Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

barag
23. říj 2008

na endokrinologii budu volat zejtra ale není jistý, že výsledek bude, protože nás nechali tvrdnout na chodbě a zakecali se s nějakým pacošem a pak už si tam byly pro krev a tak naše krev musela čekat do dalšího dne, a jestli nebude, tak se to dozvím ve středu, protože v pondělí mají volno

možná už si to psala, možná sem taky zvědavá..děláš v nějaký neziskovce že sepisuješ granty?

petreva
23. říj 2008

Ahoj Baru,
ty jo, mě je dneska nějak špatně...chce se mi zvracet...vzala jsem si něco malého, snad se to zlepší.
Jsme v neziskovce jen na dohodu o provedení práce - žádali jsme o peníze na kraj, město a ještě taková spešl objednávka na kraji. Dělám to poprvé a mám z toho hlavu v pejru, snad to dobře dopadne. Nejhorší je uhlídat rozpočet, utratit co se má utratit...chtějí to tak podrobně.
Ty taky pracuješ v neziskvce, ne? A čeho se to týká, jestli to není tajný.

barag
23. říj 2008

pardon, dobu sem tu nebyla, vyřizovala sem telefonáty a maily pro nový zájemkyně o zbylé dvě štěňata, tak drž palec, aby nám to napodruhé vyšlo...v pondělí jim bude už 11 tejdnů, tak je nejvyšší čas je vykvartýrovat

a pak sem je musela pro ty nový kámošky vyfotit a mězitím oběd a tak...nějak mi ten čas utíká zběsile.. 😅

teď už nedělám, od plůl července, koncem říjan mi končí smlouva, to je neziskovka jejíž náplní je rozvoj na úrovni mikroregionů, musim říct, že mě to uplně nebavilo, ale myslím,ž e je to i tím, že sem si¨to pro sebe představovala trochu nabitější a taky že mě někdo trochu zaučí, ale pak mě to už ke konci hodně prusilo a dělala sem jen blbosti k ukončení projektu, čistě jen administrativu, aby byla komplet, každej papír aby seděl, měl příslušnej počet kopií, byl správně založenej..no nuda..

a jaký téma máte vy?

barag
23. říj 2008

jo a vzhledem k tomu že jsme kraj, kde frčízemědělství, tak i projekty který se týkaj zemědělství, potom specifický vzdělávaní znevýhodněnejch skupin obyvatelstva (matky na MD, nezaměstnaný a tak) byly to jazyk. kurzy apod, co¨těm lidem mohlo pomoct uplatnit se na trhu práce

zuzan
23. říj 2008

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit a dočetla jsem se, že řešíte přenos záznamu z VHS na DVD... Moc ráda bych vám pomohla, ale asi by to bylo komplikovanější - máme na jednu televizi zapojené jak video, tak DVD a přehráváme z videokazet na DVD naprosto běžně, tak pokud by se vám chtělo jet na výlet 15km od ČB, nebo poslat poštou videokazetu a prázdné DVD, ráda vám to přehraju a pošlu zpátky - samozřejmě za to nic nechci, ráda pomůžu 🙂))

mon73
23. říj 2008

ahoj holky 🙂
Míšo, to je dobře že nemusíš do nemocnice. To pak utíka děsně pomalu, a nemůžeš nakupovat na holčičky. Znám to z krámu. Občas tam přijde tatínek se seznamem a nakupuje. 🙂

Evi, kočárek pěknej. Takovejhle typ sem taky původně chtěla, ale nakonec sme vybrali jinej, trojkolku, který sem se vždycky bránila. 😉

Baru, jj st. Čutka je podivín, pořád si něco brumlá a děsně tlačí na tu sondu. Já myslela, že mi promáčkne břicho. Docela to bolelo. Já tam na UTZ prošla všechny i mladýho i tu doktorku, a ta mi to popsala nejlíp, V klidu, trpělive, podrobně.

Jinak u mně vše ok, až na ty tahy v břiše a křeče v nohách. ale to sou jen otravující potíže, hlavně že ostatní je v pořádku, Ty dva měsíce to ještě vydržim. 😉

mon73
23. říj 2008

Ahoj Zuzi, tak pořád dva v jednom? 😉 A všechno ok? Tiše závidim, jak se to krátí. 🙂

barag
23. říj 2008

jé Monča... tak ty už to máš taky za pár 😉
A zatim všecko dobrý, tak jen tak dál. já už taky budu muset pomalu začít něco chystat aby pak Michal nemusel se seznamem, ačkoliv..včera se náramně dušoval, že se to dá vyřešit během tejdne a že to všechno klidně obstärá 😀 tak aby nevyfásnul seznam a pojede 😀

já pojedu příští tejden k našim tak uvidíme, co tam je nasysleno, už se těším, až to rozbalím a budu se podle toho zařizovat dál 😉

helik3
autor
24. říj 2008

no to snad není pravda!!

takovej dlouhej příspěvek a ono se mi to nepřipsalo!! Co je to za bordel? hergot 😠

už to vypisovat nebudu,hrrrrrr

máte se?? Doufám, že všechny jenom kvetete 😀 😵

straspytelka
24. říj 2008

Ahoj hoky dlouho jsem tu nebyla. 😅 😅 tak jen v rychlosti, plodovka a včerejší utz u Čutky dopadl dobře 😉 dr je fakt podivín 😎 byli jsme se podívat na kočárky a mám asi vybráno, akorát bych potřebovala někoho zkušenosti.... 😒
http://www.pampeliska.net/index2.php?akce=detai...
Jinak už taky dělám seznam co ještě nemám a co mi příde nepostradatelně důležitý 😀 😀 😀

helik3
autor
24. říj 2008

nazdár straspy!!

Tak gratulace k plodovce 😉 to je dobře že jste v pořádku 🙂

no taky si počkám až po Čutkovi a pak se dám do těch nákupů 😉 zatím jenom tak pokukuji 😉 Já Ti s kočárkemneporadím, ale jdu se podívat 😉

straspytelka
24. říj 2008

mooooooooc děkuji 😉

mon73
24. říj 2008

ahoj holky 🙂

Straspy, pěknej kočárek. Strjnej typ co Eva. Taky chválim, ale nevim jak vypadá kárka. U Evči se zdála větší, což je dobře. 😉 Nechtěla bych ten co nejdou polohovat samostatně záda, ale jen celá sedačka, takže je prcek pořád ve stejnym úhlu. Proto sme nakonec vybrali to Perego, tam je pořádná kára.

Helí, taky sem si řikala, po Čutkovi začnu nakupovat, ale nějak se mi pořád nechtělo. Nedávno sem dostala dost oblečků od kámošky, já koupila asipět kousků, jinak nic nemám 😅 Ale dneska sem si objednala fusak, protože teď v sezoně se na něj čeká 3 týdny.

helik3
autor
24. říj 2008

Tý jo Mončo, ale bys už měla 😀 za chvilku..... 😀 jak se máš?? Jak Ti je?? Všechno v pořádku?

já teda nemám doma nic, musím koupit vše od postýlky, vaničky, pultu atd. atd. nemám po nikom nic, od nikoho nic 😀 prostě premiéra 😀 😀

Jinak tedy Moni jsem se asi zakoukala do toho tvého kočárku, nebo tedy do té značky perego 😀 😀 no uvidíme, ještě počkáme, pak přijdu na rady 😀 ráda bych si třeba na netu tak nějak předvybrala pak bych to dojela okouknout na živo 😉 😀

barag
24. říj 2008

ahoj holky, teda já mám dnes den, nic nestíhám, nic není hotovo, blázinec, všecko nějak naruby a já sem z toho zmatená 😀 no nic, tak Vás aspoň pozdravím

tady jak je oddělení výbava tak se tam píše i o jednotlivejch kočárkách, ale di¨skuze an jednotlivý kočárky se daj najít po celým webu, ale na koni je to hezky uspořádaný

helik3
autor
24. říj 2008

no jo, informací o tom je plno všude, ale kdo to má všechno studovat 😀 😀 😀 😀

A co už máš Barčo koupené ty?

mon73
24. říj 2008

no Heli, sice jedno "dítkoů mám, ale taky budu všechno pořizovat, přeci je to pár let zpátky a co šlo sem prodala. Kočárky de dobře okouknout v ČB v tom bejby centru. ze zkušenosti vim, že ani na různej výstavách, ani v praze v obchodech tolik kočárků na jednom místě nenajdeš. Maj tam i to perego, ele teď nevim jestli tenhle typ. my ho vybraly v Praze na Černym mostě v Baby parku. To sou přímo dodavatelé perega . Teď čekáme a ž dorazí ta kolekce 2009. Od října se má měnit, ale ten náš zatim nedorazil.
Heli, cokoli budeš potřebovat vědět, ptej se, budu-li vědět, ráda poradim. snad za těch 6 let bych měla něco vědět. 😎

Baru, klíííd, však ona práce neuteče 😉 Já vim, ale jiní na to čekaj. Neboj, za chvilku už budeš odpočívat, než ti začne další blázinec 😀

barag
24. říj 2008

Ahoj, Helčo, mám přesně jednu soupravičku vel. 74 - v albu a dnes sem v tescu neodolala a koupila si tam pro bobka takovou mikču - do modra - proužkatou s opicí a je oboustranná, z druhý strany jen modrá 😀

mon73
24. říj 2008

Oprava: v Praze v Baby staru. Ne Baby parku - to je Chicco

barag
24. říj 2008

ale aspoň sem dnes v tescu zjistila za kolik tam maji hygyenickou matraci do postýlky, tak to je nejbližší úkol - kouknout na netu, za kolik ji prodávaj, a v úterý pojedu za segrou a našima a kouknu do těch pytlů co sou u nich uschovaný - samý hadry, tak uvidím, jak začnu s kompletací 😝

Mončo, on na tu práci nikdo nečeká, já sem na PN (teda když nepočítám bakalářku co mám dospat - tak na tu asi ve škole čekaj, jo a pak se taky pokaždý když vidím na silnici policajty děsím, že mě sprdnou na tři doby za řidičák na starý jméno, nejdřív sem na to prděla, jak mi nebylo dobře, vůbec nic mě nezajímalo, pak sem měla opar, pak sem zapomněla a konečně když sem se dala vyfotit, zase sem ty fotky ztratila - takže třebä velká debordelizace - najít fotky a konečně mě i manžovi udělat aspoň trochu přehled v účtech, protože my sme na to prasata. a to mi zabere počítám tak den dva 😝

mončo ty se vyznáš, to já krom babycentra nebyla nikde jen na netu

barag
24. říj 2008

no mě to studium o kočárech taky moc enbavilo, ani sem netušila o čem ty ženský píšou 😀

mon73
24. říj 2008

tak sem dala ten náš kočárek do alba 😉

barag
24. říj 2008

oprava - ne hygienickou matraci, ale hygienickou podložku do postýlky na matraci 🙂

barag
24. říj 2008

hm, vypadá bytelně Mončo 😉

mon73
24. říj 2008

Baru, na netu máš pěkně pohromadě, můžeš to okouknout, ale stejně je lepší to "ošahat" . Myslim že v Tescu se vyplatí kupovat jen hadříky, jinak maj všechno dražší, teda pokud nemaj zrovna akci. A matrace tam maj asi jen molitanový, obyčejný. Lepší je vystuženej molitan, nebo kombi - molitan+kokos 😉
Jó účto, to já dělám taky jednou za rok a pak se u toho vztekám, že příští rok to budu dělat postupně, no a takhle nadávám už 10 let 😒 😠 😀

petreva
24. říj 2008

Ahoj holky,
Moni, tobě se to ale krátí...jak se cítíš??
Heli, už nevim jak "vypadáš" 🙂 taky nemáme lautr nic, tedy neměli jsme. Když jdu z kontroli koupím něco za odměnu. Jen tak malého pro radost. S velkýma věcma chceme počkat do nového roku. Raděj. Co bříško, roste?
Straspy, a jaký typ podvozku sis vybrala? Je hoeně podobný Implastu. Píší ale že je shodný s Oxfordem, na ten jsme měli zaky zálusk, je takový vyšší a má velkou korbičku, ale odrazují nás ty plastový kolečka vepředu. Mě okouzlil podobný, odkaz je někde na dřívější stránce. Počkáme na ult a půjdem někam na ně juknout. A hlavně moc moc gratuluju k dobrým zprávám 😉

mon73
24. říj 2008

jo, podložku 🙂 to maslíš ten igelit, aby to mimčo nepročůralo? Ty maj i ve zdravotních potřebách. Nám chodí jen ta menší, doprostřed. Nebo máme nepropustný prostěradla. 😉

jj, Baru, ta kára je fakt pořádná 🙂

helik3
autor
24. říj 2008

jéé Moni to budeš zlato 😵 tě budeme otravovat 😵 😵 Hele teď koukám, že máš termín přesně na štědrý den 😵 😵 😵 no to je dobrý 😉 😀 to budou šťastné Vánoce 😀 😀

TAkže v lednu se probereš z euforie, to my teprve začneme nakupovat a bombardovat Tě a ty už budeš všehcno vědět co je nutné apod. 😉 Mám dvě

hehe špek neroste, o víékendu jsem měřila. vážila. Mám 1,5kg navrch o dva cm větší kozy a jinak špek pořád stejnej 😀 😀 Fotku dám někdy do alba až se na to dostanu 😀 😀 Manža držkoval když mě fotil 😀 😀 😀 jestli prej jsme normální 😀 😀 😀 prostě tomu nerozumí 😀 😀 😀

mon73
24. říj 2008

Ahoj Evi, jak sem psala, jen to tahání v břiše a křeče v nohou, jinak ok. No že už mně nebaví táhnout ten batoh, to je jasný. Už toho moc nezvládám musim častějc odpočívat. Když vyrazim do města, tak pak sotva dojdu domu, ale to zase jen kvůli těm tahům. To pak bolí docela dost. No už se to krátí. První termín mám 21. a druhý 26. tak doufám, že to do Vánoc stihnu. 😉 🙂

barag
24. říj 2008

Jo, já sem blbka- straspy taky gratuluju k dobrým výsledkům!!!

já vím Mončo, že je lepší si to porovnat na netu, ale jen tak sem nevěděla kudy kam, protože nevim, co všechno u těch načšich je a tak sem si dala za úkol zjistit ty hyg. podložky a kdyžtak ji koupit - to bude počin 😕 a pak bych ¨potřebovala komodu, protože jinak stejně budou haderky v pytlích

já sem už taky asi rozhodlá, těď se jen rozhoupnout a objednat to, asi vezmu po netu kolekci 200¨7, je trochu levnější než v kamenným kolekce letošní, ale hlavně se mi víc líbí např. odvěgtrávání, když už u ní je a tak