Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
31. bře 2009

Korupinko,ahojky 😉
tak přítelovi hodně štěstí,ať to není nic vážnýho.A ještě jsem ti chtěla napsat,že v babycentru maj ten monitor dechu a má 4 roky záruku,tak to nemusíš nechávat na poslední chvíli.
Já dělala k večeři smaženou nivu a eidam a jsem jak balon,ale doslovně,asi prasknu 😝.Ještě jsem pekla piškot s jahodama a želé,to jsem taky neodolala,už ani nechodím na váhu 😀 😕 😅

kroupinda
31. bře 2009

Ahoj Pedíku,tak to je super děkuji za radu no až tam pojedeme do budějovic někdy během 14 dnů tak ty monitory koupíme 😉 ,doufám že jich tam mají dost 😀 ...Pedí tak váhu já radši neřeším až na ní vlezu v pátek u doktorky tak počítám tak 12 kg nahoře 😀 ..jdu si udělat jahody s mlékem at si trochu obalím nervy jsem z toho náká přepadlá no holt hormony v těhu 😉

peda
31. bře 2009

Korupi,je dobře,že přítele vezmou do nemocnice,pořádně ho tam proklepnou,udělají všachna vyšetření a na něco určitě přijdou.Oni si ho tam zbytečně dlouho nenechají,neboj 🙂 On je člověk teď citlivej,ale vydržíš to,neboj 😉

cipisek007
31. bře 2009

Evi, my po jídle necvičíme. Zásadně před jídlem. Holky by to hnedka vyblinkaly.
Se škytavkou taky válčíme. Holky škytají několikrát denně, máme vypozorováno, že se to děje většinou potom, co je po jídle položíme a oni začnou hejbat nožičkama a ručičkama a nebo se tlemit. Dřív jsme je chovali, ale teď je necháme ležet. Pití nám nepomáhá. Jen jim zaskočí.

helik3
autor
31. bře 2009

Ahoj kočky 🙂

Pamatujete si ještě na mě?? 😀 😀 😀 😀

Jak se všechny máte? Co miminka a co naše budoucí maminky, jak se cítíte, všechno v pořádku??

Já byla dnes na první monitoru-no v 396tt si myslím vcleku pozdě, ale čára práce dělohy je skoro rovná 🙂 Akorát jsme v pondělí byla u gyndra a po kontrole jsem mu tam hned začala krvácet a pořád ještě špiním...takže nevím nevím jeslti je to ještě z čípku, nebo jestli neodchází už něco jiného..... 😉 Manžel - jak jinak - od pondělí v prd.., přijede asi zítra a zase ve čtvrtek doma nebude, tak snad vydržíme 😉 😉 😉

Dnes jsem byla s Menny, Matoušek je boooožskej!!!!!! A Davídek tak poslušnej, prostě nechápu jak to ta holka dělá 😉 😉 Prostě krásná pohodová rodinka 😉 😉

Jdu dočíst alespoň nějakou řádku ať jsem v obraze, alespoň trošku, za ty dva měsíce nbo jak jsem tu dlouho nebyla, to asi nedoženu 😀 😀 😀

helik3
autor
31. bře 2009

Koukám, že je hodně nově příchopzícvh čekatelek na mimíska, tak moc zdravím 😉 a ať vše probíhá bez problému! S některými se znám, s některými ne-tak Ahoj 😀 😀

Evi-moc moc gratuluji, vůbecv jsem Tě nestihla, jenom mi holky psaly, jakže si to nááádherně zvládla a že máte úžásnou holčičku 😉

achalteke
31. bře 2009

no ne já nevěřím vlastním očím 😀 😵 😵 😵 😵 nazdar bazar Helčo!!!!

helik3
autor
31. bře 2009

nazdááárek Jájo, jak se vede???? To koukáš, co?? Tak kdy jdeš k Čutkům??? A jak se cítíš??

achalteke
31. bře 2009

ale jo jde to 😀 😀 😀 zítra jdu na UTZ a uvidim jestli půjdu k Čutkojc, páč náš mudr dělá big UTZ taky a podle referencí, že prej moooooc dobře (dokonce ho chválí baby z Písku), takže uvidíme jak se s nim domluvím zítra 😉 ...no a jak se cítím? Skvěle - fakt tak dobře jak teď mi nikdy nebylo, nic mě nebolí, nic mě netrápí a báječně spím a navíc u mě propuklo takový to opravdovský miminkovský těšwní.... 😉

no ty už to máš fakt za pár...už máš všechno přichystaný? A jak se cítíš?

helik3
autor
31. bře 2009

Teď jsem Ti Jájo koukla do albíka, co ta druhá těhule?? To je ta tvoje kamarádka???? To jsem zvědavá až tam bude fotečka 40 a 36tt 😀 😀 😀

Míšo, holčičky jsou úžasné🙂 Až budeš mít čas, jsem zvědavá kolik už vážíte a měříte a jak se kojí?? Jde to vůbec ještě anebho jste na flašce??

Taky jsem koukala že jste řešily monitor dechu-tak já ho mít nebudu-jedině kdyby mi byl doporučen v porodnici, ale když bude vše ok, nechci zbytečný stresátor domů 😉

achalteke
31. bře 2009

jo Helí to je ona, už se docela vzpamatovala, to mám pupek, co? a přitom 2 kg nahoře 😀 😀 😀

helik3
autor
31. bře 2009

no protože jsem začala včera u dr. krvácet, tak mě to donutilo a dnes jsem zabalila tašku do porodnice a dala si jí do auta, kdyby si mě tam po monitoru nechali 😀 Tak jsem si říkala, alespoň mě donutili to dobalit. Asi mám všechno, snad.....akorát nevím s těma hadříkama jeslti toho mám dostatek, ale to se dá vcelku rychle dokoupit🙂

chodíš cvičit nebo procházky?? Doporučuju bazén - chodím na těhu plavání-spíš takový těhu cvičení v bazénu a nemá to chybu! Tak jestli to v okolí někde máte a máš ráda vodu-hurá do toho-já dojíždím 30km ale stojí to za to!! 😉 😉 😉

helik3
autor
31. bře 2009

tý jo, tak super 2 kg nahoře, no to je náádhera 😉 😉

Já jsem teď na 11kg, takže taky mega spokojenost 😉

achalteke
31. bře 2009

jo jo plavat chodim 2 x do týdne - hned po ránu páč to nejsou lidi a na prochajdy chodím každej den s pesarem 😉

Helí a co jména? a myslíš, že někdy uvidíme tvůj těhu pupek - tolikrát už slibovaný? 😀 😀 😀 😀

cipisek007
31. bře 2009

holky koúkněte na tohle, řvala jsem jak želva. Je to ze Zlínský nemocnice.

https://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
cipisek007
31. bře 2009

Héééééééélčo!! No mě snad šálí zrak!! 😵

Ve čtvrtek jdeme na kontrolu,tak písnu. Tobě SMS, bůhví kdy se sem zase dostaneš 😉

achalteke
31. bře 2009

jo jo Míšo to už sem někdo dával, nádhera - my jsme u toho buleli jak želvy celá rodina. Teď s mýma těhu hormonama to fakt nedám (dnes mě rozplakala umírající moucha) 🙂

cipisek007
31. bře 2009

Helčo, ne že zase zmizíš, když přijdu!

Heleď, my už 2 měsíce nekojíme. Měsíc jsem odstříkávala a holky dostávaly 4x denně Nutrilon a 4x denně moje mlíko. Zásoby ale klesaly a už došlo, takže jsme jen na Nutrilonu.

helik3
autor
31. bře 2009

¨tak to je bezva Jájo, to je super, že se takhle hýbeš-podle mě při a po porodu, jako když to najdešš 😉 😉 😉

Hele o jménech mi ani nemluv 😀 😀 😀 Holčičí Karolínku mi manža nechce od začátku povolit-už moc nebojuju, jsem s tím smířená, takže pravde. Magdalena-ale papír se jmény mi podepsal nevyplněný 😀 😀 tak si mohu dopsat co chci 😀 😀 ba ne to bych mu neudělala-ale řekla jsem mu, jestli se na mě vyprdne a bude v práci (protože pořád slibuje jak si to zařídí), tak že mu Magdu nedám a napíšu si tam karolínu 😀 😀 😀 😀 Tak to možná zabralo, prý bude od příštího týdne doma-myslím jezedit "kolem baráku" - to má dojezd domů tak 2 hodiny. Teď kdyby mě to chytlo, tak má dojezd domů ca 17 hodin - to by mi byl platnej 😖 😠 😨

No a chlapeček bude Vojtíšek nebo Matýsek-dle toho kdy se vyklube-asi nechcceme aby měl nastejno narozeniny a svátek a Vojta má svátek 24.4., tak to necháme podle toho kdy se poklube 😀 😀

Musím se smát,m se hádáme pořád o hočičí jméno a třeba to bude kluk 😀 😀 😀

Hele megabřuch asi dám na net ještě dnes, mám?? 😀 Mám jeden čerstvý včerejší 😵

cipisek007
31. bře 2009

jájo, fakt? Mě to poslala kamarádka na mejl. Když si představím, že takhle ležely moje holky a rozhodně na tom nebyly tak špatně jako tahle Laurinka. A taky měly o kilo víc.

cipisek007
31. bře 2009

Helčo, sem s tím pupíkem!!! Víš že my tě tu tipujeme na kluka?? 😀

achalteke
31. bře 2009

jo Helčo dej Vojtíška (to je moje přijmení) a Matýsek je můj brácha 😀 😀 😀

sem s tím břichem Helí 😀 😀 😉

Míšo jo jo docela to tu jednu dobu na koníkovi kolovalo 😵

helik3
autor
31. bře 2009

neboj Míšo , nezmizím🙂 tak to jo, já si to nepamatovala jestli kojíš nebo ne🙂 Ale takhle je to asi pro tebe lepší, ne?? Holky dýl vydržej, jsou nacvaknutý pořádně 😉 Jak vůbec to zvládáš??? Co skoromanžel??? Máš vůbecv čas si trošku oddychnout?? A jak v noci, jak dlouho Tě nechají vyspat v kuse?

cipisek007
31. bře 2009

Jáji, ahááá tak to já nevím 😅

Helčo, jojo Matýsek - toho jsme chtěli dát, kdyby se nám narodili klucí (Matěj a Ondřej)

helik3
autor
31. bře 2009

to video jsem viděla dokonce ijá někdy kolem Vánoc 😀

achalteke
31. bře 2009

no my pokud nám zítra mudr řekne že čekáme děvenku jsme se už konečně shodli na jménu - Karla a u kluka netušíme - chtěli jsme Sama, ale jejich všude teď milion 😉

cipisek007
31. bře 2009

Helčo, jsems nima přes den sama, večer a v noci mi ještě pomáhá moje mamka, David před 2týdny musel už do práce. Mám čas,neboj. Když usnou, tak skočím na net a že jsem tu pečená vařená, co holky? 😀
Holky kolem šestý nakrmíme a vydrží spát do 2-3 hodin. Ráno se budí pokaždý jinak. Někdy ještě v 5, někdy až v 7 🙂
Jj, je pro mě lepší flaška. Já to kojení nesnášela. Hrozně mě bolelo a brečela jsem u toho, takjsem to začala odstříkávat a holky to dostávaly ve flašce. Takže jsem i věděla, kolik vypijou. Když to cucaly z prsu, tak jsem neměla tucha.

cipisek007
31. bře 2009

helčo, aha, tak to jsem ležela ve špitále, takže jsem tu nebyla 😉

cipisek007
31. bře 2009

Jáji, Karla je hezký jméno,není jich teď tolik 🙂

helik3
autor
31. bře 2009

😉 😉 no jasný Míšo, úplně chápu, že to takhle je pro tebe lepší 😉 😉 Zvlášť když jste s tím takhle bojovvaly 😉 No to jsou holčičky hodné, že Tě nechají vyspat, to je super!!!

hele ještě si myslí skoromažel, že by mohl být manželem letos v létě?? 😀 😀 😀 Nebo už vidí konečně realitu, že nejdříve tak za rok?? 😀 😀

No jájo, tak to bude kluk, když máte jansý jméno pro holku 😀 to je zákon schválnosti 😀 😀 😀 Samuel-Sam je krásný jméno, ale je fakt, že je všude.... Ale to ten náš Vojta nebio Matěj taky, ono je o asi fuk...