Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

miradka
autor
22. pro 2009

Irminko, my máme maslo v kelímku na maslo vždycky vonku, nie je v chladničke. Síce niekedy mi to vadí, hlavne keď to maslo nie je moc kvalitné - to poznám práve tým, že je vonku..no a nevydrží tak dlho ako keď je v chladničke, to je fakt..ale dobre sa rozotiera. Na to bol zvyknutý moj mužík, tak to tak robím. Ale striedam to s florou.

No som zvedavá, ktorá to vydržíte dlhšie, ale fakt sa to kráti...pááááááááni, to bude radosti až budú na svete, začneme postupne všetky rodiť 🙂) Taaaaaaaaaaak sa teším 😵 😵

Luci, zuby pohroma huby 🤐 🤐 ešte k tomu v tehu, no snáď to nebude také akútne a zvládneš to aj bez pohotovosti...

lucka.adis
22. pro 2009

No jo no, co mám dělat, ale jsem ráda, že se našla konečně ta příčina, páč jsem si myslela, že je mám citlivé a koupila jsem si pastu na citlivé zuby a on to byl kaz v osmičce 😠 😠 do teď koušu na levé straně, páč na pravou mám ještě strach, abych o tu blombu nepřišla.
.... a jinak jsem se ji ptala, jakou si mám koupit ústní vodu, páč jsem používala listerin a prý se to v těhu nesmí, takže jsem dostala jinou, abych ji mohla 😉

Holky, jsem zvědavá která z vás bude rodit dřív, jestli ty Irmi nebo Ywush 😀
To aby jsme uzavřeli s ostatními holky sázky.

sajmona
22. pro 2009

ahojky holky tak jsem nakoukla jestli jste ještě celé...a jste🙂 tak to asi ještě vydržíte a půjdete na to🙂 až po vánocích ne??;)

ywushka
22. pro 2009

saj: a jak jsi na tom tyyy???

Preju vam hezky vecer,jdu se vykoupat,rano brzo vztavame,v brne mame byt uz v 8:15 a pak se chci zastavit za byvalyma koleginema🙂 jupiii jsem je naposled videla kdyz jsem otehotnela🙂!! mejte krasny vecer a preju dobrou noooc

lucka.adis
22. pro 2009

Ahoj Saj, jak se cítíš??? Všechno v pořádku? Kdypak tě čeká testování?

Já jsem dneska slaměná vdova, manža jel na vánoční firemní večírek a ještě má potom druhý s klukama z klubu freediverů, takže jsem si doma aspoň v klidu uklidila a teď chci zabalit dárečky co pro něho mám, páč bych už na to neměla čas a aspoň mě nebude stát za zadkem 😀 😀 zítra toho máme dost-dopoledne do Brna na stříhání a k našim + ke tchánovcům, potom pro kapra a domů. Večer nazdobit stromeček a zabalit zbytek dárků pro rodinné příslušníky a Adíska.

Jinak Adísek je hotovej s toho morčete 😵 😵 je to sranda ho pozorovat. Má ho u sebe v pokojíčku, tak snad nebude moc vyvádět, aby ho nevzbudilo.

Tak dobrou noc všem a pěkně odpočívejte!!!!

sajmona
22. pro 2009

ahojky holky...testovat zatím nemám odvahu,ale mám pocit že to mám dostat,od včerejška to začalo,připomíná mi to min ivf ale budu doufat,že to jsou příznaky něčeho jinýho?)
dobrou noc přeji všem 😉

irminka
23. pro 2009

dobré ránko,

tak u nás je takový vítr, že se nedí spát, mám strach , aby nám neodletěla na střeše fotov. elektrárna 😠 , opravdu otřes. Manžu jsem vypravila do služby, malý tu má kámoše, který u nás spí, takže muřu ještě vyrazit s kámoškkou do Hradiště, potřebuji ještě něco dokoupit manželovi, asi nějaké oudoor. kalhoty nebo tak něco.

Holky, my nemáme ještě stromečeeeeeeek 😠 . Včera volal manža kamošovi, který prodává stromečky, jesli nemá pro nás nějaké větve a my přijedeme k nim a on nám fakt nachystal jen větévky, no já jsem myslela, že mě trefí 😀 , všechno má prodané......... takže , zítra přijde manža ze služby a bude muset skátek smrček ze zahrady, dnes žádné zdobení nebude 😒 ...prostě a jednoduše - italská rodina hadra

cincolina
23. pro 2009

Holky dobré ránko,
zdravím letos naposledy z práce 😀 .
Včera jsem pekla vánočku, dnes mně čeká salát, vánoce budeme slavit u tchýně, švagrová dělá polívku, já salát a tchýně rybu.
Luci, morče muselo být parádní překvapení, tak snad to spolu budou kluci zvládat (vlastně, a je to morče nebo morčice ? 😅)
Holky, budu nakukovat jak jste na tom, tak všechno hlásit 🙂 , jo a jestli sázíme, tak sázím na Ywushku 😉 . Saj, budu držet pěsti, aby ty pocity byly zahryznuté mimčo. Já jdu na velký UTZ v pondělí 28. tak pak zahlásím jak jsem dopadla.
Klidné vánoce všem!

ywushka
23. pro 2009

irm: my mame i nazdobeno🙂 Aby jste jeste nedopadli tak,ze pujdete nekde do lesa pro stromecek. V hodonine meli jeste spustu stromecku!!!

Jinak na kontrole jsme dopadli asi takto-cipek je v pohode,porad bez zmeny,ve stredu mame prijet na kontrolu. Na monitoru jsem mela male stahy a mame malemu pomahat k tomu aby chtel uz jit ven. Byla jsem tam rano uz v 8:15 a teprve pred chvili jsme prijeli,byli jsme jeste pro tchynin darek a v obchode jen dokoupit nejake pecivo a hlavne ovoce, pak jak manzelk koupil tu videokameru,tak jsme se zastavovali v elektru koupit tu kar´tu,bylo tam asi milion lidi!! Takze asi tak. Jdu se konecne neceho najist a chvilku si odpocinout,pak musim postrouhat jeste rohliky na strouhanku,abych mela zitra v cem obalovat🙂!!! Mejte prijemny den

lucka.adis
23. pro 2009

Ahoj holky, tak já se už také hlásím z dnešního lítání po Brně doma..

Ráno jsme se jeli ostříhat (já a synátor), manža musel s námi, páč jsem odmítala řídit, protože po Brně teď jezdit fakt katastrofa. Na každém rohu byla bouračka a většina lidí autem narážela do světelného sloupu, což jsem nepochopila. Takže super začátek dne.
Potom honem k mamce do obchodu, předat ji dárečky, aby si to mohli zítra s bráchama rozbalit pod stromečkem, my jsme taky vyfasovali dvě igelitky a dokonce dostane i nějakej dáreček malá, což jsem se musela smát, páč je ještě v bříšku a už se ji nakupuje 😀
Nooo, pak do Žabin ke tchánovcům pro cukroví, vaječný koňak, sušené ovoce atd. a také vánočku, páč ji tchýně dělá fakt výbornou 😵 😵 a na konec jsme jeli pro kapra, takže máme všechno.

Ke všemu jsme zapomněli koupit vánoční kolekci, takže jsem ještě rychle skočila do obchodu kde jsem konečně sehnala i hezké banány 😉

Cin, morče nevíme jestli je to ON nebo ONA, každopádně Adis tomu začal říkat: Krysa Vasilisa 😀 😀 takže jsem ho dneska přemluvila na jiné jméno a říká se mu BOBÍK 😎

Ywush, takže po vánocích se malej narodí... to je super, už se moc těším!!!
A potom hned Irminka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Saj, držím palečky!!!!

Tak se mějte všechny moc pěkně ....

ywushka
23. pro 2009

lucka: ja si myslim,ze irminka bude jeste driv nez my🙂

ywushka
23. pro 2009

lucka: to je kraaasne

my kdyz jsme jezdili po brne-chcteli jsme mc donalda u okynka na videnske (nebo jaka je to ulice) tak se to jeste dalo,ale u olympie bylo asi milon lidi,jeste ze uz jsem mela vsechny darky zarizene!!🙂

zabicka007
23. pro 2009

Nazdar kočky, tak se po delší době hlásím,vůbec nestíhám, zkoušky, do toho shon kolem vánoc, však to znáte...ale musela jsem zkontrolovat, jestli už se začalo rodit, a s úlevou zjišťuji, že ne, i když některé už jsou blízko, viď Ywuš? 😉
Taky moc držím pěsti Saj, ať to dopadne všechno dobře, nevím kolikátý jsi den po ET, dočetla jsem jen poslední tři strany...
Irmi, tak to my nemáme ani stromeček, ani kapra...stromek zítra donese drahoušek z lesa, ale kapra už bohužel neseženu, prostě jsem si nějak neuvědomila, že už nebydlím v Brně a tím pádem mi nedošlo, že už dneska kapra na vesnici neseženu...no co se dá dělat 😒 Jinak taky máme fotovoltaickou elektrárnu na střeše, můj drahoušek je z toho úplně hotovej, furt kontroluje produkci a tak, no děs 🙂
Všechny moc zdravím a doufám, že brzy se zase ukážu, zatím papa

miradka
autor
23. pro 2009

Ahoj holky, tiež vás zdravím len na skok...mužíka mám doma, takže...noťas bude na roztrhanie 😀 ale nie, musíme čosi aj doma ešte porobiť. Ja budem pre zmenu robiť tvarohovo-brynzové pagáče a na večeru si urobíme hovězí 🙂 No a tiež asi čosi upraceme...tak sa majte krásne a užívajte si predvianočný deň 😵

gabina79
23. pro 2009

Ahojte holky 🙂 Taky nějak nestíhám 😅 ....ale teď už jen nazdobím stromek a mám naordinováno odpočívat (takže jsem nestihla uklidit, co jsem chtěla)...no ale musím, protože mi tvrdne břicho jak blázen a je to teda dost nepříjemné 😖
Dneska jsem byla na utz, takže malý je OK, všechno vypadá dobře...akorát Dr. mě trošku vykolejil s váhou - odhad 1470g, což mi přijde málo (ale říkal, že je v normě...a taky je to jen odhad, že)...no a jsme hlavičkou hore (tak nějak ho ale cítím pořád, takže mám strach, aby tak nechtěl zůstat)...zrovna jak jsme tam došli, tak mi zase šíleně ztvrdlo břicho, tak se Dr zděsil a prý mám hodně odpočívat a kdyby to bylo víckrát jak pětkrát za den, tak mám přijet, aby se zkontrolovali porodní cesty...no řekla bych, že jak jsem dojeli domů a já začala uklízet, tak mi to břicho zvtrvdlo už nad limit, takže už teď raději budu jenom polehávat, abych nakonec nestrávila Vánoce v nemocnici na kapačkách 😖
Ywuš, tak držím pěstičky, aby to bylo co nejdřív a co nejrychlejší 😉 ...ale Štedrý den bys ještě mohla strávit dome, ne? 😀
Irmi, tobě držím pěstičky, abyste vydrželi do toho 4.1. 😉
Saj, moc bych ti přála pěkný dáreček pod stromeček v podobě //

gabina79
23. pro 2009

Takže holky, všem vám přeji pěkné Vánoce, všechny se hlavně opatrujte, ať bobci pěkně rostou...a žádné shony, pěkně v klídečku....jediný, kdo má nárok se octnout v nemocnici je Ywuš a když přimhouřím obě oči, tak i Irminka 🙂....určo se tady ještě v průběhu ukážu, i když mi jsme přes svátky docela cestovatelé 😀

gabina79
23. pro 2009

fuj... ne mi, ale my! 😀

irminka
23. pro 2009

tak , já hlásím, že stromeček se objevil doma, když já jsem byla s kamoškou koupit manžílkovi dárek. Normálně, ten můj muž přijde na všechno, nikdy nepřijede domů ze šichty a jednou někde potajmu vyjedu a on musí přijet, tak jsem zrovna dostala zdrba, že neležím a kdesi razjuju 😅 , nu což 🙂 .

ted je Ríšánek na veřejném bruslení a až přijde, tak stromeček ozdobíme, aby to konečně u nás vypadalo jako o vánocích..
Večer uvařím polévku kyselicu, tchýnka dole udělá salát a rybu- dohodli jsme se tak a můžeme začít slavit vánoce 😀
Jo a ještě musím dobalit dárečky....

Já ještě nechci rodit, Ywuska je na řadě 😉

ywushka
23. pro 2009

ja mam taky dneska za ukol jeste dobalit darky🙂!!!

emers
23. pro 2009

ahoj holky,
chci Vám všem popřát krásné vánoční svátky a šťastný nový rok už s prcky v náručí! 😵
příští vánoce už budou prckové hledět na stromeček 😵
mějte se krásně!

miradka
autor
23. pro 2009

Holky, aj ja vám všetkým prajem krásne Vianoce, prežite ich v pohode a láske, v kruhu rodiny a pozor na kosti!!! 😉

Určite sa tu ukážem, len vám chcem takto popriať 🙂

ywushka
24. pro 2009

Ja se tu nejspis asi taky jeste dneska ukazu,ale poprat vam musim-STASTNE A VESELE,hlavne stesticko,zdravicko a lasku at najdeme pod stromeckem!! 😵 Mejte prijemny den!!

lucka: adamkovi poprej vsechno nejlepsi k svatku od holek z konika🙂!! Ja budu muset zajit za mamkou a segrou obe jsou Evy!!🙂

pilotkaanetka
24. pro 2009

Holky krásné vánoce hodně dárků lásky a hlavně zdravé děti 🙂 🙂

zabicka007
24. pro 2009

Taky se připojím a popřeju krásné Vánoce (přání posílá zřejmě i ten můj prcek v bříšku, zrovna zuřivě kope tak doufám, že jsem si to vyložila správně 🙂 ) a ať všem všechno dobře dopadne, Saj a všechny ostatní, které na to čekají, ať už konečně najde // a hlavně to zdravíčko!!!

lucka.adis
24. pro 2009

Ahoj holky, tak Vám přeju krásné vánoce a hóóóódně dárečků pod stromečkem (těhulkám se dárečky narodí o něco později a snažilkám moc přeji // na testíkách 😵 ).
Také se tady dneska asi ještě ukážu...

Adísek byl unešený (jako každý rok) ze stromečku...akorát za námi došel do ložnice a začal pofňukávat, že mu tam ježíšek nenechal žádný dáreček 😅 a teď blbne s Bobíkem (morčetem).

Jinak Áďa děkuje za popřání k svátku, tety 🙂

No nic, jdeme něco dělat, ať to do večera stihnem.. páááááááá

rioko
24. pro 2009

taky vám přeji krásné vánoce a příští rok rychlé porody a zdravé děti

elennka
24. pro 2009

Stromeček a pod ním dárky,
k večeři jen chleba, párky,
tak se všichni rádi mějte,
na množství se nedívejte.
Co je třeba, to je zdraví
a to bohatství nenahradí.
Trochu štěstí na Vánoce,
ještě více v novém roce 🙂)

ywushka
25. pro 2009

Preju vam krasne dobre ranko a hlavne prijemny cely den v 1.svátek vánocní!!

Ja uz jsem tak nejak vyspana,usnula jsem brzo,hned u popelky🙂! Doufam ze byl u vas jezisek hodny,tak jak u nas🙂!! Jen nam tu chybi ten maly prdolka,vcera jsem mu porad vykladala o co prisel,kdyz se jeste schovava v tom brise🙂

ywushka
25. pro 2009

od rana mam takove divne pocity,nejdriv jsem mela jen tlak v brichu a na hrudnik a porad mi tvrdlo bricho,pak jsme jeli na slovensko,kde se to trochu zhorsilo a z niceho nic se mi chtelo straaaaasne na velkou,ale nebylo z toho nic,pak mi zacaly zase bolesti asi v pul treti a v pul ctvrte jsme prijeli domu,bolesti po peti minutach,pak po trech,daleko zase silnejsi jeste nez minule,ted jsem skakala na balanu snad do stropu a uz jsem to nevydrzela,napustila jsem si horkou vodu,pred chvili jsem vylezla,tak je klid,uvidime co to udela dal.... Manzel uz me chtel zavezt do brna,ale ja odmitam,mam strach z toho,ze me zase poslou domu a z toho jsem pak jeste zase hotova....uvidime co to udela dal!!

Ja vidim vsechny "vanocujete" a ja si uzivam "prijemnych chvil v bolestech"....kdyby to alespon k necemu bylo....