svojí půlku 😉
A v Neděli jedem nakupovat ještě pár věcí do bytu co nám chybí, takže máme rozlítaný víkend až až.

lucka.adis
13. lis 2009

Holky, to je mazec:

http://tn.nova.cz/zpravy/domaci/zena-s-praseci-...

☹ ☹ začínám se pomalu bát.

ywushka
13. lis 2009

cin: budu vyrabet vanocni dekorace a kvuli tomu,ze nikam ted nemuzu jezdit a musela bych manzela posilat na to aby to obstaral za me,tak jsem si u jedne pani naobjednavala nejake veci na dekoraci a uz se nemuzu dockat 29.11 az bude prvni nedele a ja si to konecne budu moc vsechno poveset (bude to sice veset manzel,ale ja budu jeho dozor)!!🙂

Zabi: tak to je mi lito,hlavne at se z tohi brzo dostane a hlavne aby jsi ho mela co nejdrive doma,to urcite neni nic prijemneho mit ted chlapa nekde v nemocnici!!!

mir: ja ti nevim co by te tam mohlo pichat-je mozne to ze jak se to vsechno napina a zaroven se utlacuji organy,ale pokud by to melo byt nejake nesnesitelne,tak radeji bez k mudrovi!!!

Mejte prijemny vecer a preju dobrou noc

miradka
autor
13. lis 2009

No neviem holky, Arwenka hovorí, že pozná také pichanie, že je to ok. Tak skúsim vydržať do piatku, keby sa to zhoršilo, tak zajdem k mudrovi 😒

ywushka
14. lis 2009

Dobre ranko!!! Ja uz jsem vysprchovana i s umytou hlavou,uvarila jsem si cajik a ted se jdu vyvalit na sedacku s nejakou snidani😀!!! Jejda uz se nemuzu dockat na dnesni den cely ztraveny na sedacce😀!!! Mej´te se krasne

zabicka007
14. lis 2009

Tak jsem přidala ty slibované fotky do alba, akorát popisky už jsem nestihla, musím teď valit k našim ale hned jak se vrátím tak to dodělám, zatím papa

lucka.adis
14. lis 2009

Pěkné slunečné dopoledne,

já teď baštím Honzovi buchty (České buchty), manže předevčírem pekl... mňam 🙂 měla jsem to v plánu sice já, ale byla jsem utahaná, takže se toho ujal on 🙂

Za chvilu pojedem do Brna na ty nákupy ( Ikea, Tesco....)tak snad to všechno nakoupíme a zítra jedeme znovu, protože se chceme ještě mrknout po nějakých světlech do koupelny a na wc, takže toho lítání budeme mít dost 😝

Žabi, albíčko super...už jsem nakoukla a máš pěkné bříško 😉

Yush, jak ti je? Všechno v pořádku?

Tak pááááá, mrknu až dojedem.

ywushka
14. lis 2009

lucka: jo je mi dobre!!! Lezim a odpocivam,mamina nam nosi obedy,takze me vsichni hodne sestri!!! 🙂!!

Ja se ted divam na opakovani superstar na markize😀!!!

miradka
autor
14. lis 2009

Luci, ja by som si tak dala buchty až by som plakala 😢 😅 ale nemožem...blbá cukrovka, však ja si to v únoru vynahradím 😀

My sme dnes mali gulášové polievku a mamina (je u mňa na pár dní) tam dala namiesto sladkej papriky pálivú, to ste mali vidieť, horelo mi nie len v ústach ale aj v ušiach 😀 Manžel pálivé neje, tak mal polievku zo včera 😅 No a druhé boli strapačky, to som si zase pochutnala 😎

lucka.adis
14. lis 2009

Ahoj kočky,

tak jsme zpět z Brna a jsem totálně hotová, na nohách se už ani neudržím jak moc bolí... no šílený.
V Ikei plno lidí, málem jsme se všichni ušlapali 😝 ale mám to co jsem chtěla, Ywushka ví o co jde..má to ve skříni pro malého 😵 😵 vzala jsem dvoje ty bílé, aby se to hodilo do skříně i když v černé barvě byli také moc pěkné.
Potom jsem chtěla nějaké ty komody, ale s manželem jsme usoudili, že se zítra mrknem v Asku atd. kde těch lidí nebude tolik.
V Tescu jsme koupili nákup domů atd. a zítra ještě budeme jezdit po dárkách, protože už vyloženě stávkuju na lítání někde v Prosinci. Na to fakt nemám 😝 😝

Ywush, to je dobře, že se cítíš OK a že ti všichni pomáhají, přece jenom to máš už za dveřmi 😉

Mir, třeba to nebude tak hrozné a jednu buchtu by jsi mohla... zeptej se na všechno dr.

Jo, ještě jsem zapomněla na nákup věcí co mi ještě chybí a kosmetiky a do porodnice, což budu kupovat 9.12, protože mám kontrolu ve 30tt a budu v Brně, takže to rovnou nakoupím ať už mám klid. A nebo zítra 😉

zabicka007
14. lis 2009

Jaj, Luci, tak to ti nezávidím lítání po obchodech, to je mazec zvlášť teď, před svátkama...
Mir, tak to mi taky občas dělá, když je jídlo fakt ostrý, tak mě pálí uši 🙂
Jsem tam dodala ty popisky k těm fotkám, ale ke všem mi to nešlo, nevíte proč?

lucka.adis
14. lis 2009

Žabi, co ti tam nejde? Záleží jak máš ten popisek moc dlouhý, ale jinak by to tam mělo jít bez problémů.. a když by ti to nešlo, tak napiš Adminům 😉

Jinak s tím lítáním po obchodech, nooo někdo lítat musí..mrkla jsem na dárky přes internet, ale skoro nic tam není a když je, tak je to s poštovným dražší než když bych to koupila v obchodě.

Ohledně toho srazu, nevím jestli se tam do Středy dostanu, abych to omrkla ohledně otvírací doby, ale myslím si, že otevřeno bude aspoň do 20hodin. Kdybych mohla najít jejich internetové stránky, bylo by to snažší.. nevíš jak se to tam jmenuje?
Každopádně u mě to platí, takže tam budu už něco po čtvrté hodině a max.do 19-20hodin, bych tam byla 😉

Tak jo, jdu si lehnout.. jsem KO a ke všemu mě začla zase pálit žáha, takže jdu cumlat Rennie 😝

Mir, ty jsi měla moc dobrý oběd 😵 😵

ywushka
15. lis 2009

Krasne dobre ranko!!! Jejda vcera vecer se mi zdalo,ze na me jde zase to same jak v pondeli,nemohla jsem si ani sednout (i kdyz sedim behem dne max tak pul hodiny za cely den) tak mi to nedelalo vubec dobre!! Nastesti to pak prestalo...jsem ale manzelovi rikala,at je pripaveny na odvoz!!! Ale ted je mi dobre,jsem se vysprchovala,pujdu se nasnidat a zase delat svou celodenni cinnost😀!! Manzel jede dneska ke tchyni,nas pozvala na obed,ale ja samozdrejme zustanu doma,ale to me vubec nevadi,protoze se mi po tom nasem incidentu s tchyni tam nechce ani jezdit!! Mejtge prijemny den!!

zabicka007
15. lis 2009

Luci, tak to teda fakt nevím ten název té restauračky, ale do osmi tam budou stoprocentně
Ywuš, to musí být teda opruz takhle furt ležet, zkus nějakou pěknou knížku to tě zabaví

ywushka
15. lis 2009

zabi: to si pis ze to neni zadna zabava porad taktoi lezet,ale co nadelam.....pro miminko to musime vydret-od toho jsme zanske nee?🙂 Ja si ctu tu knizku-nezna naruc rodicu jestli jsi o tom slysela-je to o tom jak mas miminko chytat,drazet a tak....nejsem zadny vasnivy ctenar,takze vzdycky ctu jen to co me necim "proskoli"😀

monulkab
15. lis 2009

Ahoj holky, potřebuju se ujistit ohledně píchání, bodám si teď fostimon do břicha, myslíte že by mohlo mít vliv na vstřebání té látky, kdybych si to bodla ne moc hluboko? držela jsemtu jehlu šikmo ke špeku, nevím jestli bych to neměla bodat spíš kolmo, sestra mi totaky poprvé bodla zešima. Jde o to že jsem se odpo dívala na břicho a měla jsem tam po tom vpichu takovej pupen, ten se teda teď vstřebal, mát to místo jen trochu zarudnutý, ale bojím se jestli jsem to třeba nějak nepo***la.....jinak tu podkožní jehlu jsem tam vrazila celou...

zabicka007
15. lis 2009

Monul, ten pupen se mi tam jednou udělal taky v průběhu vpichu a pak taky mizel nějakou dobu, sestřička mi vysvětlila, že se není čeho bát,že jsem tu látku vypustila moc rychle, ale že to ničemu nevadí, ať jenom příště vypouštím pomaleji. Já jsem si teda píchala gonal, ale to je jedno...a taky vždycky trochu zešikma anebo jsem to píchla do největšího špeku na břiše a tam to šlo kolmo a vůbec to nebolelo. Ale klidně píchej zešikma 🙂

monulkab
15. lis 2009

zabi díky, asi máš pravdu, stalčovala jsem to docela rychla, zítra to zkusím pomaleji 😅