• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
já mám zase story s tou debilní kočkou,představte si,že v sobotu jsem na mě šla spát hodně pozdě,asi v půl 12,spím u kluka v pokojíku a on spí s P v ložnici a tak jsem si tam zhasla,přivřela dveře a najednou vyběhka z pod psacího stolku ta bestie a lítala po pokojíku,já ječela jak bláze,jak jsem se lekla,P ji chtěl chytit a bestie utekla v druhým pokojíku střešním oknem,který bylo otevřený,to je děs,ne?bůh ví,jak tam byla dlouho :angry: :angry: :angry:
25. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedi ty z tý kočky snad i porodíš! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já myslela, že už to číča vzdala.....
25. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inni, já bych ještě jedno brala, ale až tak když budou holky chodit do 2-3 třídy. aby mi pomohly. Těhu jsem si moc (vůbec :angry: ) neužila a ještě rodila o 2 měsíce dřív. Byl to krásnej pocit bejt těhotná. Chtěla bych to zažít znova :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé,Indi,ty jsi se tam nerozpustila??? :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí, tak ta kočka se vrátila? Já myslale, že už máte pokoj!!
Míšo jasně že na vás budem myslet, pro jistotu už od rána do večera!!! :sunglasses:
tak holky, já jdu i s tou červenou mrchou do hajan. Všem dobrou noc a zítra si srazík užijte a po 13té na nás myslete, večer písnu :slight_smile:

Dobrou! :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak teda:
Místo - kavárna v pasáži Daniela, na Lanovce, znáte?
25. kvě 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,dobrou i s věrnou kámoškou a ta kočka se nás drží,leze alespoň na střechu a sedí tam a čumí,nebo v noci je na terase.Já jí prostě musím otrávit,nedá se nic dělat.
25. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí, my to nikomu neřeknem :wink:

Už tu nejsem :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
pry se tu mam taky domluvit na sraziku :grinning: , zatim jsem blizsi info moc nevycetla ... Ale koukam ze peda taky bere detralex - na co to , pedi , vubec mas ?
25. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ta Indi,jak je tam ta zahrada?Ale tam se asi bude blbě parkovat Innce,prior má hrozně drahý parkoviště,mi jednou byli u mekáče a platila jsem 80 kč
25. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo dobrou! :wink:

Indi, okej! to se mi i hodí, dojdu rovnou na tu pojištovnu si to proplatit :wink: a pojedu též busem asi, protože lannovka na parking taky pro mě hnus :angry:

v kolik???
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
může to být i brzo, než začnou ty hnusný vědra :wink: mně je to fuk celkem jinak
Zuzi na žíli,praskají mi v nohách ty žilky a asi i na ty otoky,ale efekt to teda nemá
Leda bysme Inuš taky vyhnali autobusem... :grinning: já to beru podle Zuzky, bude mít sebou prcka a těch míst, kde může bejt divokej tříleťák, moc není... :confounded:
25. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí, detralex se bere i na hemouše ne??? no asi jo, taky je to žíla :confounded:
25. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida, takže místo vyhovuje? A kdy? No to je fuk, klidně brzy, ale nevím, jaká je tam otevíračka, abysme tam nestály v 9 a oni měli od 11ti.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zuzko nevíš jak tam maj?
25. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ok,Lannovka,je to teda to naproti prioru?Tak chcete třeba v 9.30?nebo dřív??
25. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já pojedu klido busem! :wink: nejela jsem s ním asi ctvrt roku, když nekde nechci parkovat, tak mě ted vozí chlap, ale i tím busem pojedu ráda! se vzdycky dívám z okénka :grinning:

ale holky, v kolik tam????
25. kvě 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se alespoň podívám do tý DM na tu tašku
25. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pedi - tak to je pekny, to se hned pohrnu do lekarny abych jim tam za to vyplazla 700kc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

inni - jj, je to i na hemeroidy ...

a jak maji v te kavarne teda nevim :frowning2: , ale bojim se ze moc od rana tam nebudou a dneska uz byl silenej hic v 10
25. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já do prioru na ty propínací košile... :grinning:
Jo je to to naproti bočnímu vchodu do prioru.
25. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inníku,to budeš mít teda výlet se vším všudy :grinning: :sweat_smile: i panorámata :grinning: :grinning:
já našla, že maj od 8 hod.!
tak v 9 nebo 9. 30???
ja bych jela nejdriv na 10 ... se bojim ze nebudou mit otevrenou driv ...
inni - kdes to nasla ??
25. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, maj dřív! já si to i uvědomila, že jsem tam byla s kámoškou dost brzy a to neni tak dlouho..
tak v půl desáté?
25. kvě 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej
25. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak když tam bude zavřeno,tak můžem k mekáčovi,tam by se malímu líbilo,ne? a pak třeba přejít do tý pasáže.A já platila za ten detralex asi 300 kč za 60 tablet,beru 2 denně
25. kvě 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek