Těhulky ze Sanatoria Art, České Budějovice

helik3
28. srp 2008

Nazdárek kočky,

zakládám toto téma jaké návazné téma na naše snažilkovské - snažilky ze Sanatoria Art.

Budu ráda, když se tu co nejdříve všechny sejdem a budou se nové těhulky z Artu přidávat a budeme si zde pomáhat a řešit své problémy 🙂

Čekám na Vás 😉

indigo
3. čer 2009

A volala jsem na nějakou volnou linku banky, či jak se tomu nadává, prej mám ještě vyčkat, mám tu platbu totiž v nezaúčtovaných transakcích, prej se to možná ani nezapočítá, tak uvidím. No ale podle mě to bude v nezaúčtovaných tak dlouho než tam dorazej nějaký peníze, pak se to normoš strhne, teď se to jakoby nemá z čeho odečíst. Nevíte jak to funguje? Mám spořku... 😝

indigo
3. čer 2009

Jinak účtenku z krámu už nemám, vždycky jen zkontroluju, jestli mi nákup sedí a pak je likviduju... 😝

inna12
3. čer 2009

ahoj, tak jsem doma, jsem tam nemusela čekat, paní hodné mě pustily před sebe, to se jen tak nevidí 😲
tlak mám stejnej, když bude prý o kus větší, tak budu mít též líky na upravu, zatím to ještě jde prý... 😖 tak aspoń, že tak...a na ekg si můžu zajít k nějakému Karpianusovi na pražskej, tak nevim, jestli tam pujdu..asi ne..

jo Jájo, bude to Pavlouš po otcovi 😉 včera jsme si večer volali a prej vymyslel sjem nové krásné jméno!!! že mi ho řekne v pátek až přijede, tak mě normálně vytočil 😠 on to takovou dobu chce a pak takhle vymejšlí, má smůlu, už je to zapsaný...

no Indi, děkujééééééééééééééééémeeeeeeeee, je to už pěkný macík, já z toho měla radost, že ho po takové době vidím a že se mu podle monitoru daří dobře a prospívá 😵 však to každá zná určitě! Mám fotku obličejíku, má tam teda tvář jak slabikář, ale nemůžu najít propojovací kabel 😖 ale to je jedno 🙂

Indi, kdy ty jdeš na ten velký UZ? Pujdeš ke svojí nebo k čutkům?? jinak s tou platbou neporadím ☹ nerozumím tomu

jinak v pátek nemůžu dopoledne, odpoledne už jo a v úterý taky jo, v pondělí pojedeme do ikey pro přebalovák, sem se rozhodla, že ho teda chci mít... 😀 kdybyste něco chtěli z ikey, povlečení, osušky (maj tam krásný),bryndáky, atd...tak řeknětě, holky budějický, vzala bych vám to

jdu si uvařit borůvkový knedle

indigo
3. čer 2009

Jééééé Inuš!!!! Zrovna jsem se o víkendu rozčilovala, proč tu nemáme Ikeu! Proberu to s chlapem (on by to totiž musel zaplatit, já jsem jaksi na suchu... 😠 😀 ) a možná bych si nějakou drobnost nechala koupit. 😎 A v úterý na srazu bysme si to mohly popředávat.

Jinak já jdu na tenhle UZ až za 2 tejdny, ke svý mudřici, byla jsem tam dneska kvůli tlaku, chodím každej tejden, ale jen ať si mě hezky hlídaj. A mám ho hraniční i s lékama 😝 , no tak mi kdyžtak zase nějakou tu piluli přidaj, už to do porodu nějak překlepem..... 😎
Na EKG jsem nebyla ani poprvý a nežene mě tam ani teď.
Jo a u toho Karpiase či jak se mu nadává jsem jednou byla, to jméno... čech jak poleno! 😀 Ale to už je let, měla jsem trable s játrama a se žlučníkem, byla jsem u něj na nějakým předoperačním vyšetření. 😎

indigo
3. čer 2009

Tak to zatím vypadá na ten outerek - Pedí přidáš se nebo nám jen pošleš sms z porodky? 😀 😎

inna12
3. čer 2009

tak sem se nafutrovala 🤐 a je mi těžko, no pujdu to projít ven se psem...a pak se musím něco poučit, v sobotu zase plzeň! 😠 😠 hnus

Indi, jojo, tak koukni na stranky ikea a cihni, pokud bys neco chtela! my tam minule nabrali veci, svagrova chtela lzicky, nejaky bryndaky s kapsama, ja brala ty flisovy dečky do kočarku na podzim, ty maj moc pěkný a za dobrý ceny...

tak zatím teda to úterý, tak s tím počítám 🙂 jo Pedíku pujdeš též??? 😀

inna12
3. čer 2009

a na to ekg teda prdím, když to není nutný tak co..aspon zubáka mam...Indi, jo ten tlak je prevít, taky mě začíná štvát, já měla x let před těhotenstvím pořád tak 110/70, prostě normoš a teď zlobí, zmetek...je dobře, že to máš hlídaný a taky už to máš za pár, to je pravda 😉

inna12
3. čer 2009

a ještě dotaz, jakej termín porodu se bere nejvíc??? Podle MS? já mám ovulaci hrozně brzo,tak mi to přijde takový nepřesný, jinak podle uz je o týden větší skoro od začatku, tak co se bere víc, ta MS nebo ten UZ...vim, že je to asi jedno, ale pak když se řeší to přenášení třeba, tak je to asi důležitý, jestli porod vyvolat nebo ještě nechat...já mám totiž v průkazce pořád jen ten podle MS...díky

indigo
3. čer 2009

Inuš nejpřesnější termín je podle UZ ve 12.-13. tejdnu. MS bych moc nebrala, někdo má ovulku 9. den, jinej 20. den..... 😉

achalteke
3. čer 2009

no jo ženy takže v úterý přijuchám....sakra volá mě muž na oběd, tak později 😢 😀

straspytelka
3. čer 2009

Ahojky, vrátila jsem se z venku, nandala nášup malej a sobě a teď dočítám 😉
Cipískové mají návštěvu už za sebou jupí což 😀 Hlele když nechceš tu 1000 tak šup sem s ní 😀 měla bych návrh, udělat společnou kasu a pak se z toho vožrat 😀 😀 😀 Hele, zapoměli jsme v tabulce na Menníka, kde je vůbec holka naše? 😕 Dloooouho tu nebyla ☹
Jů Ikea a borůvkové knedle Innískůůůůů, to mi nedělej, ani jedno nemám 😀 ale taky jsem si nechávala poslat od kamarádky ručníky a spol 😀 ty jo bejt to tady, tak nedělám nic jinýho, než tam šmejdim a nakupuju 😅
No TP já měla až na 5.3 a vyšlo to dřív a první my vypočítávali na 14.2 😕 jenže prostě pořád nemohla pochopit drgyn, že já to vím přeci přesně že, kdy došlo k oplodnění, pak to teda pochopila, když viděla, jak malá rostla 😉 stejně byla napřed a i teď je 😉
Ty jo, udělala jsem si kuřecí prsíčka, jen osmažit a k tomu zeleninku jsem s přežralaaaaaa 😅
Malá tady kouše v křesílku do kousátka a děsně se chláme a šoupe nohama 😀 kecka ukecaná 😀
Evi, tak jak dneska? Co Slanina?

straspytelka
3. čer 2009

Čekám na chlapa dělá do půl4 a pak pojedeme nakoupit, tchán mám 61 narozky a já vůbec nevim co koupit, no u nich se stejně moc neslaví, ale mě je blbí nic nedovést, snad se udržím a nesežeru zase něco sladkýho 🙄 jsem pak na sebe tak naštvaná, no dneska jsem šla a viděla se v odrazu prodejny, no až se mi chtělo brečet ☹

straspytelka
3. čer 2009

ty jo omlouvám se za hrubky 😅 😅 😅 😅 😅

straspytelka
3. čer 2009

jo dneska je akce na plínky v Hypernově 😉 tak jsme nakoupil č.4 trojky máme narvaný snad všude 😀 Taky jsem byla kouknout na kojící prsenky v Kiku, no byla jedna za 149,- myslím, no ale byl to děs, měli tam už jen růžovky a ještě malinký čísla, jako 90c a tak 😀 no na ty moje D až F teda je problem sehnat 😝 no a tak jsem si koooopila aspoň gaťky srajdovky se Snoopim 😀 to bude chlap koukat, jsem mu řekla, že jsem si sehnala sexi prádlo 😀 😀 😀 😀 musim přeprat a na večer ozkoušet reakci 😀 😀 😀 😀

inna12
3. čer 2009

taky jsem myslela, že podle toho UZ je to přesnější...a on si trvá na tom podle MS, hňup 😖 což by měl teda vědět sám nejlíp, že, co je přesnější, já někdy fakt zíram 😖
mně je to jedno, ten termín, jen aby to pak třeba nevyvolávali zbytečně brzo nebo pozdě, z obojího mám strach...a já to fakt tušim, že budu rodit hooodně pozdě...Indi se nakonec v té porodce setkáme 😉

Straspy, knedlíky borůvkové jen kupované, ale mě moc chutnaj a je to hned, na to tvaroh a mám oběd za 10 minut 😀 což je pro mě, když jsem sama idealní...
no to jsme teda ostudy, zapomnět na Peťulku, taky by mohla zajít, jak se má s kloučkama 🙂

koupila jsem si maliny mražené, v mrazáku mám od léta ostružiny, borůvky, rybíz, tak jsem to ledový umixovala s mlíkem a to je taaaaaaaaaaaaková dobrota 😵 už piju třetí sklenici, to se z toho pěkně poseru 🤐 jsem to přehnala s množstvím a mám toho plnou karafu 😒 tak si zajděte 😀

p.s. spodáry se snoopy mám též, asi patery 😀

indigo
3. čer 2009

Tak jo Inuš, drž mi postel vedle tebe, jo? (Nebo kozu na vedleším porodním sále...😀) Zkamarádíme ty naše cvrčky pěkně hned v porodce. 😎 Hele mě by se líbilo rodit 4.srpna, může bejt? 😎

A já nemám spoďáry se snoopym, béééééééééééé ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

indigo
3. čer 2009

Strašpy jaký plinky jsou v hypošce v akci? A za kolik? Pomalu bych měla začít dělat zásoby..... 😝

inna12
3. čer 2009

žádnýho 4. srpna, to je pozdě, tak třeba 28. července, tam buď 😀
myslím, že bez spoďár se obejdeš 😀 měly jste jako malý taky ty s nápisama jednotlivejch dnů?? Já to musela nosit přesně jakej je den, kámoška to nosila přeházeně, tak jsme si dělaly prdel kolikátej den už je má na sobě 😀 že měla nedělní ve čtvrtek..se mi to uplně vybavilo..to byla snad náká druhá třída 😀

já už hodinu čekám tátu na kafe a jsem vytočená už, to jsem mohla si schrupnout 😝 ježiš, jak já nesnáším nedochvilnost...to je pokaždý, co řekne za čas tak k tomu si můžu přidat hodinu a půl 😠 😠 neskutečný 🙄

indigo
3. čer 2009

Tak když už, tak 27., to je hezký - 27.7.
Tak jo, jsme domluvený! 😎

Hele není tvůj táta Míši tchýně? Hodina sem, hodina tam.... 😀 😝

Jóóó spoďáry, bílý, barevnej nápis, myslím i nějakej drobnej obrázek, a v tý barvě nápisu byly lemovaný, vidím je jak kdybych je měla na sobě včera..... 😀

inna12
3. čer 2009

tak už jsem sama zase 😝 mám nafouklou hlavu informacema, já jen sedím a kejvu a poslouchám, já mám vesměs šííííííííleně ukecanou rodinu, to je hrozný a ač sama ukecaná, tak s nima nemám šanci se vubec chytit 😝 až jsem ráda, že jsem zase sama 😀 😀

tak jo 27. se mi taky líbí 😉 tak schválně! 😀

spoďáry - 😀

cipisek007
3. čer 2009

Ahojky holky,

tak mám marodnou Barborku ☹ Dneska se mi zdála nějaká horká, ještě jsem s ní večer zacvičila. Při krmení kaše usínala, což se u ní nikdy nestává, vždycky to vyžahne na jeden zátah. Tak jsem jí radši změřila a měla 37,8 ☹ Mám tu na noc babičku kdyby něco, to bude noc ☹ Dala jsem jí 1/2 čípku, tak snad to klesne. Od včerejška mi pořád zvrací. No pořád, jen po mlíku. Když jí dám dopoledne ovoce a v poledne zeleninu,t ak je to dobrý, ale včera i dneska po mlíku mě zblila jak alík. Takže zítra místo do poradny a na půlroční prohlídku půjdeme do ordinace jako pacoši. Ach jo. A o víkendu je u našich velká sláva. Achichouvej. V pondělí ráno máme jít Vojtit, v úterý odpoledne jdeme na oční. Snad to bude dobrý.

indigo
3. čer 2009

Jé Míšo chuděra malá....
Hele ta teplota - třeba jí začíná ta šestá nemoc, no ale zase to by nezvracela. ☹ No tak snad to bude jen nějaká jednodenní záežitost...

Nepsala Kroupi? 😉

cipisek007
3. čer 2009

Indi, já nevím jestli to zvracení s tím má co dělat. Ale normálně mi takhle moc neblinká.
Tu šestou nemoc měla Terka koncem dubna. To by možná i odpovídalo, nekašle, nerýmuje. No možná jo. Doufám. Já si na ní vzpomněla, ale nějak jsem se nemohla dopočítat týdnů. Teď s uvědomuju, že mi dr. říkala, že inkub. doba je 2-3 týdny, to už je ale dýl. No uvidíme.

Kroupi nepsala, písnu jí zítra, nechtěla jsem jí prudit 😉

cipisek007
3. čer 2009

Jo a tu teplotu jsem jí měřila po koupání, takže si myslím, že kdybych jí měřila před, tak má víc. Že jí ta voda drobet ochladila.

cipisek007
3. čer 2009

Holky jdu za Barčou, dobrou noc, zítra jdeme hned ráno k dr. tak se pak ovzu. Papa

indigo
3. čer 2009

Tak to už je dost dlouho, na tu šestou nemoc. Mno, uvidíte...

Na zprávy o Kroupince se těším, jak se má, mamina jedna naše... 😎

kacena00
3. čer 2009

jé Míšo, držím palce ať je Baruška brzy zdravá

petreva
3. čer 2009

Ahoj holky, tady už se spíííííí
MÍŠO, téda, hlavně napiš, co a jak s Baruškou! Budu na vás zítra myslet. Neměly jste být očkovný? Snad se zase "utrhnu" od E a dočtu vás...
STRASPY, volali jsme Slaninovi kuli poradě nad homeopatikama...říkal, že máme dávat Sedalii...tož slepě jsme ji koupili. A to jsem mu řekla, že je E. 2měsíce pryč a zhruba jak to u nás vypadá..koukla jsem na příbal. leták a tam, že je to od 30měsíce a po domluvě s lékařem od 1roku!! Dávkování prý lžičku 2xdenně..a DR. nám to doporučit! A dávkování prý 3xlžičku! No mě trefí, čemu máme věřit. Ve složení je alkohol a cukr...napsali jsme tedy do jedné poradny a pani v žádném případě lék nedoporučila pro tak malé dítě. Prý existuje na sklidnění několik léků, ale byla by potřebná kontultace. Tak nevím.....ach jo.....
KACKO, tak C. preferuje jedno prso? A zatvrdlina je tam furt? To je divný 😕 a on pije tedy z tohodle nebo z toho kde není?? Tak v podstatě pije jen z jednoho?? Jukala jsi na kojení.cz? Tam je o preferenci psáno...a Kačko, chceš zkončit s kojením ty nebo si myslíš, že se to nějak ukončuje samo díky té zatvrdlině? Já jsem asi ošklivá, ale sekla bych s tím v momentě, když E začne vyvádět!!! To jsem tak načuřená, že lítá ve vzduchu flaška s mlíkem!!!Ale zatím jsem odolala a dali jsme ji jen v případě velký krize, měla ji 2x. Jo s tím opitím...to myslím smrtelně vážně. Já bych se taaaak lízla. Říkala jsem, že mám v mrazáku mlíko, tak ať mě nikdo celý den neruší a budu kámoš s flaškou 😀 , ale zatím tomu čelím 😀
TĚHULÍNY, to je tak hezký pozorovat, jak vám rostou čísla!! Už se moooc těším na další miminka. A co PEDÍK!!! Holka jedna! Na tebe teĎ myslim extra! No a na Kroupindu s miminkama...snad se brzy ozve.
Jdu do hajan!!!! Už jste to u nás viděly?? TEPRVE půl desátý pryč a já mířím do postele!! Senza.

Tak mě dneska znechutilo to homeo...jsem myslela, že je zdárně pomoc na cestě...no nic, vydržet, že ☹ 😵

achalteke
4. čer 2009

Helou, tak já zas strašim...probudila mě žáha, tak jsem ji ještě přikrmila buchtou a teď je mi zpívá haleluja 😠 😀 ....

Inuš a Indi ten váš tandemovej porod mě fakt pobavil 😀 😀 😀 😀 takhle budu já rodit se Zuzkou v tandemu 😀 😀 😀 ...

Evi to je jako drsný s těma homeopatikama, to mi přijde (podle toho složení), že by to mělo mít spíš kontraproduktivní dopad a nechápu, že to nějakej mudr (nebo co to je) jen tak klíďo píďo doporučí...Stejně Evi tě obdivuju že s tím kojením vytrváváš, fakt, jsi statečná holka a máš můj naprostej a upřímnej obdiv...asi by si z tebe některý dámy měly brát příklad 😉

Pedí jak ty? dej echo ať jsme v obraze.... 😉

no nic jdu zas čumět do zdi

indigo
4. čer 2009

Brý ránko!

Nikde nikdo, někdo se poctivě stará o děti, někdo vyspává, když v noci čumí do zdi..... 😠 😀

Jó to se hned bude líp rodit, když na vedlejším sále bude spolutrpitelka... 😀

Míšo tak jaká byla noc? Spala Barča dobře? Už se nejspíš pakujete k mudře, tak snad to bude dobrý... 😝

Pedík napíná, což? 😠 😠 😠 😎