Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
26. bře 2009

Cipí,ty si vždycky umíš vybrat počasí na procházku 😀 😀

peda
26. bře 2009

Petruš,taky bych nejraději hodila šipku do pelíšku.

Musím na tu cukrovku ještě,nechám to na pondělí,ale vůbec se mi tam teda nechce,to bude asi pěknej hnus.

petreva
26. bře 2009

Ahoj holky, honem rychle mezi křikem,plínou,kojením, cvičením a chováním zabíhám a píšu...
Byli jsme na první prohlídce u Dr. akomplet jsem ji proječely...prý jak to popisuju tak to vypadá na tzv tříměsíční koliku, ty jo jesti to bude trvat 3 měsíce tak nevim, nevim...Jinak je všecnodobrý, prý jsme dokonce už skoro na porodní váze, tak asi baští dost...v pondělí přijede sestřička k nám...MÍŠO a co jsi vyzjistila o těch kolikách?? Vy už ale můžete nějaké kapičky na bříško,ne? Nebo čajík určitě...
HOLKY asi nevyjmenuju všechny, tak vám chci poděkovat za přáníčka pro Elenku a pochvalu...přidám nějaké foto,které jsem ještě zmenšila..
LENI o "tebe" jsem přišla, ale to nejhlavnější tě čeká, takže budeme moc držet palce 😉 teď jich je dokonce i víc, tak neboj nic a věř 😉 náhodou jsi statčná ženská, už sis přošla "svým" a jdeš pořád dál, mimčo čeká 😉
Ty jo, ten spodej je dneska festovní...snad se mit o nějak nepovolí nebo což...mám to oteklý a to fakt nesedim...jen při kojení a takovém poslštáři do tvaru O, to by mělo být stejný jako kruh,ne? Tak sakra nevim, co si to vymýšlí...

cipisek007
26. bře 2009

Jo jinak k tchýni. Ona volala zrovna, když jsem oblíkala holky ven. Tak jsem to nechala dýl zvonit, jakože jsem hoooodně zaneprázdněná a pak až to zvedla (zase ona to nechává krátce vyzvánět a já jí musím volat zpět ), a ptala se co děláme a já na ní, že zrovna se oblíkáme a jdeme utrácet do Teska. O návštěvě nepadlo ani slovo. Já jí podezřívám, že ona se sem bojí chodit, když jsem s holkama sama doma. Nikdy tu ještě nebyla, když jsem tu s nima sama. Vždycky přišla buď se svojí segrou a nebo když je doma David. No co pro mě líp

Jo a taky jsem si postěžovala jak holky večer brečí bolestí bříška aže žádný kapky nezabírají, ale že existujou ještě jedny - probiotický, ale že jich je jen 5ml a stojí skoro 700,-. No a ona hned, že až budeme spolu,tak se domluvíme. Takže nám asi na ty kapky dá (na 99% urřitě).

cipisek007
26. bře 2009

Pedí, že jo? 😀 😀 Vylezly jsme a bylo horko, až jsem se málem svlíkala. Ještě do Teska to šlo, ale když jsem z něj vylezla, tak jsme zmokly. Došla jsem k našim, začaly padat kroupy, tak jsme schovaly holkyi s kočárem no a protože se blížila hodina krmení, tak jsme musely dát pláštěnky a vyrazit. Takže holky bylyschovaný pod igelitem a do maminky bušily kroupy 😀 a že jich bylo 😀

cipisek007
26. bře 2009

Pedí, to si piš, že je to hnus to co ti dají vypít 🤐 🤐

petreva
26. bře 2009

Holky Péťa jede pro kočárek!!!!!!

cipisek007
26. bře 2009

Evi, ale nic nám nepomáhá ☹ Zjistila jsem, že se má hodně masírovat bříško, taky kroužit nožičkama v kyčlích a pak je lehce přimáčknout k bříšku. Masírujeme Pupíkem, přikládáme pecky, dáváme BabyCalm a nic. Ještě jsem zjistila, že je dobrý miminko nosit v klubíčku. Máš ho zádíčkama na biše a ruku máš na stehýnkách, který přimačkáváš k bříšku. Zjistila jsem, že to trochu funguje na prdění. Nosím takhle holky po cvíču a vždycky si prdnou.
Tohle nošení je ale i lepší než bříško na bříško. Někde jsem to vyčetla, že se míň namáhá páteř.
Hlavně udržeuj Elence bříško v teplíčku. TO je neudůležitější. Co nejmíň, aby ho měla nahatý 😉

cipisek007
26. bře 2009

Evi, tak to je super, přišel akorát 😵

petreva
26. bře 2009

Míšo díky za postřehy. Heleď nám ještě trošku na odkrknutí pomáhá poloha "tygříka", jestli ji neznáš,napiš,pokusím se to nějak oscanovat nebo nafotit a dám do albíka. Elenka si tam kolikrát dost krkne...no ale bříško (asi bříško) bolí stejně ☹ Jak jsem mluvila s Dr. říkal že pro ty 3měsíční koliky je právě tenhle čas typickej pozdě odpl až večer + noc...tak vy brčíte "jen" 2 hodiny? To my jsme teda větší otužilci a teď bude i celý barák ☹ 😨
Ještě k tomu širokýmu balení...vy ho nikdo nemáte?? Mě se zdá, jak má malá kolem sebe ty tři plíny, že je od pasu dolu hrozně vyvýšená a směrm k hlavičce zase zkopce...půjčili nám ortoped. kalhotky, ale jsou hrozně tvrdy a nožky jí tohodí úplně do stran, nechce to vůbec mít na sobě...

cipisek007
26. bře 2009

tak to mi nic neříká. Já mám zkušenost s tím, že když si krknou, tak je nachvilku ještě položím do vodorovný polohy a znova zvednu a většinou si ještě krknou. Taky jsem to někde vyčetla 🙂
Evi, jojo dvě hodiny, ale stačí to. Nedovedu si představit, že Ti Elenka pláče tak dlouho,to musí bejt hroznej záhul ☹
My široký balení nemáme. Holky mají zatím kyčle v pořádku, ale dr. je chce vidět na UZ kyčlí každých 6 týdnů.
Zkus podložit matraci pod hlavičkou, stačí knížka. Aby nebyla hlavičkou dolů 😉 My takhle ležímeuž 2 měsíce, ne kvůli kyčlím,ale kvůli zahlenění a ublinkáváni.

cipisek007
26. bře 2009

Evi a co ta rektální rourka?

cipisek007
26. bře 2009

Děvčata, moje holky jsou blázni.

Já je po poledním krmení nechávám ležet vedle sebe na naší posteli, jsou tam klidnější a já se v klidu najím. Jím a v ložnici podezřelý ticho. Jdu se tam kouknout a oni obě čuměly na lustr a tlemily se. No masakr. 😀 😀 😀

petreva
26. bře 2009

Míšo zkusím to z knížky nějak dostat na net... rekt. rourka...no víš, jak to je...jsme zatím malinkatý a nechce se mi používat nic moc...uvidíme, jestli se to nesrovná, budu hledat.
Podložit matraci , ale máme tam monitor...jsem pošuk, ale takhle jsem mnooohem klidnější a nechodim se dívat každých pět min. tak To asi nebudu moc. Musíme něco vymyslet.
Z kočárku jsme úplně vyřízený 😀 😵
Nové fotečky 😵

indigo
26. bře 2009

Holky jak já s váma soucítím... ☹ Moc přeju, ať je líp co nejdřív, mýmu prcíkovi to trvalo 4 měsíce, to už je fakt moc.
V tygříkovi jsme taky nosila, ale asi až dýl, vůbec si to nepamatuju, asi by dítko mělo aspoň trošku držet hlavičku, nebo ne? Už ale fakt nevím... jo tady jsem ho našla. 🙂
http://www.mladazena.cz/scripts/detail.php?id=2...

cipisek007
26. bře 2009

Evi, jasně, to chápu, já taky proti ní měla námitky.
Tak zkus podložit nohy od postýlky 😉
Jdu se kouknout na fotečky!

peda
26. bře 2009

Evi,ta je krásnáááá,ta v tý postýlce a v sedačce 😵 😵 jak jí trčí ty ručičky 😵 😵

Cipí,mám si vzít na tu cukrovku čaj,nebo něco?já si matně vzpomínám,že jste to tu řešily,ale už si nevzpomínám 😠

cipisek007
26. bře 2009

Evi, koukni ještě sem, to jsem včera našla při pátrání po kolikách 🙂 http://jaknato.centrum.cz/rodice-a-deti/2008/12...

indigo
26. bře 2009

Jé to je mazlík..... 😎 úplně je škoda, že ty děti tak rychle rostou..... 😖 😀

cipisek007
26. bře 2009

Evičko, Elenka je krásná 🙂

Indi, díky za odkaz, když večer budou zase brečet, tak vyzkoušíme 🙂

Pedí, já si ho brala. 0,5l černýho neslazenýho studenýho čaje. kam na ten cukr jdeš?

indigo
26. bře 2009

Míšo já taky dík za odkaz, to video je super a je tam toho víc jsem koukala, jak koupat, jak měřit teplotu..... to se i já, "zkušená" matka podívám. 😎

cipisek007
26. bře 2009

vidíš, to jsem si vůbec nevšimla 🙂

indigo
26. bře 2009

Jinak hele, prcek bejval taky odvařenej z lustru 😀 , ale jen v ložnici 😀 jinej to nebylo to pravý..... 😀 Jó dneska je vyřehtanej z jiných věcí, třeba když se tygr zeptá medvídka Pú jestli si dá čaj s medem a medvídek odpoví ano, ale prosil bych bez toho čaje... 😀 to jsou kolikrát hlášky v těch pohádkách pro mrňata... 😀 😉

cipisek007
26. bře 2009

Holky čučí na všechny lustry 😀 Kam přijdeme, tak koukaj na strop 🙂
Jooooooooo tak to je dobrá hláška 😀 😀 Tak daleko jsme ještě nedošly, ale taky nás to čeká 🙂

peda
26. bře 2009

Cipí,můžu si vybrat,kam půjdu a nejsem objednaná na čas.není to divný?můžu jít prý na sever nebo jih.Tak půjdu na jih.

Musím letět,máme od půl 6 trénink,papa

peda
26. bře 2009

Jé,holky,mi máme všeude ty borovky přímo ve stropu,kam bude koukat ta naše lady??? 😀 😀

cipisek007
26. bře 2009

Pedí, na Jihu ti to do čaje nalejou. Ale buď tam brzy ráno, hned na půl 7 😉

peda
26. bře 2009

v půl 7????ty jo,takhle ráno už jsem dlouho nikde nebyla 😀 😀 ale díky,čajík si vezmu.

petreva
26. bře 2009

jaký video??? Já nezkušená matka se taky podívám 😀

indigo
26. bře 2009

Evi jak teď dávala Míša odkaz, už na to koukám, jak správně kojit, jak správně připravit umělou výživu.....