Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

cipisek007
20. dub 2009

tak jo holky, já jdu pověsit prádlo, do sprchy a spát, jsem zase nějaká utahaná 😒
Všem dobrou noc! 🙂

cipisek007
20. dub 2009

Indi, fakt? Ach jo, a já si myslela, že je dobrá. No snad jí nebudeme potřebovat. 😕

indigo
20. dub 2009

A já jdu žehlit 😖 , vytáhla jsem si prkno a žehličku a tak mě to zmohlo, že jsem si kecla k pc... 😖 😀
Tož dobrou! 😎

cipisek007
20. dub 2009

indi 😀 😀 Mě se hromada nevyžehlenýho prádla pěkně zvětšuje, taky to budu muset někdy udělat 😀
Dobrou!

inna12
20. dub 2009

Kroupi, ahoj...snad vydržíte co nejdéle, at si v nemocnici krátce! 😉
čáru na briše nemám a asi ani mít nebudu, jak to tak vypadá..ale nijak mi nechybí 😀 zato strijáky mam z boku na prsou...ale takový decentní a divný, že zesvětlaly celkem hned 😲 takže myslím, že ani vidět nebudou..na břicho jsem zvědavá, je to asi tři dny, co jsem našla malej náznak, že by se z toho mohla vyloupnout, ale tak at ...s tim nic nenadělám, myslím, že jich bude víc..už v pubertě mi popraskaly boky a to jsem byla hubená, tak mam asi elasticitu špatnou 😖 ale to mě zas tak netrápí..
já se ohnu pořád kupodivu dobře, vypadám jak slon, ale jsem naká ohebná pořád, holení jde teda hůř, ale se tam tak pokroutím, že to nějak jde, ale asi nic moc 😀 😀
ale v noci docela blbě spím...jak si lehnu na bok, už tam kope, na druhým hned zase taky, nechápu jak se tam tak rychle přesune 😖 na zádech se mu nelíbí, fakt blbý s tim spaním....jak spíte vy???
měj se hezky!

indigo
20. dub 2009

Míšo já mám dojem, že je to jediná dětská oční v ČB, ale jistá si nejsem..... třeba půjde už do důchodu, je fakt taková nějaká.... stará... 😀 😝

kroupinda
20. dub 2009

dneska jsme byli u známých který teda vidím jednou za rok taky mají 4 měsíční dvojčata páreček a říkala že přibrala 29 kg a rodila ve 34 týdnu tak si říkám že já ve 26 mám 12 kg nahoře a připadám si jak tank 🙂 ...

kroupinda
20. dub 2009

ahoj Inníku....já taky mám občas v létě strie na bocích stehen...tak jsem čekala jestli budu mít i na břiše a klepu a nic mažu už se 2x denně ale spíš si myslím že je to dědičný a z mazání mám odbrej pocit ale stejně to asi neovlivníš 😉 ...tak o tom jak spím ani nemluvím...na bocích kope každá jinam a když ležím na zádech tak je vidět jak mi jezdí po břiše vždycky taková vlna v pátek se smála sestra u doktorky jak mě kopou každá jinde 🙂 ...jinak mi začly otékat nohy a v noci mám třeba 3x za noc křeče a hemeroid leze čím dál tím víc tak beru na to náký prášky a víc magnezia 😠 ☹

inna12
20. dub 2009

Míšo, trouba samozřejme neumyta! dnes jsem doma nehrábla 😠 myli jsme a přezouvali auta, pak jsme byli pro kytičky, docela jsem to přehnala a nechala tam kupu peněz, tak si teď nadávám... 😝 ale což, budu se jimi kochat celé léto..teda snad..jestli nezhynou pod mojí péči 🙄 😝

Indi, jo? já myslela, že chtěla právě holčičku, my to nějak utkvělo...jojo, tak nějak jsem si myslela, že jste to měli..to je fakt dobrý, zase budou prcci stejně starý 🙂 to víš, každýmu to břicho roste jinak, mně přijde, že mám taky šíleně velký 😖 jako jaký bude za tři měsíce si fakt nedovedu představit 😝 😅
co ty jméno? ještě zatím vede Domča? nebo jsi objevila další?
jako je to k neuvěření, ale my zase doma špekulujeme nad Filípkem..teda já ne.. ale chlap...a to jsem myslela, že už to je vyřešené..je mi ho líto, ono se mu to asi fakt nelíbí...jsem z toho tak nějak smutná 😖 a fakt nevím, nechci být zlá, chtěla bych, aby se líbilo i jemu sakra ☹ a mě se líbí jen dvě jména a to Filípek a ještě víc Martínek, ale ten už ted je malinkej...ach jo...sice by to nevadilo, ale fakt nevím... 😝

inna12
20. dub 2009

Kroupi, jejej ,taky hemouš...to je práce s nima...si normalně nedovedu představit, jaký to je kdyby mě okopávaly dva ...fakt ne 😀 dneska mě to až bolelo, vejlupek jeden 😖 😀
taky myslím, že je to i dost dědičný ty strie, někdo má 200 kg a nemá třeba jedinou, kámoška je hubená jak lunt a záda jí šíleně popraskaly růstem....já mažu jak šílená, ale prsa mi popraskaly tak jako tak..ale není to moc vidět, aspon tak..ale co bude dál... 😝 😀
nohy mi ještě neotekly, ale to asi přijde, tak si hodně dávej nahoru 😉

kroupinda
20. dub 2009

no nic já se taky dneska loučím jdu se umýt a ležet,hezký večer... 🙂

straspytelka
20. dub 2009

😉 Vyfotím se zítra jo 😉 jak jsem oškubaná 😉 Evi, já malou nenechala očkovat proti tomu menin..počkáme až bude větší 😉 už takhle toho ty děti dostanou do sebe 😒 Strie se mi udělali až kolem 28tt jo a tu čáru mám i teď a chloupky k pupíku 😒 hemouše naštěstí ne, uf, to měl můj bejvalej, jezdil do menocnice na vyřezávání, kolikrát brečel na wc ☹ au au
Inuš, já taky utrácím, no ale co, budeš mít radost z kytiček a tak 😉 Žehlila jsem ráno, večer bych musela nejpozději tak kolenm 19 hodiny, pak bych byla slepá 😀
Dobrou noc děvčátka 😵

indigo
20. dub 2009

Inuš jo jo, Domča pořád vede, ještě s jedním jménem, ale pořád nějak cejtím, že to není to pravý ořechový... 😖 Jé to bude ještě přemejšlení... 😝

indigo
20. dub 2009

Očkování - já jsme tak nějak proti tomu nacpat do těch drobátek všechno možný. Povinný jo, s tím člověk nic neudělá, ale ty nepoviný bych si jó rozmyslela, popř. aspoň odložila na dýl, do cca roka a půl toho mají v očkovacím kalendáři až až.
Já nechala jen povinný + pneumokoka, a to ještě jenom proto, že měl malej nějaký problémy a pediatr to doporučil. Časem asi nechám klíšťovku, ale na tu je čas. 😉

indigo
20. dub 2009

To dneska asi nedožehlím, ono se to nepo.... 😀 😎

gabinaf
20. dub 2009

Ahoj Míšo,
moc jsem nečetla, ale řešila jsi dětskou oční? My chodíme k dr. Vaníkové. Má sice ordicnaci na Hluboké, ale jednou týdně je v čb nemocnici. My tam byli odeslaný, protože prcek když mu byl asi rok, tak při únavě jedním okem šilhal. Dr. byla moc milá, evidentně to s dětmi uměla a udělala veškerý vyšetření na tupozrakost, atd., takže vím, že teď máme oči naprosto v pořádku. Kdyby jsi chtěla, poslala bych kontakt přes ip, vím, že stále bere

gabinaf
20. dub 2009

A ještě očkování 🙂
Já mám o malýho až úplně paranoidní strach, takže kdybych mohla, tak mu nechám napíchat asi všechno. A vím, že to tak taky není dobře ☹ Máme základní povinné, navíc jsem mu zatím nechala pneumokoka (i když ještě nebyl nemocný). Protože bydlíme na vsi a hned vedle louky a máme 2 psi, rozhodně mu nechám klíšťovku hned, jak to bude možný, a protože jsem rok byla na neschopence kvůli žloutence (měsíc na kapačkách v nemocnici, 23 prášků denně, rok dieta, atd.), kvůli vlastní zkušenosti dostane i žloutenku. Nikomu nepřeju to, jak bylo mně (trvalo 2 roky, než to u mně propuklo a taky jsem podle toho vypadala) 😝

zuzka84
20. dub 2009

ahoj holky,
pry je po me shanka jo 😀 😉 ?
Indigo mi dala odkaz tu na diskusi tak se tedy muzu i sama pochlubit ze cekame opravdu chlapecka ... uklidnuju se tim , ze aspon budem mit duvod pokouset se o dalsi ditko 😅
dneska jsme byli u Cutky na utz, tak se zda byt vsechno Ok. No a to je od nas asi tak vsechno 😉
Musim neco docist , at taky vim jak se vam tu vsem vede 🙂

menny
21. dub 2009

Ahojky
Jéé Zuzko 🙂
Hihi mi jsme na tom stejně, nejpíš se budem za čas
taky pokoušet do třetice 😀
Moje teta měla 2 skoro dospělí kluky, když to zkusili ještě
jednou, no a mám sestřenici. Ale taky znám rodinu, co zkoušeli
holku a poslední byli dvojčata kluci a těch kluků maj celkem 6 😅
Tak do toho bych nešla, ale 3 děti jsme chtěli. Tak když to zdraví a příroda dovolí...
A máte už vybraný jméno?
Zuzko a co Davídek??

Venku krásně, tak jdu dát prádlo do pračky a po snídani půjdem
ven.

Míšo a i ostatní moc dík za info ohledně očíček.
Já myslela, že průplach a sondování je to samé 😕
U nás dr mluvila o sondě ☹
No uvidíme.
Tady v Táboře máme na poliklinice moc hodnou a vynikající
pani doktorku...Prossová
Ta vaše Kostohryzová mi zní jako Zubatá 😀 😀 (jestli jste viděly Kolju)

Evi s Davídkem jdu v pondělí k neuroložce, tak uvidíme. Snad to bude dobrý.
Elenka je už kus ženský. Ty mimča tak rychle rostou viď.
Já budu dávat Matýska nechávat očkovat proti pneumokoku.
O zbytku jsem zatim moc neuvažovala. Asi bych už měla.

Jájo, dredy nebudou? Já se tak těšila.

Holky tak kdy budem páchat ten srazík??
Jdem baštit, tak papa

straspytelka
21. dub 2009

Ahoj holky, hnedka vás dočtu, poradít mi...měřila jsem Simonce teplotu v zadečku a má 37.1 jak se vůbec počítá u miminek teplota?Odfečítá se něco? má rýmu co na ní? no možná to bude z pylu...je toho tady hodně te´d, příde mi neklidná, pofňukává ☹

indigo
21. dub 2009

Hezké ránko!

Strašpy v zadečku se odečítá půl stupně, jinde ne. Takže jestli měla v zadečku 37,1, má 36,6 což je ok. 😉
Rýma je u miminek boj, teď mě nic nenapadá, ale pordí ti v lékárně, nejspíš nějakej sprejík, aby jí to aspoń teklo a neucpával se nos.

indigo
21. dub 2009

Jé Meník je stejně jako Zuzka adeptka na třetí dítko - holčičku. Kéž by se vám to děvuchy povedlo... 😎

indigo
21. dub 2009

Jinak Srašpy - teplota se u miminek nesráží pokud je do 38 (tedy do 38,5 v zadečku), aby se s tím tělíčko popralo a tvořili se různý protilátky. Nad 38 už srážet, nejlíp sirupem, pokud je vysoká, tak klidně čípek do zadečku, zabírá rychle. 😉

indigo
21. dub 2009

Jé já jsem po ránu zas chytrá jak rádio..... 😲 😝 😀

achalteke
21. dub 2009

Čau ženský...dneska jsem se překvapivě dobře vyspala i koleno dnes bolí míň, takže si to říká o nějakou aktivitu...nu zahrada to jistí 😀 😀 😀
já se tak těšim a netěšim na ten ultroš ve čtvrtek - jsem napjatá jak kšanda 😀

...a Inuš na sporák u nás taky nedošlo 😀 a ani dnes nedojde, páč chlap je do večera v práci

achalteke
21. dub 2009

jsem ty vlasy docela obrečela, ale už se to nedalo, prostě kritickou fázi dorůstání jsem opět nezvládla ☹ ☹

straspytelka
21. dub 2009

Indi, moc děkuju jsi zlato 😉 Achale, to jsi jako já, tzaky jsem to měla polodlouhý a nesnášim to, když to vlastně nejde upravit 😠 tak jsem si říkala, jak budu mít dlouhý vlasy a prdlačka 😀 a jak je mi te´d báječně, no kdysi jsem někde četla, že z 89% se ženská ostříhá do roka po svatbě, no já to vydržela dýl, ale teď už asi nikdy nebudu mít vlasy dlouhý jako za svobodna 🙂 i když je to škoda, mám hustý vlasy, ale je v tom horko a pak právě to člověka láká dát si gumičku nebo čelenku a já osobně se už na tento dívčí model necítím, chci vypadat seriozně, jako dospělá maminka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no a ve 40ti mi rupne v bedně a budu mít zase vlasy dopůl zad 😀
Jé jak ráda bych zase měla v bříšku pidi človíčka, schází mi to a zase to se mnou šije 😀 ale já co těhu to průser, takže dám oraz jak tělu, tak nervům a pak jednou snad.... 😵

indigo
21. dub 2009

A koukám s vlasama jsme na tom stejně, nechávám si narůst už od základky, ale ještě mi nenarostly 😠 😀 , vždycky to vzdám v tý blbý fázi. teď mám nejradši kraťonký, vzadu si nechávám delší přes krk, už jsem ve fázi, že mi jde udělat pidiculíček 😀
No tak si třeba sen dlohých vlásků splním na holčičce... 😎

achalteke
21. dub 2009

Holky může se při kóju máta? Vím, že v těhu se nesmí...ale zbožňuju mátovej čaj a mátu rvu i do jídla a letos si chci zasadit pořádnou plantáž...a až dokojim tak hura na mojito 😀

indigo
21. dub 2009

Jé to ani nevím, s tou mátou. Já mám ráda mátovej čaj přes léto, pěkně vychlazenej. Tak letos si ho asi radši odpustím... 😎