• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Dobrou chuť. Já jsem dopila Caro a dojedla Milu. :slight_smile:
7. dub 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Moooooooooc všem děkuju za držení palečků!!!!
Děkuju za všechny sms a IP :slight_smile: !!!!!

Davídka máme doma, dnes ho pustili :dizzy_face:
Nejradši by vyjedl ledničku :grinning: ale jsme na tekutý a kašovitý
stravě. Moc mu nejde být trpělivý a dožaduje se špaget :slight_smile: ale brzo
se dočká
Hlavně, že ho máme doma. Jsem hrozně šťastná!!!!!
Takovej strach a bezmoc :frowning2:
Tyhle pocity už jsou u mě jako doma, ráda bych je poslala pryč a aby
už se nevracely!!
16.4. jde Davídek na polykání kontrastní látky, je to něco jako sádra a pod
rentgenem prohlídnou, jak jsou na tom trávicí cesty a hlavně tedy jícen.
Pak se uvidí co a jak. Moc bych si přála, aby nás v tomhle štěstí neopustilo a dopadlo
nám to dobře. Davídek je opravdu hodný dítě a nezasloužil by si další trápení.

Omlouvám se, že vás nedočítám, opravdu teď nemám čas.
Jinak začala jsem pít kojící čajík, tak je to s mlíčkem lepší.

Ještě jednou všem děkuju, mám vás ráda.
Papa
7. dub 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj meníku,
jsme všechny moc ráyi, že to takhle prozatím dopadlo. Budem držet palečky i dál! :sunglasses:
7. dub 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulko, to jsem ráda, že už jste všici zase doma! S Dádou už to bude jen a jen dobrý :dizzy_face:
7. dub 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado Jájo! Já bych tě normálně nepoznala! Ty jsi úúúplně jiná :grinning: Budeš mamča s dredama :grinning: To se dobře bude udržovat, co? :grinning:
7. dub 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů tak paráda Peťo, tak dobře to dopadlo prozatím a určitě i ty výsledky budou ok, tak i nadále držím Dádovi palce je to statečnej kluk :wink:

Míšo jo jo dredy byli prima a zase budou, údržba je v poho až na ty kvanta šamponu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!

Jáji, to si myslím, že jediný, co je blbý je mytí :grinning: No hlavně se nám pak vyfoť :slight_smile:

Tam je zase tak krásně! No jsem chtěla něco napsat a úplně jsem to v tu ránu zapoměla. :sweat_smile:
8. dub 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky já furt koukam kde má jája ty dredy a ono asi v profilu co? to je teda změna..jájo a co koník co se narodil? to je přímo vaše farma?
8. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak zdravim petulku doma s davídkem ...
8. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty míšo včera mě zase napadl takovej blud vyrábí se kočáry na dvojky který jdou jako odepnout od sebe a je z toho 1 kočár?
8. dub 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
viděla jsem golfky ,ale jestli třeba i kombinace ..asi ne co ,byla by těžká konstrukce ,no ale by mě to zajímalo ,třeba jedeš sama tak je secvaknerš a pak přijde manža tak si vemete každej svůj.. :wink:
8. dub 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no se nudim a vymejšlim krávovinky ..evinko co maličká byla dneska hodná?
8. dub 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau žínky :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
bohužel do francie nejedeme jsem z toho úplně v pr... :pensive: :pensive: :pensive: - muž dostal nějaký šílený bolesti do podbřišku, doktoři si s ním nevědí rady, sono nic neprokázalo a on pláče od bolesti....takže zůstáváme doma. Než zjistí z krve co to je musí ležet a bere algifen a jak se zdá tak mu začal pomáhat konečně :sweat_smile:

Leni ahoj ne ne naše farma to není má to jeden známej a má tam ustájený svý + cizí koně a má tam i mou krásku (vlastně moje už není :pensive: ) a já tomu prostě říkám naši koně, protože tam chodím pomáhat, jezdit (teď tedy ne), radit a kibicovat :grinning: od prvního dne co tam ti koně jsou :grinning: :grinning: hříbátko je nádherný - hřebeček, hněděj a má modré oči :dizzy_face:

Leni myslím, že takový kočárky normálně existujou :wink:
8. dub 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo jájo ten musí bejt krásdnej to se ti nedivim že ses do těch koníků zamilovala ..
8. dub 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudák manža.. ten můj furt heká s varlatama ,řikam ještě že má zamražený děti ten bude za chvilku neplodnej úplně ..a nepůjde s tim ..
8. dub 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to je přesně můj chlap - hrdina říkám mu že ho odvezu na pohotovost v noci no ne ani slyšet o tom nechtěl :angry:
koně jsou fakt moje obr láska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
tam je zase krásně :dizzy_face: :dizzy_face:
Vítám doma Davídka s maminkou :dizzy_face: :wink: :slight_smile: ,Dáda je opravdu velikej šikula,že to takhle zvládl,to dostane určitě nějaký pořádný bolestný od zajíčka :dizzy_face: .Já byla jako malá taky na tom rentgenu,jak se pije ta bílá sádra,nechodila jsem ještě do školy a nemám na to špatný vzpomínky,tak snad už to bude poslední Davídkovo trápení :wink:
Petruš a co mlíčko?pomohl čajík?A co malinkej,musíš pak vložit nějaký nový fotky sameťáčka,až bude čas a mohla by jsi přidat i Dádovo,ať vidíme šikulu.

Já včera celý den prala a sušila a usušené prádlo jsem si naskládala na stůl na terasu a samozřejmě,když jsem jela pro kluka do družiny,tak mi to celý totálně zmoklo :angry: :angry: a jak jsem v tom dešti táhla ten sušák domů,tak se mi složily ty nohy :angry: všechno mi popadalo a já se regulérně rozbrečela vzteky a lítostí :grinning: :grinning:
Tak dneska peru zase :angry: .
Byla jsem na těhu cvičení,sice cvičit nesmím,ale domluvila jsem se,že budu chodit poslouchat rozumy a bylo to fajn.

Jájo,tak to je hrozná škoda,měli by jste krásný počasí ve Francii.Mi tam byli 7, 8 a 9 května,jak je to volno a bylo už taky teploučko a hezky,ale když jsme pluli po Seně,tak začalo lejt jak blázen,to byla hrozná škoda.
Třeba to ještě časově zvládnete a podíváte se tam,než budete tři :dizzy_face: .Hlavně,ať je manža v pořádku a není to nic vážnýho.A dredy fakt dobrý,koukala jsem jak blázen,co to je za foto :grinning: :grinning: a vůbec bych tě nepoznala.Já si to nedovedu představit,já když si nemůžu pročesat vlasy,tak bych se zblánila.Na dovolený si nechávám plést copánky,pak je mám pár dní ještě doma a už se vyloženě těším,až to rozpletu :grinning: :grinning:
8. dub 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,co mají dneska holky dobrýho k obědu?máte pořád mrkev s brambůrkem,nebo už jste přidali něco jiného?
A úklid vůbec neřeš.Já včera drbala důkladně koupelnu a když jsem chtěla umejt střešní okno,tak jsem zjistila,že nejde po zimě otevřít.Jsem zvědavá,co s tím budem dělat.Jde tak na 10 cm a víc ne.Já se taky bojím mejt okna,jak jsme vysoko,ale mi máme vykýře a tak pod námi je ještě kus střechy,tak nevidím dolů,není to pro mě takový hrozný,jak to musí být pro tebe.
8. dub 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdem odpoledne k zubaři,tak se drobet bojím :unamused: ,snad tam nic mít nebudu a malej taky ne.Zatím kaz žádnej neměl.
Jdu pohodit tělo na terásku,zatím papa a všem přeju krásnej den :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
8. dub 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženský :wink: :grinning:
Vítám Davídka doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Koníci jůů a modrý oči jo, tak to jsem ještě neviděla :slight_smile:
Vrátila jsem se z města, nakoupila jsem milion kytek na balkon a tak chci po krmení dravé Simonky jít zase ven a zasadit to :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sílu nějak nemám :sweat_smile: bolí mě škeble, potřebovala bych masage :fearful: Nasr...mě ten můj blbec, tak jsem ráda, že je v práci a a ni se na něj netěšim :angry: KRETÝNO JEDEN :angry:
Holky těhulinky a jak se těšíte?Jak já bych to bříško zase hctěla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jsem asi nemožná :grinning:
Pedi, jéééé zubař jo, já jdu na koncio dubna, ser mi táááák nechce už teď, tak ať ti to dobře dopadne :wink:
Leni, hele neboj, to vyjde, mě taky nikdy nic nebylo a když jsem měla hyperstym...čekala jsem dvojčátka a i když mi nic nebylo tak taky jsem čakala dvojčátka :wink: je to fakt co těhu, to jiný pocity :wink: mě teda pak vydrželo blinkání pokaždý v těhu do 5týho měsíce :confounded: :grinning:
8. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Holky moje opravdu moc vám děkujem :dizzy_face: jste zlatíčka

Peťul bolestný Davídek už dostal. Miluje Vall-iho a tak jsem mu koupili postavičky z něj. Nic levnýho, ale
chtěli jsem mu udělat radost. Ty si byla na tom pití kontrastní látky? Je to humáč?
Davídka v nemocnici moc chválili. Jsem to asi nesla hůř než on. Je to brouček.
Mlíčko je lepší, snad vydrží.
Zuby mi v těhotenství daj vždycky zabrat, tak tě lituju.
Fotečky určitě přidám, až bude chvilinku víc času. Matoušek už je kus chlapa. Krásně drží hlavinku a už
se i přetočí. Je to šikula.

Jájo teda, tys dredařka, tak to je fakt hustýýýý :grinning:
Bych tě nepoznala. Musim ale říct, že nemáš chybu :wink:

Strašpy teda ty chlapy, škoda mluvit co... :angry:

Leni nezlob se, trochu mi to tu uniklo, jak byl malej v nemocnici, už máš embroušky
zavedený?? Kolik sis jich nechala zavést? Kočičko moc držim palečky, aby to dopadlo
a mohla ses radovat!! Z celýho srdce Ti to přeju!!

Míšo ta tvoje tchýně....taky škoda slov :angry:

Ještě jsem vás nestihla dočíst. Pomalu se chystáme ven.
Dnes jsem byla u kamarádky na šátkování a je to supéééééér, jsem
maximálně nadšená a Matýskovi se tam moc líbí. Umim zatim 2 druhy úvazu...žádná sranda,
ale chce to cvik. Dnes razim prvně ven se šátkem.
Tak jsem zvědavá.
Když bude čásek, tak večer vás dočtu a napíšu :wink:
Pusu všem papa
8. dub 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé holky tady došlo k omylu - DREDAŘKA JSEM BYLA - teď momentálně nejsem, ale za pár měsíců zas budu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peťo tak to jsou výborný zprávičky - vypadá to, že se vše vrací do normálu - tak snad i ty testy budou v pořádku :wink:

Strašpy těšim se jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: samotnou mě to překvapuje, páč jsem měla furt všelijaký obavy atd...no prostě takový ty zvláštní těhu pocity....ale teď je to fakt paráda....už se na Rudlu moc těšíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Peti pak poreferuj jak se šátkem, jsem zvědavá jak se bude Matouškovi zamlouvat :wink:
8. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti jo mám 2 v bříšku a jestli tam oba i zůstanou tam mě klepne pepka .. :confused:
8. dub 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem koukala na všechny možný kočáry a nic takovýho jsem neviděla že by šly jako oddělit na 2 samostatné kočárky funkční..
8. dub 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé aha jájo tak to jo..ted seš teda bezdredka ..tak to jo ..
8. dub 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
strašpy já už taky těhu byla ,ale asi po ivf je to jiné myslim ..sice je mi zase blivno ,ale kdoví po čem ..
8. dub 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jájo ,ale to se mu pak očka změněj ne? sem nikdy neviděla modrookýho koníka ..
8. dub 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni u nás na termínu ho bude jedna holka co čeká dvojky pořizovat :wink: až se objeví zkusim se zeptat :wink:

ne ne Leni ty modrý oči jim zůstávaj - u některých plemen (třeba paint horse) je to poměrně běžné a ten náš hříbouš měl painta dědka :grinning:
třeba tady: http://image2.equinenow.com/137155_1/overo_chestnut_horse.jpg
8. dub 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele leni a jak je? jak se cítíš?
8. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak bezva. Vim, že bys asi měla ze dvouma mimčama v bříšku trable.
Moc přeju ať ten jeden brouček se chytil a nepouští se, až za 9 měsíců.
Mě po ivf bylo taky blbě jako na MS. Testovala jsem 8. den po et a měla jsem
tu druhou čárku slabonkou a až po limitu. 10.den byla už vidět hned a taky víc.
Kolikátý den jsi? A kdy prubneš testík?

Jájo chtěla jsem napsat, žes byla dredařka, to slovo byla mi nějak vypadlo :grinning:
Ale je to nářez...fakt super..budeš dost dobrá mamina :sunglasses:
A jinak prochajda v šátku neměla chybičku... jsem z toho děsně vydřená...malej si lebedil....je to fakty supr čupr.
Letim kojit zatim páčko
8. dub 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek