Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

peda
25. kvě 2009

Ahojky 😉
tak kámoška se chudák spálila,nějak to opaluje 😅 já byla zalezlá ve stínu.

Indi,já to přehlídla s tou manžovo prací 😝 už mi tlačí voda na mozek 😀 😀

Tak se večer domluvíme a zajdem někam,zítra nemá být takový vedro,tak by to bylo fajn.

Jdu konečně vařit,zatím papa

inna12
25. kvě 2009

ahoj, tak jsem doma 😝 tam je taaakový vedro, nachodila jsem asi pět kiláku na sluníčku po pastvinách, hledali jsme telátko 😅 a teď jsem vyřízená, se taaak těšim na sprchu!

Indi, byla jsem v tom lidlu, třeba ten kolotoč, kdybych neměla už, tak bych určitě brala, mně se moc líbil, takovej jemnej, pěkný maňáskové, za tu cenu čupr. Koj.polštář hroznej, malej, měkkej, hnusnej..
pěkný měli i hračky, takovej natahovací medvídek krásnej, s melodií, podobnej nattou by stál pětikilo, jenže měli jen samý růžový!!!!! 😀 😝 to samý oblečky, modry tam zbyly jen bryndáky, tak jsem byla naštvaná, ten méda byl fakt pěknej 😠 a ty sady polštář a dečka měli ještě asi tři kusy, jsem se ptala do kdy to trvá, tak prej do vyprodání..to je jasný...pokud bys něco třeba chtěla, tak napiš, pokud bys šla zítra, tak bych ti to tam mohla pokoupit...v 6 jedu s kámošem do makra, tak pojedem ještě kolem 🙂

jdu do tý sprchy pa

inna12
25. kvě 2009

Jájo, to je škoda, ale není všem dnům konec! 😉

achalteke
25. kvě 2009

holky tady můžete kouknout na fotky z našeho srazu termínovek:
http://cz.fotoalbum.eu/PetraG/a278909 😉

inna12
25. kvě 2009

jo a zdravím Straspy! 😉

straspytelka
25. kvě 2009

Inuško, ahojky 😉 Taky jsem byla v lidlu a tady je to zase obráceně všechno růžoví pryč 😀 šla jsem se tam vyloženě kouknout na ten spací pytel, ale nic moc...tak jsem koupila kelímky a tácky na grilčování 😀 Jinak jsem zapoměla napsat, že Simonka má 64cm a 5580g 😵 až budu mít více času, tak sem hodim zase fotky, už se koupeme ve velý vaně, u našich pak ve sprcháči, to jsou pak takoví bojiví podmínky, ale nevadí, je nm u nich dobře, mamča i děda vozí jako steklí 😀 mě jí dovezou na jídlo a přebal, jinak jí moc nevidim až večer spolu jsme a to spinká, protože usne třeba kolem 8 večer a budí se v 6 ráno 😅 Hele nechváte ještě něco přiočkovávat k tý klasice? Dávám užpít i převařenou vodu ale nějak se mi ještě jí dvat přesnídávky, no prej si na to střevo líp zvykne, stačí lžičku dvě jakoby na zvykání toho střívka, no tak já to budu pak po ní dojídat, to budu taky pěkňoučká
😠 😠

inna12
25. kvě 2009

tak jsem doma a můžu zas do sprchy 😝 oteklá jsem též pěkně, to je děs, co já budu do července dělat, uh 😕 😅

Straspy, tady měli fakt všech pár kousků od každého v ružový! Jsem byla naštvaná, ty hračky dvě se mi líbili a nic no 😅 ten pytel, máš pravdu, se mi taky moc nelíbil, ale ještě šel, ale ten polštář kojovací byl hroznej, jiný věci se mi fakt líbili..ale ne v růžový 😀
tak aspoň si u vašich odpočineš, co, když nejsi na malou sama a pohlídají ti, to je fajn 😉
švagrová začala dávat příkrmy fakt až po 6 měsíci, když je malej plně kojenej, radil jí to doktor, at s tim nespechá, ani žádný čajíky ve vedrech ke kojení, ale on každej dr. tvrdí něco jinýho 😅

inna12
25. kvě 2009

jinak Straspy, jsem narazila na tohle o příkrmech, docela dobrý ty tabulky, jídelníček, tak už jsem si to i vytiskla, až to za dvacetpět let taky budeme potřebovat 😅 http://www.kojeni.net/prikrmy.php

inna12
25. kvě 2009

Jájo, fotky moc pěkný, je vidět, že jste si to užily, blondýny 😀 😉

cipisek007
25. kvě 2009

Čao holky!

Tak nás zítra čeká kukadlo. BOjim bojim.

Inni, Anita podprdy mají i v Bejbycentru 😉

Strašpy, to je dost, že se ukážeš 🙂
Heleď, já holkám dávám jen čajíky. Jakýkoli, ale bez CUKRU!! Pouze s laktozou nebo dextrozou (Humana, Hipp). Jsou stejně sladký, tak proč jim dávat ještě čajík s cukrem. Ty šťávičky jak prodávají (jablečná, hrušková...) jim nedávám. I dr. mi říkala, že je nemám kupovat. Jsou jednak hrozně sladký a Simča ti nebude pít čaj 😉 čajík mi ale nepijou studenej, musí bejt aspoň vlaženej nebo teplej. 🙂

cipisek007
25. kvě 2009

Jájo, koukám na fotky 😀 Ty a koně... 😉 😀 😀

inna12
25. kvě 2009

Míšo, díky! to tam musím na ně číhnout 😉 zítra ať to dobře zvládnete, snad už jí to nebude zlobit, malou 😒

Straspy, ale ty kojíš plně, ne? Já stejně nechápu, že ti řekl, at dáváš štávy..já tomu tedy nerozumím, jen podle jednoho mimča od bráchy, ale co jsem tak četla, tak se to nemá, tak nevím, aby ti pak malá třeba nezlobila s kojením, ale fakt nechci radit 😉

cipisek007
25. kvě 2009

Inni, ty jo, doufám, že je to Anita, já se jdu radši na kojoprdy kouknout 😀

cipisek007
25. kvě 2009

Jo, je to Anita 🙂 mají tam i kabinku, tak můžeš zkoušet 🙂 Já se tam bála jít kupovat podprdy a oni mě pak poslali dozáááádu za vaničky zkoušet. Ty vado, já byla pokaděná až za ušima, kde se tam v kleče schovaná za vaničkama budu převlíkat a ještě do podprdy 😀 😀 😀 😀 Naštěstí jsem jí našla 😀

inna12
25. kvě 2009

joo,Anita, prej jsou supr, tak tam musím na ně dojet 😉 taky nevím, že tam mají někde kabinky, ale měli by mít, maj tam i těhotný hadry...a koupilas jí?? Já dneska jsem se jí nakonec v tom lidlu bála vzít bez zkušení 😝

inna12
25. kvě 2009

tak sem se naládovala asi kilem mandarinek, je mi těžko 😖 včera jsem požrala pulku melounu, den předtim tunu jahod, chudák malej, ten tam dostává na frak... 😖 😅 mám strašný chutě teď 😖

inna12
25. kvě 2009

Indi, prosim tě, nepamatuješ si ty stránky, jak tam jsou velikosti mimina podle stáří? Víš, jak jsem měla třeba tu cukrovou řepu a ty avokádo a tak 😀 jsem se chtěla kouknout, jestli už máme meloun či co a nemůžu to najít!!! 😠

inna12
25. kvě 2009

ble, zejtra 28 stupňáku! zase vědro 😠 ale pak pozor! ochlazení o 11 stupňů, to taky nic moc na ty naše těhotenský tlaky a tepy 😅

inna12
25. kvě 2009

a normálně zrušila VZP ty programy prevence, tj. i to těhotenský cvíčo! Platilo to do konce dubna a já mám vystavenej doklad o zaplacení na 30.4. ha..tak snad mi to ještě proplatí 😠 hrozná pojišťovna tohle 😝 asi jí vyměním, jen nevím, za jakou..

indigo
25. kvě 2009

Brej večír!
Inuš tu: http://www.babycenter.com/slideshow-baby-size ale nejde mi vložit konkrétní tejden, tak si to musíš přecvakat. 😉
Dík za ten Lidl, bylas u kohinoru nebo na Vltavě? Kohinor je pro mě lepší, zejtra si tam sjedu. Růžovou berééém 😀 😀 😀 ale moc toho nepotřebuju, hlavně tu deku s polštářem. Uvidím...
Jája na nás háže bobek, inu dobrá, odpouštíme jí, ale jen pro tentokrát... 😎 za trest - očekáváme pořádný foto ala Čutkojc, aby vám ještě neřekl holčičku... 😀

indigo
25. kvě 2009

Strašpy - mě to teda přijde hrozně brzy, když kojíš, dávat přesnídávku! 😲 Kojený děti začínaj s příkrmama až po půl roce. Čaje - když už, tak jak píše Míša, zkoukni složení a hlavně bez cukru. Myslím sunárek je neslazenej, ale nejsem si teď vůbec jistá... I ty šťávičky jsem občas koupila, ale hooodně naředila vodou, jsou fakt přeslazený. 😉

inna12
25. kvě 2009

Indi, dík, jdu na to kouknout, co teda už máme 😀
byla jsem na Vltavě 😉

kde je zase ten Pedík ,ať se vyjádří k tomu zítřku 🙂 Indi, co Zuzka, nešla by taky třeba?

indigo
25. kvě 2009

Tak to jsem zvědavá na ten u kohinoru. Nemám k dispozici auto a vltava je z dosahu mhd... 😝 a pěšky ujdu tak 50 metrů, pak si musím někam sednout a počkat až dorazej moje plíce... 😀 😝
Zuzka - nevim, doufám, že se objeví na icq, vždycky je ON od rána do věčera, skoro, a teď nic... 😎
Jinak zítra - dojedu kdykoliv kamkoliv, podmínku mám jedinou - blízkost mhd... 😀 😎

cipisek007
25. kvě 2009

Inni, jj, byla dobrá. Vlastně ještě je. Na moje prsa měly jen 3 podprdy a jako naschvál mi byla jen ta nejdražší, stála 1100Kč, takže jsem jí nevyhodila, ale nosím jí pořád. To je hřích vyhodit to 😅

Indi a Strašpy, já jim ty šťávičky ještě nekoupila. Čaj mi pijou, tak je nebudu učit na sladký 🙂 Sunárek jsem ještě nekupovala, zatím jen Hipp, Humanu a nebo Čiperku-fenyklový, poslední dvě jmenovaný moc chutnají, Hipp náme koupenej, ale ještě jsem ho nevařila. Koukala jsem se, že od 6. ukončeného měsíce jsou všechny čaje s cukrem, takže ty kupovat nebudu. Chtěla jsem jim koupit dneska ovocnej a taky cukr 😠

A Strašpy, jak píše Indi. Pokud plně kojíš, tak veškerý příkrmy až od ukončeného 6. měsíce 😉 To jen děti na UM začínají s příkrmama od ukonč. 4.m.

Jdu vložit pár foteček, tak pak jukněte 🙂

inna12
25. kvě 2009

tak mám mexickej tuřín 😀 (obří brambora), Indi ty máš tykev 😀 tak dobrý, to jsem potřebovala vědět, jak jsme na tom 😀

Indi, věř, že jsem i v tom autě málem dneska chcípla! bez klimošky, vyhřátý tak na 60 stupnů 😝 pěknej hnus...votevřený okno vubec nepomohlo 😒
počkáme na toho pedíka, co vymyslí...

indigo
25. kvě 2009

Nazdar Míšo!
Tak jsem byla schválně kouknout, mám doma jeden ovocnej sunárek, je od 7. měsíce a s cukrem... 😖 ovšem teď už to neřeším, vzhledem k tomu, že moje dítko se láduje lízátkama jako by se nechumelilo... 😀 to teprve zase začnu řešit, jídlo, pití atd..... 😎

indigo
25. kvě 2009

Jo jo, počkáme na Pedíka. 😎
A tykev nechci! 😝 Naštěstí zejtra začínám 30. tejden..... 😀 😎

indigo
25. kvě 2009

Já vůbec kupovala všechno až dýl, s příkrmama jsem začínala v necelých 7mi měsících a ppít dávala jen čistou převařenou vodu. Ani už nevím, kdy jsem začala s čajem, ty šťávičky až tak v roce a fakt hodně naředěný. A u mimina začnu zase čistou vodou, proč do nich cpát cokoli "umělýho"..... 😎

inna12
25. kvě 2009

ne, teď máš tykev a hotovo! 😀

tyjo, Míšo, stojí 1100, to je tedyk dost... 😒 porovnám jí s tim Triump.jak psala Pedík a uvidím...

indigo
25. kvě 2009

Tykev..... 🙄 🙄 🙄
Jdu si dát protestní sprchu! Snad se zatím Pedík zjeví. 😎