• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

3. února 2016 
To pak budou u indigů masový orgie :slight_smile: Bysme mohli zase někdy udělat rošťáky :wink:
28. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venku je hnusně :frowning2:
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej, jsem s předevčírem umyla okna doprčic a je to zase zaházený do půlky vodou, udělali nám široký parapety a je to na tři věci... :angry:
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Strašpy tak to naštve. Já peru mimi prádlo, ale my máme lodžii zasklenou, tak to nezmokne.
28. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé rošťáci, ty jsme měli naposled jak jsem sem házela recept, hmmmmm
Jo! A dost o žrádle! :grinning:
Jdu na VKV, čau ženy! :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu věšet prádlo a do sprchy a hají, dobrou noc všem :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou já pracuju
:grinning:
28. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě klepne,právě tu mám městskou policii a odchytávají mi tu kočku.Je v pokojíčku,kde má malá postýlku,já postel a na ní všechny věci do pododnice,tak musím vše vyprat,vydezinfikovat :angry: :frowning2: :angry: :angry:
28. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí, já jsem ti to tenkrát říkala, že bych zavolala městkou, at s ní prostě něco udělaj, s potvorou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je hrozný, je mi tě fakt líto, že to musíš znova prát!! :confounded: bych byla taaak nasraná... kruci, to je práce s kočkou blbou :angry:
ale už snad budeš mít klid a nebude tě trápit! :wink: :wink:
papa a všem hezkou noc já už to jdu zabořit
28. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí?!?!?!? :astonished:
No aspoň od ní snad bude klid nadobro, můra jedna černá..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako bys toho měla málo... :unamused:
Tak a konec trablů, klídeček a pak porodeček... :wink:
Dobrou!
28. kvě 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky!

Teda Pedí, to je masakr!! Takhle všechno na poslední chvíli prát a čistit, to fakt na.ere :angry: :angry: :frowning2:
A co malej? Už je mu líp?

My jdeme dneska s holkama nakupovat :slight_smile: Zase budou sedět jak hříbečci, strašně se jim líbí pozorovat okolí, když jsme s niam na nákupu :slight_smile:

Indi, v neděli budou rošťáci, dneska koupíme čerstvý maso, ať ho nemusím rozmražovat a ještě dneska naložím :dizzy_face: A k tomu zeleninovej salát. A je vymyšleno. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Táááák Indi, recept na Rošťáky jsem úspěšně po delším pátrání našla :grinning: Takže to odpoledne naložím. :wink:
29. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:
Tak v rychlosti - du zas do práce :angry:
Krabičku na ubrousky mám bílou od pampers. Je bezvadná, protože jen zmáčknu čudl a ona se otevře, takže to de dobře i jednou rukou. Pleny mám taky fialový tesco a nas noc a ven mám pampers. U těch fialových se mi občas stávalo, že byl Tobi na boku mokrej. V noci nepřebaluju, pampersky to vydrží.

Dneska de kámoška na císař - včera byla na UTZ, je v 39. tt a odhad váhy malýho je 4 800 :sweat_smile: :astonished:

Míšo, na jakej stránce je ten recept? Už sem to tu taky četla.

Pedi, co malej už je mu líp? A od kočky už snad bude pokoj.
29. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Straspy, tak sem už testila. Bylo mi furt blbě. Tak jak sem včdycky čekala na //, tak teď sem se modlila, aby tam nebyly. :grinning: a jak se mi ulevilo.

Jo, kila, to je u mně věčnej boj. Teď sem v těhu přibrala skoro dvacku, ale musim se pochlubit, už mám o kilo míň než před těhu. Jim skoro stejně, ale sladký jen ráno ke kafíčku a večeři o kousek menší než dřív. A oblíknu kalhoty, který mi byly před těhu malý. Úžasnej pocit. Tak se nebojte, pude vám to taky. :wink:
29. kvě 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí to je v pr.eli s tou kočkou, no aspoň budeš mít už svatej klid

Helejáchci taky ten recept na rošťáky, dostala jsem na to mega chuť, jen si pamatuju, že je to kuřecí v nějakým těstíčku :grinning:

Mončo a ta kámoška jde na toho císaře, čistě kvůli té váze prcka? Mě totiž furt doktor "straší" a i u Čutky se o tom zmínili, že budeme mít hodně velký dítě nejspíš. Tak přemejšlím jak se rodí 4 1/2 kilovej prcek třeba? To si vůbec nedovedu představit jak ho tlačim tím malým tunýlkem co tam mám :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo, právě kvůli tý váze. Ona měla prvního kleštěšma, tak Dr. nechce riskovat. Mně s nim taky strašily, že prej sem na 4 kila malá. Tak prej to když to nepude normálně, že ho udělaj. A šlo to a jak rychle. :wink:
29. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno udělám si snídani, přebalim malou a budu tu chvilku s váma :wink:
29. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ránko!
Míša teda ale dělá chutě, co? Receptík vám sem písnu znova, kdybyste chtěli, nedovedu si představit hledat něco 200 stránek zpátky... :grinning: :sunglasses:

Tý doufám, že naší malý princezně budou ti fialky teskácký vyhovovat, s Tádou jsem s nima neměla jedinou nehodu, ale třeba zrovna pampersky mi protýkaly, no fakt to sedí na každý dítě jinak, kamarádka taky používá jedině pamparsky, s ničím jiným spokojená není. No kdyžtak jí to po porodu nějak logicky vysvětlím, tedy myslím miminku... :grinning:

Jájo to bys koukala o ti proleze tunýlkem... :grinning:
29. kvě 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pedí tak jak je? Pereš nebo jsi z tý kočky podělaný rovnou v porodnici?
29. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo aha, no jako jako já se císaři nějak bránit nebudu, když to bude muset být, zase jako rodit mega dítě tunýlkem si fakt nedovedu představit :sweat_smile:

Indi jdu teda vyndat kuřáka z mrazáku ať chlapec pěkně povolí...
Jdu si udělat tousty a džusíšek
29. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda kočka pitomá co... :unamused: chuděra, kde asi skončí...ale víc je mi líto tebe Pedíku :pensive: kde bydlíš? že bych přijela helpnout :dizzy_face:
Teda to je cvalík odhad jo 4800g :confused: :confused: ty vo-e :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: Mě teda ve 36tt řekli, že malá má 3500kg a měla 3550g :wink: tak spíš taky před tím řekla víc :wink: Teda ty kg se mě drží jako klíště :frowning2:
Jo a takové mimochodem: taky jsem testla a ufffffffffffff nif :grinning: , ale zajímalo by mě teda, z čeho už 3tí den volám do Číny ráno :confounded: :astonished:
29. kvě 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zrovna poslouchám impuls, dávají co jíst a co nejíst s tím chlapíkem co je na Primě s tou Cajhamlovou-nevim jak se její jméno píše, natož vyslovuje :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám teda ty fialkoví moc neseděli, protože Síma je dlouhá a štíhlounká poměrně, takže okolo nožiček nic moc, je to na baculatější miminka, teda doufám, že ta její váha je ok, máme kámošku viď EVI :grinning: :grinning: o tři tejdny mladší Elenku a ta nás jaksi přerostla :grinning:
29. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hernajs já tu Míšu něčím klepnu, no já snad půjdu někam sehnat maso!!!!! :angry: :grinning:

Tož tak:
2 vejce
2 lžíce solamylu
2 lžíce kremhoř
1 žička soli
1 lžička pepře

Udělám z toho těstíčko, v něm obalím řízky, skládám je do hrnce nebo mísy, zaleju zbytkem těstíčka a nechám odležet v lednici 24 hodin, ale dýl je to lepší. Opeču klasika jako řízky.
Množství je cca na 6 řízků, přidávám nebo ubírám podle množství masa. Já radši vepřový, ale jde děat s jakýmkoliv. :sunglasses:
29. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Strašpy, tak o je fajn, že Simča si na brášku ještě chvilku počká. :sunglasses:
29. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Indy, no byl by to fakt zázrak u ná :unamused:
29. kvě 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hergot nemám solamyl, ani jinej škrob, no tak snad až půjdu ven si vzpomenu :grinning:
Strašpy gratukuji k / :grinning: :grinning: :grinning: Tem týpek s tou Cajthamlovou by měli přijet k nám, by viděli zdravou stravu těhotné ženy
:grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako holky, já ten recept hledala na papíře :grinning: :grinning: Mě by asi jeblo hledat to tu :grinning: Opisovala jsem si ho tehdy a nevěděla kam jsem ho dala :slight_smile:

Tak já s Tesco plínkama mám jen dobrý zkušenosti, dávám je právě na noc. Měli jsme teď Huggies Classic i Premium a teda už je nechcu. Classic nám protýkaly na boku a po nožičkách a Premium, když jsem nechala v noci, protože nepřebaluju, tak měly zase holky vlhký overálky na zadečku, takže jsem je dávala jen přes den, to přebaluju častejc.

Hihi, koukám, že všude o víkendu budou rošťáci :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájo, já tam tenkrát dala jen hladkou mouku. Taky jsem hledala Solamyl a nenašla. Solamyl jsem našla druhý den... :angry: Takže dneska to budou pravý rošťáci :slight_smile:
29. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jdu kojit holky, umejt se a ven zatím papa :wink:
29. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek