• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
Ahoj holky, teda dudlu mi nechce jinýho než običejnej kulatej :sweat_smile: no a taky už jen občas vyvyřím dudlíky, spíš je omejvám horkou vodou :confused: :sweat_smile: o krytu jsem uvažovala, ale nějak pořád na něj nedošlo :wink: :sweat_smile: s tím, že když kojíme, taky mi teče z toho druhýho jako blázen, vždycky cítím to teplo :grinning:
Teda to jsou jména :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý hihi.
Evi, tak ať se zase co nejdříve sejdeme, takhle když nás bude víc, bude sranda, hlavně jak děti porostou, už nás vidim ,jak za nima běháme :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dala jsem si včera do těla cvíčem a mám nohy jako z kamene :unamused: ty- ole :grinning: bolest jako prase :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no cvíčo s Klaudií je mazec :wink:
K těm plínká, ty fialové jsou lepší :wink:
28. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé pedíku, tak to je hrozný, zabal ho do studenýho prostěradla :wink: Kartáček i pastu jsem měla taky nové :dizzy_face: jo a vem si pinzetu na obočí :grinning: tu jsem zase nemohla postrádat já a taky žiletku na podpaží a nohy :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí taky se přimlouvám za zábal :wink: tem by mu tu teplotu měl srazit. Jinak se budu snažit kvůli tobě přijet co nejdřív, ale jsem trošku vázaná těma penězma

Strašpy píšu si teda plínky fialový!!!! Hele a co testovala jsi?
28. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Achalke, já netestla bojim se toho :confounded:
28. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
a furt je ti blbě? a bylo by to reálně možný? I když asi jo u nás teď nevim teda jak, ale otěhotněla holka s přerušenejma vejcovodama :sweat_smile:
28. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, Strašpy, testovalas?!? :sunglasses:

Fialový, jedině fialový!!! :sunglasses:

Boxík vemte jakejkoliv, časem se třeba někde objeví, já zatím nikde nekoukala, ubrousky budu kupovat jedině babylove, jsou fajnový a s kuponama do DM vyjde balík na 25,- cca 80 kusů, no nekupte to! :sunglasses:

A na terno jsem nějaká... no moc se mi tam nechce... :grinning:
28. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás nevim, snažili jsme se 5 let a nic :unamused: ale nikdy neříkej nikdy a to co vyvádíme- přerušovaná soulož teda nevim no...
28. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy testni, ať víš na čem jsi, takhle se budeš třeba něčeho obávat a třeba zbytečně... abys pak ze stresu ještě nepřišla o mlíko! :wink:
28. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm hm, takhle to má i ta holka po dvou IVF dva kluky a za chvíli rodí třetího, doktor z toho byl úplně hin....

Indi Babylove za 25? To je snad vtip ne? Sakra proč já mám DMko tak daleko :confounded:
28. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo já nedám na DM dopustit, ještě že jí mám "za bukem", mám i ty jejich slevový kupony a stěma fakt vyjde balík na 25. Normál teda stojí cca 40, pak mají megapack, tam jsou 4 balíky, za 160, je k tomu kupon na 60,- slevu, to se to pak nakupuje..... :sunglasses:
Proč máš DM tak daleko?!?!? :grinning:
28. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítě otravuje, že chce něco papat :angry: , hernajs vždyť ráno snídal, tak co by ještě chtěl?!?!?!? :grinning: No jo, už jdu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indi nejblžší DM je v Budějkách a to je nějakých 70 km a pak sice za hraniceme hned, což mám asi 15, ale tam nevim jak to s těma slevama je, ale určo to tam pojedu očíhnout :wink: ...u nás je jen TETA :cry:
28. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky si říkám, že bych měla, ať se netrápim cvíčem a pak budu čumět na drát že :grinning: :grinning: Jirka se tu tlemí :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teta strejda, to je jedno, peníze lítaj jako blázen, chtěla bych nějakou práci domu, nevíte o něčem?
28. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mám nové foto :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy já bych věděla, to co dělám já... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ale asi bych ti to předala až porodim :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simča je kusanec, se ty naši chlapíčci tady o ty malý ženský porvou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co to je? jů tady chčije a chčije ale jak :grinning:
28. kvě 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tzv. transcript = přepis audia od texťáku + překlad :wink: kdyžtak ti víc info pošlu do IP ať to tady nezamořuju...
28. kvě 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok napiš do ip :wink: kuju popřemýšlím
28. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí, chudák, :frowning2: tak snad mu teplota spadne brzo :confounded:
ty omáčky Apetito právě nijak chemický a nezdravý nejsou, chválili je dokonce v MF! ha...a jsou fakt strašně dobrý, všechny druhy... ono i taková kupovaná zelenina neni nijak skvělá, kolikrát víc chemická jak polívku v sáčku :sweat_smile: to by se nedalo jíst nic :confounded:
Pedí, co pejsek?? už může jíst, nedělá jí to problémy? malá :unamused:

na srazík příští týden pujdu též ráda :wink:

no jo Indi, ale maj právě jen v tom Ternu :grinning: jsem včera čítala leták..právě sem nikde žádnej plastovej boxík neviděla, tak tam asi budu muset :confounded:

babylove prdeloutěráky mám na vaše rady, vaše velebnosti Indigosti, už nakoupené, tak bědá vám, jestli se po nich oprudíme :grinning: :grinning: :grinning:

Straspy, jo, cvíčo s Claudií mám též, jenže na VHS, takže si ho přetočim tak leda na prstě..ale byl to fakt záhul, jestli máš to na dolní partie, si to živě pamatuju :confounded: no čeká mě to po porodu též..hlavně nehladov!! to je fakt to nejhorší, naopak přibereš a budeš se zbytečně trápit, ono fakt funguje hodněkrát denně přiměřeně a pohyb a mělo by to jít...já strašně rychle příbírám, když se nehlídám, ale naopak i rychle shazuju, když se hejbu, ale ted jsem tak zpuchlá, jsem zvědavá, co mi zbyde po porodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem ten pilníček a nůžtičky myslela pro vás :slight_smile: Miminka ještě tak velký nehtíky mít mít nebudu :wink: Ale vy kdyby jste si zatrhly nehtík, tak ať to můžete ošetřit a nepoškrábat miminko :slight_smile:

Evi, Barča má po sondáži. Zatím to vypadá dobře, jen sem tam jí něco vyteče, ale ukáže se zase až časem. Minule taky měsíc byla bez problémů a tak se jí to zase ucpalo :frowning2: Teď nic nekapeme, dokapali jsme kapky před zákrokem, tak teď máme max. jen vyčistit Opthalem a nebo Opthalmo-Septonexem :slight_smile:
28. kvě 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, fialový z Tesca máme odzkoušený a zdají se mi zatím nejlepší. :slight_smile:

Pedíku, teda ty máš starostí. Jak je malýmu?
28. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, pro nás jo?? hehe, to je dobrý :grinning: ale malej od bráchy se šíleně škrábal ve spánku jak šermoval ručkama, tak ty rukavičky mít musel...
28. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, fotky krásný, jak přebalujete na kameni je bomba :grinning:

Strašpy, Simonka je krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
28. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inni, ale jako fakt :slight_smile: To si pak budeš muset v porodce ten zatrhnutej nehet ukousnout :grinning: A taky jsem to četla v pár seznamech co do porodky :wink:
My jsme poškrábaný jen sem tam. Spíš maminku se snaží sice hladit, ale spíš mě dost poškrábou. To mi připomíná, že jim musím zase zkrátit drápky :grinning:
28. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Síma je kočka :wink: se mi to furt nechtělo načíst :angry:
28. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inni, mě to taky trvalo, než mi to načetlo holek fotky. :angry:
28. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, já myslím, že nervama před porodem ani žádný nehty mít nebudu :grinning:
28. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jéje, holky měly k obědu trochu brokolice a holky to nějak trápí. budeme muset dát na noc kapky :unamused: a brokolici zase schovat.
28. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, co právě dělaj holky? spinkaj?
28. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek