• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Jájo, ten můj jakmile mám manželky nebo ordinaci odchází vedle ke kámošovi hrát hry nebo na pivo...on to nemůže vidět a furt to tady komentuje a dělá si z toho prdel a pak mě tak vytočí, že jsem radši , když odejde :grinning: :grinning: nebo zaleze vedle na malou telku, ale to on nerad, páníček :grinning: Uplně nejvíc řve, když tam pustím Poštu pro tebe :confounded: :grinning: ale tou ho jenom škádlím :grinning:
23. bře 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo polštář luxusní, měla jsem úúúplně ten samej, od Terabagu, 2 povlaky - přesně tenhle a pak opačnej, žlutej s modrýma měsícema ahvězdama a sluncema... :sunglasses:

Pedí ahoooooooj!!!!!! :sunglasses:
23. bře 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj ženy :dizzy_face:
mě ten úklid neba :angry:
Výměna byla fakt dobrá,ten panelákovej chlap byl na zabití,fakt debil,na ty děti sprostej,jak se před ním schovávali do skříně

Jo,tak hrozny k obědu,jo???? :grinning: :grinning: Já teda nesnídala,protože jsem v půl 8 vyrazila na úřady,ale zato teď jsem si dala 2 sojový rohlíky a šmitec :grinning: :grinning: zase mě bude pálit žáha jak blázen,ale rovnou jsem to vzala přez lékárnu a koupila jsem nový reny a mořskej sprej do nosu.Zase mi teče celej den při pmrkání krev :angry:

Tak jdu dál uklízet a zárovněň na vás koukat :grinning:
23. bře 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi :slight_smile:

jdu na obývák :angry: ten prach všude blééé
23. bře 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže Výměna se nekoná, páč mi to na těch stránkách Novy nejde zvětšit a na takový pidi obraz fakt koukat nebudu :angry: sem si předevčírem schodila celej systém, takže veškerý aplikace v čudu a tady k tomu byl asi flash player kterej mi zrovna nefunguje :angry: :angry: :angry: ...tak si jdu aspoń nastavit stahování :wink:
23. bře 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to stihli ukazove :wink: uz jsme zpet Indi :wink: tudiz pokud zase nekam nezmizime tak by ten dnesek mohl klapnout a odchytim si te :wink:
Leni ty uz jsi skoro tehulka takze sem patris kocko :wink: jeste par dni a bude z tebe regulerni tehulka :wink:
23. bře 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo,ale o nic nepřicházíš,jedna rodinka pohůdka u moře na Rodosu a druhá paneláková,4 děti,manžel pán tvorsta,kterýmu by jsi dala po každý větě tečku mezi voči a jeho manželka milá,moc hezká ženská.Nakonec pán asi uznal,že se choval jak magor a pak tam byly záběry po měsíci a bylo to tam asi v cajku.Ale mohla to být jen přetvářka :wink:
23. bře 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Indi ten Mamavit ti rovou hele dam protoze nez se domluvime na regulerni kafí u Jani tak by jsi taky mohla uz porodit :grinning: takze ho kdyztak vezmu s sebou :wink:
Jnak zdravim zbytek osazenstva :wink:
23. bře 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a já myslela, že půjdem k Jani na pásovce a ona mi jen vrazí mamavit v brance u školky a nic... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí já na to kouknu ale až asi na večer, no jsem do čtvrtka slaměná vdova tak času dost :grinning: :frowning2: ....si to stáhnu z rapidu a bude :wink:
Inuš mi to máme doma podobně, na Ordinaci teda čučíme oba, ale když ho chci potrápit předstírám, že se chci dívat na Počtu pro tebe :grinning: :grinning: :grinning: to je úplně nepříčetnej :grinning: :grinning:....
23. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ne pockej ty jsi se ke me bala jit Indi to pozor ja te zvu uz asi pul roku :grinning:
23. bře 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porad jsi vymyslela pasovce a ja nevim co jeste a dycky 10 duvodu proc nejit k Jani .o)))) no tak jako jsi si naplanovala na Kvída ne? :grinning: tak jako jak teda :grinning: :grinning: ted v tom mam sama bordel :o)))
23. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No však jsem konečně pozvání přijala a Jani mě doma nechce?!? nebo se bojí mi ukázat pokojíček pro Kristý? Že bych ho zkritizovala? No to já ho stejně zkritizuju... :grinning:
No já jsem dnes ochotná kafí u Jani dát, tak co? :sunglasses:
Pošta pro tebe :grinning: :grinning: :grinning: tak tu bych taky nedala

hele holky,takhle toho asi moc neuklidim.

Jájo,kde máš manžela?
No ale klině počkám do toho Kvída... :grinning:
23. bře 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Thy foe to je vyzva Indi jako blazen :o))))) kuá az jsem si z toho sedla na zidli panejo :grinning: ne ne Jani ukaze cokoliv no problemos :wink: i uklizeno ma :dizzy_face: no jako je mi jasny ze mi zkritizujes uplne vsechno od varny konvice po ponozky :grinning: s tim taky plne pocitam ..ok Indi tak ja az tu manza donauklidi ten jeho kutloch tak se zeptam co je v planu na odpoledne a kdyz nic tak nó problemos :wink: ted si dela poradek v dilne takze ani nejde projit pres kuchyn :grinning:
23. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
V poho, dneska nebo na Kvída, to už je fuk. :sunglasses: Tak já se teda dneska vyjímečně učešu... :grinning: i když do toho vichru co je venku to asi nemá smysl... :confounded: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne Indi pokud nikam nepojedeme a neni nic v planu tak hele zajdi klidne :wink: Kvído ne Kvído :grinning: ale nebude ten pasovec no .o)))))) a hlavne musi to jeho kramarstvi uklidit co tu ma vsude rozlozeny :angry: :angry: :angry:
14:45 jsi rikala ze konicite + - ze? :wink:
ja te mam v kalendari na Kvída napsanou :grinning: :grinning: fakt ze jo ted na to koukam :grinning: vidis jak s tebou pocitam :wink: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ať ho tam klidně nechá, já mu ho uklízet nebudu a prcek mu to uklidí, že už to nkdy nenajde! :grinning: Tak uvidíš, jestli budete doma nebo pojedete někam cournout. :wink:
23. bře 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo 14:45 + pár minut než se vyprdelíme ven... :sunglasses:
23. bře 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jo ..ja tedka padim konecne se svliknout a zjistit jak to teda bude ...to je taky umeni z nej dneska neco vydundat :wink: tak jsme domluvenééééé kdyz tam budu cekat tak to klaplo a jdeme :wink:
23. bře 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
woka tak ja mizim a zatim pic :wink: hjo thy jo no jenze ma na stole pulku dilny a tridi sroubovaky a klice na vyhozeni a co bude potrebovat a co ne takze jako tady by chudak prcek prisel jeste k urazu .o))))) a nevim jak by ses tvarila kdyby prcek vzal do ruky tu rucni pilku a chodil tu s ni po byte :grinning: :grinning:
23. bře 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maximálně by si uříznul ruku, ale co, má ještě druhou... :grinning:
No jak říkám, uvidíš, já to kdyžtak ještě pár dní vydržím... :grinning: :sunglasses:
23. bře 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok Indi jasny bud to klapne dneska bo na Kvída :wink:
Hm druhou sice ma ale kapala by mi krev po byte a vis ze Jani krev nemuze ani videt .o))) a ten bordel z ty krvavy ruky :grinning: hele to fakt ne :grinning: pilky nebrat .o))) tak ja jdu ted uz konecne zatim pa pa
23. bře 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nevíte, když jsem dala reklamovat zvonek a dostali jsme sakum prdum nový, tak na dokladu, který jsem k němu dostala má být dnešní datum ne? Ode dneška na ten nový platí 2 roky záruka ne? Paní mi dala zpátky ten starý doklad na starý zvonek, který si nechali a tam je původní datum. :unamused:
23. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu, taky bych řekla, že když je nový a JINÝ kus, tak musí mít i svůj papír :unamused:
23. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě by mělo být datum dnešní! :wink:
23. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já nás jdu pomalu pakovat na tu hudebku a pak budu vyhlížet mávající pupkatou Jani... :grinning: :sunglasses:
23. bře 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek