Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
3. dub 2009

Já se o oblečení tenkrát radila s doktorkou, páč jsem nevěděla, to je normální u prvomatek.... 😀 a ta mi řekla, že miminku mám dát o jednu vrstvu víc než sobě. Takže když já jsem venku v tričku + mikině + bundě, dítěti dám body + mikynu + bundu (svetr) + jednu vrstvu navíc, což se ale bere i deka nebo zavinovačka nebo tak... 🙂

indigo
3. dub 2009

Jé, Meníku, čekaly jsme tu, že se aspoň přijde na to co mu vlastně je... 😖 no aspoň že je lepší, ale stejně...

cipisek007
3. dub 2009

Peťul, to je hrozný. Horší než kdybys věděla co s ním je. A že si s ním neví rady ani doktoři? Ach jo. Držím mu pěsti, pořád na něj myslím, malýho, na kapačkách. Aspoň, že tam s ním může být babička, jsi drobátko klidnější, viď?(že tam může být, než aby tam byl sám).
Budu čekat na další zprávy.

straspytelka
3. dub 2009

Teda to je záhada s tím klučíčkem 😒 ☹ hele a nespolknul něco? 😨 ale to byna RTG bylo asi vidět že jo 🙄

straspytelka
3. dub 2009

holky poradíte mi někdo? potřebuju dát co mám na dvd filmík tak jsem to chtěla skopírovat do pc a nejde mi to, pak bych to totiž chtěla dát na internet jako mám toto : http://www.zkouknito.cz/video-spolecna-cesta-zi...

cipisek007
3. dub 2009

Holky, teď mi volala Peťa. Řvu jak želva.
Držte všichni Dádovi palečky. Jde pod narkozu, prej má něco v krku a nikdo neví co. Ježiš, ta holka má ale smůlu ☹ ☹ 😢 Pak dá vědět co a jak.

achalteke
3. dub 2009

Míšo 😔 😔 😔 😔 😔 moc moc moc na něj myslím, na kloučka - ať je co nejdřív v pořádku!!!!!

cipisek007
3. dub 2009

až se mi Peťa ozve, tak písnu, sice budu odpoledne u našich, ale ti mají taky net.
Ježiš, mě je jí tak líto. Tolika trápeního jí provází.

indigo
3. dub 2009

😖 a jéje...

dadunka
3. dub 2009

Ahojky, Peťo neboj bude to určitě dovrý, Davídka z toho vysekají a zjistí co mu je. Napadá mě nějaká alergická reakce na něco, jestli mu uvnitř neotekl krk. Dýchá sám dobře? Po čem mu to začalo? A to stalo teď prvně? Nebo nějak poleptaná sliznice, která mu nepustí nic dolu, přemýšlím, jak mourovatá. Taky ne vždy je na rentgenu vidět vše, třeba tam má opravdu něco mechanického zapíchnutého. Brzo to už bude jasné a bude zase dobře. Je fajn, že tam můžeš mít mamku a nechápu, jak manžel mohl spát 😖
Drž se kočko.

My taky měli dneska noc. Včera jsem snědla něco nadýmavého a Táda od 9 od večera do teď řádí v břiše jako černá ruka, asi je taky nafouklej nebo co, až jsem se bála, jestli mu něco není a samozřejmě se při tom nedalo spát, takže jsem jak mumie. Nevěděla jsem, že ho takhle může ovlivnit už v těhu, je mi ho líto. Jsem blbka, budu vážit co do tý pusy dám. Jinak je mi teď blivno, že by konečně přišla chvíle pro 1. těhu blitku? 😢

cipisek007
3. dub 2009

Staršpy, s tím ti neporadím, v tomhle jsem antitalent 🙂

cipisek007
3. dub 2009

Dadí, ona je asi v nemocnici, moc plakala, když mi volala, tak jsem jí jen řekla, že to tu vyřídím a ať se drží. Podle toho co psala sem, tak to vypadá, že se stalo poprvý.

dadunka
3. dub 2009

Ach jo, chuděrka malá, určitě musí být hrozně vystrašená ☹ Je mi to líto, bude zas dobře určite, musí! S dětičkama si ještě asi užijeme co. 😖

cipisek007
3. dub 2009

Holky mají hlad, zatím páčko, když budu něco vědět, písnu 🙂

inna12
3. dub 2009

Peťul!!! ☹ drž se! to bude určitě dobrý!!! chudinka malej...myslím na vás!!!
na manžela se nezlob, oni jsou takový chlapi, všechno podceňujou, ale starost má určitě taky...

straspytelka
3. dub 2009

Teda holky, já měla tucha, myslím, že to bude třeba hračka malá, nebo něco... 😒 no uvidíme, dopadne to dobře, určitě, jak jinak že jo 😉 MUSÍ 😉 😒
Jdeme teda ven zatím se loučím 😵

inna12
3. dub 2009

Dadu,abych nezapomněla, taky děkuju za info o obojku 😉 dneska pro něj vyrazíme..

pořád myslím na Peťu a malýho ☹ snad to bylo jen zaseklýho něco... 😖

cipisek007
3. dub 2009

Fuj, jsem se lekla, SMS, rychle běžím k tel. a ono mi píše Takko, že má slevy. Takovýhle SMS v době čekání na něco důležitýho bych zakázala!!!

cipisek007
3. dub 2009

Razím k našim. Holky tu už hodinu vřískaj, tak je hodím do kočáru a nechám stát na zahradě. Najím se u našich. By mě zajímalo co to do nich vjelo, tohle ještě nikdy nedělaly. 😒
Zatím páčko!

dadunka
3. dub 2009

Tak furt nic novýho? Chjo chjo ☹

Innuš, není zač, ale jen si nenechte nacpat jinou značku (většinou levnější a nekvalitní), tyhle máme léty osvědčené.
Táda v břiše už se zklidnil, asi už konečně spí, se nedivím, po tý 12tce. Dneska jsou vůbec ty děti nějaký neklidný co..
Co máte v plánu na víkend?

cipisek007
3. dub 2009

Tak jsem Petě psala SMS a ona volala zpět.
Davídkovi vyndali z krku kus masa, byl tam blbě šprajclej, prej mu už natýkal i jícen, tak mu ho roztahovali. Krmí ho sondičkou nosíkem. Byla prý u něj, když se vzbudil a normálně komunikoval. Má antibiotika a snáší to dobře. Když to půjde dobře, tak v pondělí by mohl jít domů 😵
Peťa akorát byla na cestě od Matýska, aby ho nakrmila.
Všem strašně mooooc děkuje za palečky 😵
Já jsem tak ráda, že to dobře dopadlo!!!! Že to bylo "jen" to maso!!
Musím končit, papa 🙂

indigo
3. dub 2009

😎 Už bude jen líp!

inna12
3. dub 2009

🙂 Ježiš, super!!!! mám radost! Peťul, snad už sis těch nervů užila dost a bude už jen klid a pohoda 😵

já přišla z venku, jsem zpocená jak čunák, jsem to nějak neodhadla s hadrama, jdu si dát sprchu a jdeme do města, už potřebuju tu novou podpdru, už mě tyhle nějak tíží...tak si dáme zmrzku a pak pojedeme s psíkama do lesa na chatku to připravit na zítřejší uvítací barbecue pro kámošku, tak musíme na velký nákup...uff to se mi vubec nechce!!! holky těhotný, co budete nosit v těch vedrech??? Indi? Jájo, Dadu? já už jsem ted hotová, je mi jedna sukně, k tomu asi nákou tuniku, jsem už taaaaaaaak nakynutá 😝 ach jo.at už je červenec...

Dadu,tak snad ho náš veterinář bude mít! 😉 Filík je dneska hodný kučík, zlobil jen ráno, ted asi chrupá a má jarní únavu 😀
v úterý jdeme na ten 4D tak se moc těšíme, hlavně přítel se nemůže dočkat, začal se moc těšit 😵

hezký den všem!!!!! a celý víkend! asi se sem nedostanu, tak si pořádně užijte sluníčka

a speciální pozdrav pro malýho pacientíka DAVÍDKA!!!!

dadunka
3. dub 2009

Teeeda, jak se tam může takový obyčejný maso takhle šprajcnout co. 😒 Teď se Peťa s rodinoustanou vegetariáni. 🙂 Hlavně, že to dobře dopadlo. Mám radost!

inna12
3. dub 2009

holky prosím vás, nemáte někdo telef.číslo na PEDÍKA??????? díky

dadunka
3. dub 2009

Já ne Inno. Holky, tak jsem ze sklepa dotáhla fusak co jsem v něm byla já, uvnitř je kožíšek, nahoře je nějaká umělotina, je oranžový s kačenkama, nemám srdce ho vyhodit, jako budu určitě kupovat nový, ale tenhle se taky může hodit. No a dala jsem ho prát, nejdřv jsem chtěla na 90°C, ale našla jsem tam cedulku, že se má prát na 40°C, což mi přijde po těch letech, co byl v pytlích, krabicích a po sklepích jako hrozně málo, že se z toho nevypere všechen bordel. Tak jsem ho dala na 60°C a modlím se, aby se nerozpadl. Důkladně jsem mu to před zapnutím pračky vysvětlila, byla by to škoda. Tak držte palce!

kroupinda
3. dub 2009

Ahoj kočky tak jsem vás dočetla,včera už jsem sem neměla sílu jít protože jsem jela za přítelem do nemocnice odpo mu řekl nákej doktor že neni jeho ošetřující a že ho domů nepustí tak jsme od půl 4 do půl 6 čekali na primáře kterej pak propustil 6 chlapů...výsledky bude vědět nejdřív za 10 dní...Peto držím davídkovi moc palečky všechny co mám to je nadělení...já jsem dneska byla na kontrole a nic moc mě nepotěšila...posledních 14 dní mi tvrdne břicho i přes to že beru 3 denně magnesium a zavádím si 3 denně utrogestan,holčičky tam mají málo místa,děloha mi jde dolů a placentu mám dost dole,takže ted už budu jezdit k doktorce každý týden a když se bude děloha pohybovat tak budu muset jít už ležet ☹ ...doktorka říkala že už od 24 týdne se děti rodí,no to mě moc nepotěšila tak se modlím aby holčičky aspon vydržely do toho 30 týdne...takže jsme dneska šli na matriku kvůli příjmení a ze sklepa jsme přinesli věci,přebrala jsem je a začínám je prát když je tka hezky no mám hodně ležet ☹ 🙂 ...tak ještě musíme příští týden do budějovic dokoupit kosmetiku abych měla všechno připravený tak uvidíme.... 🙂 jdu se natáhnout,večer sem ještě kouknu...

lenkacar
3. dub 2009

meníku co to čtu to je hrozný,co malinkej jak mu je? že by mu to podráždil ten kus masa co mu zaskočil?chudinka malinkej ,ještě že jsi u toho byla když blinkal ze spaní ..ani nechci domyslet ...

lenkacar
3. dub 2009

kroupí a nosíš taky vložku? mě ten utroš vytejká.. a spim po něm..tak se moc šetři ještě je čas na holčičky

lenkacar
3. dub 2009

ty jsi byla hodně hubená vid ..žádný reservy kožní nemáš