Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

lucka.adis
7. led 2010

Ahoj kočky

To jsem ani nevěděla, že jeden z chlapečků měl nějaký problém 😕 snad to nebude nic vážného a Irminka mu to určitě všechno vynahradí.

Mir, to je super... tak pěkně oslavuj 😀 😀

ywushka
7. led 2010

cin: popravde receno ja jsem sileny spac,driv by me ani vystrel z dela nevzbudil,ale ted po pordu me vzbudi kazde jeho zavrneni,takze je to proste asi automaticke,proste to nejak samo dojde po porodu a ty se vzbudis raz dva🙂

monulkab
7. led 2010

Ahoj holčiny a maminky, přišla jsem se na vás mrknout, ještě jednou gratulace k chlapečkům, ywushko Teo je opravdu krásný, těším se na další fotky. Snad bude malý od Irminky v pořádku. Držte se holky, to platí i pro nastávající maminy! 😉 Zdravím taky Emers, tebe jsem ženská už dlouhou nečetla! Škoda že to nevyšlo jak jsem plánovala, ale nenadělám nic, snad tě co nejdřív doženu ! 😉

irminka
7. led 2010

Nazdar krasavice 😉 . Manželka (Irma ) se nedostane k internetu, tak Vám tady uvedu vše na pravou Míru. Míry a Váhy sedí, jména Bořek a Bruno taky, rodila císařem. Bruno má menší problém s horním rtem, který mu budou muset sešít jedním až dvěma stehy. Není to roštěp, ale jde pouze o nesrostený ret a kosmetickou úpravu. Dnes Bruna převezli do fakultní nemocnice do Brna Černé pole, kde se zítra podrobí operaci. Poté by měl být 2-3 dny v umělém spánku aby se to rychle zahojilo. Jinak jsou všichni zdraví a mám Vás všechny pozdravovat 😀 Ahoj a ať Vám všechno dobře dopadne 🙂 🙂 🙂

irminka
7. led 2010

Založil jsem nové album, 😎 mrkněte na ty dva partyzány

lucka.adis
7. led 2010

Jsou náááádherní, moc gratulujeme 😵 😵 !!!!!!!!!!!! jinak ji moc pozdravujte 🙂

cincolina
7. led 2010

Děkujeme za zprávy a fotky. Spousta pozdravů a Brunovi rychlé zahojení.

emers
8. led 2010

pro Irminku, pana Irminka a dva partyzány: jste krásní prckové 😵 a přeju ať jste zdraví a Brunovi rychlé zotavení 🙂

monulkab: moni, nevadí, hele já taky holky kamošky jaksi nestačila a proto já budu tlačit kočárek a oni budou s dětma na písku stavět bábovičky... ale já věřím, že ten rozdíl mezi náma bude co nejmenší a stihneme ještě i ty kočárky, ty ten hlubokej, já už třeba sporťák... 😉 moc ti držím pěsti!!! (a jsem v obraze neb jsem četla co jsi psala na Obisnažilkách...) 😉

zabicka007
8. led 2010

Ywuš, Teo je takový krasavec že by mohl z fleku dělat reklamu na Hugo Bosse... 😀
Prckové od Irminky jsou úžasní, hlavně ta fotka jak jsou přisátí každý na jednu mlíkárnu, ta mě pobavila... 😅
Mir to bude mít taky co nevidět za sebou, tak se konečně tělu uleví co? Když jsem tady četla, čím vším musíte procházet (to pocení, pálení žáhy), to je teda mazec, ty mrňata ale za všechny ty útrapy rozhodně stojí!!!!
No já jsem včera zvládla další zkoušku, takže ještě dvě a jsem hotová, uf, už aby to bylo, a pak začnou vášnivé nákupy 😵 😵 😵

hanulamarkova
8. led 2010

AHoj kočky ráda by jsem vás pozdravila a hlavně moooc pogratulovala k chlapečkům, teda ywuško, teo je nádhernýýý opravdu to stálo za ty potíže a čekání 😀, Irmi i tobě gratuluji ke klukúm jsou rozkošní a hlavně ať už jste v pořádku a v klidu doma 😉
Miri, žabi, cin juj holky vám to taky letí a za chvilku budete mít taky svoje poklady...
já se teť v lednu chystám na KET budu se objednávat na konzultaci a tak doufám, že se i já dočkám zatím pa

cincolina
8. led 2010

Zabi, gratulace ke zkoušce, tu úlevu až budeš mít ty zbývající dvě si docela dovedu představit 😉 . A co už máte nakoupeno teď? Budeš toho nakupovat ještě hodně?
Hanuli, ahoj ahoj, kolik máte ještě mražáčků?
V práci jsme dnes asi vybrali zástup za mně, tak jsem ráda, že už to máme zkrku. Je to mladá holka, o tři roky mladší, takže nejspíš se tady pak zase prostřídáme 😎 (teda já bych samozřejmě chtěla další mimčo co nejdřív a tak nějak věřím, že to půjde přirozeně, ale manžel kdysi tvrdil, že s druhým bude doma on, tak jsem zvědavá jestli ho to přejde nebo ne a jestli bych to vůbec já dopustila 😀

zabicka007
8. led 2010

Ahoj Hani,že se ukážeš po dlóóóóuhé době kočko,no vidím, že sis dala asi pauzu, to je dobře, tělo nabralo nových sil a v lednu nás budeš informovat o úspěchu ne? 😅 Určo dej vědět!!
Cin,no je to náročný to zkouškový,však to víš sama...nakoupeno mám už relativně dost-kočárek včetně autosedačky a sporťáku, nějaké ty kombinézky, bodíčka,čepičky,svetříky apod. taky už mám objednanou houpačku od fisher price,no ale pořád toho spousta chybí-přebalovací podložka,odsávačka a já nevím co ještě,chci začít nakupovat co nejdřív ať pak můžu být poslední měsíc v klidu...

lucka.adis
8. led 2010

Ahoj kočky, tak co říkáte na sníh 😅

ywushka
8. led 2010

lucka:snih je katastrofa,ja jsem se tesila,ze pujdeme zitra na pulhodky na prochajdu,ale asi z toho nic nebude

dneska tu byla tchne a svagrova🙂 se pokukat na maleho🙂ja jsem temer cely den nemela cas se sem zastavit,malicky spinkal,ale ja jsem varila,delala jednohubky a hlavne me porad straaasne boli neco tam dole,uz jsem volala i na gyndu,tak kdyz to neprejde,tak mam v pondeli prijet,uplne mi tam skube,jako by pod tim pravym pyskem nebo jak to mam popsat....a kdyz jsem si tam hmatala,tak to tam mam takove tvrde....sestricka rika ze je mozne ze tam dela neplechu nejaky steh....tak jsem si koupila rosalgin a ted si to tim oplachuju a mam lezet behem dne nekolikrat uplne vyslecena aby to vetralo a nemam si to ani utirat po koupani,ale nechat volne uschnout...... 😀

irm: kluci jsou krasni a hlavne ty prsaaaaaaaaa nechapu....🙂 ja jsem tady nadsena z tech mych vetsich dvojecek😀

zabicka007
8. led 2010

Ywuš, jako by nestačilo to trápení kolem porodu, ještě špatný steh...třeba se to přes víkend uklidní. Takže maličkej je zatím hodňoučkej a v noci spinká? Ale zvládáš to teda bravurně když ještě stíháš chystat jednohubky atd. to já budu úplně ztracená, já už to vidím v živých barvách... 🙂

miradka
autor
8. led 2010

Ahoj holky, zdravím Irminkovcov, máte krásne detičky a Brunovi prajem, nech je čím skor fit a hlavne s maminkou 😉 a celej rodinke prajem hooodne zdravíčka a lásky, Irminke hooodne mliečka 😵

Hani, držím palce na KET, daj vedieť až budeš mať embrouše v brušku 🙂

Žabka, gratulujem ku skúške, len tak ďalej 🙂

Ywush, ty už plánuješ vychádzky? 😨 Tak to vypadá, že si sa rýchlo zotavila, aj keď máš boláka... 😖 Ako sa má krasavec Teo? Je pokojný? 😵

Ja som mala dnes šílený deň. Ráno hneď o pol 8 som bola v kaufu a kúpila zákusky, potom som letela do práce, dobre sme pokecali so šéfkou a povedala mi, že keď budem chcieť, tak so mnou počíta o 3 roky. Bola som rada, že mi to tak povedala, pretože nikdy som si nebola istá tým, či je so mnou spokojná...no a s kolegyňami sme pokecali a ja letela domov najesť sa a potom hneď do Karvinej. Prvý krát mi točili srdiečka na monitor a sú ukážkové. Doktor bol potešený, ale nezmenil názor, v pondelok mám nástup do nemocnice. Denne budú točiť srdiečka a keď budem 36+niečo, bude tehotenstvo ukončené. V pondelok budem podľa dr 34+5, takže ako počítam tak mi vychádza, že by to malo byť niekedy po 20.1.
No a ešte včera som si všimla, že mi hrozne kleslo brucho. Keď dlhšie sedím, tak ma štípu stehná od toho ako sa mi o ne opiera bruško. Dnes alebo zajtra urobím novú fotku 🙂

lucka.adis
8. led 2010

Tak mám v Albu fotečku nachystaných věcí pro malou... uff, to bylo teda něco, kdyby jste viděli ty moje kotníky 😝

Ywush, i tak klobou dolů, že to tak pěkně zvládáš i když máš problém se spodkem. Snad to bude dobrý 😉

Žabi, super... gratuluju ke zkoušce, jen tak dál 🙂

Mir, tak nás z nemocnice informuj, ju. Jinak se moc těším na fotečky miminek 😵 😵

miradka
autor
8. led 2010

Ywush, chcela som sa ťa opýtať, či je nejaká vec, ktorú si si brala do porodnice zbytočne alebo niečo čo ti chýbalo? Už balím tašky 🙂 Inak mám vziať aj väčší balík jednorázových plenok, samozrejme u mňa platí dvojnásobok. Koľko ich asi tak potrebuje malé mimčo na jeden deň? Zatiaľ mám v taške 60 ks, ale teraz sa mi to zdá málo. Jo a ešte mám vziať hypoalergenné jednorázové ubrousky. Mám kúpené huggies, ale neviem či sú hypoalergenné 😕 Ywush, ty si vzala aké?

Luci, už som mužíkovi povedala, že vám bude písať čo a ako 😉 Oblečky máš krásne pripravené 😵

lucka.adis
8. led 2010

Mir, já budu tašku balit pomalu zítra... pojedem do Brna do Teska a nakoupím si kosmetiku a co mi ještě chybí + menší nákup. Dostali jsme penízky na kočár, ale ten už koupený máme, takže to využijeme aspoň tak-samozřejmě na malou 😉

Holky, kde se dají koupit ty síťové kalhotky?

pilotkaanetka
8. led 2010

lucka ta kalhotky jsem kupovala v lékárně 🙂

pilotkaanetka
8. led 2010

Ywushka spodek je dobrý po koupání sušit fénem 😉

miradka
autor
8. led 2010

Luci, u nás majú tie kalhotky aj v obchode, kde majú iné miminkovské veci. Akú kozmetiku budeš kupovať? Ja sebamed. Vraj je najlepšia, no uvidíme a pre seba som si kúpila mydlo z pšenice myslím, majú ho v DM, malo by byť čo najmenej parfemované.
Ywush a ako sa ti darí s kojením?

miradka
autor
8. led 2010

Dívam sa na to mydlo a zdá sa mi, že aj tak dosť vonia...no neviem teda...je to od Balea Med DM 😒

Inak asi som špatne nakúpila tie jednorázovky, kupovala som huggies newborn 3-6 a pampersky tiež 3-6 a vraj sú dosť veľké ☹ Vraj som mala kúpiť radšej 2-5, ale také som nevidela ☹ ☹

lucka.adis
8. led 2010

Mir, ty plýnky o velikosti 2-5 mám doma, ale zatím jeden balík.. zbytek koupí manža a donese mi je do porodnice a nakoupí i domů, páč nevíme kolik bude mít malá kilo 😉
Jinak je to značka Pampers... u nich jsem byla moc spokojená, takže v tom chci pokračovat i u malé.

Snad je zítra seženu v lékárně, má to nějaký spešl název nebo můžu říct síťované kalhotky 😅 a ty vložky se myslím jmenují poporodní, ne? Já je totiž minule nenosila, koupila jsem si klasické s křidélky a chodila je měnit hodně často, aby se mi v tom pipka nezapařila 😀 a byli super, páč jsem ani jednou neprotekla.

Jo Mir, já dětskou kosmetiku do vody na umývání kupovat nebudu... akorát jenom olejíček atd. ale do vody nic přidávat nebudu. Nemělo by se, páč miminko má hóóódně jemnou pokožku.

miradka
autor
8. led 2010

Holky, hodila som aktuálne foto brušiska. Je fotené na inú vzdialenosť (musím mužíka naučiť fotiť 😠 😀 ) ale je tam vidieť ako sa zmenilo zaokrúhlenie, teda že pekne kleslo...

miradka
autor
9. led 2010

Tak som sa dozvedela, že rybilka má aj čistiace ubrousky hypoalergenní, tak ešte kúpim tie a teda 4 balíky tých plen 2-5kg od Belly, snáď už to bude všetko a potom ešte koš na plenky látkové...

pilotkaanetka
9. led 2010

Lucka ty kalhotky normálně řekni že chceš jednorázové kalhotky po porodu 🙂

pilotkaanetka
9. led 2010

mir koukala jsem do alba teda to je bříško už aby byli miminka venku co? 🙂

lucka.adis
9. led 2010

Mir, téééda...bříško pěkné a je pěkně vidět, že ti kleslo 🙂 ale už to máš za pár a miminka budeš mít brzo u sebe.

Anet, moc děkuju za rady 😉

Já jsem se prohlížela dneska v zrcadle a docela mazec.. vypadám jak kdybych čekala dvojčata a že se to taky pronese 😀 😀 si asi s Mir pořídíme trakař, na ty naše pupky 😀

Tak se všechny mějte moc pěkně, my za chvilku budeme vyrážet do Brna-teda pokud vůůůůbec dojedem 😅

ywushka
9. led 2010

miradka: mela jsem sebou ty jednorazove kalhotky,ale nemohla jsem v nich vydrzet, vsude me to tahlo,ale doporucuji balvnene kalhotky,tak jsem si koupila uplne takove velke a ty nosim do ted. Co se tyka plenek,jsem spotrebovala jeden cely balik tj 43 plenek,mela jsem ty pampersky velikost 1. Kojeni nam jde,koupila jsem si i cajik pro kojici zeny,tak ho piju behem dne. Chtela bych kojit co nejdyl,uvidime jaka bude zkutecnost

manzel me musel dneska zavest na pohotovost,v noci jsem nemohla spat,jsem myslela ze me ten spodek nekdo rve cely ven.....uplne jsem brecela v noci a jeste ze byl manzel doma,musel mi maleho podvat na kojeni a tak....no ale zjistili,ze mam vsechno v poradku,ze me to mozna tahne ty stehy nebo tak....dostala jsem tam injekci od bolesti a na doma kapky,tak alespon neco. ted jsme prijeli,mamka nam pohlidala maleho,jeste ze vydrzel celou dobu....

oni kosmetiku jako takovouz doporucuji pro miminka az po prvnim mesici nejdriv,ja ho koupu jen v ciste vode,v nemocnici pridavaji hypermangan,ale olejickem ho promazavam kdyz vecer. Na prdelku jsme dostali od doktorky nejaky krem,ale doporucuji hodne ten bepanthen,tak mazu i tim,