Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

mon73
1. říj 2008

Magnesium mám na křeče v nohou 😉
V práci moc nestojim, nechodí lidi, 😖 tak víc sedim.

helik3
autor
1. říj 2008

Tý vo.e 29kilo??? By mě šmejklo 😀 😀 Bože dej ať se mi to vyhne 😀 😀 Hele a jak dlouho jsi to schazovla než ses dostala do normálu po Lukym??

No 12 je taky už slušných, ale snad se tedy do 20vejdeš, by to chtělo, viď??? Dolu to jde krutě........ 😖

mon73
1. říj 2008

Schodila sem to za rok. Je ale pravda, že sem v prvnim byla děsně na sladký, tak to ty kila šly hodně rychle nahoru.

mon73
1. říj 2008

Jo a máme zase novýho favorita v kočárcích.
http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-c...
Ale počkáme na novou kolekci, ta by měla bejt modrošedá.
A co ty? Už sis něco koupila?

helik3
autor
1. říj 2008

no kočárek je krásnej 😉 ale já se v tom zatím vůbec nevyznám, ani se teda zatím o to nějak nesnažím 😉

Já si nekoupila zatím vůbec nic, kromě dvou kalhot -o číslo větší-aby mě nedřely v práci. ale jinak si počkám až po tripple 😉 😵 Dřív nekoupím nic. Tchýnmě mi přinesla jedno bodíčko, že nemohla odolat 😀

Hmm, já jsem taky víc na sladký, chjo 😖 A to se říká, když sladké tak holka, tak jakto že máš Lukáška?? 😀 😀 😀 Tomu tedy nerozumím!! 😀 😀

mon73
1. říj 2008

Jo ono se toho řiká 😉 Měla sem břicho do šířky, to taky řikaj holku. Teď mi de dopředu. No ale je fakt, že už od narození měl dlouhý vlasy, je to šílelenej cíťa, potrpí si na "módu", tak uvidíme co se z něj ještě "vyklube" 😀

helik3
autor
1. říj 2008

hehe, že by si to Pán Bůh na poslední chvíli rozmyslel?? 😀 😀 😀

Hele na tu kolekci juknu až doma, teď to tady nejde 😀 ale takový název kočárků jsem ještě neslyšela, i když já jiz cmoc zas tak neslyšela 😀 😀 ale moc ráda s epodívám až bude chvilka 😉 Taky bych chtěla tu kombinaci se vším, abych nemusela lovit někde jinde autosedačku a všechny ty doplňky co k tomu jsou 😉

mon73
1. říj 2008

No, ale panenky ho neberou. Když byl malej, tak jenom kuchyňky. Ale jinak vojáci a auta. 😉

Ta značka je už tady dlouho. Bylyi i za Lukyho. Je to Itálie a tam už je 50 let. Tak snad by o tom mohli už něco vědět.

mon73
1. říj 2008

Tak já zatim končim, ahóój 😉

helik3
autor
1. říj 2008

to určitě jo, ty jsi už zasloužilá mamina, takže to posoudíš a vybereš dobře 😉

Tak pa, doufám, že se ukáže někdo jiný, abych tu nebyla sama 😀

cipisek007
1. říj 2008

Ahojky holky!

Heli, jsi tu ještě? 🙂

Mončo, s tím břichem - já čekám holčičky a břicho mi jde dopředu. Všechny špeky, co jsem měla na bocích, tak mi zmizely a břicho mi jde hezky dopředu. Jsem krásně kulaťoučká 😀 A prosím pěkně - pouhé 3kila nahoře 😉 Jsem na sebe pyšná. Strašně jsem se bála, že přiberu moc moc moc a na konci těhu se ani nehnu, naštěstí mi holky sežraly zásoby 🙂 No ale jsem teprve ve 23tt, takže oni ty kila narostou 🙂

barag
1. říj 2008

ahoj holky! jdu Vás pozdravit a poděkovat že ste na mě myslely, když sem byla ve špitále, naštěstí to byl nakonec vcelku příjemnej pobyt, protože sme se dobře sešly na pokoji a u furt sme se něčemu tlemily, sestřičky z nás nechápaly 😀
až na jídlo, to byla jednou studená večeře - chlebik knuspi, takovej ten plátek, studenej kus neobalenýho filé a kysleá okurka zabalená v igeliťáku, tak sme se spolubydlící vždycky tlemily, ona měla totiž taky bezlepku. jenže jí nosily z domova palačinky a brambor. salátek, tak sem tiše záviděla 😀

Mončo, já čumím, ty už budeš za chvilku rodit 😉

a Míšo, jak vy to vlastně máte s tou svatbou? David se Tě zeptal,. když ste ještě nevěděli že sji těhulka, to asi budete řešit až hodně dlouho po porodü ne? až třeba rok po porodu, aby si z toho neměla jen nervy nebo zatím vůbec neřešíte?

helik3
autor
1. říj 2008

čauky,

jé Míšo už jsem tu nebyla ☹ škoda, bylo moc práce. Zítra zase zajdu, hlavně ráno mám volněji 😉

No Míša se bude vdávat až budou družičky chodit, že jo??? To bude nádherné jak budete mít vedle sebe dvě princezny 😵 To budou fotečky, mhhhh 😵 😵 😵

Hele Barčo, tak to bylo veselo v nemocnici, tak to má být 😉 hlavně že jsi ok 🙂

cipisek007
2. říj 2008

Barčo, zrovna včera jsem si říkala, že jestli se do dneška neukážeš, tak ti písnu co se děje 🙂 Už tě ty bolesti přešly?
Je super, že sis to ve špitále užila, tak to má být.
Nu naše svatba. David si myslí, že jí zlávdnem příští rok během léta. To bude holkám cca 1/2 roku. Já tak moc optimistická nejsem. Nedovede si představit péči o jedno dítě, natož o dvě najednou. V životě se nepřichomejtnul k hlídání dětí, takže bude hodně překvapenej, až si holčičky přivezeme domů.
Já svatbu vidím na léto 2010, holky budou už chodit a později je může i někdo pohlídat. Kdopak nám asi příští rok pohlídá dvě půlroční mimina? Nehledě na to, že jestli budu kojit, tak to bude megaproblém.
Ale budeme mít krááásný družičky 😵 😵

cipisek007
2. říj 2008

Heli, jsi tu? 🙂

helik3
autor
2. říj 2008

jéé jsem, jdu Vás dočíst, tedy jesli něco je 🙂

helik3
autor
2. říj 2008

taky vidím tvojí svatbu na léto 2010 😉 taky si myslím, že s plůlročními dvojčátky si to neužijete nikdo, to prostě nepůjde, hlavně zařizovat svatbu není otázka 1-2 měsíce, takže jeslti jí teda zařídí celou David, tak se možná půl roku po porodu vezmete 😉 Ale nechci ho podceňovat, ale vím jak se k tomu většina chlapů staví 😀 😀 takže to bude na tobě a myslím, že prvního půlroku budeš ráda, že jsi ráda a na nějakou svatbu nepomyslíš 😀 😀

helik3
autor
2. říj 2008

jsem si myslela jak budu mít volno po ránu a ono ouha, žádné volno, pěkně makat, makat makat 😀 😀 😀

cipisek007
2. říj 2008

Helčo, no moc toho není 🙂

Jak se vůbec cítíš těhulko? Máš nějaký nevolnosti nebo problémy? 🙂

cipisek007
2. říj 2008

Haha, David a zařídit svatbu? To by napřed musel změnit zaměstnání (doufám, ale že k tomu dojde brzy po narození holčiček) aby měl čas lítat po ČB a zařizovat. A s půlročníma miminama to fakt nepůjde. Ten rok už podle mě nehraje roli.

helik3
autor
2. říj 2008

Přesně tak!! Už Tě vidím, jak hned po porodu dvojčat, začneš vše organizovat a zařizpovat 😀 😀 😀 to by Tě asi brzo taky odvezli na psychnu 😀 😀 😀 To víš že jo rok uteče jako voda a pak budou ty VAše dvě princezny kolem Vás běhat 😵 😵 😵

Hele neprokecla ses už?? Nepoznal to DAvid co to bude?? 😉

Mně je relativně dobře, občas mě píchne v podbřišku, bolí mě teda dost prsa-asi i vyrostla-takže tipuji, že tak za chvíli začnu přepadávat 😀 😀 😀 😀 a jsem unavená, k večeru nechutenství-ale nic strašnýho 😉 Váhově jsem +1-2kg, kontrola 9.10. 😉 Toť můj podrobnější popis 😉

cipisek007
2. říj 2008

Ještě jsem se neprokecla, ale jednou málem jo. Když mu říkám do tel. že se díťata melou už i v noci, tak jsem mu málem včera řekla, "ženský sebou melou už i v noci" 😀 Ale naštěstí jsem to opravdu za pidisekundu 12 spolkla a řekla děti. 🙂
Ale moje babča se prokecla. Ale nevím, jestli to slyšel, protože já jsem to ani nezaregistrovala.
Myslím ale že to tuší, že ot budou holky. Vždycky když něco řešíme, tak řekne a "stejně to budou holky" a nebo "to jsi kupovala růžový?" Zatím odolávám a vytáčím se z toho 🙂

Prsa teď bolí i mě. Hrozně. Jako na začátku těhu. Ale nějak moc nevyrostly, spíš objem pod nima se drobátko zvětšil. Nechutenství moooc dobře znám, to je dost protivný. Já ho měla několik týdnů v kuse. Hrůza.
Jinak je super, že se cítíš dobře. 😵

helik3
autor
2. říj 2008

já Ti mám to nechutenství vždycky jenom večer - což je vlastně výhoda, že celý den mohu jíst a večer skoro ne, nebo jen trošku 😉 Což je dobře, alespoň teď nesmím moc nabrat, ještě mám čas, ještě všechna kila přijdou 😉

Hele a babí to teda chtěla vědět, jo?? Takže to ví všichni krom DAvida?? TAk to se stejně prokecne do té doby než budou na světě, to je jasňačka 😀 😀 😀

Už máš výbavičku koupenou?? Už bys měla mít 😉 jaký máš ten kočárek, hoď sem odkaz 😉

cipisek007
2. říj 2008

Naše rodina to ví. Davidovo rodina to vědět nechtěla, jen jedna sestřenka a segra. A ta sestřenka nepatří zrovna k bystrým lidem, tak doufám, že to nerozkecá. A kamarádi to ví, ale mají zákaz, tak snad to dodrží 🙂

Výbavičku už mám. Musela jsem, když mi hrozí zalehnutím a občasným pobytem ve špitále. V sobotu ještě jedeme pro autosedačky a myslím, že ten základ už máme.

http://www.detskyruzek.cz/kocarky/dvojcata/ingl... náš kočárek. Ale ve skutečnosti vypadá mnohem líp. KDybych ho měla vybírat po netu, tak si tenhle nevyberu. A máme ten modro-hnědej.

helik3
autor
2. říj 2008

hehe Míšo, ten nemá chybu!! Já jsem z toho celá v tranzu, když vidím ty dvě korbičky proti sobě, nebo pak za sebou, hehe, to je vychytaný 😉 Jsem to ještě u nikoho neviděla tady unás, každý má takovou tu klasiku, velkou korbu, sporťáky vedle sebe apod. Tohle je bomba, už se mooc těším na ten srazík s mimčama 😉 🙂

cipisek007
2. říj 2008

Heli, ono se to dá různě kombinovat a ty autosedačky, co si pro ně jedeme, tak se dají připnout místo těch korbiček. Když s nima pojedu třeba k doktorovi nebo do města, abych nemusela tahat celej kočár, tak doma nechám korbičky a povezu jen kostru a děti v autosedačkách.
My to máme z praktických důvodů. Jednak to byl jedinej kočár, co se nám vešel do auta (máme fiat Punto....) a jednak se s tímhle vejdeme do výtahu, bydlíme v 9. patře a jeden z výtahů je nákladní - ouzkej, ale dlouhej. Jinak bych musela nechávat kočár ve sklepě a tahat holky dolů a přendavat je do kočáru.
Vůbec se mi ze začátku nelíbil, ale snad budu spokojená.

barag
2. říj 2008

čau holky, byla sem dnes v táboře, konečně sem vyvolala i fotky co mi dali různ lidi z digitálu, kvalita oproti kamarádovým profi nic moc, ale konečně je celá akce komplet. jé, v roce 2010, to už budou fakt k sežrání jako družičky a už si budou uvědomovat i tu svou důležitost 😀

když se zmiňujete o prsou, my máme zatím provizorní sprcháč na chodbě a pak letíme do kuchyně, kde topěj kaman, takže se převlíkáme až u nich, no koukla sem se při tý příležitosti po delší době na svý prsa a čuměla sem na to asi minutu v kuse než sem pochopila že je to moje 😀 mám teď tak cíéčka a na to že mám 14 dnů starý nový větší podprdy, mám dojem, že se do nich nevejdu 😀

o těch inglesinách sem slyšela samou chválu, já sem totiž vvysazená na takový ty klasický houpací kočárky a tuhle firmu chválily holky cop s tím mají zkušenost

cipisek007
2. říj 2008

Báro, čoveče já na svých prsou necítím žádnou změnu. Jen ten objem pod prsy a že mě v posledních dnech dost bolí. Ani dvorce okolo bradavek se nezvětšily, jen lehce ztmavly.

Já jsem o inglesině slyšela až když nám ho nabízeli v obchodě. Vybírali jsme si mezi dvěma typy (oba měli korbičky za sebou), ale vyhrála inglesina i když byla asi o 6-7 tis. dražší. David je vysazenej na Itálii (máme auto Fiat a David má motorku Ducati...) a jelikož ing. je Italský výroby, tak to bylo pro něj jedno velký + 😀 Tak jsem ráda, že jsi písla, že je inglesina dobrá.

barag
2. říj 2008

no, já se zapojuju do diskuze o houpacím kočárku a klasickým kočárku a to co sem měla vybraný tak nemá tolik vychytávek jako inglesina, že je prej dražší, ale o to víc vychytanější. 😀 já uplně hledím jak ty holky o tom vědí tolik 😅 )

nö ale michal by myslím raději zase českej výrobek, ale to už je jedno, protože půjde hlavně o to, abych to tady na těch cestách necestách hned nerozbila nebo nevyklopila dítě a ještě aby se mi to i líbilo 😎