• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Ty vado, jsem v šoku. To je překvápko!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kurník, musím zmizet, za chvíli krmíme a pak razíme ven. Doufám, že tu pak bude víc info. Barče bych napsala, ale vím jak jsem já první 3 dny po porodu nedělala nic jinýho, než odepisovala na SMS :slight_smile: Tak počkám na info tady :slight_smile:
23. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,

tak Vám to jdu napsat tu radostnou událost, že je Cyrilek na světě a koukám, že už to tu všechny víte .-)))

Nedočítala jsem, takže koukám, že jste čekaly spíše Strašpy?? Ona už je v porodce??

Jinak soukromý tip, že první bude rodit Strašpy mi nevyšel, ale tak si tipnu po druhý-tipuju že bude mít kluka:slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jooo a Barča odjela do porodky ve čtyři ráno, v 7 mi psala ještě pěkně vysmátá, s tím že kontrakce 2-3 min, na dva prsty otevřená, že jí to dost baví :slight_smile:)) že Cyril překvapil. No a v 11:20 mi to píplo, že už je na světě, takže krááánej porod, víc zatím nevím. Jakmile něco budu vědět, písnu to sem :wink:
23. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
héé to mě mrzí, jsme měly jít zase spolu ve středu plavat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to budu muset holt sama :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže jsem dočetla stránku zpět a tedy je Strašpy opravdu v porodce?? máte s ní někdo kontakt?? To jsem teda napnutá jako kšandy :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Heli, O Straspy nic nevíme. Nepíše , tak možná už šla na věc. :wink: Taky typuju kluka :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Mončo, třeba nakonec Strašpy rodila dřív než Barča?? Akorát to ješt n evíme :slight_smile:)

Jak se vede?? Co Tobík??
23. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to možný, že ještě nic nevíme, protože má číslo na Evču a ta tu teď neni. :slight_smile:
Mně se vede dobře. Co ty pořád makáš? My deme dneska na vítání. Teď Tobís leží na jednom ze svých oblíbenejch míst - na gauči. Poslouchá svůj oblíbenej Blaníček a je mu fajn.
23. únor 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé, to je krásný, taková idylka :wink: :slight_smile: Takže vítání občánků jo?? to je super! Užijte si to!! První jeho krok do občanského života :slight_smile:)

Já pořád makám, přesně tak, dopoledne jsem si byla zacvičit, teď dřepím u PC, snad ten největší nápor tento týden skončí, doufám......bych se taky potřebovala už připravovat, že?? :grinning: :grinning: :grinning:

Hele Moni, ptala jsem se tu-ty to možná budeš vědět-mám kočárek, uvnitř je matrace-to je asi normální, ale co na tu matraci?? Rovnou plkenku či nějakou deku?? Neexistují nějaká prostěradla na to?? A ješětě jednu věc-slíbila mi jí Barča-ale ta má teď jiné starosti. Mohla by ses podívt do "lékárničy" ¨co má tobík a kouknout na Cutasept co je tam přesně napsané?? Myslím Tím písmenko za tím Cutasept a obsah?? Nespěchá to, až Ti to vyjde, díky moc.
23. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já myslím, že i Strašpy se dnes rozdvojí :grinning:, pokud už se tak teda nestalo, páč myslím, že kdyby byla doma tak už se tu ukáže.
Jo a typuju jí nevim proč, ale taky kluka :grinning:

Holky dneska mi přišel balík s prvníma hadříkama - jsem z nich úplně unešená a odpoledne jim půjdu vyhradit skříň. No a akorát 80% je v růžové, tak doufejme, že budeme mít dcerušku :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Heli odepíšu pozdějc, jdem papkat :wink:
23. únor 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehehe Jájo, tak to doufej, páč chlapeček v růžovým, no nevím nevím :confounded: :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:

Moni díkes :wink:
23. únor 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se dala do dočítání, alespoň na něco zareaguji:

Peda-proč bys k nám lezla??? Vždyť k nám patříš :slight_smile: Rádi Tě tu vidíme, já myslím, že znáš skoro všechny ne?? Tohle téma bylo založeneý na žádosti a stížnosti přes IP abysme uvolnily místo holkám snažilkám-protože co si budeme nalhávat, ono je to někdy zatraceně těžký řešit těhu věci, když se dlouhodbě snažíš otěhotnět-znáš to sama. Takže všichni jsou vítání :wink: :wink: :wink:

A ještě-gratuluju k holčičce!!!!! :wink: :wink: :wink: To je krásný budete mít páreček, tak se to povedlo, co??? :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

No a rodiče-no comment, obávám se, že to budu mít taky podobně-mamka sice mluví hory doly, ale podle mě je pohodlná až na půdu, takže to nevidím nějak růžově a tchýně si pro jistotu (už je v důchodu) našla práci, takže s tím, že od září se budu pomalu zapojovat do rpacovního procesu na dálku asi ani nebudu počítat, protože mám takový pocit, že mě v tom pěkně nechají....i když slibovali.......Nu což, my jsme holky šikovný, my to nějak zvládneme, ne???? A třeba budeme nakonec mile překvapené, jakže nám ti naši rodiče pěkně pomáhají a vychází vstříc :wink:

cipísku-to s tou tvou tchýní taky nemá chybu, taky je hooodně hustá :confounded: :confounded: :confounded:
23. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joooo a to jsem Vám ještě nenapsala, reakci mého tatínka na náš úúúúžasnej kočárek (každej si samozřejmě myslí, že koupil ten nej nej nej, že jo??) no a první reakce - hmmm, hnědej jooo??? (pohled jakože nic moc), a není to malý???? :angry: :angry: a kolečka nafukovací?? eee, to je blbý :angry: :frowning2: No a to už jsem ho zarazila, že chápu, že je znalec kočárků, alšč že jsme si ho vybrali my sem do terénu a zase jsem ho vyprovodila ze dveří....ale nase.e to, co Vám budu povídat

a reakce mojí mamky??? Chudák se nestihla na něj ani dojít podívat (už jsme si ho uklidili na půdu a vybalíme až bude čas) Takže no comment!!

Tchán a tchyně ho pochválili,. tchán dokonce pomohl montovat, protože byl strašně zvědavej-překvapil :wink:

to mě napadá- Evi už Vám přišel ten Váš?? Neměla bys to tam trošku popohnat????
23. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jájo, vitacitovou buchtu znám, mnaminky mnam, taky občas ukuchtím, stojí to za to holky, můžu jenom doporučit!!!!
23. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helíku,jsi milá,díky :dizzy_face: :dizzy_face:
jsem taky moc ráda za holčinku,vždycky jsem si myslela,že mě jsou souzený kluci,ale byla bych šťastná i za něj,to je jasný :wink:
Mě teda určitě naši nepřekvapí.Mamka jde teď na jaře do důchodu,ale pořád budou podnikat,kočárek s malým vozila jednou,tchyně nikdy :zipper_mouth: a to se určitě nezmění.Akorát si myslím,že si budou chtít brát Mareho,ale tomu je 8,ten je bez práce a oni budou mít pocit,jak mi pomáhají.Ale já si za ty leta umím poradit sama,tak to už neřeším.Svůj rabníček slz na lohle téma jsem si už vybrečela :pensive:
Jak píšu,tak vás pročítám,ale jste tu zajetá parta,tak nezasahuju :slight_smile:

Holky pořizovaly jste takovej ten poštář či co to je,aby mimi spalo na boku?já se pořád nemůžu rozhodnout.

A vitacitovou buchtu neznám,to je nějaká ňamka?
23. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Kačenku si trochu pamatuju,ale určitě měla jinej nick,dávala do albíka fotky ze svatby a renovovali nějakej statek,nebo tak něco,ne?
Tak gratuluju k miminku :wink: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasný, Kačka se "přejmenovala" je to Barča, ale nevím jestli takový nick měla :slight_smile: hlava blbá, si to nepamatuje:slight_smile:

No je to fakt, ty už jedno dítko máš, takže Tebe určitě rodina nepřekvapí. Já uvidím, ale nevidím to růžově, ale plakat kvůli nim nehodlám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mi za to nestojí :wink:

Klidně zasahuj, rádi tě uvidíme:slight_smile:

Jo jinak k tomu polštáři, nevím jestli ho někdo má, ale asi spíš většina usoudila, že budou lepší ty polohovací válečky jeslti víš o co jde-měla to Monča v albu u fotek hned ze začátku.

A máte vymyšlené už jméno pro děvčátko??

:slight_smile:
23. únor 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jasný je to tak, jukni http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2212077&vReferer=%2Fphotos%2Fmon73 Doufám, že se autorka nebude zlobit, že jsem použila její fotografii aniž bych uhradila za autorská práva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnešní noc jsem strávila na příjmu do porodnice, měla jsem poslíky po 10ti pak po 6ti a nakonec po 2 minutách, ale dali mi nějakej čípek do zadku a ono to během dvou hodin přešlo :roll: Přitom jsem ty bolesti měla od půl 6 večer a vana mi pomohla jen když jsem v ní ležela :? když jsem vylezla tak se to rozjelo nanovo :? No dělá si ze mě motýlek prču :erik: :D Takže jsem zpět doma, protože kontrakce mám ale pidi a co ve špitále, tak sem je ukecala, že když to máme 10 minut tam, že fakt přijednu když se mi nebude něco zdát ;) Příjmali mě v 11 večer a já jedla naposledy v 1 odpoledne a ráno mi nedali snídani, oběd teda jo, ale to byl humus, tak jsem teď slupla tři chleby s máslem a salámem a jdu se dospat po té noční hurá akci :D
23. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Helčo a Pedí moc zdravím...

Holky když jste u těch jmen co jste tedy vybraly? A Helčo co máš v rukávu ty? :grinning: :grinning: :grinning:

Pedí vitacitová buchta je taková vynikající dobrůtka - foto mám v albu a recept je o stránku či dvě zpět :wink:
23. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy tak ty takhle? A já myslela, že jste si to daly s Barčou nastejno.... :grinning:
23. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Strašpy

takže planej poplach....Ti teda motýlek dává zabrat, to ti povím :wink: No Barča už se nám rozpadla, takže teď už jsi na řadě jenom a jenom ty :wink: Tak to je fajn, že to máte deset minut, to je dobrý :wink: Tak se hezky dospinkej, ono to už asi co nejdřív přijde :wink: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a mooooooooc gratuluju KačkoBarče k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jájo my máme jmen stále spoustu, manžel si myslí, že je jasno, ale není to pravda :grinning: Já bych si přála Karolínku-tu prostě on odmítá :angry: :angry: :angry: a u toho vždycky skončíme, takže připadá v úvahu Magdalenka, Verunka, gábinka. Když to bude chlapeček tak Vojtíšek nebo Matýsek asi :slight_smile:

A co u Vás?? Už je jasno?
23. únor 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, odešlo ze mě snad tuna zátky, špiním, ale jinak nic, no prostě sranda, ale byl to jednu chvíli záhul, vyšplhalo se to až je 100 a mrňous měl dokonce 190 tep :confused: ale pak to prostě ustalo, nechápu :grinning:
23. únor 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se celkem líbí všechny jména co u vás eventuelně připadaj v úvahu - Vojtíšek je pěkný, ale je to moje přijmení :grinning: :grinning: :grinning:
Jo mi máme jasno od prvního dne :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Strašpy já taky myslím, že už to může přijít každou chvíli a tělo si prostě připravuje cestičky a zkouší kudy tudy a co a jak :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Strašpy, tak pěkný - ještě fakt ¨dobře, že to máte kousek-my to máme do porodky ca 35km, to když se takhle jednou dvakrát nazkoušku projedeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jájo Vojtíšek asi vede, ale problém je, že má svátek ca 20.4. a já mám v půlce dubna termín a nechci aby to měl v jeden den :frowning2: přijde mi to takový divný mít narozky a svátek v jeden den. Co vy si o tom myslíte??

No a co to bude když máte jasno?
23. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek