Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
25. bře 2009

Tak jdem na češtinu,učení je mučení 😠 😠

indigo
25. bře 2009

Čau kočky! 🙂

5ti bodový pásání je u vajíček vyjímka, bohatě postačí tříbodový. To malý miminko se fakt nedostane ven z tý sedačky, možná v roce 😀 ale to už se stěhuje do větší. Pětibodový se dělá u větších sedaček. 😎 +

Čaj - se nedává, mají dost tekuti z mlíka, jak z mateřskýho tak z imělýho, občas doporučí doktor na ty prdíky, ale to spíš máma by měla pít ten čaj (když kojí) a maximálně přizpůsobit jídelníček. Jinak se s čajem začíná až s příkrmama. Ovšem naše maminky vám to vysvětlí jinak, my jsme pili čaj od narození, od 3 měsíců baštili polívky a v půl roce v pohodě omáčku a knedlíky... 😖

indigo
25. bře 2009

DM - do března jsou jen ty fialový body, co se sbíraj do tý kartičky a pak je 10% sleva. Jinak ty kuponky na konkrétní zboží jsou vždycky do června určitýho roku, já co teď dostala novou knížku pro těhule, tak tam jsou až do června 2010. 😎

indigo
25. bře 2009

Na gatě jsem koukala, ale zatím nevzala, ale asi na ně nakonec dojde. 😉

kroupinda
25. bře 2009

Indi díky za info body jsem nesbírala tak často jsem tam ted nenakupovala,taky si říkám proč by na těch kuponech bylo napsáno do června 2009,takže v dubnu je prokoupím 😉 ...

inna12
25. bře 2009

Indi, právě! se švagrová hádá s její mamkou, že čaj dávat nechce, když ho plně kojí a ona to nemůžu pochopit, že má malej prej určitě žízeňku 😀 a jak je to v létě?? stačí mu taky to mlíčko, asi jo co? 😉

Pedí, hele, prď na ty spoďárky, ještě mi pak vynadáš, že ti fošna vylítla 😀 😀
...já si koupila i ty bavlněný s tim vysokým pasem na to střední břicho, velikost M...ty papírový myslim taky...

jako návštěva vubec nepřišla!!! 😠 mají něco s autem, prorazili jen co vyjeli něco na spodku auta 😝 ale zavolat mohli dřív a já mohla bejt už vyspaná 😀 😝
...poslední dobou spim v noci hrozně špatn 😖 čůrat, převalovat, čůrat, pít, převalovat, čůrat, teplo, pít, čůrat, zima....to je šílený, já už se normálně těch nocí děsim! A když ještě vedle vás někdo tak pěkně tvrdě pochrapuje 🙄 😠

inna12
25. bře 2009

Indi, ale u těch vajíček se taky docela dělá to pětibodový...podle mě je to taky zbytečný a jedno 😉

inna12
25. bře 2009

a příkrmy od kdy??? od půl roka tak náký ty mytve??? (to říkal brácha malej, neuměl písmeno R a K a tak říkal mrkvi mytev 😀, tyjo mluvil špatně snad do 7-8 let, jedinej z nás,diagnoza patlavá řeč, šudík malej, dneska se tomu směju, ale tenkrát se lítalo po logopediích a nic moc nepomáhalo 😒 a to s nim fakt naši denně dělali různý cvičení 😖)

indigo
25. bře 2009

Tý jo já neviděla skoro nikde pětibodový ve vajíčku, ale taky je pravda, že po žádným vejci nekoukám... 😀 a dle mě fakt 5ti bodový zbytečný.

Jinak já porodila v létě, když bylo 35 ve stínu snad měsíc v kuse, doktor doporučil častějc dávat napít z prsa, jen krátce, na žízeň, né klasika kojení na hlad, ale čaj ne. A když už bych chtěla dát nějakou tekutinu, tak čistou vodu.

Jinak s příkrmama od půlroka (plně kojený děti) nebo od 4 měsíců (na umělým mlíku), začíná se jednodruhovou zeleninou, mrkev, květák, brokolice... hele to budem probírat, až to bude aktuáílní, ne? 😀 Jinak super jsou stránky www.kojeni.net 😉

inna12
25. bře 2009

Indi, dík...mě to docela zajímalo, protože jsem dneska koukala na ty skleničkový jídla a to je druhů!! to jsem fakt čuměla! mají těstoviny s tunákem a dokonce francouzský brambory 😝 ale je to docela drahý...ale to je asi pro větší mimi, nevšimla jsem si od jakého měsíce, tak mě to zajímalo 😉

inna12
25. bře 2009

stránky jsem zapsala...Jájo taky si zapiš! 😀

indigo
25. bře 2009

Inuš to bych tipla minimálně od roka, možná i dýl... a drahý to teda je, to tak třeba na cesty nebo když jdu na návštěvu, tak sebou tuhle skleničku, jinak jíst to každej den a třeba 2x deně, to bych musela vyloupit banku... 😝

indigo
25. bře 2009

Ale zase třeba přes zimu jsem dávala skleničky celkem často, rozhodně zdravější než normoš mrkev, nějak se mi nepozdává krásná velká a sytě oranžová mrkev v půlce ledna.... kdoví čim je to vyhnaný, to si radši připlatím za skleničku...

achalteke
25. bře 2009

Ano Inuš píšu si 😀 byla jsem do teď u kámošky a byla shlídnout i u mě výbavu na mimi a říkala ať už proboha nic nekupuju, že je to jak na trojčata 😀 😀 😀 😀 😀

jo maxi cosi je tříbodová a na sporťáku mám pětibodový, ale přijde mi to významově docela stejný...

Kojopolštář mám dva dny terabag s taky těma malinkýma kuličkama (Indi měla nejspíš ten samej) a jako je fakt suprovej, že jsem si ho nekoupila už jako netěhotná 😀 😀 😀

inna12
25. bře 2009

aha, tak to už je pro velký...a všimla sis jak ty mrkve vždycky balí do těch oranžovejch folií průsvitnejch? ty tak krásně v tom vypadaj 😀
dneska tam zrovna pán dával do košíku těch lahviček asi sto 😲 to asi dávaj denně...

inna12
25. bře 2009

žejo ...taky už ten polštář miluju 😀 mám ho furt u sebe 😉 ale kdo by dřív o takových věcech věděl 😅
já teda až odtud! 😉

inna12
25. bře 2009

čekám, kdy se objeví ten Evík 😵 😵

peda
25. bře 2009

Tak jsme se doučili 😝

peda
25. bře 2009

Taky se moc těším na Evču,kdyby byly ještě fotečky 😵 ,ale je mi jasný,že neví co dřív a žije jen a jen pro miminečko 😵 😵

peda
25. bře 2009

Holky,vyzvedla jsem si v DM tu kartu pro těhule,to vyplním a pošlu na adresu,nebo donesu do DM a pak mi přijde nějaká jiná s tím slevněným zbožím?nebo jak to funguje?A ty mokrý ubrousky,těch je několik druhů,těch babylove,jaký mám pořídit??

peda
25. bře 2009

Tak s tím čajíkem si teda taky houby pamatuju,koukám 😕 😀

achalteke
25. bře 2009

hle 😎

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

pardon při focení s bleskem je vidět úplná prdlačka 😒

petreva
25. bře 2009

Ahoj holky!!!! 😵
Jdu vás všechny strašlivácky pozdravit!!!! 😵
Ještě ale musím zacvičit s Elenkou a pak se stavím...přiznám, že jsem nedočítala laoutr nic, ale všechno dohonim!!!
Jen vám všem chci poděkovat a to tak moc, že to ani neuvím říct...Péťa mi vyřizoval pozdravy občas juknul na vás, ale byl často s námi v nemocnici...

indigo
25. bře 2009

Jájo ty musíš mít aspoň 3 děti, abys to všechno využila... 😀 😎

Pedí jestli máš DM po ruce, tak tam s tím skoč, oni to zkouknou, zkontrolujou podle průkazky a na místě ti dají knížečku se slevama. Stejným způsobem tam pak zaregistruješ miminko, to chtěj kopii rodnýho listu, ale můžeš v něm začernit RČ, to nepotřebujou a i to někde na netu doporučujou, kvůli ochraně dat.
Jinak já jsem tu kartu vyplnila přímo na místě a odcházela rovnou se slevama. To ti ta prodavačka taky mohla říct tady si to vyplňte...

indigo
25. bře 2009

Eví ahoooooooooooooooj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😎

petreva
25. bře 2009

Ahoj Indi....určitě přijdu...P se mi tlemí, že jak se ozvu sem, připadne na něj péče o malou 😀 no, nic, fakt musím jít cvičit...

indigo
25. bře 2009

Jen běž, Eli je přednější než cokoliv jinýho! 😉

indigo
25. bře 2009

Pedi a jestli to budeš posílat, tak přilož kopii průkazky, tu první stranu kde je tvoje jméno a termín porodu. 😉

achalteke
25. bře 2009

Eviiiiiiiiiiiiiiiiiiiii juchuchu ahoooooooooooooooojjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!

Indi však jo, já budu mít minimálně tři děti 😎 😀

menny
25. bře 2009

Jé Evi už je tu!!!!!!!
Hrozně mě to mrzí, jestli se tu Evča ještě staví,
ale nemůžu tu být. Příšerně mě třeští hlava.
Migréna jak vyšitá. Musim si jít hajnout.
Tak papa. Dočtu vás zítra.