Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

menny
12. zář 2008

Helco neponocujes sama, nemuzu najak usnout. Mam dnes moc
veci v hlave a ne a ne zabrat. Normalne uz v pul devaty chrnim.
Tak zitra budete oznamovat rodicum, tu velkou novinku 🙂
Tesis se vid?

dadunka
13. zář 2008

Ahoj holky, tak jsem zpět doma a i ve snažilkách. Fyzicky je mi dobře, srdííčko mě ale bolí moc 😔 Představte si, že mi tam diagnostikovali zakloněnou dělohu! To mi nikdo nikdy za ty roky neřekl, jsem pěkně nasr.... protože kdybych to věděla, nemuseli jsme ztratit tolik času. Teď už vím, že se musíme milovat zezadu nebo na koníčka a HLAVNĚ pak neležet na zádech (což jsem úspěšně ty 2 roky dělala), ale na břiše, což jsem pokusně udělala v čerevnci a ejhle. RH mám +, takže ok, čekáme na výsledky na toxoplazmózu a jedeme 9.10. zase do Podolí na protilátky. Taky jsem prý dávno měla mít Duphastone nebo Utrogestan a to mě taky štve, tak příště.
Jinak moc děkuju, že jste na mě myslely! 😵

helik3
autor
15. zář 2008

ahojky,

DAdu, zakloněná děloha?? TAkže problém v oplodnění je pravd. na světě, že jo?? TAkže teď se Vám to určitě povede hned, jak budete moci!!! 😉 Hele, ale zakloněná děloha nemá vliv na to, jak to dopadlo, že ne?? Nebo jo? Jako ten duphaston nebo utrogestan si asi mít měla-mně ho můj gyndař ihned nasadil-prý že jsme se snažili moc dlouho na to abychom to podcenili a že prý to pomáha vyživoat prcka 😉 Ale myslím si, že to třeba pomůže, ale nezachrání to-pomáhá to hlavně na to krvácení a vyživování 🙂

Na tu toxoplazmozu jsem zvědavá, to Ti udělali sami od sebe nebo sis o to zažádala??

helik3
autor
15. zář 2008

Menny a Barčo-vy jste obě doma, že jo?? Hele mám takový nápad, když bysme nechali ten srazík na Tábor někddy na půlku října, co vy na to?? Já jdu na tu dovolenou teď, pak to zase bude blázinec po dovolené, tak kolem půlky října by to mohlo být poho 🙂 A já bycch třeba řekla, že jedu na nějaké testy a v poledne bych zmizela a ca kolem jedné bch mohla být v Táboře-to by Vám vyhovovalo, ne??? Dejte vědět 🙂

helik3
autor
15. zář 2008

jo a taky o víkendu proběhla oznamovací akce-tak jsme si všichni pěkně poplakali 😀 😀 Přání musím vyfotit až bude chvilka, jsem je rozdala a nenafotila 😀 😀 . Jinak dnes se to chystám říci v práci-abych tady nehrála komedii, že jedu do Egypta, když nejedu 😀 Takm i držte palce 😉

menny
15. zář 2008

Ahojky
Helčo to by bylo super s tim srazíkem jsem pro všema deseti 🙂
To oznamení vašim muselo být dojemný 🙂
Naši o ivf věděli, tak čekali na výsledek testu.
Ale mamka se mnou byla na poslední návštěvě v artu (manža nemohl z práce) tak jsme si taky
spolu poplakaly štěstím.

Baru tenhle týden nebudu moc ☹
Jsem příšerně nastydlá, chytla jsem to od Davídka.
Blbý je, že si na to kurýrování nemůžu nic moc vzít.

petreva
15. zář 2008

Ahoj holky,
DADU, moc jsme na tebe s Péťou mysleli... 😔 srdíčko moc hladím...je to těžké...a nad komunikací a jednáním doktorů mi zůstává rozum stát čím dál víc...moc vám držím palce. Teď víte trošku víc, jak "na to", tak budeme všichni věřit, že až to půjde, tak to půjde!!! Drž se a "zajdi" 😵

Jinak my se jdem pobalit a razíme do ČB. Zase jsem nebyla na velký, tak snad tam prcka najdem ☹ břicho mám jak balon...až se stydím tam slíkat, ale hlavně ať nám řekne samé dobré zprávy. O víkendu jsme byli se střejdou a tím jeho postiženým synem na zahradě a nevím, nevím, jestli bych to zvládla...tak se mějte.
MENNÍKU, téda, chřipajzna? Honem rychle citrónek, peřinku a čajík 😉

menny
15. zář 2008

Aho Evi.
Tak tfuj, tfuj, tfuj...hodně jen šťastných zpráv!!!!!
Držim palečky jak jen to jde!!!! To jsou zas nervy co?
Drž se kočičko!!

Chřipajzna to zatim neni, ale nastydlá jsem teda fest.
Na noc jsem si musela vzít paralen a mamka mi koupila
nějaký sprej do nosu s mořskou solí. Čistě přírodní
a je to jediný co bez problémů můžu užívat

zuzan
15. zář 2008

Ahoj holky, jdu se za vámi podívat a zjistit, jak se vám daří 🙂
Chtěla jsem se zeptat vás, co jste na neschopence, jak to máte s vycházkami? Já je dostala od 10-12 hod. a od 14-16 hod. a opravdu poctivě je dodržuju, ale manžel má mít tenhle týden cestu do Prahy a chtěli bychom zajet do Ikey vybrat nějaký nábytek, tak bych chtěla být u toho, ale znamenalo by to vycházky přetáhnout - vyjet brzy ráno a vrátit se nějak odpoledne, tak mám docela strach, aby na mě nepřišla kontrola... Jak to děláte vy? Dodržujete vycházky, nebo spoléháte na to, že žádná kontrola nepřijde? Jsem doma teprve třetí týden a protože už to mám "za pár", tak mi jde o poslední 2 týdny, pak už nastupuju na mateřskou a budu moct zase "žít" naprosto svobodně 🙂))

menny
15. zář 2008

ahoj Zuzanko
Fakt už to máš za pár....já chci taky 😵 🙂
Já mám na neschopence vycházky neomezený.
Ještě pořád máte pohlaví mimi jako překvapení?
Jaký máte vybraný jména? Co kočárek?

22.9. jdu na kontrolu a pak za další týden k Čutkovi,
tak jsem zvědavá jestli se dovíme jestli bude mít
Davídek brášku nebo sestřičku

barag
15. zář 2008

ahoj holky!

Helčo, jasně že to by bylo supr se srazikem, přizpůsobíme to tobě, protože obě sme doma 😉

Zdravím Dadu a přeju dobré a rychlé uzdravování, halvně té dušičky, mě samotné to trvalo příliš dlouho, a tak vím o čem mluvim, ale holky z našeho tématu se vzpamatovaly i třikrát rychleji než já, tak ti přeju, aby se dařilo to rychlejší uzdravování 😉

Péťo, tenhle týden mi to ani nijak neva, když kouknu ven,...fuj, tak sem ráda, že sem tady, za chvilku si půjdu rozdělat oheň, rptože nějak vymrzám

Zuzi, já mám vycházky od 14 do 18 a zatim teda nijak extra taky nedodržuju, sice teda velký blbiny nedělám, jakože na týden pryč, ale i na to sem se doktorky ptala, protože vím, že některý těhule mají napsano neomezené bvycházky,tak Lída je nepíše, a když sem j¨í řiakal že kdybych třeba chtěla jet za rodičema do vých.čech nebo do školy, tak prej to nějak domluvíme (no třeba ty moje orient. tanečky a třeba plavání v táboře sou taky mimo ty hodiny a to na to kvůli tomu nemám chodit?...) a zatim kontrola nebyla ani jednou a sem na PN od 7 tt

cipisek007
15. zář 2008

Ahojky holky!

Tak jste napnutý jak jsme v pátek dopadli? 🙂
UTZ mi dělal mladej Čutka, strašně sympatický mladý černovlasý nosatý chlap 🙂 Potvrdil mi jednovaječné těhu a na konci vyhnal Davida za dveře, aby mi mohl říct, co čekáme.
Miminka jsou úúúplně stejně veliký, a to nejen tělíčko, ale i hlavičku, mozek, stehenní kosti a já nevím co ještě. Máme kousek nahranej i na videokazetě. Nahrál nám tam i srdíčka, který jsem slyšela poprvý a tak jsem je oplakala. Mimča odpovídají stáří a mají cca 23cm i s nožičkama.
Jinak mě opět varoval, že jednovaječňáci jsou problémovější v těhu, tak se mám co nejvíc opatrovat. Pak se se mnou podáním ruky, přáním, ať nám všecko dobře dopadne rozloučil. Byli jsme tam něco málo přes půl hoďky.

cipisek007
15. zář 2008

Jo a jinak jdu ve středu ráno do poradny. Mám takovýho tucha, že mi už zakáže chození. Dneska ráno jsem myla nádobí a pak ještě něco poklízela doma a pěkně mě rozbolelo břicho. Ach jo. 😒

barag
15. zář 2008

a Michalko nám povíš co čekáš?

cipisek007
15. zář 2008

Povím, jen vás ještě drobet napínám 😀 😀

No jsou to krásný holčičky 😵 😵

barag
15. zář 2008

juuuuuuuuuu já to věděla, že to budou holyk, škoda že sem ti to sem nenapsala, že si je tipuju, tak tom máš určo velkou radostt viď
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

barag
15. zář 2008

holčičky holčičky 😵 😵 😵 😵 Barborka a Terezka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

barag
15. zář 2008

Tak budu hlavně Míšo držet palečky, aby všechno bylo v pořádku a ještě si nemusela jít dělat uplný hají 😉

menny
15. zář 2008

Jééé Míšo paráda !!!!!!!!!!
To je skvělí!!!
Tyhle jména jste jim vybrali??
Honza by to nevydržel nevědět a čekat do porodu.

U nás se taky hodně mluví o jménech. Jestli
mi příští pondělí dr. zdělí pohlaví už chcem mít
tak nějak vybráno. Hezky pohladit bříško a říct mimískovi
jménem

cipisek007
15. zář 2008

Barčo, vím, že jsi mě tipovala na holky. Málokdo mě tipoval na kluky, i když pár výjimek bylo. Včetně mě teda 😀
Měla jsem fakt velkou radost. Čutka po UTZ Davida vyhnal za dveře a pak mi to řekl, ale mysím, že mě před Davidem oči prozradily a že to tuší. U našich to už ví všichni, ale Davidovo rodina to nechtěla vědět. Tak si musím dávat hodně pozor na pusu 🙂
Jojo, Barborka a Terezka 😵

cipisek007
15. zář 2008

Peťul, ahojky!
Jojo takovýhle jména už mají holky vybraný. Už je máme i zapsaný na matrice (museli jsme, protože nejsme manželé a tím pádem by po porodu dostaly mimča příjmení po mě a pak by nás stálo plno času a peněz je nechat přejmenovat po Davidovi).
Zatím holkám neříkám jménem, protože se bojím, že se před Davidem překecnu, ale v noci ze soboty na neděli jsem je přemlouvala ať jdou spát, protože sebou mlely jak povzbuzený nějakým energetickým nápojem. Jedna skáče po močáku a druhá dělá kotrmelce. Seděla jsem na WC a říkám: "Holkyyy, tak už běžte spát, já už sotva lezu." 😀 😀 😀

A jaký jména u vás vítězí? My měli jména vybraný a ještě jsme nebyli těhotný 😀 😀

cipisek007
15. zář 2008

Jsem úplně přehlídla Zuzku 🙂
Zuzi, já mám taky na neschopence napsáno NEOMEZENĚ, takže si s tím hlavu nelámu. ALe co vím, tak mi plno ženských říkalo, i sestřička na gyndě, že stejně těhulíny kontrolovat nechodí, takže klidně vyražte do Ikey 😉

cipisek007
15. zář 2008

No holky, já se jdu chvíli natáhnout.
Všem krásný zbytek dne 😵

barag
15. zář 2008

chachá, to je dobrý, holky neblázněte já chci spát... 😀

no ona mě ta legrace přejde, až mi to taky začne, teď na to čekám jak na smilování, abych věděla že vše je v pořádku a pak budu hořce litovat, že si dítě udfělalo tu trampošku na močáku 😀

já chci taky neomezený vycházky, na nákup jezdim leda do města, kde sem pracovala a tuhle sem tam byla na nákupu dopoledne, a přitom na vycházkách mám 14 - 18 hodin a potkala sem spoustu lidí, co mi ještě v létě pracovně volali a jám jim řikala, kdepak se mnou už ne, obraťte se na kolegu, já marodim, no a teď je potkávám, mám strach, že se začnou ptát a začnou do toho rýt a já na té neschopence jen 14 -18...

no úprostě prdeláčkov, tak mám strach jakože z takovejch nepříjemnost¨í, lidi sou zvědaví a nudí se....

zuzan
15. zář 2008

Holky, moc vám děkuju - teda ty neomezený vycházky vám závidím, protože já jsem taková poctivka, až to není hezký a i když vyrazíme za nákupy, tak budu mít špatný svědomí 🙂
Míšo, tobě moc gratuluju k holčičkám, přála sis je víc? Ono to přece není vůbec podstatný, hlavní je, že jste všichni v pořádku a zdravý a pohlaví vůbec není důležitý 🙂
Barčo, tak to je jasný, že se nebudeš omezovat, když se cítíš fajn 🙂)) Já právě mívám docela veliký bolesti v podbřišku, tak i to ležení se snažím dodržovat, protože pak je to mnohem lepší, ale prý to miminko nijak neohrožuje, tak zatnu zuby a vydržím 🙂))
Peťo, uvidíš, že to taky uteče, je mi moc líto, že jsi měla takový trable a problémy, ale věřím, že už je všechno za vámi a už si jen budete užívat bezproblémový těhulkování 🙂)) Budu vám držet palečky, ať už se dozvíte pohlaví a můžete s miminkem mluvit konkrétněji...my už pohlaví víme - od minulého týdne (dozvěděli jsme se ho až na velkém ultrazvuku ve 31tt), ale je to tajemství, takže musíte vydržet 🙂))
Kočárek už máme u sousedů ve sklepě - byla to taková hezká náhoda, přišli jsme k němu jak slepej k houslím - dostali jsme ho zadarmo a je naprosto zachovalej a čistej, tak o to větší radost z něj máme - je v albíku 🙂))

menny
15. zář 2008

Míšo holčičí jméno vybral Davídek, ještě než jsem
byla těhu - Nikolka (Nikol) a u kluka jsme s tim měli boj
už když jsme čekali Dádu, ale vypadá to na Vojtu.
Tak jsem sama zvědavá.
Jani tvrdí, že to bude na tuty holka a všichni kolem
řikaj, že to bude kluk. O něco radši by jsme holku,
ale jen z důvodu, že kluka už máme. Ale nejdůležijtější
je aby byl prťousek v pořádku.

Jo holky v sobotu jsem trochu utrácela...mám
supr čupr těhu kalhoty 🙂

barag
15. zář 2008

Zuzi já teda nědělám nijaký alotrie, ale když mi přestalo být špatně, vyrazili sme na otočku s Michalem do prahy, prtoože sme jako svatební dar dostali dva lístky na provazochodce ¨na Letné, začínalo to v devět večer a my pak jeli nočním vlakem domů, takže takový dobrodrůžo, a jednou sem na víkend byla u kamarádky v Praze, jinak ani nic...jo a jednu neděli sme jeli doˇKamenice na výlet asi na 3 hodiny¨, což bylo mimo mé vyhcázky...jinak taky poctivka, ustrašená, ale přio představě, že bych m,ěla být vězněm těch 4 hodin a dodržovat to jen podle toho až do nějakýho února, tak by mi asi docela slušně hráblo...

navíc ty orient. tanečky doktorka doporučila, já už se teď budím bolestma zad a ty tance na to pomůžou, tak nebudu řešit, že sou mimo vycházky, když je to dobrý pro bříško, záda i miminko...

ty bolesti už sou asi poslíčci, ne? jedna holčina u nuásje měla už asi od 28 tt je myslím 39 nebo 40 tt a stále je dva v jednom, takže z poslíčků pokud nesjou nijak extra bolestivé nebo k nim nejsou jiný příznaky si prý opravdu není potřeba dělat hlavu

barag
15. zář 2008

Pé´to podle mě kluk...už párkrát se mi potvrdilo, že u holek co měli nějaký problémy byly kluci, a u holek bbez problémů- ale není to taky stopro 😉

menny
15. zář 2008

Zuzko ty tajnůskářko 🙂 🙂
hele tak aspoň řekni jaký jméno byste dali klukovi a jaký holce
😉
Jinak taky si myslim, že už to budou poslíčci

barag
15. zář 2008

jé a Péťo kdes sehnala čupr supr kialhoty? někde v táboře? prosila bych doporučko 😀

já to chápu, taky bych měla o něco raději holku s klukem než dva kluky, ale třebas ještě bude pipinka 😉

a u Zuzky tipuju holčičku