Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
23. únor 2009

Ty vado, jsem v šoku. To je překvápko!!! 😵 😵

cipisek007
23. únor 2009

Kurník, musím zmizet, za chvíli krmíme a pak razíme ven. Doufám, že tu pak bude víc info. Barče bych napsala, ale vím jak jsem já první 3 dny po porodu nedělala nic jinýho, než odepisovala na SMS 🙂 Tak počkám na info tady 🙂

helik3
autor
23. únor 2009

ahojky,

tak Vám to jdu napsat tu radostnou událost, že je Cyrilek na světě a koukám, že už to tu všechny víte .-)))

Nedočítala jsem, takže koukám, že jste čekaly spíše Strašpy?? Ona už je v porodce??

Jinak soukromý tip, že první bude rodit Strašpy mi nevyšel, ale tak si tipnu po druhý-tipuju že bude mít kluka🙂

helik3
autor
23. únor 2009

Jooo a Barča odjela do porodky ve čtyři ráno, v 7 mi psala ještě pěkně vysmátá, s tím že kontrakce 2-3 min, na dva prsty otevřená, že jí to dost baví 🙂)) že Cyril překvapil. No a v 11:20 mi to píplo, že už je na světě, takže krááánej porod, víc zatím nevím. Jakmile něco budu vědět, písnu to sem 😉

helik3
autor
23. únor 2009

héé to mě mrzí, jsme měly jít zase spolu ve středu plavat 😀 😀 😀 😀 😀 to budu muset holt sama 😀 😀 😀

helik3
autor
23. únor 2009

takže jsem dočetla stránku zpět a tedy je Strašpy opravdu v porodce?? máte s ní někdo kontakt?? To jsem teda napnutá jako kšandy 😀 😀 😀

mon73
23. únor 2009

ahojky Heli, O Straspy nic nevíme. Nepíše , tak možná už šla na věc. 😉 Taky typuju kluka 🙂

helik3
autor
23. únor 2009

ahojky Mončo, třeba nakonec Strašpy rodila dřív než Barča?? Akorát to ješt n evíme 🙂)

Jak se vede?? Co Tobík??

mon73
23. únor 2009

Je to možný, že ještě nic nevíme, protože má číslo na Evču a ta tu teď neni. 🙂
Mně se vede dobře. Co ty pořád makáš? My deme dneska na vítání. Teď Tobís leží na jednom ze svých oblíbenejch míst - na gauči. Poslouchá svůj oblíbenej Blaníček a je mu fajn.

helik3
autor
23. únor 2009

jééé, to je krásný, taková idylka 😉 🙂 Takže vítání občánků jo?? to je super! Užijte si to!! První jeho krok do občanského života 🙂)

Já pořád makám, přesně tak, dopoledne jsem si byla zacvičit, teď dřepím u PC, snad ten největší nápor tento týden skončí, doufám......bych se taky potřebovala už připravovat, že?? 😀 😀 😀

Hele Moni, ptala jsem se tu-ty to možná budeš vědět-mám kočárek, uvnitř je matrace-to je asi normální, ale co na tu matraci?? Rovnou plkenku či nějakou deku?? Neexistují nějaká prostěradla na to?? A ješětě jednu věc-slíbila mi jí Barča-ale ta má teď jiné starosti. Mohla by ses podívt do "lékárničy" ¨co má tobík a kouknout na Cutasept co je tam přesně napsané?? Myslím Tím písmenko za tím Cutasept a obsah?? Nespěchá to, až Ti to vyjde, díky moc.

achalteke
23. únor 2009

Tak já myslím, že i Strašpy se dnes rozdvojí 😀, pokud už se tak teda nestalo, páč myslím, že kdyby byla doma tak už se tu ukáže.
Jo a typuju jí nevim proč, ale taky kluka 😀

Holky dneska mi přišel balík s prvníma hadříkama - jsem z nich úplně unešená a odpoledne jim půjdu vyhradit skříň. No a akorát 80% je v růžové, tak doufejme, že budeme mít dcerušku 😀 😀 😀

mon73
23. únor 2009

Heli odepíšu pozdějc, jdem papkat 😉

helik3
autor
23. únor 2009

hehehe Jájo, tak to doufej, páč chlapeček v růžovým, no nevím nevím 😖 😖 😀 😀 😀

Moni díkes 😉

helik3
autor
23. únor 2009

Tak jsem se dala do dočítání, alespoň na něco zareaguji:

Peda-proč bys k nám lezla??? Vždyť k nám patříš 🙂 Rádi Tě tu vidíme, já myslím, že znáš skoro všechny ne?? Tohle téma bylo založeneý na žádosti a stížnosti přes IP abysme uvolnily místo holkám snažilkám-protože co si budeme nalhávat, ono je to někdy zatraceně těžký řešit těhu věci, když se dlouhodbě snažíš otěhotnět-znáš to sama. Takže všichni jsou vítání 😉 😉 😉

A ještě-gratuluju k holčičce!!!!! 😉 😉 😉 To je krásný budete mít páreček, tak se to povedlo, co??? 😉 😉 😵 😵 😵

No a rodiče-no comment, obávám se, že to budu mít taky podobně-mamka sice mluví hory doly, ale podle mě je pohodlná až na půdu, takže to nevidím nějak růžově a tchýně si pro jistotu (už je v důchodu) našla práci, takže s tím, že od září se budu pomalu zapojovat do rpacovního procesu na dálku asi ani nebudu počítat, protože mám takový pocit, že mě v tom pěkně nechají....i když slibovali.......Nu což, my jsme holky šikovný, my to nějak zvládneme, ne???? A třeba budeme nakonec mile překvapené, jakže nám ti naši rodiče pěkně pomáhají a vychází vstříc 😉

cipísku-to s tou tvou tchýní taky nemá chybu, taky je hooodně hustá 😖 😖 😖

helik3
autor
23. únor 2009

joooo a to jsem Vám ještě nenapsala, reakci mého tatínka na náš úúúúžasnej kočárek (každej si samozřejmě myslí, že koupil ten nej nej nej, že jo??) no a první reakce - hmmm, hnědej jooo??? (pohled jakože nic moc), a není to malý???? 😠 😠 a kolečka nafukovací?? eee, to je blbý 😠 ☹ No a to už jsem ho zarazila, že chápu, že je znalec kočárků, alšč že jsme si ho vybrali my sem do terénu a zase jsem ho vyprovodila ze dveří....ale nase.e to, co Vám budu povídat

a reakce mojí mamky??? Chudák se nestihla na něj ani dojít podívat (už jsme si ho uklidili na půdu a vybalíme až bude čas) Takže no comment!!

Tchán a tchyně ho pochválili,. tchán dokonce pomohl montovat, protože byl strašně zvědavej-překvapil 😉

to mě napadá- Evi už Vám přišel ten Váš?? Neměla bys to tam trošku popohnat????

helik3
autor
23. únor 2009

Jájo, vitacitovou buchtu znám, mnaminky mnam, taky občas ukuchtím, stojí to za to holky, můžu jenom doporučit!!!!

peda
23. únor 2009

Helíku,jsi milá,díky 😵 😵
jsem taky moc ráda za holčinku,vždycky jsem si myslela,že mě jsou souzený kluci,ale byla bych šťastná i za něj,to je jasný 😉
Mě teda určitě naši nepřekvapí.Mamka jde teď na jaře do důchodu,ale pořád budou podnikat,kočárek s malým vozila jednou,tchyně nikdy 🤐 a to se určitě nezmění.Akorát si myslím,že si budou chtít brát Mareho,ale tomu je 8,ten je bez práce a oni budou mít pocit,jak mi pomáhají.Ale já si za ty leta umím poradit sama,tak to už neřeším.Svůj rabníček slz na lohle téma jsem si už vybrečela 😔
Jak píšu,tak vás pročítám,ale jste tu zajetá parta,tak nezasahuju 🙂

Holky pořizovaly jste takovej ten poštář či co to je,aby mimi spalo na boku?já se pořád nemůžu rozhodnout.

A vitacitovou buchtu neznám,to je nějaká ňamka?

peda
23. únor 2009

A Kačenku si trochu pamatuju,ale určitě měla jinej nick,dávala do albíka fotky ze svatby a renovovali nějakej statek,nebo tak něco,ne?
Tak gratuluju k miminku 😉 😵

helik3
autor
23. únor 2009

no jasný, Kačka se "přejmenovala" je to Barča, ale nevím jestli takový nick měla 🙂 hlava blbá, si to nepamatuje🙂

No je to fakt, ty už jedno dítko máš, takže Tebe určitě rodina nepřekvapí. Já uvidím, ale nevidím to růžově, ale plakat kvůli nim nehodlám 😀 😀 😀 😀 mi za to nestojí 😉

Klidně zasahuj, rádi tě uvidíme🙂

Jo jinak k tomu polštáři, nevím jestli ho někdo má, ale asi spíš většina usoudila, že budou lepší ty polohovací válečky jeslti víš o co jde-měla to Monča v albu u fotek hned ze začátku.

A máte vymyšlené už jméno pro děvčátko??

🙂

helik3
autor
23. únor 2009

no jasný je to tak, jukni https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... Doufám, že se autorka nebude zlobit, že jsem použila její fotografii aniž bych uhradila za autorská práva 😀 😀 😀 😀

straspytelka
23. únor 2009

Ahoj, dnešní noc jsem strávila na příjmu do porodnice, měla jsem poslíky po 10ti pak po 6ti a nakonec po 2 minutách, ale dali mi nějakej čípek do zadku a ono to během dvou hodin přešlo :roll: Přitom jsem ty bolesti měla od půl 6 večer a vana mi pomohla jen když jsem v ní ležela :? když jsem vylezla tak se to rozjelo nanovo :? No dělá si ze mě motýlek prču :erik: :D Takže jsem zpět doma, protože kontrakce mám ale pidi a co ve špitále, tak sem je ukecala, že když to máme 10 minut tam, že fakt přijednu když se mi nebude něco zdát ;) Příjmali mě v 11 večer a já jedla naposledy v 1 odpoledne a ráno mi nedali snídani, oběd teda jo, ale to byl humus, tak jsem teď slupla tři chleby s máslem a salámem a jdu se dospat po té noční hurá akci :D

achalteke
23. únor 2009

Čau Helčo a Pedí moc zdravím...

Holky když jste u těch jmen co jste tedy vybraly? A Helčo co máš v rukávu ty? 😀 😀 😀

Pedí vitacitová buchta je taková vynikající dobrůtka - foto mám v albu a recept je o stránku či dvě zpět 😉

achalteke
23. únor 2009

Strašpy tak ty takhle? A já myslela, že jste si to daly s Barčou nastejno.... 😀

helik3
autor
23. únor 2009

ahojky Strašpy

takže planej poplach....Ti teda motýlek dává zabrat, to ti povím 😉 No Barča už se nám rozpadla, takže teď už jsi na řadě jenom a jenom ty 😉 Tak to je fajn, že to máte deset minut, to je dobrý 😉 Tak se hezky dospinkej, ono to už asi co nejdřív přijde 😉 😵

straspytelka
23. únor 2009

no a mooooooooc gratuluju KačkoBarče k miminku 😵 😵 😵

helik3
autor
23. únor 2009

Jájo my máme jmen stále spoustu, manžel si myslí, že je jasno, ale není to pravda 😀 Já bych si přála Karolínku-tu prostě on odmítá 😠 😠 😠 a u toho vždycky skončíme, takže připadá v úvahu Magdalenka, Verunka, gábinka. Když to bude chlapeček tak Vojtíšek nebo Matýsek asi 🙂

A co u Vás?? Už je jasno?

straspytelka
23. únor 2009

no holky, odešlo ze mě snad tuna zátky, špiním, ale jinak nic, no prostě sranda, ale byl to jednu chvíli záhul, vyšplhalo se to až je 100 a mrňous měl dokonce 190 tep 😕 ale pak to prostě ustalo, nechápu 😀

achalteke
23. únor 2009

No mě se celkem líbí všechny jména co u vás eventuelně připadaj v úvahu - Vojtíšek je pěkný, ale je to moje přijmení 😀 😀 😀
Jo mi máme jasno od prvního dne 😵 😵

achalteke
23. únor 2009

No Strašpy já taky myslím, že už to může přijít každou chvíli a tělo si prostě připravuje cestičky a zkouší kudy tudy a co a jak 😀 😀

helik3
autor
23. únor 2009

no Strašpy, tak pěkný - ještě fakt ¨dobře, že to máte kousek-my to máme do porodky ca 35km, to když se takhle jednou dvakrát nazkoušku projedeme 😀 😀 😀 😀

Jájo Vojtíšek asi vede, ale problém je, že má svátek ca 20.4. a já mám v půlce dubna termín a nechci aby to měl v jeden den ☹ přijde mi to takový divný mít narozky a svátek v jeden den. Co vy si o tom myslíte??

No a co to bude když máte jasno?