Těhulky z CAR Obilní Trh, Brno

miradka
15. říj 2009

Holky tehulky, poďte sem 🙂

pilotkaanetka
17. led 2010

krásné ráno
Zabička tohle ještě nic není že se vzbudila ve 4 to se stalo jen 2 krát některý děti ani celou noc nespí ze začátku taky spala jak dudek ale jak jsou děti větší tak už pak tolik nespí však to poznáš 😉 🙂
ted spí ccelou noc ale vstáváme kolem 6 naši známí mají dvou letýho klučinu a tan nechce spát ani náhodou 😉
takže vlastně máme zlatý dítě 😀

bsik
17. led 2010

Ahoj holky,omlouvám se, že vám sem lezu, ale máme doma taky miminko počatý na Obi a chtěla jsem se vás zeptat jestli jste byli na Obi miminko ukázat a jestli jste donesli i nějakou pozornost pro Dr.Díky

ywushka
17. led 2010

Ahojky holky,konecne mam minutku casu!! Malicky predeslou noc byl nejaky rozladeny a skoro vubec nespinkal a porad mi plakal,to jsem byla jeste k tomu sama doma a uz jsem si nevedela rady s tim co mam delat,ale nakonec mi usnul nekdy kolem ctvrte,ja jsem byla jak prastena cely den. Odpoledne jsme meli navstevy. Dneska uz byl v pohode,odpoledne vcera se nam vratil tatka,ale v utery zase odjede,ale pak bude skoro tyden doma,ted ma dve cesty tak hned po sobe. Ted varim,delam jen brambory a maso zapecene se smetanou a se sunkou,nic jineho se me vymyslet nechtelo. Odpoledne zase prijde navsteva,maly je vzdycky uplne rozhozeny ze vsech cizich lidi,pak mu porad sudlim ocicka pocuranou plenkou a slinim,rikaji ze kdyz place po navstevach,tak je ustknuty a toto je takova babska rada,ktera opravdu funguje!!! Mejte prijemny den!!! Uz se mi zacina budit a musim dokoncit ten obed!! Paaaaa

A co miradka??

irminka
17. led 2010

ahojte babulenky,

Tak jsem hodila do albíčka Bruníka, tak kukněte.......

Takže my pořád kojíme Bořka a Bruník má Nutrilon, ale sem tam z něho blinká, takže ho furt hlídám, je to o strach ☹, no nedá se nic dělat, hlavně zdravíčko,že?

Já vás sem tam čtu, ale už není tolik času.......když byl sám Bořek, tak to šlo, ale ted se budí skoro stejně a jak to udělat? No, učíme se 😉

zatím se mějte a myslím na vás................

pilotkaanetka
17. led 2010

bsik byli jsme se na obi pochlubit co nám vytvořily 😀 a byly rádi a vzali jsme bonbonieru

pilotkaanetka
17. led 2010

ywushka s tou plínkou pozor na nějakou infekci 😉

rioko
17. led 2010

my jsme taky byli Vojtíška ukázat a donesli jsme fotky, na 16 oddělení i tam kde dělají IVF transfer a pak jednu ještě pro Crhu, měli radost...
Ywushko nemůžou ho trápit prdíky? Vojtík na to dost trpěl, zkoušeli jsem sab simblex, nejvíc ale pomáhali probiotické kapky, jsou dost drahé ale pomáhaly

irminka
17. led 2010

probiotické kapičky jsou v ČR moc drahé, na Slovensku jsem je kupovala kamarádce, ale už minulý rok a vyšlo to myslím na 12,- EUR, v CR to myslím vyjde kolem 600,- Kč 😠

rioko
17. led 2010

jo u nás jsou drahé, ale dají se objednat i přes net levněj myslím kolem 300 kč

zabicka007
17. led 2010

Bsik, já si tě pamatuju, tvoje cesta k miminku byla hodně hodně trnitá, tak sláva, že jste úspěšně zvládli!!!! Já se určo chystám s mimčem, doktorka i sestřičky na transferu mi kladly na srdce, ať se s miminkem určitě přijdem ukázat, že jsou moc rády a potěší je to, když vidí, že je vše v pořádku, a znělo to opravdu upřímně! Sestřičkám jsem dala čokoládu hned poté, co mi bylo potvrzeno těhotenství, no a pro dr. Čadovou mám schované 6 let staré ledové víno, pořád mi ho bylo líto vypít, ale teď už přesně vím, co s ním 🙂
Irmi, klukům to spolu moc moc slušíííííí
Pilot no tak to při mé smůle mě mimčo spát nebude, já už to vidím...kdepak, tu školu asi budu muset přerušit, to nemám šanci zvládat že?
Ywuš, švagrová má 3 týdenního klučíka a na prdíky pijou oba fenyklový čaj a dost mu to pomohlo, no a když jí takhle nějak dýl pláče tak vezme tu rektální tyčinku, provede pár zkušených pohybů v zákrytu a hned je dobře.... 😀

pilotkaanetka
17. led 2010

na prdíky jsou dobré kapky baby calm 😉

ywushka
17. led 2010

NA PRDIKY MAME TAKY SAB SIMPLEX, na masirovani mam kremik a sem tam pouzivame i tu rourku.
Porad na ne hodne trpiii....ale co nadelame kluci s tim mivaji problemy. Ale plac u prdiku je jiny nez plac kdyz mu vadi neco jineho.
Ja mam dneska porad trosku mistama zvrdle prsa,tak je musim jeste odstrikavat,snad z toho nebude nejaky zanet,i maleho vic prikladam,aby to odsaval. Svagrova me poradila zabal z trnkovych povidel,tak hned zitra ho vyzkousim.

irm: tak to se ti nedivim,ze s obema moc nestihas sem chodit,protoze ja to nestiham ani s tim jednim nekdy🙂. Kluci jsou oba naaadherni

ywushka
17. led 2010

ty probioticke kapky pujdu koupit na slovensko,uz mi o nich rikala sestrenka. To mam normalne rict ze chci probioticke kapky na prdiky???

irminka
17. led 2010

já myslím, že lékarnice bude vědět co chceš .......myslím, že to byl bíložlutý obal 😕

pilotkaanetka
17. led 2010

ty probiotické kapky nám doktorka řekla že není jistý že nám pomůžou aby jsme nevyhodily zbytečně za to peníze nám hodně pomohly ty kapky babycalm 🙂

pilotkaanetka
17. led 2010

irmi kluci jsou nádherní 🙂

pilotkaanetka
18. led 2010

Krásné ráno koukám že tu nebyla Lucka jestlipak už neporodila 😉 🙂

lucka.adis
18. led 2010

Ahóóóóój, nene ještě tu straším 😀 😀

Včera nebyl nějak čas, měli jsme toho plno a potom jsme byli s Áďou na maškarním, takže asi tak.
Kdybych rodila, tak bych písla Ywushce, mám na ni mobil 😉

ywushka
18. led 2010

preju hezke poledne!!! Ja jsem nejaka unavena,dneska jsem pozehlila obroooovskou kopu pradla,manzel beha neco kolem kamionu,zase si ho pripravuje na cesty. Maly me spinkal az do desiti. Ted zase peru,pracka mi frci kazdy den🙂.

Psala mi moje spoluzacka,ktera tu byla ve ctvrtek se za mnou podivat,ze dneska zjistila,ze je tehulenka🙂 jaja dalsi spoluzacka je v tom🙂!! Ješte ve ctvrtek jsme se tu o tom bavili,ze nemuze otehotnet🙂.
dneska jedeme s manzelem maleho konecne pojistit,manzel byl rano v brne pro ten rodny list a ja konecne muzu zajet na pojistovnu.

lucka: jejda tobe se to kraaasne krati!! To je super! Jsem zvedava co miradka...kdy to bude mit za sebou i ona....

Zabi: jejda tobe ty gtydny taky pekne priskakuji🙂 toto leti,to je hrozne

irminka
18. led 2010

ahojte,

tak já jsem ted poobědvala, dělala jsem srnčí s brambůrkami, tak budu čekat, co mně to udělá. Babička si vzala kluky na chvilinku ven, tak si povysávám a trochu poklidím.......

Ywusko: tak my jsme dostali rodné listy hned 3. den v porodnici a manža byl dnes na sociálce ohledně porodného a také na pojistovně kluky přihlásit

Jinak se máme dobře, klepy klep, zatím kojím alespon Boříka a Bruno papká Nutrilon....

A Miradka? tento týden by měla rodit,že? Nějak kolem středy myslím psal manža, jejda, to také uběhlo...snad budeme mít čerstvé zprávy

gabina79
18. led 2010

Ahojte holky 🙂
Luci, to žehlení mě ničí 😀 Trvá to dlouho než se ty titěrné věcičky vyžehlí....dělám to po trochách, jinak by mi asi hráblo 😀 ....koukám u vás začíná přituhávat 😀 ..no ale měla by to u tebe Verča ještě chvíli vydržet 😉 ....u nás pořád stejné, občas poslíčci, ale nic, co by se nedalo vydržet...abych nakonec nedopadla jako moje ségra, ta přenášela a pořád se nechystala, vyvolávačky nezabraly, tak nakonec museli udělat císaře 😒
Miradka už to bude mít koncem týdne za sebou, jsem mooooc zvědavá, kdy to nakonec bude a taky na první fotečky 🙂
Holky, teda to je hotová alchymie s těma prdíkama...jen doufám, že mi to pak zopakujete, až to bude u nás aktuální 😀
Jé, já už se těším na čtvrtek, uvidím Oníka a zjistím, jak je velký 🙂

gabina79
18. led 2010

Irmi, oba kluci jsou krásní 🙂 .....a Bruna nemůžeš kojit? Nechce nebo kvůli té jizvě?...no dokážu si představit, že nestíháš....já budu jak hadr na holi i s jedním prckem...a ještě když třeba nebude spinkat - to se asi zblázním 😀

rioko
18. led 2010

Tak Vojtíškovi teda ty probitoické pomohly nejvíc, víc než beby calm a všechno ostatní, stejně tak i kamarádkám, tak nevím, navíc rozhodně neublíží, pomáhají i na střeva a podobně miminkům
ywushko normálně řekneš probiotické kapky, ony se tak jmenují, ale nelekni se, je toho je 5 ml, my jsme spotřebovaly dvoje a pak už byl od prdíků pokoj
dnes jsme byli na 10 měsíční prohlídce a Vojta má už 77 cm a 8670 g, no začíná pěkne přibírat a je to hlavně dlouhán

ywushka
18. led 2010

irm: v tom brne trval rodny list celych 15 dnu,manzel nebyl doma a az dnes se tam dostal a jeste dneska jsme objezdili tu pojistovnu a to porodne jsem si taky vyridila!! Kolik to vlastne je?? nechala jsem si to poslat slozenkou domu a melo by to prijit za 14 dnu.

Gabi: to zehleni je straaasne ja viiim a ted je top porad dokola,jen peres a zehlis!🙂 ty prdolkate oblecky. ted kdyz me pro nej neco prinese a jeste k tomu oblecky co uspinime,tak taky jen peru a zehlim porad dokola🙂!!! Pak mu davam porad po hlavicku plenky,takze se mi to porad jen sklada a jeste k tomu zavinovacky,to peru snad denne,jeste ze mam tri🙂. Vcera mi svagrova prinesla ten spaci pytel,tak misto zavinovacky zkusim ten!🙂

pilotkaanetka
18. led 2010

naše malá má 8670 😀

pilotkaanetka
18. led 2010

a 73 cm 😀

irminka
18. led 2010

porodné 13.000,- Kč za jedno dítě

rioko
18. led 2010

Pilotko no Vojtík je dlouhán, ale ona Amálka taky není zrovna prťavá teda ho snda ještě předroste

pilotkaanetka
18. led 2010

😀 rio to teda není a už se pěkně pronese 🙂 a už říká táta 😀

pilotkaanetka
18. led 2010

Ywushka my taky stále perem a žehlíme za den třeba zlikviduje 4 bodýčka slintá blinká no zdyt to znáš 🙂 plínky látkový používáme do postýlky pod hlavičku abych nemusela prát pořád prostěradlo tak těch taky mám na praní dost